Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Egert »

Kalevpoiss kirjutas:Nagu ma aru saan, siis osade meelest on mees, kes paneb Hispaania vastu 16 mindiga 4p ja 4l Cramo jaoks lahja. Tuleks otsida meest, kes Hispaania vastu veerand tunniga double-double ära teeks. Eks me näe, palju EM-l siukseid mängijaid on. Ilmselt nad kõik on huvitatud Eestisse tulemisest.
Soovitaks sulle ka mäng ära vaadata, ainult statistika järgi ei ole mõtet igakord oma mõtteid jagada.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Iga mängija saab mängida ainult nii hästi, kui tal mängida lastakse... ning osavust saab hinnata ikka rohkem võrreldes teistega. Nt kui Kangur NBA vendade vastu mängima peaks, näeks tema ka välja nagu keegi kes on kohmakas, aeglane, keskpärase hüppevõime ja üliebastabiilse viskega.

Vaatasin ise ka mõned minutid seda mängu, kus Vrbanov ka sees oli, ning täitsa normaalne korvpallur paistis olevat... aga öelda selle video põhjal, kuidas ta tase või paar taset madalamal hakkama saab (sest tunnistame üles, balti liiga on ikkagi mitu taset allpool euroopa tippklubidest, ning ka enamik VTB satse ei küündi just väga lähedale hispaania koondisele...), on üpris keeruline, kui mitte peaaegu võimatu.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kevin Owens v. 2.0

Mõlemad leegionärist pikad on kahtlased, aga pigem usuks, et midagi hakkab ära tegema Fall kui too bulgaarlane.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:Kevin Owens v. 2.0

Mõlemad leegionärist pikad on kahtlased, aga pigem usuks, et midagi hakkab ära tegema Fall kui too bulgaarlane.
Selle mehe arvamust tasub tõsiselt võtta.

Dunigani kohta:
Asjaajaja kirjutas:Hetkeseisuga täiesti mitte midagi ütlev vana. Täiesti vabalt võib olla kõva käpp korvi all, aga sama suured šansid on, et tegemist on Cramo oma Hughes'i või Veskiga. Ei tasu liiga ekstaasi sattuda.

Arvestades, milline tolerants on Cramol uutele mängijatele, siis ei tasuks välistada, et mees saadetakse ära enne kui jõuab üldse sisse elada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:Kevin Owens v. 2.0

Mõlemad leegionärist pikad on kahtlased, aga pigem usuks, et midagi hakkab ära tegema Fall kui too bulgaarlane.
Asjaajaja Duniganist 2010:
Hetkeseisuga täiesti mitte midagi ütlev vana. Täiesti vabalt võib olla kõva käpp korvi all, aga sama suured šansid on, et tegemist on Cramo oma Hughes'i või Veskiga. Ei tasu liiga ekstaasi sattuda
Arvestades, milline tolerants on Cramol uutele mängijatele, siis ei tasuks välistada, et mees saadetakse ära enne kui jõuab üldse sisse elada.
Tundub seega, et vajalik ja väga kasulik mees.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Asjaajaja »

Te olete nagu ühest puust loodud. Mis oli minu postituses sellist, et te järsku nii sensitiivseks muutusite ning kuidas minu 2010. aasta postitus asjasse puutub? Minu arust see, mis ma eelmine aasta ütlesin, oli päris tabavalt öeldud. Dunigan ära küll ei saadetud, aga paraku ei saanud temast ka korvi all mingisugust "kõva käppa" - jäigi selliseks mitte midagi ütlevaks vanaks. Polnud isegi kaugelt mitte NBA materjal, nagu osad siin heauskselt arvasid.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:Te olete nagu ühest puust loodud. Mis oli minu postituses sellist, et te järsku nii sensitiivseks muutusite ning kuidas minu 2010. aasta postitus asjasse puutub? Minu arust see, mis ma eelmine aasta ütlesin, oli päris tabavalt öeldud. Dunigan ära küll ei saadetud, aga paraku ei saanud temast ka korvi all mingisugust "kõva käppa" - jäigi selliseks mitte midagi ütlevaks vanaks. Polnud isegi kaugelt mitte NBA materjal, nagu osad siin heauskselt arvasid.
Sul ongi siuksed head postitused, et igal juhul võid pärast öelda, et sul oli õigus. Sellistel postitustel nagu "Varbanov on mängijana hea, pigem hea, keskpärane, pigem halb või halb" ei näe ma küll erilist mõtet.

Dunigani kohta on sul ka muidugi õigus selles osas, et ta oli Cramo viimase aja suurim ämber. Meest ei valitud isegi NBA draftis ära. WTF? Siuke mees Cramos???
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

No muidugi selles suhtes on asjaajajal öigus, et see Dunigani-vaimustus mis Kalevis tekkinud on on kuidagi imelik, kuna olgugi, et ta oma koha kenasti välja mängis, on Kalevis ikka väga väga palju säravamaid välismängijaid olnud...

Nt balti liiga hooajal sai ta ju keskmiselt köigest 23 minutit mängida, mis suht-koht näitab ära, milline ta roll meeskonnas oli: tähtis, aga mitte mingi superstaari oma.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:No muidugi selles suhtes on asjaajajal öigus, et see Dunigani-vaimustus mis Kalevis tekkinud on on kuidagi imelik, kuna olgugi, et ta oma koha kenasti välja mängis, on Kalevis ikka väga väga palju säravamaid välismängijaid olnud...

