Fännid

Muud jutud (sh arvutimängud)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olen selle väiteka täiesti nõus ,sest kui klubi ikka esineb s...sti siis kaob ka avalikuse huvi klubi vastu ja jäävadgi ainult käputäis fänne tühjas saalis hõikama.
...

Postitus Postitas ... »

spartaklane kirjutas:olen selle väiteka täiesti nõus ,sest kui klubi ikka esineb s...sti siis kaob ka avalikuse huvi klubi vastu ja jäävadgi ainult käputäis fänne tühjas saalis hõikama.
ja kui pole fänne, kes hõikavad ja kaasa elavad, siis mängib meeskond sitasti, sest ei ole erilist koduväljaku eelist

suht surnud ring
Kalevi poolehoidja

Postitus Postitas Kalevi poolehoidja »

No sodi ja sitta mängu ajal väljakule loopima hakata on ikka nõmeduse tipp. Ja et mängule kaasa elada ja meeskonda toetada- lauldes-röökides või tantsides-hüpates- selleks ei pea purjus olema.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ennem oli siin juttu et kalevi fännidel peaks laulud olema ja ei tohiks ainult ühte asja hüüda.....tekkis siis küsimus et kas tartu rockil on mingeid laule või asju??? EI, nad saavad oma TARTU ROCk karjudes ka meängu käima. Niiet ei ole sugugi asi selles et mida hüüda vaid selles kui palju häält tehakse.
Niiet jah ei saa süüdistada kalevi fänne selles et neil erinevaid hüüdmisi pole....
on

Postitus Postitas on »

kalevcramo kirjutas:ennem oli siin juttu et kalevi fännidel peaks laulud olema ja ei tohiks ainult ühte asja hüüda.....tekkis siis küsimus et kas tartu rockil on mingeid laule või asju??? EI, nad saavad oma TARTU ROCk karjudes ka meängu käima. Niiet ei ole sugugi asi selles et mida hüüda vaid selles kui palju häält tehakse.
Niiet jah ei saa süüdistada kalevi fänne selles et neil erinevaid hüüdmisi pole....
Tartu marss.
Siis tartuuu-tartuu, mis on ASK fännidelt üle võetud, vist.
Siis oli finaalideks kalevit mahategev laul ka..
Samuti laulavad Tartu fännid kaasa Eestimaa hümni. Ülejäänud saal on vait siis juu.. :(
Oma maa hümni peaks ikkagi kaasa laulma. Ma kardan, et see pole enamustel Tallinlastel peas lihtsalt:s
3 laulu.
Pluss 3 fraasi.
räkkimata lipudest mida on üle kahekümne ja trummidest mida üle kümne.
Tartu rahvas lihtsalt kuumaverelisem. Korvpall onkoguaeg olnud Tartus kõige popim spordi ala.

Delta aegadel oli olukord veel vingem. Kui fännklubi oli 3 meest, kes üksinda trummi lõid ja terve saal kaasa elas..
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Ma absoluutselt ei poolda seda, et Kalevi fännid muutuks Ultra sugusteks, aga meil on nendelt väga palju õppida. Esiteks: artibuutika - saali üks nurk on neil kaetud ainult oma klubi värvidega, jätab päris võimsa mulje. Teiseks - trummid, võimsad, ei midagi muud. Kolmandaks - laulud, kõlab võimsalt, kui üle kogu saali kajab üks rütm, see toob kananaha ihule. Neljandaks - suhtumine, Ultra ei pööra küll mängule väga palju tähelepanu, kuid siiski, emotsioonid hüppavad ja asi toimib, sellest saab ka meeskond kõvasti innustust. Igatahes, mõtlemisainet meil on, kuidagi tuleb sellised meetodeid ka endale rakandada, jäädes samas iseendaks, mitte muutudes lihtlabasteks skinnheadideks ja staadionikaklejateks. Cheers!

