Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Neverlast »

Jalgpalli meistrite liiga poolfinaalides kohtuvad Müncheni Bayern - Barcelona ja Dortmundi Borussia - Madridi Real. Kuigi loosirattas oli kaks klubi Hispaaniast ja kaks klubi Saksamaalt, siis sama riigi meeskonnad poolfinaalis omavahel vastakuti ei läinud. Mõlemas paaris mängivad esimesena kodumängu Saksamaa võistkonnad.


Kaks minu lemmikut siis juba poolfinaalis kokku (Bayern ja Barca), ise lootsin finaalis näha neid. Samas tunduvad väga kõvad mängud tulema mõlemad, Real omas paaris ilmselt kerges favoriidiseisus aga Dortmund on ka väga head taset näidanud. Ja teises paaris ikkagi täiesti võrdsed meeskonnad. Ootan põnevaid mänge :clap:
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Maitse üle küll ei vaielda, aga kui kaks lemmikut on Bayern ja Barca, siis on küll midagi valesti.
No offence vms, aga ma ei saand ütlemata ka jätta, sest minu jaoks on tegu kahe kõige ebasümpaatsema satsiga. :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kalevcramo »

#7 kirjutas:Maitse üle küll ei vaielda, aga kui kaks lemmikut on Bayern ja Barca, siis on küll midagi valesti.
No offence vms, aga ma ei saand ütlemata ka jätta, sest minu jaoks on tegu kahe kõige ebasümpaatsema satsiga. :D
+1 :clap:
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

#7 kirjutas:Maitse üle küll ei vaielda, aga kui kaks lemmikut on Bayern ja Barca, siis on küll midagi valesti.
No offence vms, aga ma ei saand ütlemata ka jätta, sest minu jaoks on tegu kahe kõige ebasümpaatsema satsiga. :D
maitsed on tõesti erinevad, minu jaoks on need kaks mansat skaala erinevates otstes, Bayern on lemmik ja barca kuulub sinna samasse gruppi City'ga.

Sp +1 ei saa panna, aga panen +0,5
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rix »

#7 kirjutas:Maitse üle küll ei vaielda, aga kui kaks lemmikut on Bayern ja Barca, siis on küll midagi valesti.
No offence vms, aga ma ei saand ütlemata ka jätta, sest minu jaoks on tegu kahe kõige ebasümpaatsema satsiga. :D
No offence, aga ei saa ütlemata jätta, et kellele ema, kellele tütar e kõigil oma lemmikud ja antipaatiaid. Inimest hinnata või selle alusel hukka mõista on ikka päris kummaline.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas tonii »

#7 kirjutas:Maitse üle küll ei vaielda, aga kui kaks lemmikut on Bayern ja Barca, siis on küll midagi valesti.
No offence vms, aga ma ei saand ütlemata ka jätta, sest minu jaoks on tegu kahe kõige ebasümpaatsema satsiga. :D
Pigem on jah endal midagi valesti, kui selle põhjal inimesi hindad.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Ma ei ole siin kedagi hinnand, ma lihtsalt mainisin, et mul ajavad need satsid südame pahaks, võib-olla väljendasin jah vbla natuke pahasti. Las olla, ilusat laupäeva :clap:
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas tonii »

Aga miks need võistkonnad sulle nii vastukarva on? Ilusat nädalavahetust ka jah.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas sequa »

seda nähtust kutsutakse etnoloogide või antropoloogide hulagas ingliskeelse terminiga tribal affinity - eesti keeles siis "hõimukuuluvus". Kuuludes hõimu, on liikmed omad sõltumata sellest, kui suured sitakotid need omad ka on. Omad on omad ja omade eest seistakse. Teised hõimud...sõltumata sellest, kes seal on ja kuidas käituvad...noh, heameelega lööks maha.

Jõuamegi fänluse juurde. Ehk siis mingi meeskonna fännamine ongi "hõimukuuluvus" - omade tegevusele imetakse pastakast ka vabandus välja, väga harvadel juhtudel nõutakse sitta keerand omale lindpriiks kuulutamist. Oluline pole mitte mängija iseloom, imago vms, vaid "hõimukuuluvus" - tuleb meeskonda uus mängija - saab automaatselt omaks, müüakse talvisel üleminekuajal maha - noh, siis võib see mees samahästi ka ***** minna. Muidugi foorumis öeldakse mõnele sellisele mängijale viisakalt head aega, aga tegelt aus mõte on....

hõimukuuluvus on fännide asi enamasti - mängijate perspektiiv on vähe teine - nemad teevad tööd, leping on, saavad palka, konkureerivad klubisiseselt, kuidas karjäär kulgeb, jne.

Hea näide on praegu pankroti poole tüüriva(mitte et sinna jõutakse) žalgirise leedukad - mängivad hooaja vist lausa tasuta klubis lõpuni, võiks rääkida hõimukuuluvusest, aga tegelikkus on see, et järgmine hooaeg tahavad kena palka saada....ükskõik kust, põhimõtteliselt.

Fännide "hõimukuuluvusest" annab märku näiteks keelekasutus "meie mängisime täna hästi" - just nagu fännil oleks platsil toimunuga midagi pistmist, tegelt muidugi mitte...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Õige muidugi aga eks selle hõimukuuluvusega peaks ka kaine mõistus säilima. Omade eest seista tuleb, peaasi, et mitte silmaklappidega. Siingi foorumis on näiteid.
See "meie" keelekasutus on minu arust suht koomiline, eriti kui seda mingi välismaa satsi kontekstis vaadata. Vaatad Mustamäelt või Mustjõelt ja hõiskad, et meie omad panevad, samas kui vastassatsi fänn plõksib vastu Haaberstis või Haljalas - natuke naljakas.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Selline värav Luizilt..

Pilt
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Suarez on ikka haige inimene .. arvatavasti , siis selleks hooajaks temaga ühel pool ...Kuluks täitsa ära selle värava eest :d
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Jalgpall

Postitus Postitas huh im kito »

soho ,äkki täpsustaks? :D Ei vaadanud tänast mängu .
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Hammustas Ivanovici õlavarrest.

Pilt
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Sellel inimesel pole tõsti kupli all kõik korras ...
Vasta