Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

suvakas kirjutas:
patu89 kirjutas:Minu jaoks on number 1. Kobe Bryant aga ma ei nõmetse siin ja ei ütle selle pärast ,et lebron on mingi puss.mõlemad panevad võimsalt ja küll saabub aeg mil kõik teavad kes on kobe ja lebron ja selleni viib see et jordan unustatakse!!!!!!!!!!!!!
juba praegu teavad kõik kes on lebron ja kes on kobe. nägu näha sulle MJ eriti ei meeldi. miks sa tahad, et keegi, kelle moodi tahab mängida vaata, et iga nba mängija, unustataks? ta oli ju ikkagi see, kes tegi nba populaarseks, parimaks korvpalli liigaks nbas.

Lay of the booze! Mitte mütsigi ei saanud aru.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Lebron James on PRAEGU parim mängija NBA-s. Just oma mitmekülgsuse tõttu. Ta suudab visata kolme, blokida mängijaid, joosta kiiremini kiirrünnakusse kui keegi teine, samuti on ta helde söötja(erinevalt Kobest, kellel läks kaua aega kui söötmise mõtest aru sai). Jutt, et ta ei oleks võinud osaleda pealtpaneku võistlusel, sest ta on igav, on tobe.



Igalühel on oma lemmikud NBA-s, täpselt nagu muusikas. Maitse üle ei vaielda, kuid parimad kujunevad ikkagi välja üldsuse arvamusel. Ja vaadake mis rankinguid tahate, James on seal alati esimene.

Kokkuvõteks, minu lemmikmängija on Nowitzki, kuid ma ei eita fakti, et James on praegu liiga parim.
+ teiseks ma ei pea Kobet, ta on vana ja tänu ÜLISUURELE Lakersi fännibaasile üleshaibitud.
Pigem vaadake vahepeal OKC mänge kuidas Durant mängib. Ta on alles 21, kuid mängib täielikult all-stars tasemel. Loen tihti tema blogi, mis on huvitav. Tema pühendumus korvpallile on väga suur http://kevindurant35.com/category/blog/" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Eepica »

täna bullsi ja rocketsi mäng:) usa aja järgi 8.30
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Täna paneb Cavs Thunderi ka kotti siis :)
pool 3 eesti aja järgi
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Eepica »

kus kõige parem netist jälgida on mänge?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Eepica kirjutas:kus kõige parem netist jälgida on mänge?
http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... basketball" onclick="window.open(this.href);return false;
Siia ilmub igast huvitavat kraami :D
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Eepica »

aga seal on imelik kava:P näitab et rockets mängib trailiga:) aga peaks mängima ikka bullsiga:P
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kasutaja123 »

See on järgmine nädal, vaata, kuupäev on vasakul üleval.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Eepica »

ja seda ma ei vaadanud:) aga hetkel pole veel linki mängu kohta nii et
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

mavs kirjutas:Pigem vaadake vahepeal OKC mänge kuidas Durant mängib. Ta on alles 21, kuid mängib täielikult all-stars tasemel. Loen tihti tema blogi, mis on huvitav. Tema pühendumus korvpallile on väga suur http://kevindurant35.com/category/blog/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lõpuks üks ka, kes Kevini ära mainib.Tõenäoliselt miks keegi siin teemas pole teda enne maininud on selles, et meedia pole veel temast kaanetüdrukut teinud...
Aga see selleks.Tüüp läheb aasta aastast aina paremaks ja ma pakuks talle helget tuleviku.Omaette teema on muidugi Thunderi tulevik, kas nad on võimelised täitsa tippu roomama.
Loodetavasti ei pea ta pärast liituma nende nimedega, kes hiilgasid väljakul, aga sõrmusest nägid ainult und..Hawksi Dominingue Wilikins,Sonicsi Kemp ja Jazz Postiljon näiteks (Leiaks neid nimesi veel, kui tarvis).
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kahjuks mulle ka see free trial ei tööta, sest see töötab ainult USA-s ja Canadas..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas oioioi »

Olen ka Kevin Durandi suur austaja, super vend. Loen ka tema blogi ja jälgin twitteris. Tõesti pühendunud sportlane, peale mängu tehtud tweedid lõppevad alati ...back to work tomorrow! Loodan väga, et Thunder saab endale mingi asjaliku pika, see Kristic ja Thomas ja kes neil seal all on, kõik ikka suht hädad. Järgmine aasta peaks neil olema ka piisavalt vaba raha, et saada endale mõni asjalik mees sinna alla. Green pole siiski mingi PF ja tundub, et ka Harden on tegelt väga asjalik vend. Kui tuumik suudetakse säilitada ja miks mitte Green mingi asjalikuma pika vastu välja vahetada siis miks mitte tulevikus üks lääne üks top tiime. Ma mingi päev just mõtlesin, et järgmine aasta peaks saama vabaagendiks M.Camby siis see oleks täitsa huvitav mees sinna keskele, mulle selline pull meeldiks ütlen ausalt ära :D
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

O'neal omab totaalselt OKC korvialust.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

mavs kirjutas:O'neal omab totaalselt OKC korvialust.
Eh kurja.+1 Cavale.James polnud kade.Pall Gibsonile ja tehtud.
Boxscore: http://www.nba.com/games/20100123/OKCCL ... 0020900638" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

mavs kirjutas:Kahjuks mulle ka see free trial ei tööta, sest see töötab ainult USA-s ja Canadas..
muidugi ei tööta kui sa juhiseid ei järginud... ma vaatasin ka sellega, ometi olen ju eestis mitte usas....
Vasta