Ps! Paberirullikesed, suured lipud, signaalraketid ( okei, see on saalisiseste mängude jaoks natuke liig ) on väga võimsad asjad, äratavad ka ülejäänud saali üles.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

on kirjutas:
kalevcramo kirjutas:ennem oli siin juttu et kalevi fännidel peaks laulud olema ja ei tohiks ainult ühte asja hüüda.....tekkis siis küsimus et kas tartu rockil on mingeid laule või asju??? EI, nad saavad oma TARTU ROCk karjudes ka meängu käima. Niiet ei ole sugugi asi selles et mida hüüda vaid selles kui palju häält tehakse.
Niiet jah ei saa süüdistada kalevi fänne selles et neil erinevaid hüüdmisi pole....
Tartu marss.
Siis tartuuu-tartuu, mis on ASK fännidelt üle võetud, vist.
Siis oli finaalideks kalevit mahategev laul ka..
Samuti laulavad Tartu fännid kaasa Eestimaa hümni. Ülejäänud saal on vait siis juu.. :(
Oma maa hümni peaks ikkagi kaasa laulma. Ma kardan, et see pole enamustel Tallinlastel peas lihtsalt:s
3 laulu.
Pluss 3 fraasi.
räkkimata lipudest mida on üle kahekümne ja trummidest mida üle kümne.
Tartu rahvas lihtsalt kuumaverelisem. Korvpall onkoguaeg olnud Tartus kõige popim spordi ala.

Delta aegadel oli olukord veel vingem. Kui fännklubi oli 3 meest, kes üksinda trummi lõid ja terve saal kaasa elas..
nagu kalevi fännid alati hümni kaasa laulnud väljas, kodumängudel küll vaiksemalt..

ja tartu marssi te pole mängu ajal kunagi laulnud, ainult pärast mängu kuulsin ükskord..
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Te haarate ka kõik kohe kinni sõnasabast, keegi polegi soovitanud meil ju hakata mingeid asju loopima ja Ultraks hakata.
Minu isiklik arvamus oleks see, et kõige vingema efekti jätaks atribuutika ( trummide ja kindlasti lippude juurde ostmine, oleks meil selline nagu Rytasel või Žalgirisel, selline suur lipp mida riputada terve fännisekori ulatuses ) ning kindlasti paari uue hüüde mida suudaksime kõik koos sünkroonis hõisata, seda pole üldse raske teostada tegelikult.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

TDK kirjutas:Te haarate ka kõik kohe kinni sõnasabast, keegi polegi soovitanud meil ju hakata mingeid asju loopima ja Ultraks hakata.
Minu isiklik arvamus oleks see, et kõige vingema efekti jätaks atribuutika ( trummide ja kindlasti lippude juurde ostmine, oleks meil selline nagu Rytasel või Žalgirisel, selline suur lipp mida riputada terve fännisekori ulatuses ) ning kindlasti paari uue hüüde mida suudaksime kõik koos sünkroonis hõisata, seda pole üldse raske teostada tegelikult.
Selline suur lipp on meil olemas muide ja finaalides kasutasime seda mängijate tutvustamise ajal.
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Tartu fännid hakkavad kolm minti enne mängu lõpppu tartu marssi laulma
Kauneim linn on eestis tartu
emajõe kaldapeal jne
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

on kirjutas:Tartu rahvas lihtsalt kuumaverelisem. Korvpall onkoguaeg olnud Tartus kõige popim spordi ala.
ega kahjuks on jah Tallinnas rohkem mingeid kukeharjaga jalgapallip*desid kui korvpalli austajaid...
Viimati muutis kalevcramo, 29 Mai 2008, 20:06, muudetud 1 kord kokku.
on