Nt balti liiga hooajal sai ta ju keskmiselt köigest 23 minutit mängida, mis suht-koht näitab ära, milline ta roll meeskonnas oli: tähtis, aga mitte mingi superstaari oma.
Ei tea, pole miskit vaimustust eriti näinud, oli lihtsalt selle raha eest hea keskmängija. oleks mees hooaja alguses cramos maandunud, oleks vast balti liigas ka play-offidesse jõutud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:No muidugi selles suhtes on asjaajajal öigus, et see Dunigani-vaimustus mis Kalevis tekkinud on on kuidagi imelik, kuna olgugi, et ta oma koha kenasti välja mängis, on Kalevis ikka väga väga palju säravamaid välismängijaid olnud...

Nt balti liiga hooajal sai ta ju keskmiselt köigest 23 minutit mängida, mis suht-koht näitab ära, milline ta roll meeskonnas oli: tähtis, aga mitte mingi superstaari oma.
Ei tea, pole miskit vaimustust eriti näinud, oli lihtsalt selle raha eest hea keskmängija. oleks mees hooaja alguses cramos maandunud, oleks vast balti liigas ka play-offidesse jõutud.
Kui arvestada, et Eziukwu oli KML-i kõige kallim mängija (nii ajakirjanduses väideti), siis peab Dunigani ostuga ikka väga rahul olema. VTB tasemel säravatest tähtedest pole meil mõtet rääkida. Tuleb vaadata ikka hinna-kvaliteedi suhet.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Mind lihtsalt natuke häirib see, et mõne inimese jutust jääb mulje, nagu Dunigan oleks "peaaegu NBA tasemega mees"... kuna noh... eelmise hooaja mängude põhjal on ta tase lähemal Vallo Allingu kui NBA omale :D (ja seda minu täieliku lugupidamise suhtes Allingu suunas). Muidugi, Dunigan on alles noor ning tal on veel võimalik kaugele kaugele jõuda, aga temasuguseid vendi on maailmas ikkagi väga palju.

Ning VTB tasemel täht olemisest ma ei rääkinudki, Dunigan ei olnud ka BBL'i tasemel mingi täht, ning isegi eestikate finaalseerias mängisid esimest viiulit teised mehed.

Kõike seda silmas pidades, ega hea mängija ei peagi ilmtingimata tähtmängija olema, ning Kalevi tasemel meeskonnas mängis ta oma rolli täitsa korralikult välja, ning oleks hea, kui Vrbatov sama hästi hakkama saaks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Mind lihtsalt natuke häirib see, et mõne inimese jutust jääb mulje, nagu Dunigan oleks "peaaegu NBA tasemega mees"... kuna noh... eelmise hooaja mängude põhjal on ta tase lähemal Vallo Allingu kui NBA omale :D (ja seda minu täieliku lugupidamise suhtes Allingu suunas). Muidugi, Dunigan on alles noor ning tal on veel võimalik kaugele kaugele jõuda, aga temasuguseid vendi on maailmas ikkagi väga palju.

Ning VTB tasemel täht olemisest ma ei rääkinudki, Dunigan ei olnud ka BBL'i tasemel mingi täht, ning isegi eestikate finaalseerias mängisid esimest viiulit teised mehed.

Kõike seda silmas pidades, ega hea mängija ei peagi ilmtingimata tähtmängija olema, ning Kalevi tasemel meeskonnas mängis ta oma rolli täitsa korralikult välja, ning oleks hea, kui Vrbatov sama hästi hakkama saaks.
Seda NBA taaki ei kleepinud siiski mitte tavalised fännid kiibitsejad, vaid ikka päris tõsised draftivaatlejad, pluss eestimaised treenerid. Ja ega temaga ka niisama poleks erinevates training campides intekaid tehtud. Seega, NBA materjali temas oli, ma siinkohal ikkagi usaldaks mõne draftivaatleja arvamust rohke, kui nii mõnegi tartlase oma (no pun intended).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Mjaa... mitme otsaga asi. Ma tean jah, et Müürsepp ütles tema kohta "NBA toorik" jne. Aga minu meelest ta rohkem oligi NBA toorik, ehk mees kelle füüsilised võimed loovad eeldused selleks, et kunagi tulevikus võiks temast saada NBA tasemel mees... Aga no... oleme nüüd ausad, eelmisel hooajal ta ikkagi NBA taset ei näidanud. Kuna noh... balti liiga keskmikus 25 minutit keskmiselt mängus olla ja selle ajaga 15 punkti visata lihtsalt ei ole NBA tase.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

lahe , kui me ainult statistikat vaatame
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

No ma vaatasin niipalju mänge, kui mul neti vahendusel õnnestus, kuna paraku inglismaalt koju lennata on et mängudel kohal käia on natuke raske. Ja need mängud mida ma nägin küll ainult kinnitasid seda seisukohta, mida ma juba väljendanud olen... ta mängis oma koha kenasti välja, aga millegi erilisega küll silma ei paistnud. Lihtsa näitena: enamik ta punkte rünnakul tulid ikkagi teiste väljamängitud kohtadest, 1-1 ta väga palju vastaseid ette ei võtnud, erineval nt mõnest teisest tsentrist, kes meil aastate jooksul olnud on...
Vasta