Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kris »

Mängult tulnud.

Oli see Keedus kes vägeva dongi pani? Läbimurdel ja julgelt läks.

TTÜl jättis Osby hea mulje. Küll mees ikka räägib platsil, ja keeb ka sageli üle. Söötu annab julgelt. Kalevil võiks selline mees olla.
Makke oli ka väga tubli.

Kalevil oleks ühte pikka veel vaja. Makke/Osby/Hughes mängisid Kalevi pikad üle. Dorbek oli tubli ja üldse kui pressing peale pandi siis jäi TTÜ hätta. Aga need pallikaotused, lausa sürr, söödetakse otse vastastele oma korviall.
Viimati muutis Kris, 29 Sept 2010, 21:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kuidas Robi teile tundus?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas volume »

--KingLeBron-- kirjutas:Kuidas Robi teile tundus?
Minema saata. Temaga ei vea välja. Uimane kana.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kris »

Toome ja Robert tundusid mulle mõlemad, et vahel paar ilusat liigutust tegid, kuid siis jälle mõned sellised pehmused või absakad kus saab ainult ohata. Üldjoones jäid TTÜ eesliinile selgelt alla.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Kris kirjutas:Mängult tulnud.

Oli see Keedus kes vägeva dongi pani? Läbimurdel ja julgelt läks.

TTÜl jättis Osby hea mulje. Küll mees ikka räägib platsil, ja keeb ka sageli üle. Söötu annab julgelt. Kalevil võiks selline mees olla.
Makke oli ka väga tubli.

Kalevil oleks ühte pikka veel vaja. Makke/Osby/Hughes mängisid Kalevi pikad üle. Dorbek oli tubli ja üldse kui pressing peale pandi siis jäi TTÜ hätta. Aga need pallikaotused, lausa sürr, söödetakse otse vastastele oma korviall.
Keedus jah.

Pallikaotused olid eriti jubedad..Täna oli kõik mõõda kui vähegi mõõda minna annab.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas MinaRainz »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bal ... d=33487433" onclick="window.open(this.href);return false;
nyyd siis kohtunikud syydi
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Lõhnab vaikselt juba nagu tragikomöödia. Ma loodan, et see jant Cramoga ei saa tema otsustavaks kirstunaelaks. Hetkeseisuga on Kussa reputatsioon lurinal alla käimas. :cry:
Viimati muutis Asjaajaja, 29 Sept 2010, 21:12, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Muidugi, kui mõni mäng läheb sinna samusesse, siis mees on jobu ja saadame ikka võõrleegionärid minema, ajame eestlastega ikka välja.

Lugege tänase mängu kommentaare viimastes lehekülgedes, mitte mäng ise ei aja südant pahaks, vaid hoopis see, kui debiilset juttu mõni ajab. Emotsiooni pealt kohe täiest rauast.

Minu arvamus on siianigi, et Jones oleks võinud siiski jääda. Ei, ma ei väida, et see oleks mõne võidu juurde toonud, aga noo kui me ei suuda alles jäänud rahaga eestlasest kõvemat meest leida, siis mis kuramuse pärast Jones ära saadeti? Lauas oleks ikka tähtis mees olemas olnud ja küll ta oleks kosunud.

Nagu arvasingi, siis Archibald ja Osby olid Klandorfi pundi poolt super leiud. Kolmas leegionär jääb vähe lahjemaks, aga ka siiski vajalik. Kriisa on muidugi omas mahlas. Kes ütles, et TTÜ/Kalev viimastele kohtadele mängima hakkab? :D
Fear the prophet!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei ütleks, et Krabbendam oleks halb, lihtsalt ründeliin tervikuna on nõrk. Kuusmaa ajas vist mängijate nimed segamini, kui Jonesi minema saatis. Loodetavasti pidas ta Keerlest silmas, sest ei saa mina aru, kuidas see mees Jonesist parem on. Arbeti kallal ma isegi ei viriseks, sest suuresti tänu temale tuldi vahepeal järele. See, et ta liider pole, on iseasi, mitte ei tähenda veel, et ta kehv on. Tegelikult võitis parem, K-TTÜ-d mõjutas Kriisa väljalangemine, aga üldiselt võitsid teenitult. Pallikaotusi oli mõlemal lubamatult palju.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Loodetavasti Keerlesel on ikkagi lepingus klausel, mille alusel ta võib hooaja sees mõnda atraktiivsemasse meeskonda minna. Hoiame kõik pöidlad peos, et ta Võrusse või kuhugile saaks. :lol:
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas T Reed »

Oijah, aga ei oska õelda, miks Orulat nii vähe kasutati????
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Viimasel ajal ühe kaotuse teise järel saanud Kalev/Cramo peatreener Aivar Kuusmaa oli pettunud. „Ma ei teagi, mis lahti on,“ lausus Kuusmaa, kelle arust jättis täna ka kohtuniketöö soovida. „Igatahes avapoolaeg oli meie jaoks täielik katastroof.“
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Oskar8 »

Kui Kriisa 5 veaga pingile langes, siis ei saanud 1-1 mitte keegi Tammele vastu, oleks võibolla pidanud rohkem Tamme pealt tegema, lõpus tehtigi, aga siis oli hilja juba.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Pilte, videoklippe vms. mängust ei liigu juba kuskil ringi?
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas T Reed »

Oskar8 kirjutas:Kui Kriisa 5 veaga pingile langes, siis ei saanud 1-1 mitte keegi Tammele vastu, oleks võibolla pidanud rohkem Tamme pealt tegema, lõpus tehtigi, aga siis oli hilja juba.
Ma usun Tamme rohkem kui Sokku. Tamm ja Orula mu lemmikud.
Suletud