Postitus Postitas on »

jyrgen kirjutas:
on kirjutas:
kalevcramo kirjutas:ennem oli siin juttu et kalevi fännidel peaks laulud olema ja ei tohiks ainult ühte asja hüüda.....tekkis siis küsimus et kas tartu rockil on mingeid laule või asju??? EI, nad saavad oma TARTU ROCk karjudes ka meängu käima. Niiet ei ole sugugi asi selles et mida hüüda vaid selles kui palju häält tehakse.
Niiet jah ei saa süüdistada kalevi fänne selles et neil erinevaid hüüdmisi pole....
Tartu marss.
Siis tartuuu-tartuu, mis on ASK fännidelt üle võetud, vist.
Siis oli finaalideks kalevit mahategev laul ka..
Samuti laulavad Tartu fännid kaasa Eestimaa hümni. Ülejäänud saal on vait siis juu.. :(
Oma maa hümni peaks ikkagi kaasa laulma. Ma kardan, et see pole enamustel Tallinlastel peas lihtsalt:s
3 laulu.
Pluss 3 fraasi.
räkkimata lipudest mida on üle kahekümne ja trummidest mida üle kümne.
Tartu rahvas lihtsalt kuumaverelisem. Korvpall onkoguaeg olnud Tartus kõige popim spordi ala.

Delta aegadel oli olukord veel vingem. Kui fännklubi oli 3 meest, kes üksinda trummi lõid ja terve saal kaasa elas..
nagu kalevi fännid alati hümni kaasa laulnud väljas, kodumängudel küll vaiksemalt..

ja tartu marssi te pole mängu ajal kunagi laulnud, ainult pärast mängu kuulsin ükskord..
Käi rohkem mängudel, siis vast kuuled ka midagi;)
Seda lauldakse igakord. Ka kodumängudel.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

on kirjutas:
jyrgen kirjutas:
on kirjutas: Tartu marss.
Siis tartuuu-tartuu, mis on ASK fännidelt üle võetud, vist.
Siis oli finaalideks kalevit mahategev laul ka..
Samuti laulavad Tartu fännid kaasa Eestimaa hümni. Ülejäänud saal on vait siis juu.. :(
Oma maa hümni peaks ikkagi kaasa laulma. Ma kardan, et see pole enamustel Tallinlastel peas lihtsalt:s
3 laulu.
Pluss 3 fraasi.
räkkimata lipudest mida on üle kahekümne ja trummidest mida üle kümne.
Tartu rahvas lihtsalt kuumaverelisem. Korvpall onkoguaeg olnud Tartus kõige popim spordi ala.

Delta aegadel oli olukord veel vingem. Kui fännklubi oli 3 meest, kes üksinda trummi lõid ja terve saal kaasa elas..
nagu kalevi fännid alati hümni kaasa laulnud väljas, kodumängudel küll vaiksemalt..

ja tartu marssi te pole mängu ajal kunagi laulnud, ainult pärast mängu kuulsin ükskord..
Käi rohkem mängudel, siis vast kuuled ka midagi;)
Seda lauldakse igakord. Ka kodumängudel.
imelik, ma pole kordagi kuulnud :) igal kalev-rock kohal olnud! väljaarvatud karikafinaal
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

minu arvates on see vale et kui kalev kaitses on karjume kaitse-kalev-kaitse. minu arvates piaks vilistama nagu tartu omadgi vilistavad kui tartu on kaitses. ja trumme oleks ka vaja juurde
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kristo kirjutas:
TDK kirjutas:Te haarate ka kõik kohe kinni sõnasabast, keegi polegi soovitanud meil ju hakata mingeid asju loopima ja Ultraks hakata.
Minu isiklik arvamus oleks see, et kõige vingema efekti jätaks atribuutika ( trummide ja kindlasti lippude juurde ostmine, oleks meil selline nagu Rytasel või Žalgirisel, selline suur lipp mida riputada terve fännisekori ulatuses ) ning kindlasti paari uue hüüde mida suudaksime kõik koos sünkroonis hõisata, seda pole üldse raske teostada tegelikult.
Selline suur lipp on meil olemas muide ja finaalides kasutasime seda mängijate tutvustamise ajal.
Selge :)
Suletud