Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas volume »

T Reed kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Kui Kriisa 5 veaga pingile langes, siis ei saanud 1-1 mitte keegi Tammele vastu, oleks võibolla pidanud rohkem Tamme pealt tegema, lõpus tehtigi, aga siis oli hilja juba.
Ma usun Tamme rohkem kui Sokku. Tamm ja Orula mu lemmikud.

Tamme kiirus on Sokust jah parem. Murrab paremini korvi alla. Aga mängujuhtimine sobib rohkem Sokule.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Nähes lühikest klippi etv-st ja kuusmaa ütlus et kohtunikud panid võssa, võis küll vähemalt ühe hetke kohta väita. Tamm tegi vl ja arbet sai palli talle tehti selge ebasportlik, aga kohtunik arvas et vilistab vist jalgpalli ja lasi mängul jätkuda ning see kiire päädis toome jooksuga.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kris »

Polnud see vile nii hull midagi. Tõesti oli 2-3 olukorda, mis vilistati Kalevi kahjuks, aga sellist välja paistvat TTÜ eelistamist polnud. Vile oli mõlemale poolele.
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas SanderS »

Vile kohapealt on Kuusmaal küll õigus. Nõrk vile oli, eksimusi mõlema võistkonna kasuks, Cramol lihtsalt ei vedanud , et kaks neist eksimustest saatsid Toome ja hollandlase viimase veaga pingile, kus Keerles juba ees ootas. Janoh Saksa ja Kitsinguga päris välja ei vea. Üldiselt ikka sama vana Cramo probleem - pole kedagi, kes
korvi all domineeriks ja selg ees mängiks, nii Toome kui hollandlane on liiga pehmekesed proovivad kuidagi üle käte upitada, kuigi mulle tundub ,et Toome on suvega veidi lihast juurde kasvatanud. Kitsing ka täna väga midagi ära ei teinud. Õnneks Arbet võttis ennast kolmandal veerandajal kokku ja suuresti tänu temale saadi viik majja. Teine, kes emotsiooni pealt hästi pani oli Dorbek. Tamm tegi lõpus päris mitu head läbimurret, võttis mängu oma peale, nagu eelmine hooaeg TTÜs. Sokk oli nagu ta oli, selline poole gaasiga nagu sageli. Keerles ei saanud üldse midagi tehtud täna. Üldiselt oli avapoolaeg suht kohutav, sellise mänguga pole VTB-sse või BBl-i küll asja, võib kodustel meistrikatel pronksi peale mängida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Siin foorumit on muidugi üsna huvitav lugeda. Esimene poolaeg läks selle Cupi nahka, meestel ei olnud ei enesekindlust, kõik kartsid nagu midagi, aga mis veelgi hullem, kaitses tehti selliseid lapsusi, et valus oli vaadata. Pikkadel polnud agressiivsust, tagameestel ei läinud vise, täiesti vabadelt kohtadelt visati esiteks mööda, siis hakati söötu vägisi korvi alla toppima, millele järgnesid pallikaotused.
Kolmanda veerandaja keskel tekkis meestel nagu miski teine hingamine, paar tabavat viset, paar agressiivset kaitseformaati, kriisa langes vigadega, kõik juba enam-vähem laabus ning siis kahjuks... Siinkohal peab jah, hingama korra sisse ja välja ning ütlema, nii halb kui see ka ei ole, et kahjuks selle mängu otsustasid kohtunikud. Kui nad mängu jooksul olid tegelikult täitsa ome keskmist vilet tegemas, siis aga tuli neli-viis täiseti mõsitetamatut otsust ja lõpus polnud Cramol enam korvi all kellegagi mängida ning otsustav vise Dorbekul ei läinud ka.
Aga jah, ma loetleks need olukorrad siiski siin üles:
1. Arbet lõikab archibaldi söödu vahet keskjoone lähedal, kanadalane haarab Arbetil õlast, ilmselge ebasportlik viga, kuid kohtunik lasi mängul jätkuda (jäi jah pall Cramole), kui kiirrünnaku moment oli möödas ja sellest rünnakust ei tulnudki punne. Minu mäletamist oli Cramo siis punktiga ees. see jäi ka siis ETV uudistekaamerasse (kohe esimene moment)
2. Krabbendamile vilistatakse puhta kulbi olukorras viies viga. Isegi kui seal oli viga, tegi selle Saks, kes meest puutus (vise oli tegelikult tehtud)
3. Toome neljas viga oli täiesti nali, mees kukkus palliga auti, isegi lähim khtunik ei näinud seal midag, aga siis kõige kaugem kohtunik andis Toome lükkamise. Kõik haarasid peast, aga teha polnud midagi.
4. Arbet kiirrünnakus, kus Klementsov ilmselgelt teeb ebasportliku selja tagant, kus lööb täiest jõust, ilma igasugu lootuseta palli mängida, Arbetile kätesse ja tavaviga. igal kohtunike seminaridel rõhutatakse, et see on ebasportlik. Polnud siis ime, et arbet klementsovi tahtis pärast seda ära tappa. Ka see koht ETV uudistes sees. Ja jällegi, seis oli siis viigis ja 2,5 min mängida
5. Cramo pressib, TTÜ on hädas ning söödetakse lõppeks Osbyle, kes teeb jooksu (ei pane palli söötu saades põrkesse, vaid teeb kohapealt sammu). isegi Pehka kõrvalt naerab, aga sealt tuli 2 pluss 1, vist oli 2 min lõpuni ning sellest sai TTÜ 4 ette
6. Cramol on juba momentum, saadakse vaheltlõige, rünnakul läheb pall kolmesekundialas jalgadesse, TTÜ mees näitab, et temast, kuid Suslov näitab, et pooleks pall. Nool TTÜle, rünnak ja kaks silma

