FIBA Europe Cup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4209
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas marxx762 »

toivo kirjutas:Gaziantepi linn oli täna (esmaspäeva) varahommikul toimunud esimese maavärina epitsentriks. Kossumeeskond mängis pühapäeval Istanbulis Büyükçekmece nimelise meeskonna vastu, mängu algusaeg oli 12:00 päeval. Kas mindi seejärel mõneks päevaks tagasi kodulinna või jäädi Istanbuli eurosarja mänguks ja reisiks valmistuma? Klubi FB ja insta lehtedel on toetusavaldus kõigile kannatanutele, aga arusaadavatel põhjustel midagi täpsemat hetkel ei kirjutata.
Frankamp kirjutas igatahes twitteris et on perega linnast lahkunud ning nende jaoks on kõik turvaline. Kas põgeneti linnast või ei oldud tol hetkel seal regioonis - pole teada. Gazientipi ja sakslaste mäng saab olema päris keeruline.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas BCKLV »

Crailsheim - Gaziantep mäng toimub erinevalt paljudest teistest Türgi tiimide osalusel mängudest sel nädalal.
https://twitter.com/FIBAEuropeCup/statu ... 45/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rix »

Hambad ja vist kõik kehaosad ristis, võeti see võit. Jube kole, aga no see on kõige viimane asi, mida ette heita. Hämmastav julgus Rannulalt sellises mängus koosseisuga riskida. Väike viisik tuli ja nägi ja võitis, Kitsing tegi kaitses vist elu mängu. Meiers, vanbeck suhtkoht nullid, kono must päev, aga ikka vägistati see võit ära. Ukrainlane võttis etteja vedaski välja, Gilbertiga koos üks krdi suur kookeri pannkook mõlemale.
Rahvas oli kah võimas, kuigi kolm ja pool veerandit oli suht lootusetu seis. Wägew! play-offis võiks ju unibet arena ette võtta?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
ok
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas ok »

Kitsingu kaitsemängu osas jään küll eriarvamusele, aga mees tegi rünnakul õigel ajal, mida vaja. Töövõit ja õnn soosib tugevamaid. Nüüd edasi, Bamberg pole parem kui Brindisi või Budivelnik või Crailsheim
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Drogba »

Kõva! Rannula ja Co ikka väga kõvad, et siukse meeskonna suutsid kokku panna väikse eelarve kiuste. Kohe esimesel hooajal juba siuke vägev kordaminek. Ka veerandfinaali võit Bambergi vastu pole midagi ulmet, julgen öelda, et Budivelnik, Brindisi samast klassist. Loodetavasti aitas tänane täismaja meeskonna kulusi veidi lappida, kuuldavasti müüdi mustal turul pileteid juba 25 euro eest, ehk taheti plussi teenida :D Ega ei oska öelda palju ülekandel Delfis täna vaatajaid oli?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4685
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Uhhuu »

Oli selline mäng, kus esimesed kolmkümmend minutit ei toiminud rünnakul pea miski ja siis viimase veerandaja keskel õnnestus viie minuti jooksul pea kõik. Tundus, et rünnakul jäädi justkui liialt kolmeste peale lootma, aga kui tabada kokkuvõttes ligi 44 protsendiga, siis on raske ka suuri etteheiteid teha. Ja mängu lõpu poole tundusid kaugvisked tulevat ka rohkem teravuse pealt, kui eelnevalt oli mäng üsna staatiline olnud. Kui eelmises mängus oli kangelaseks van Beck, siis täna laksid tal asjad lappama kohe algusest peale, kui ta sai kulbi, aga õnneks tegid Kovliar ja GIlbert tema puudujäägid tasa. Kitsingu mäng mõjus esimesel kolmel veerandajal oma flegmaatilisusega üsna ärritavalt, aga tal õnnestus õigel ajal käsi soojaks saada ja samuti päästeinglite sekka tõusta. Kiidaks ka Hugo Toomi, kel esimesel poolajal asjad ei sujunud, kuid kes otsustavatel hetkedel näitas võitluslikkust ja enesekindlust nii kaitses kui rünnakul.

