VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

Tõesti jah NN oli tõesti parem,Bamba on tõesti suurepärane kui ta ainult iga pette peale üles ei hüppaks.Ei tea kas kuusmaa ei luba Varbanovile palli anda...igatahes mees ei saa seda.Meeskond lihtsalt ei oska meest ära kasutada.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas -NBA- »

eqy2k kirjutas:Tõesti jah NN oli tõesti parem,Bamba on tõesti suurepärane kui ta ainult iga pette peale üles ei hüppaks.Ei tea kas kuusmaa ei luba Varbanovile palli anda...igatahes mees ei saa seda.Meeskond lihtsalt ei oska meest ära kasutada.
Mees on lihtsalt nii saamatu ja sellepärast ei tahagi talle keegi palli anda.
Võitle, Kalev, Võitle !!!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Varbanovil ei ole häda midagi, tema plussid ja miinused olid enne teada. Ja rünnakul lahendab ta olukordi ka täiesti korralikult. Mees vajab lihtsalt rohkem mängukindlust. Mida saab siis, kui antaks stabiilsemalt mänguaega ja ei karistataks iga viga pingile istutamisega. Millegipärast on teistele pikkadele lubatud rohkem eksida, kui temale ning sealt suuresti see ebakindlus ka tuleb. Kui mängija kardab eksida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Vastane oli parem, vääris võitu jne, seda muidugi, kuid mängu oleks võinud siiski veidi paremini mängida. Vähemalt oleks väärikam kaotus tulnud vms, võiduvõimalust eile siiski ei olnud, vastaste klass on ikkagi parem ja nad olid ka väga hästi mänguks valmis. Sellisel tasemel meeskondade vastu ei saa minna mängima rünnakul agressiivset mängu, kuna nad on selles mänguelemendis igas mõttes üle + mängijate individuaalsed oskused. Peab minema vastast n-ö "uinutama", st üritama oma madalama mängutempo peale suruda. Visnapuu stiilis võidu jooksma hakates on tulemus täpselt selline nagu 1. ja 4. veerandaja esimesed paar minutit. Ja mäng peab algama eelkõige tugevast kaitsest. Lugege kasvõi mida viimases Basketballis Pasutin ütles Unicsi ja Barca mängu kohta, kuidas nõrgem peab mängima või vt kuidas Kalev ise kodus nende v võõrsil Himki vastu mängis. Samamoodi on ka tegelt NN mängijad klassi poolest meist üle. Lisaks oli ka agressiivse kaitse jaoks algviisik täiesti valesti üles ehitatud. Esiteks Toome kohe alguses nr 5 kohale panek. Toome on siiski nr 4 ja täiesti korralik nr 4. Võib ka vajadusel pukis mängida aga seda võiks teha pigem mängu lõpus, kui vastaste pikad väsinud ja tema juba mängu sisse elanud. Meeskonnal on 2 suurt üle 210 cm tsentrit pingil ja pannakse ikkagi algkoosseisus Toome sisse keskmängija kohale. No milleks? Las need "päriskeskmängijad" võtavad esimesed minutid endale, teevad kasvõi kiiresti vead ära aga ei lase vastastel lihtsalt korvi all punkte saada. Praegu alustati korvi all Toomega, kes ei ole puhas C ning abiks oli talle Uljanko, kelle "panus" kaitses on ilmselt kõigile teada. Ega tagaliinis ka parem ei olnud. Kui tahetakse alustada agressiivselt ja agressiivse kaitsega, siis tuleb igal juhul Skelele Dorbekut eelistada. Praegu oli nii, et kaitses pidid asja üleval hoidma äsja vigastusest paranenud (ja selgelt mitte kõige paremas vormis) Sokk, kes pole kunagi eriline kaitseguru olnud ning Skele, kes praktiliselt üldse ei suuda kaitset mängida. Arbet, kes on hea kaitsemängija, tegeles personaalselt Bremeriga ja ei saanud teisi aidata. Selle koosseisu taha esimesed minutid läksid ja Kalev oli sisuliselt juba 2. minutiks mängust väljas - ok paar korda jõuti küll üsna lähedale kuid mäng oli põhimõtteliselt esimeste minutitega tehtud.
Raske on siia midagi lisada, väga hästi kokku võetud, mis vead Cramo ise tegi. Toome alustamise mõttest ma saan natuke aru- Vrbanov ei astu kiiresti vastu ja kardeti, et NN vskab end seetõttu kiiresti kolmestega ette. Toome pole muidugi miski Bolt, aga Varbanovist kiirem, kuid eile oli ta kaitses selgelt uimane, no doubt about it. Ja Fall tuligi kohe 2. minutil vist sisse, ja nagu karta oligi, tegi kohe vead täis. Ja eks seda algviisikuga näppu lõikamist tunnistas Kuusmaaga ka ise.
Mis oli aga erinev, siis agressiivse kaitsega NN tegelikult ei lasknud seda tempot alla suruda, kolm veerandit sisuliselt mängiti pressingut ning Cramo ei saanudki mingeid korralikke positsioone sisse võtta, et üldse seda palli liigutama hakata- kui sul sööduteed ära lõigatakse, siis peadki pea ees põrgatama. Kaitsest veel ka nii palju, et Arbetit segas kah kohe alguses saadus hüppekavigastus, vist.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Go Cramo! »