Ok. Kohtunikest kõik. Oleks Cramo mänginud esimesel poolajal, mitte et lihtsalt kohale ilmunud, oleks võidupunkt taskus. See, et see asi sai üldse kohtunike südametunnistusele jääda, on puhtalt Cramo mängijate endi süü. Teine poolaeg näitas, et korvi all suudetakse mängida küll ning on vajalikul hetkel ka liiderid võtta (Arbet, Dorbek, tamm), aga ikkagi tuleb aeg-ajalt selliseid lapsusi sisse: kaitselauast saadud pall söödetakse vastasele pihku, kaitses unustatakse tagasi joosta...

Üks positiivne asi, kuigi Kuusmaa ütles, et ta ei tea, kuidas mädapunn katki pigistada, siis mulle tundus, et viimasel veerandil näidati juba sellist mängu, mida treener näha tahaks. Ja meeskond oli pingil püsti, meeskonnatunne oli super. Aga jah, tabelisse tuli kirjutada kaotus, sest asi jäi lõpu peale ning Tamme söödu lõikas Klementsov vahelt ja oligi vsjoo.

Jah, see meeskond on hetkel siiski hea EMV ja B liiga 5-6 koha peale mängimiseks, rohkemat seal hetkel kvaliteeti pole. Ja nii imelikult kui see ka ei kõla, siis lootust minu arvates on, ja tasub minna seda asja, mida nad platsil teevad vaatama. ausõna, ma pole sellist viha, nagu pingil ja mängijatel pärast mängu silmis, päris pikka aega Cramo meestel näinud. Kuusmaa ise kees seal kõige rohkem. Lootust on küll.
Hollandlane peab füüsise korda saama (vastpidavus) ning Toome peab enne mängu kelleltki lõuksi saama.
Ja viskekindlus! Sellise protsendiga visatakse esiliigas!