Ma olen käinud vaatamas kõiki Kalevi kodumänge eurosarjas ja mida suurem publikuhuvi, seda enam frustratsiooni fikseeritud istekohtade puudumine tekitab. Täna 50 minutit enne mängu algust saali jõudes õnnestus saada sisuliselt viimased istekohad küljetribüünil (ja need ei olnud Kalevi halli üsna kehva planeeringut arvestades kuigi mugavad kohad ei vaatamise ega ka akustiliste omaduste poolest). Sadakond inimest pidid mängu üldse püsti seistes vaatama. Ma kujutan ette, et see võib nii mõndagi heiduta järgmisel korral saali tulema. Ennastki paneb kahtlema, kas mängu koha peale vaatama minna, kui juhtumisi ei peaks olema võimalik tund aega enne mängu algust saali jõuda. Ma loodan, et järgmisel hooajal läheb käiku nummerdatud istekohtade süsteem.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rix »

Uhhuu kirjutas:Oli selline mäng, kus esimesed kolmkümmend minutit ei toiminud rünnakul pea miski ja siis viimase veerandaja keskel õnnestus viie minuti jooksul pea kõik. Tundus, et rünnakul jäädi justkui liialt kolmeste peale lootma, aga kui tabada kokkuvõttes ligi 44 protsendiga, siis on raske ka suuri etteheiteid teha. Ja mängu lõpu poole tundusid kaugvisked tulevat ka rohkem teravuse pealt, kui eelnevalt oli mäng üsna staatiline olnud. Kui eelmises mängus oli kangelaseks van Beck, siis täna laksid tal asjad lappama kohe algusest peale, kui ta sai kulbi, aga õnneks tegid Kovliar ja GIlbert tema puudujäägid tasa. Kitsingu mäng mõjus esimesel kolmel veerandajal oma flegmaatilisusega üsna ärritavalt, aga tal õnnestus õigel ajal käsi soojaks saada ja samuti päästeinglite sekka tõusta. Kiidaks ka Hugo Toomi, kel esimesel poolajal asjad ei sujunud, kuid kes otsustavatel hetkedel näitas võitluslikkust ja enesekindlust nii kaitses kui rünnakul.

Ma olen käinud vaatamas kõiki Kalevi kodumänge eurosarjas ja mida suurem publikuhuvi, seda enam frustratsiooni fikseeritud istekohtade puudumine tekitab. Täna 50 minutit enne mängu algust saali jõudes õnnestus saada sisuliselt viimased istekohad küljetribüünil (ja need ei olnud Kalevi halli üsna kehva planeeringut arvestades kuigi mugavad kohad ei vaatamise ega ka akustiliste omaduste poolest). Sadakond inimest pidid mängu üldse püsti seistes vaatama. Ma kujutan ette, et see võib nii mõndagi heiduta järgmisel korral saali tulema. Ennastki paneb kahtlema, kas mängu koha peale vaatama minna, kui juhtumisi ei peaks olema võimalik tund aega enne mängu algust saali jõuda. Ma loodan, et järgmisel hooajal läheb käiku nummerdatud istekohtade süsteem.
Püsti jumala ojei vaadata ju. Üliõpilasena pidi Tartus paarkümmend aastat tagasi tund enne uste avamist järjekorda minema, polnud häda midagi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4442
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vaim564 »

Ikkagi ajalooline saavutus, esimest korda klubi ajaloos eurosarjas veerandfinaali. Tartu on sinna jõudnud kaks korda. See väärib kindlasti õnnesoove!
Kontrollisin ajalugu ja isegi teise ringi on varem vaid korra jõutud, see oli 2006/2007, mis oli vist Matici esimene hooaeg, leegionäridest olid Travis Reed, Catalin Burlacu ja Kendrick Johnson. Võideti kokku vaid kaks mängu BC Kiievi vastu, kuid kolmeses alagrupis sellest piisas.
Täna oli ikka pikalt tunne, et see vajub ära, aga parem niipidi, kui et nagu möödunud hooajal Oostende vastu. Vastane mängis hästi ja tegelikult kontrollis mängu kuni 56:50 seisuni, kui Meiersile vilistati Ndow vastu kahtlane viga, siis läksid sellest närvi hoopis hollandlased ja õnneks tuli meile ka kohe neli kolmest järjest, mis tegi vahe sisse. Aga 35 minutit oli rünnakul ikka päris kohutav ja kaitses tekkis esimesel poolajal neile liiga lihtsalt ikka häid viskekohti.
Bambergil oli tegelikult sama seis kui meil, kaotusega oleksid välja langenud. Võib-olla Anwil oleks olnud meile rosteri järgi veidi mugavam, kuid nad pole nüüd oluliselt tugevamad kui Crailsheim ja on teinud väga ebastabiilseid esitusi, seega miski pole võimatu. Ja kui ma nüüd õigesti mäletan, siis veerandfinaaliga peaks vist ka mingi rahasumma juba kukkuma, raskel ajal abiks seegi.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas NoName »