nojah kirjutas:Varbanovil ei ole häda midagi, tema plussid ja miinused olid enne teada. Ja rünnakul lahendab ta olukordi ka täiesti korralikult. Mees vajab lihtsalt rohkem mängukindlust. Mida saab siis, kui antaks stabiilsemalt mänguaega ja ei karistataks iga viga pingile istutamisega. Millegipärast on teistele pikkadele lubatud rohkem eksida, kui temale ning sealt suuresti see ebakindlus ka tuleb. Kui mängija kardab eksida.
Vot sellega ma küll ei nõustu.Pool hooaega on läbi...kaua see uimard veel aega stabiilsuseks vajab? Bamba, kes hooaja algul istus vaid pingil teeb talle pea igast asendist ära. Skoorib rohkem, hangib rohkem lauapalle, kulbib oluliselt rohkem ja on kiirem.
Minu jaoks on tegemist tõsiselt uimase,aeglase ja tahtejõuetu mängijaga
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas kalevif2nn »

Minu meelest tuleks ka ikkagi järgmiseks hooajaks meeskond korralikult ära komplekteerida.
Leian, et väljast oleks vaja tuua korralik mängujuht ja keskmängija + Fall jääb alles.
Ülejäänud meeskonna võiks saada eestlastest kokku siiski, sest nagu tänane hooaeg on näidanud, et ei aita see kui tood mitu keskpärast leegionäri sisse. Muidugi on ka Škele panus nõrgenenud, kuid jään ikkagi seda meelt, et see pole ainult mehe enda süü, vaid härra Kuusmaa.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

leian , et sekelele tuleks väljakul vabad käed anda mitte raamidesse suruda
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas kalevif2nn »

Skele ja Bamba vahelist koostööd oleks lust vaadata.
Järgmiseks hooajaks tuleks eestlastest minema saata kindlasti Reimo Tamm, Saks, Kitsing(laenule natuke nõrgemasse klubisse). Toome mina siiski jätaks. Ei ole meil nii palju vahendeid, et tema asemele kedagi paremat tuua.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Üldise nutmise taustal võiks ka natuke vaadata, mis VTBs toimub- Poola esiklubil nt on küll kolm võitu, kuid Vene keskmikele pole üldse vastu saadud. Minsk, kelle mängijatevalik on Cramoga võrreldav, pole ühtegi võitu ja enamasti võõral väljakul on saadud saunad.
Mitte, et ma jälle õigustada tahaks, aga üldine hala võiks ikkagi alata tõesti siis, kui selleks ka reaalselt põhjust on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Tore, et keegi suudab veel optimistlikuks jääda... hooaeg on täiesti masendavas seisu. Meedias räägitakse Tartu meeste palkadest. Ma tahaks teada, palju saab Varbanov pappi, oli ju tema see mees keda alguses ei saadud, kuna küsis liiga suurt palganumbrit.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas vaim564 »

