Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Jalgpall

Postitus Postitas rapla »

Ivanovic oleks võinud korralikult sisse sõita sellele taunile ikka
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

MANCHESTER IS RED!!!
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Kassai suutis end lõpuks ikkagi UEFA heast nimekirjast välja saada. Viimane suurmäng tal vilistada.

Bayern oli parem meeskond aga väravaid kinkida nii lihtsates kohtades on liig. Arvestades kui jama see hooaeg on Barcal olnud siis Hispaania meistritiitli võtmine on korralik saavutus. Suvel vaja täiendada koosseisu.
Viimati muutis Sten, 23 Apr 2013, 23:43, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Sten kirjutas:Kassai suutis end lõpuks ikkagi UEFA heast nimekirjast välja saada. Viimane suurmäng tal vilistada.
Korralik Derby oli , pole midagi öelda..
Kohtunikud tegid suht ok tööd.. Bayern võttis lihtsalt jõuga ära.. Barca enda probleem , et seal kõik väiksed mängijad on ..
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Sten kirjutas:Kassai suutis end lõpuks ikkagi UEFA heast nimekirjast välja saada. Viimane suurmäng tal vilistada.
:lol: Vaevalt need asjad nii on, et kui Barca kasuks ei vilista, siis tõmmatakse suurte kohtunike nimekirjast maha. Bayern oli igas elemendis üle.
Viimati muutis Egert, 23 Apr 2013, 23:43, muudetud 1 kord kokku.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Egert kirjutas:
Sten kirjutas:Kassai suutis end lõpuks ikkagi UEFA heast nimekirjast välja saada. Viimane suurmäng tal vilistada.
:lol: Vaevalt need asjad nii on, et kui Barca kasuks ei vilista, siis tõmmatakse suurte kohtunike nimekirjast maha.
Kasuks? Teine värav suluseis ja kolmas selge viga Albale otse kohtunike silmade all. Kui raske on selliseid lihtsaid asju ära vilistada. Pique esimene käsi jäi ka vilistamata. Need asjad vaadatakse üle ja saadetakse väiksematele mängudele uusi kogemusi hankima.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Sten kirjutas:
Egert kirjutas:
Sten kirjutas:Kassai suutis end lõpuks ikkagi UEFA heast nimekirjast välja saada. Viimane suurmäng tal vilistada.
:lol: Vaevalt need asjad nii on, et kui Barca kasuks ei vilista, siis tõmmatakse suurte kohtunike nimekirjast maha.
Kasuks? Teine värav suluseis ja kolmas selge viga Albale otse kohtunike silmade all. Kui raske on selliseid lihtsaid asju ära vilistada. Pique esimene käsi jäi ka vilistamata. Need asjad vaadatakse üle ja saadetakse väiksematele mängudele uusi kogemusi hankima.
Lihtsate viledega oleks pidanud Bayern 2 penaltit saama , kuna Barca mehed mängisid kastis käega..
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Oijah, mis ülesõit. 2-3 andmata penaltit ka veel Bayerni kasuks, aru ma ei saa kuidas ei nähta sellised käega mänge, seisate 7 mehekesi seal kohtunikukesed ju...
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Jalgpall

Postitus Postitas rapla »

Barca fännid peaksid küll viimased olema kes kohtunike kallal sõna võtavad
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Jalgpall

Postitus Postitas väike-tamma »

Mina ei võtaks asja nii, et kohtunik soosis Bayernit. Oli näha, et lasti füüsiliselt mängida ja Barca enda s***, et ei suutnud ise samamooi füüsiliselt mängida. Tänane näitas kui nõrk tegelt Barca on ja kuidas nende vastu mängida tuleb.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Soho kirjutas: Lihtsate viledega oleks pidanud Bayern 2 penaltit saama , kuna Barca mehed mängisid kastis käega..
Kahte penaltit ei oleks nad elu sees saanud. Ainuke penalti koht oli Pique käsi. Ülejäänud oli kõik juhuslik.
rapla kirjutas:Barca fännid peaksid küll viimased olema kes kohtunike kallal sõna võtavad
Muidugi jah. Ainuke aasta kust kohtunikud otsused soosisid Barcat oli Chelseaga. Samas on samamoodi sitta vastu tulnud nagu Interi suluseisust väravad ja andmata vead, mille pärast samuti välja kukutud. See me iga aasta kõigile pinnuks silmas olema ei tähenda kohtunikud kogu aeg Barca poolt vilistavad.
Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Sten sina kui eada tuntud barca pooldaja siin foorumis siis, miks ainult üks käe olukord oleks pidanud päädima pendlaga? Teistes olukordades lihtsalt käsi niisama lehvis? Olen nõus et üks bayerni värav oli sulust ja teine oli ka kahtlase kattega,,, aga vaatamata sellele ei tohiks sa eluski kohtunike otsa vaadata, sest sinu iidolid mängisid kolm korda kindlasti käega, kui mitte neli korda. Ausalt öeldes pold mul eriti vahet kumb täna võidaks, kuid eelistasin Bayernit, eelkõige on minu soov näha reali kõige kõrgemal.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

marxx762 kirjutas:Sten sina kui eada tuntud barca pooldaja siin foorumis siis, miks ainult üks käe olukord oleks pidanud päädima pendlaga? Teistes olukordades lihtsalt käsi niisama lehvis? Olen nõus et üks bayerni värav oli sulust ja teine oli ka kahtlase kattega,,, aga vaatamata sellele ei tohiks sa eluski kohtunike otsa vaadata, sest sinu iidolid mängisid kolm korda kindlasti käega, kui mitte neli korda. Ausalt öeldes pold mul eriti vahet kumb täna võidaks, kuid eelistasin Bayernit, eelkõige on minu soov näha reali kõige kõrgemal.
Teises olukorras oli Sanchez võitluses peapalli pärast ja pall otsis kätt. Sanchez ei saanud ju ette ennustada palli teekonda. Sellistes olukordades ei vilistata käemängu. Bartra olukorras lükati teda selga ja kui seal isegi õrn puude oli siis see puude ei mõjutanud palli teekonda.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Millegi pärast arvasin, et siin kohtunike ümber selline hala hakkab tulema.

Bayerni 2 värav oli sulust ja kolmanda puhul oleks kossus küll kattevea vast saanud aga nomdea kui sa suudad terve mängu peale 1 pealelöögi teha ja selle teeb ka su kogenematu keskkaitsja siis sa ei väärigi 0:4 kaotusest rohkemat.

Ise ei oleks muidu elusees nii suurt võitu ennustanud aga ohjahh, emotsioon on võimas. Loodetavasti tuleb homme ka kõva andmine.

OT: J.Alba on Barcasse minekuga väga Busqetsi jne moodi läinud, igas olukorras kohtunike kallal mölisemine, palliga vastu nägu viskamine jne, Valencias oli üks lemmikmängijaid, aga nüüd...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Bayern võitis teenitult. Kohtunikelt muidugi nõrk partii, eksiti mõlema poole kasuks. Kolmanda värava osas ma siiski kohtunikele etteheiteid ei teeks.
Vasta