Numbrilisi istekohti pooldan. Ennekõike just sellistel mängudel. Oleks lihtsalt kõigile mugavam.

Esimesed kolm veerandaega oli ümar pläust ja ausalt usk hakkas juba kaduma. Ilmselt oleks taolise kolme veerandaja mängupildiga mingi asisem sats meid ka juba kasti löönud. See Meiersi vastu vilistatud kahtlane viga võis tõesti olla määrav, sest see tõmbas ka rahva käima. Ma ausalt arvan, et kui rahvas kaasa hakkas elama, siis see tõmbas vastastele kerge närvi sisse. Siis hakkasid endal ka visked kukkuma ja edasine on juba ajalugu.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas:Kõva! Rannula ja Co ikka väga kõvad, et siukse meeskonna suutsid kokku panna väikse eelarve kiuste. Kohe esimesel hooajal juba siuke vägev kordaminek. Ka veerandfinaali võit Bambergi vastu pole midagi ulmet, julgen öelda, et Budivelnik, Brindisi samast klassist. Loodetavasti aitas tänane täismaja meeskonna kulusi veidi lappida, kuuldavasti müüdi mustal turul pileteid juba 25 euro eest, ehk taheti plussi teenida :D Ega ei oska öelda palju ülekandel Delfis täna vaatajaid oli?
Minu ajastu enim teeniv mäng (ka eelmise aasta CSKA sai üle tehtud), va Prometey mille tulu läks heategevuseks.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Uhhuu kirjutas:Oli selline mäng, kus esimesed kolmkümmend minutit ei toiminud rünnakul pea miski ja siis viimase veerandaja keskel õnnestus viie minuti jooksul pea kõik. Tundus, et rünnakul jäädi justkui liialt kolmeste peale lootma, aga kui tabada kokkuvõttes ligi 44 protsendiga, siis on raske ka suuri etteheiteid teha. Ja mängu lõpu poole tundusid kaugvisked tulevat ka rohkem teravuse pealt, kui eelnevalt oli mäng üsna staatiline olnud. Kui eelmises mängus oli kangelaseks van Beck, siis täna laksid tal asjad lappama kohe algusest peale, kui ta sai kulbi, aga õnneks tegid Kovliar ja GIlbert tema puudujäägid tasa. Kitsingu mäng mõjus esimesel kolmel veerandajal oma flegmaatilisusega üsna ärritavalt, aga tal õnnestus õigel ajal käsi soojaks saada ja samuti päästeinglite sekka tõusta. Kiidaks ka Hugo Toomi, kel esimesel poolajal asjad ei sujunud, kuid kes otsustavatel hetkedel näitas võitluslikkust ja enesekindlust nii kaitses kui rünnakul.

Ma olen käinud vaatamas kõiki Kalevi kodumänge eurosarjas ja mida suurem publikuhuvi, seda enam frustratsiooni fikseeritud istekohtade puudumine tekitab. Täna 50 minutit enne mängu algust saali jõudes õnnestus saada sisuliselt viimased istekohad küljetribüünil (ja need ei olnud Kalevi halli üsna kehva planeeringut arvestades kuigi mugavad kohad ei vaatamise ega ka akustiliste omaduste poolest). Sadakond inimest pidid mängu üldse püsti seistes vaatama. Ma kujutan ette, et see võib nii mõndagi heiduta järgmisel korral saali tulema. Ennastki paneb kahtlema, kas mängu koha peale vaatama minna, kui juhtumisi ei peaks olema võimalik tund aega enne mängu algust saali jõuda. Ma loodan, et järgmisel hooajal läheb käiku nummerdatud istekohtade süsteem.
See oli hooaja eel suur küsimuse kohta, kas lähme kohtadega süsteemi peale või mitte. Võtame teadmiseks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rix »

NoName kirjutas:Numbrilisi istekohti pooldan. Ennekõike just sellistel mängudel. Oleks lihtsalt kõigile mugavam.