Go Cramo! kirjutas:
nojah kirjutas:Varbanovil ei ole häda midagi, tema plussid ja miinused olid enne teada. Ja rünnakul lahendab ta olukordi ka täiesti korralikult. Mees vajab lihtsalt rohkem mängukindlust. Mida saab siis, kui antaks stabiilsemalt mänguaega ja ei karistataks iga viga pingile istutamisega. Millegipärast on teistele pikkadele lubatud rohkem eksida, kui temale ning sealt suuresti see ebakindlus ka tuleb. Kui mängija kardab eksida.
Vot sellega ma küll ei nõustu.Pool hooaega on läbi...kaua see uimard veel aega stabiilsuseks vajab? Bamba, kes hooaja algul istus vaid pingil teeb talle pea igast asendist ära. Skoorib rohkem, hangib rohkem lauapalle, kulbib oluliselt rohkem ja on kiirem.
Minu jaoks on tegemist tõsiselt uimase,aeglase ja tahtejõuetu mängijaga
Ilu on vaataja silmades kes lasi tõde seekord sedapidi paista. Fall on Vrbanovist oluliselt kiirem, seda küll, aga tal on tehnikas ja mängumõistmises veel tublisti areneda. Korvi all on praegustest variantidest, mis ükski pole ideaalne, Vrbanov kõige kindlam ning jõulisem. Aga tahetakse näha korvialust 140-kilost kappi, kes jookseks ja hüppaks nagu väle põder. Sellist pole olemas ja kui olekski, ei jõuaks seda palgata.
Ma näen, et Vrbanovist võib saada või on juba saanud lihtsalt järjekordne Viljar Veski, kes muudetakse üleüldiseks poksikotiks ja kelle kaela kirjutatakse kõik kaotused peaasi, et nende lemmikmängijaid, treenereid ja juhtkonda keegi ei kritiseeriks.
Vrbanovit ei osata ära kasutada. Talle ei saa korvi alla igatmoodi sööta, aga kui ta söödu korralikult kätte saab, siis on ta korvi all piisavalt osav, samuti arvestatav jõud lauavõitluses. Kõige hullem, et selline asjatundmatu hüsteeria hakkab treenereid mõjutama, mille tagajärjel mängijat ei usaldata ning tagajärg - ta muutub loomulikult ebakindlaks, kardab eksida. Seda on bulgaarlase tegevuses kaugelt märgata.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Tore, et keegi suudab veel optimistlikuks jääda... hooaeg on täiesti masendavas seisu. Meedias räägitakse Tartu meeste palkadest. Ma tahaks teada, palju saab Varbanov pappi, oli ju tema see mees keda alguses ei saadud, kuna küsis liiga suurt palganumbrit.
ütle mulle nüüd päris ausalt, milles see masendavus seisneb? Et VTbs peaks edasipääsu eest võitlema? Ja Balti Liigas võiks olla Siauga samas seisus? Mis kriteeriume sa kasutad hindamisel? Delfit?
Sa vist arvad, et korvpallis nagu nii asjad käivadki, et eelmine aasta tulime meistriks eestis ja järgmine aasta Baltis ja VTBs? Kui ei, siis masendav seis?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Tore, et keegi suudab veel optimistlikuks jääda... hooaeg on täiesti masendavas seisu. Meedias räägitakse Tartu meeste palkadest. Ma tahaks teada, palju saab Varbanov pappi, oli ju tema see mees keda alguses ei saadud, kuna küsis liiga suurt palganumbrit.
ütle mulle nüüd päris ausalt, milles see masendavus seisneb? Et VTbs peaks edasipääsu eest võitlema? Ja Balti Liigas võiks olla Siauga samas seisus? Mis kriteeriume sa kasutad hindamisel? Delfit?
Sa vist arvad, et korvpallis nagu nii asjad käivadki, et eelmine aasta tulime meistriks eestis ja järgmine aasta Baltis ja VTBs? Kui ei, siis masendav seis?
Mängupilt. BBL-is võiks vabalt olla Siauliaiga sama seis, ise oleme need mängud ära andnud. Ära mulle tule siin mingit Delfi juttu ajama, ma käin mängudel palju rohkem kui sina.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Tore, et keegi suudab veel optimistlikuks jääda... hooaeg on täiesti masendavas seisu. Meedias räägitakse Tartu meeste palkadest. Ma tahaks teada, palju saab Varbanov pappi, oli ju tema see mees keda alguses ei saadud, kuna küsis liiga suurt palganumbrit.
ütle mulle nüüd päris ausalt, milles see masendavus seisneb? Et VTbs peaks edasipääsu eest võitlema? Ja Balti Liigas võiks olla Siauga samas seisus? Mis kriteeriume sa kasutad hindamisel? Delfit?
Sa vist arvad, et korvpallis nagu nii asjad käivadki, et eelmine aasta tulime meistriks eestis ja järgmine aasta Baltis ja VTBs? Kui ei, siis masendav seis?
Mängupilt. BBL-is võiks vabalt olla Siauliaiga sama seis, ise oleme need mängud ära andnud. Ära mulle tule siin mingit Delfi juttu ajama, ma käin mängudel palju rohkem kui sina.
Sa ei saanud aru- DELFi laseb klikijanust alati selliseid pealkirju. Muide, mänge pole ma see aasta vahele vist jätnud, BBLis ja VTB-s, Siau vist jäi, aga see pole teema. Kindlasti juba neid videosid tehes näed rohkem mänge.
Mängupilt? Sa võtad siis kaks viimast mängu või rohkem? Mulle vahel tundub, et sa vaatad liiga palju NBA-d, Cramo mängupilt on kindlasti parem kui eelmine aasta. Muidugi, miskit ülemega või väga head ei ole, aga kutsuda seda viimase kahe kuu pealt masendavaks? Lihtsalt hetkeemotsiooni pealt pole minu arvates õige lahmida
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:Sa ei saanud aru- DELFi laseb klikijanust alati selliseid pealkirju. Muide, mänge pole ma see aasta vahele vist jätnud, BBLis ja VTB-s, Siau vist jäi, aga see pole teema. Kindlasti juba neid videosid tehes näed rohkem mänge.
Mängupilt? Sa võtad siis kaks viimast mängu või rohkem? Mulle vahel tundub, et sa vaatad liiga palju NBA-d, Cramo mängupilt on kindlasti parem kui eelmine aasta. Muidugi, miskit ülemega või väga head ei ole, aga kutsuda seda viimase kahe kuu pealt masendavaks? Lihtsalt hetkeemotsiooni pealt pole minu arvates õige lahmida
Ainuke asi, mis on parem kui eelmine hooaeg, on Arbeti mäng. Eelmine hooaeg oli meil vähemalt korralik korvialune jõud, kes ei uimerdanud mööda platsi ringi, vaid mängis. Ülejäänud on kõik sama, Reimo Tamm on ainult taandarengu teinud.
Suletud