Keereles oli muidugi null (kaitses ja visked olid vist kõik mööda), Sokk liiga tagasihoidlik, Saks ebakindel (kuigi tahtmist täis). Orula kätt ei suudeta ära kasutada. Dorbek, Arbet tegid kõige parema mängu (kuigi keegi ei teinud head mängu), Krabbendam sai lõpuks vähemalt kaitses ppidama, Toome kah leidis ennast. Tamm tegi lõpus kogu TTÜ meeskonnale, aga liga hilja, tamme paar pallikaotust kiirrünnakutes olid andestamatud.
TTÜst ka. Teenitud võit, sest enesekindlus saadi tänu Cramo vigadele kaitses kätte ning Kerde on lisanud taktikalist küpsust, pressingu alt tuldi nii mõnigi kord suhteliselt hästi välja ning teeniti kergeid punkte. Osbyt siin statistika järgi võib kiita, aga mehel pole tehnikat, ei oleks Cramo mehi välja vilistatud, siis... Hughes on vormist ikka väljas, Archibald on selline nii ja naa, aga kui tabama hakkab, raske pidurdada, sest viskab jube enesekindlalt. Aga jah, mängujuhi kohal on pingil suur auk, Roos oli kui õnnetusehunnik.

Pikk postitus, sitt postitus, esimene poolaeg jättis küll lootusetuse tunde, aga teine poolaeg näitas, et midagi nagu hakatakse leidma. Nüüd oleks hädasti ühte võitu vaja ja
Ja ÜHTE KAPPI KAH, palun.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas SanderS »

Ühe bõki korvialla võtaks küll jah. Kahjuks tundub ,et selliste meeste peale on nõudlus suurem kui pakkumine.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas treze »

Bambale Osby on kunn! Sellist jõulist looma, kes korvi all müttab ja vastasi jõuliselt surub oleks Cramosse ka vaja.

Mina, kui aastaid Cramo fänn olin täna küll TTÜ poolel. Lihtsalt sellepärast, et Cramo mehed lasid jälle nii lõdvalt ja pohhuistlikult seda korvpallimängu. Nii mannetu, tujutult ja täpselt poolkõvalt mängivad. Ei ole näha sellist, et davai, davai teeme nüüd. Arbet lõpus hakkas liikuma, Tamm ärkas, aga liiga hilja. Esimene poolaeg oli masendav. Tekkis selline kaotuse kartus. TTÜ välismängijad vasutpidiselt lõpus olid väga kindlad. Ei lasknud niisama muneda ja külma närviga mängisid lõpuni. Kalevi pikk oli täielik 0, samuti Toome.

Vaadake Toomet, kas tõesti sellise mehe pärast käis tõsine võitlus? ULME!

Eks nüüd peavad treenerid pead kokku panema ja mõtlema, kuidas edasi minna. Arbetid, Sokud, Keerlesed võiksid puhtalt plekki saada võitude pealt. Siis võib-olla kasutaksid oma potentsiaali ära ja hakkaksid mängima. Peale viite viga tuli Keerles pingile ja ütles, et no see kord siis nii. Normaalne? Vist mitte. Kõige kogenumal vennal niimoodi mängida, häbi olgu! Täiesti võidetav mäng, kui mehed oleks rohkem pingutanud.
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas SanderS »

See poolkõvalt mängimine on jah osade mängijate tüüpprobleem.

Mulle tuli täna üllatusene , et Dorbek oli meeskonna kapten.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

treze kirjutas:Bambale Osby on kunn! Sellist jõulist looma, kes korvi all müttab ja vastasi jõuliselt surub oleks Cramosse ka vaja.

Mina, kui aastaid Cramo fänn olin täna küll TTÜ poolel. Lihtsalt sellepärast, et Cramo mehed lasid jälle nii lõdvalt ja pohhuistlikult seda korvpallimängu. Nii mannetu, tujutult ja täpselt poolkõvalt mängivad. Ei ole näha sellist, et davai, davai teeme nüüd. Arbet lõpus hakkas liikuma, Tamm ärkas, aga liiga hilja. Esimene poolaeg oli masendav. Tekkis selline kaotuse kartus. TTÜ välismängijad vasutpidiselt lõpus olid väga kindlad. Ei lasknud niisama muneda ja külma närviga mängisid lõpuni. Kalevi pikk oli täielik 0, samuti Toome.