Esimesed kolm veerandaega oli ümar pläust ja ausalt usk hakkas juba kaduma. Ilmselt oleks taolise kolme veerandaja mängupildiga mingi asisem sats meid ka juba kasti löönud. See Meiersi vastu vilistatud kahtlane viga võis tõesti olla määrav, sest see tõmbas ka rahva käima. Ma ausalt arvan, et kui rahvas kaasa hakkas elama, siis see tõmbas vastastele kerge närvi sisse. Siis hakkasid endal ka visked kukkuma ja edasine on juba ajalugu.
No pläust pläustiks, aga tegelt oli võti võitlus ja selle pealt teenitud vaheltlõiked. Moment, kus pärast möödaviset hüpati pea ees ründelauda ja saadi aut, mille järel kovliar kolmese kotti pani ja algas kolmestesadu. Vastane tegelt oli päris hea distsipliini ja korraliku füüsisega sats, aga lõpuks minu meelest Cramo tänu publikule suutis rohkem võitluslikkust välja pigistada. Mulle den bosch jättis kõvasti parema meeskonna mulje kui Carlsheim.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Maxi »

See piletite teema, no see sada inimest kes seal tribüünil püsti seisid, osa oli kuskil vahekäikudes ja mõni mees õllebaari juurest kaugemale ei hakanudki trügima. Minumeelest see tekitaski tunde, et no saali tõesti enam kedagi ei mahu, eks see mingi teatud psühholoogilise eelise ju võiks anda. Mõni võrdles vana kalevi halliga, et no korralik karukoobas ikka. Ma istusin ka kuskil väga loomingulises kohas, et keskringi ei näinud aga vähemalt nägi mõlemat korvi, need kes minu kõrval olid, neil nii hästi ei olnud :D
Roy
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 06 Okt 2021, 13:02

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Roy »

Esindan teist arvamust. Numbriliste kohtadega kui näiteks koondise mängudele pileteid vaatan, siis olen ostmata jätnud kui mõttetud kohad ainult saadaval. Hiljem telepilti vaadates jälle näen, et kohad mis eelmüügist näitasid, et müüdud on massiliselt tühjad. Kui on tühjad kohad, siis ei teki ka karukoopa tunnet saalis. Pigem las olla täistuubitud otsast lõpuni numbriliste kohtadeta.
Tsiteerides kreisiraadiot " kes ees, see mees".
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 652
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vanafänn »

Jõudsin ka lõpuks koju ja no tõesti oli kuramuse äge mäng. Ma olen oma täisvõhik kossusõpru ka regulaarselt kaasa vedanud ja nende silmis oli tänane mäng kõige kuramuse vingem.

Esimene poolaeg ja kolmanda algus ei olnud kaitset ega rünnakut väga- samas, kuidagi takt taktis püsiti kaasa ja ega publik ei lasknud ka väga kaugemale maha jääda. Brindisi ja tänane mäng oli ka suht öö ja päev suhe kuidas fännid reageerivad. Täna oli ikka väga julm plaks-Kalev-plaks ja fännid ebareaalsed.

Kohanumbrid oleks kohati mugavamad, aga meie väikses saalis töötabki kes ees see mees süsteem paremini. Tuled varem saali, saad parema koha ning oled selles möllus kauem sees. Muidugi ma nägin kahte vanemat härrast, kes tulid VIP kaardiga aga neile kohti rohkem ei jätkunud ning pidid tagasi kohta otsima minema.

Igaljuhul viis korraldus Kalevi tiimile, et esiteks saadi saal täis ning teiseks saal põles!!

PS! Kas kohvikuleti saaks liigutada mõned meetrid edasi, et saaks ka mängu näha järjekorras ning ei peaks puldiruumi taga peidus olema.

Viva la Kalev!
Vasta