Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Patrioot »

tont kirjutas:
nii...ja ehk seletad teistele ka ära mida siis need numbrid sinu jaoks ütlesid?
Et Travis on endiselt parim, mis Eestist läbi käinud on.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Mario »

tont kirjutas:
Mario kirjutas:
Alex kirjutas:Mis viga lammutada.
Kui ta teeks samasuguseid esitusi näiteks ka TTÜ,Rocki ja meie vastu...........siis läheks küll teda kommi kott'ga üle meelitama.
Cramo vs Pärnu, Ken Johnson: 22 min, 15 p, 4 lp, 4 bl, 3 pk, 0 vl, 0 rs
Kalev vs Pärnu, Travis Reed: 26 min, 27 p, 13 lp, 0 bl, 0 pk, 2 vl, 1 rs

Sama vastane, mõlemad uues meeskonnas ja vähese mängupraktikaga. Lõplikku tõde need statistkanubrid muidugi ei ütle, kuid minu jaoks siiski piisavalt palju.
nii...ja ehk seletad teistele ka ära mida siis need numbrid sinu jaoks ütlesid?
Veel statistikat neist mängudest: kui vastab tõele eeldus, et Reed ja Johnson mängisid pms Vimbergi vastu, siis esimene lasi tal saada 11 p ja 4 lp, teine 21 p ja 9 lp.
Seega ükskõik mispidi asju vaadata: Reed on hetkel parem mängija kui Johnson ja seega vajab Cramo rohkem Reedi kui Johnsoni ja on natuke imelik, kui suuremate rahaliste võimalustega Cramo Reedi omale ei meelitaks olukorras, kus ka Reed ise Cramosse minna tahab. Võib-olla ma eksin eelviimase väite osas ja Cramo juba räägib Reediga läbi :)
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Jaak54 »

Ei tea mis imenippi abil peaks Cramo napsama Reedi Piritalt üle ?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kas Travisel pole mitte Tallinna Kaleviga siduv leping, et räägitakse siin Cramosse meelitamisest?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas TDK »

Saage aru, sellel hooajal ei tule Reed elusees Piritast siia üle, olen kindel, et tal on siduv leping.
Võib-olla ainult sellisel juhul, kui Pirita peaks ikka täiesti põhja kukkuma ja Reed hakkaks ise streikima, et tahaks korralikku klubisse.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Go Cramo! »

TDK kirjutas:Saage aru, sellel hooajal ei tule Reed elusees Piritast siia üle, olen kindel, et tal on siduv leping.
Võib-olla ainult sellisel juhul, kui Pirita peaks ikka täiesti põhja kukkuma ja Reed hakkaks ise streikima, et tahaks korralikku klubisse.
Seda arvan minagi
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Patrioot »

Go Cramo! kirjutas:Kas Travisel pole mitte Tallinna Kaleviga siduv leping, et räägitakse siin Cramosse meelitamisest?
Alguses tuli katseajaga aga selleks ajaks peaks olema leping taskus.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4169
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas marxx762 »

Ta on siin üldse minuteada laenulepingu alusel, mille alguses oli katseaeg.
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Merli »

Alguses olid jahh jutud et ta laenulepinguga siin, aga siis tuli välja ju et tal ei ole mingit lepingut. Kalevis anti talle aga 2 nädalane katseaeg. Seega peaks see nüüd kohe-kohe läbi saama ja siis otsutab Kalev kas tahavad teda või mitte (karta on et tahavad :D ). Seega hetkel ei tohiks tal veel mingit lepingut olla.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas nojah »

Ühte mängu ma temalt nägin ja üldiselt ei jätnud ta just väga head muljet. Need oma leivanumbrid, neid ta tegi endiselt hästi ja efektselt, kuigi vähe aeglasemalt kui varem. Aga võhma oli vähe, nõrgemad küljed (kaitselaua blokkimine, kaitsemäng, vabavisked), olid veelgi nõrgemaks läinud.

Üldiselt oli endine Reed vs praegune Reed umbes nagu Beard žalgirises vs Beard Rockis. Et aste nõrgemas võistkonnas võib endiselt liidrirolli täita ja oma tavalise statistika ära teha, aga objektiivne tase on siiski langenud. Seega esialgu ma väga ei kahetsenud, et ta just sinna Kalevisse maandus.

Aga nüüd, kui meeskonnas on ainult 3 meest, kes on 2m või pikemad (kusjuures üks neist Veski), siis oleks hädasti küll eesliinile vahetust vaja. Kui mõni neist veel peaks haigeks jääma või vigastama ennast vms.... mis siis veel saab? Ja selge, et praegune koormus on Johnsonile ja Keerlesele liiast. Seega nende vahetuseks ta ei oleks isegi paha variant. Ehk siis suudab ka kõvasti trenni tehes oma endise vormi taastada.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Alex »

Päevalehe intekas Travisega.
http://www.epl.ee/artikkel/485803" onclick="window.open(this.href);return false;
Oled sa mõelnud, et võiksid mängida Eestis karjääri lõpuni?
Miks mitte! Mul poleks selle vastu midagi, kui saaksin mängida siin järgmised viis-kuus aastat. Eesti on väga hea koht, kus lõpetada. Inimesed armastavad sind ega unusta kunagi. Minu juurde tullakse tihti ja öeldakse: „Ma mäletan sind Kalev/Cramo aegadest. Sa olid väga hea mängija!” Olen neile väga tänulik. Nad mäletavad mind rohkem kui ma ise.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Go Cramo! »

Travisele esitatud küsimus, kas ta tuleks järgmine hooaeg tagasi Kalev/Cramo ridadesse?

"Loomulikult. Kui jumal tahab, et ma läheksin Kalev/Cramosse tagasi, siis see ka juhtub. Kui ei, siis ei pea ma ta vastu pikka viha" 8) Pärineb artiklist : http://www.epl.ee/artikkel/485803" onclick="window.open(this.href);return false;
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas tanel »

Travis tuleks kohe Cramosse tuua. Isegi oma praeguse taseme juures ma usun et oleks temast väga suur abi.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas Asjaajaja »

[sarcasm]Ta on liiga lühike ja loid, meil on pikk ja väle Veski. [/sarcasm]

Väga tahaks teda Kalevi särgis näha. Ilmselt kui poleks seda draamat olnud, siis olekski ta senini selles särgis.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Travis Reed!

Postitus Postitas TDK »

Sama siin, väga-väga tahaks! Loodan, et Valdmaa annab lõpuks ometi Holsmerile otsese käsu, et mees vähemalt uuest hooajast tiimi tuua, siis oleks meil vähemalt üks kindel leegionär juba suvel olemas :D
Vasta