Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Kalevpoiss kirjutas:
Elums kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma küll ei ütleks et meie tagaliin nüüd niivõrd kesine on...
Kui viimases mängus viskab Toome kolmeseid paremini kui tagamehed siis natuke on ikka midagi lahti!
Rockil viskas Talts ka kolmeseid rohkem kui tagaliin. Kas seal siis ka midagi lahti?

Toome viskas kolmeseid 3/3 ehk siis 100%. Kas terve tagaliin oleks siis pidanud parema % viskama??? :D

Dorbekul kolmesed 4/3. Midagi on lahti tõesti!

Mis sa kohe pahandad kui ma asja arutan siis ma võin ju kohe Arbeti võrdluseks tuua 7/1 viimases mängus!

Rockist ma ei hakka üldse rääkima!
nr 4 peal viskab 8/5 samas Sokk 4/1, Tsinsatze 3/0

lihtsalt ma arutlen, et nr 4 ja 5 peal mängijad viskavad nõnda palju ja hästi kolmeseid aga 3,2 ja 1 peal jätab see tõsiselt soovida

Lihtsa
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Äkki on asi selles, et nr 4-5 jäävad rohkem vabaks joone taha? Näiteks Toome kohta võib küll öelda, et tema viskas kõik viksed nö. kindla peale.

Ja Arbeti kohta võib küll öelda, et mida rohkem ta peab kaitses töötama seda halvemini ta tabab. Sellest ka eestikatel tunduvalt parem visketabavus. Tarva vastu nt täitsa korralik 6/3.
Viimati muutis Kalevpoiss, 21 Dets 2010, 16:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Tagamängijate mäng nüüd vaid kolmeste viskamisest ka ei koosne. Minu arvates on tagamängijate mäng, stabiilsust rõhutades, olnud siiski õnnestunum kui eesliinil (hooaja alguses eriti), mängujuhid on olnud üsna ok, ühel üks päev parem, teisel teine. Arbet on jah, ebastabiilne ja rünnakul liialt väheagressiivne, Dorbek on neist olnud vast kõige vähem kõikuva mänguga, kuid kohati kipub üle pingutama ja vise oli vahepeal mehel kadunud. Orula on rollimängija, kuid eks tema tase pole ka päris (veel?) see.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ega Cramol sellist stabiilset viskajat nagu mullu Akognon oli, sellel aastal tagaliinis pole. Arbet on rohkem kaitseorientatsiooniga, Dorbek on möödunud aastaga võrreldes tublisti kindlam, kuid kindlasti ka mitte stabiilne viskaja. Eks ta niiviisi välja kujunebki, et erinevad mehed teevad skoori. Ja kui pikal on viskekäsi olemas, siis miks mitte visata, kui veel vabaks ka jääd. Pole kontrollinud, aga ei imestaks, kui Veski kolmeste protsent on parem kui näiteks Saagel. Toomel on samuti korralik vise olemas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Teen siis uue posti, kuna uus teema. http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 5&l=fplead
DELFist selgub, et hollandlasele tehakse siis täiendavad uuringud Hollandis, aga kogemus ja tunne ütleb, et mehega meditsiinilistel põhjustel leping lõpetatakse. Küsimus nüüd oleks, kas vajataks kedagi juurde, ühe PF/C võiks võtta küll, kes oleks kaitses kõva käsi ning Euroopa kogemusega, et poleks vaja väga pikka sisseelamisperioodi. Mehi on saada küll (eriti kui eurosarjadest meeskonnad pudenevad), kuid kas ka sellist, kes vormis oleks ning taskukohane, ei oska öelda. Sumo vist pigem ei tookski kedagi juurde, väga minuteid ju Toomelt, Keerleselt ja Dunigani Mihklilt üle ei jää, samas teame, kui ebastabiilselt mehed tegutsevad ning C vajab puhkust ja utsitajat.
Viimati muutis Rix, 21 Dets 2010, 16:27, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Selles osas olen ma sinuga nõus, et hooaja alguses oli eesliin väga mannetu!
Minu silmis on Dunigan kalevile korvialla seda jõulisust ikka kõvasti toonud viimati oli Eziukwu päris hädas!
Ja kui teemasse tagasi tulla! Loodan, et ei otsustata Krabi minema saata.
Eesliin Toome, Dunigan ja Krabi oleks BBL silmaspidades hooaja lõpus väga tasemel eesliin
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Kitsing hakkab lihtsalt Krabi asendama.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:Kitsing hakkab lihtsalt Krabi asendama.
Ka võimalus, kuid tähtsates mängudes B. Liigas võib nt Dunigani vead ning Toome kehv päev tähendada, et jäädakse rünnakul lihtsalt hätta. Kaitses on Kitsingul minu meelest pikkust vähevõitu ja kogemust, mis seda korvata aitaks, pole veel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Saks ja Kitsing! Peavad seljuhul ennast tõestama hakkama!
Ei usu mina, et keegi juurde tuleb!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Jah eks Toome-Dunigan-Keerles veavad eesliini välja küll ja ega sealt tähtsates mängudes minuteid suurt üle ei jää aga seda ainult juhul, kui keegi pole vigastatud ning loomulikult ka veel see vigade probleem, millega nt Keerles on viimasel ajal silma paistnud. Rock mängib ju samamoodi 3 mehega aga peab ütlema, et Cramol on vigastustega olnud tunudvalt rohkem jamasid viimaste aegade jooksul kui Rockil ning see teeb natuke ärevaks küll.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Saage aru sõbrad, raha pole.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mr. Aff kirjutas:Saage aru sõbrad, raha pole.
Krabbendam mängis siis tasuta?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kalevpoiss kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Saage aru sõbrad, raha pole.
Krabbendam mängis siis tasuta?


Ei mängi ju:) Kui mängiks siis oleks imelik küll.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Jaak54 »

Mind pigem huvitab see, et kas siis Krabbendami lepingusse polnud sissekirjutatud mingisugust vigastus klauslit, mille alusel saaks vabandeda temast ilma trahvideta ? Seda juhul kui ala vigastus osutub niivõrd tõsiseks, et meest võib-olla see hooaeg väljakul üldse ei näe ?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Jaak54 kirjutas:Mind pigem huvitab see, et kas siis Krabbendami lepingusse polnud sissekirjutatud mingisugust vigastus klauslit, mille alusel saaks vabandeda temast ilma trahvideta ? Seda juhul kui ala vigastus osutub niivõrd tõsiseks, et meest võib-olla see hooaeg väljakul üldse ei näe ?
No mulje on küll selline jäänud, et ega temast väga kerge vabaneda ei ole.
Vasta