Vaadake Toomet, kas tõesti sellise mehe pärast käis tõsine võitlus? ULME!

Eks nüüd peavad treenerid pead kokku panema ja mõtlema, kuidas edasi minna. Arbetid, Sokud, Keerlesed võiksid puhtalt plekki saada võitude pealt. Siis võib-olla kasutaksid oma potentsiaali ära ja hakkaksid mängima. Peale viite viga tuli Keerles pingile ja ütles, et no see kord siis nii. Normaalne? Vist mitte. Kõige kogenumal vennal niimoodi mängida, häbi olgu! Täiesti võidetav mäng, kui mehed oleks rohkem pingutanud.
Toome jah... ettevalmistus on meeskonnaga tegemata ning see annab tunda, aga täna oli teisel poolajal juba nitsevoo, kuigi paar korda, selle asemel et nagu Eichfuss lihtsalt agressiivsusega teha, lõi vedelaks. Aga jah esimene poolaeg, nagu oleks Ventsi mängu viiendat veerandit mängitud.Ja Keerles... ohjah.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas treze »

Ja kusjuures Pilk, Keedus, Klementsov mängisid täna oma koha A-koondislaste vastu ilusti välja. Ütleks, et "nimekatele" meestele tõmmati kott pähe. Päris häbi?

PS! Kerde üle on mul hea meel!
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas SanderS »

Ei ütleks , et nad midagi geniaalset tegid, pigem suutid Cramolaste eksimused ilusti ära kasutada.
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas treze »

SanderS kirjutas:Ei ütleks , et nad midagi geniaalset tegid, pigem suutid Cramolaste eksimused ilusti ära kasutada.
Lihtsuses peitub võlu nagu öeldakse. Ei teinudki midagi geniaalset, lihtsalt võitlesid mehe eest ja see Keeduse donk näitas, et sisu ja tahet on võivad "tiivad" ka tekkida.
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
tallinnakalev
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Aug 2010, 16:25

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas tallinnakalev »

Võitjameeskonna fännina ma Kussat küll ei kritiseeriks, tea kas meeskond pani eile tina või midagi. Kalev Cupil mängisid nad sellist kaitset Dolphinsi vastu, mida mina pole siimaal ammu näinud. Kuusmaa kisas täna pingilt igasugu kaitseformatsioonide numbreid, aga poegadel oli täiesti suva vist.
Arbet oli Dolphinsi vastu nagu noor kotkas, aga täna jälle laiutas käsi. Tamm on teil äss ja lastagu tal mängida, lõpuks läks nii närvi, et me oleks peaaegu tappa saanud.
Sekundeerin siinkohal rixile, et Toomele tuleks lõuksi anda. Jebiiomiio, nii suur inimene võiks üle sõita kõigist.
Agressiivsest Keerlesest, kes 4 hooaega tagasi sai igas mängus tehnilise, sest ta tahtis võita ja vastasmeeskonna ära tappa, on järel vaid ahervare...
Hollandlane on tore poiss, ma loodan, et ta mängib ühiskondlikel alustel.
Sokk on täiesti emotsioonitu kuju, tal pole viha ega rõõmu, samas on ta väga tehniline ju.
Kohtunikud ei meeldi kaotajale kunagi - olen selle ebasportlikuga tegelikult päri, aga võiksin koostada siia samasuguse nimekirja vastpidistest juhtumitest.
Kokkuvõtlikult - ma kardan, et Kuusmaal istub see Cramo ülemraada nii seljas, et ta vist peab viimaseid mänge välja vabandama treenimise asemel.
Aga Kalev võtis! Läti ja Leedu seebiks!
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas SanderS »

Nad tegid täpselt seda mida nad tegema pidid, kui nad selliseid võimalusi poleks suutnud ära realiseerida oleks olnud pettumus suur. Et ennast kuhugi võidelda peab mängima ära rohkem , kui selle mis nikunii kohustuslik on.
Suletud