Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas randomjoe »

Meh Kurbase kohas ma küll kindel ei oleks. Antud positsiioni peal on juba Kangur, Vene, Arbet....(sama kehtib ka Kaljupanga kohta) Pigem vajavad täiendust kohad 4-5. Ei annaks isegi Gert Dorbekule 100% garantiiga koondisekohta...arvestades kesiseid kevadisi mänge.

Pakuks et võetakse Jõesaar pluss mõni nr 4, ehk siis kas Kitsing või Eichfuss. Sõltub mis seisus on Toome põlved ja palju Hallik suvel jäätist on söönud. Kolmanda mängujuhi järele ei näe vajadust ja Rain Raadikust ei näe kasu....
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

Järgmise suve EM koondist on veel vara kokku panna. Otsustavad ikkagi kuidas mehed ennast järgmisel klubihooajal näitavad (a'la kes avaneb, kes kukub ära jne).

Loodetavasti Kajupanga vigastus polnud väga tõsine. Näitas ennast heast küljest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Meh Kurbase kohas ma küll kindel ei oleks. Antud positsiioni peal on juba Kangur, Vene, Arbet....(sama kehtib ka Kaljupanga kohta)
Kangur ja Vene on Arbeti ja Kurbasega sama positsiooni peal?
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas japs »

KalevRuus kirjutas:
Meh Kurbase kohas ma küll kindel ei oleks. Antud positsiioni peal on juba Kangur, Vene, Arbet....(sama kehtib ka Kaljupanga kohta)
Kangur ja Vene on Arbeti ja Kurbasega sama positsiooni peal?
Vene vahel ikka 3 peal mängis, aga Kanguri viimase aja Eesti koondise mängudes on ta sellele kohale küll episoodiliselt sattunud. Ja pole ka tulevikus sellist pikka tulemas näha, kes Taltsi ja Kangurit koha võtta väiksema numbri peale nihutaks (pikemaajaliselt).
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas michaelEP »

randomjoe kirjutas:Meh Kurbase kohas ma küll kindel ei oleks. Antud positsiioni peal on juba Kangur, Vene, Arbet....(sama kehtib ka Kaljupanga kohta) Pigem vajavad täiendust kohad 4-5. Ei annaks isegi Gert Dorbekule 100% garantiiga koondisekohta...arvestades kesiseid kevadisi mänge.

Pakuks et võetakse Jõesaar pluss mõni nr 4, ehk siis kas Kitsing või Eichfuss. Sõltub mis seisus on Toome põlved ja palju Hallik suvel jäätist on söönud. Kolmanda mängujuhi järele ei näe vajadust ja Rain Raadikust ei näe kasu....

Mehed hakkavad suvel ikka täitsa segast ajama. Kurbas on viimased 2 aastat Rockis ikka puhas 2 olnud. Arbet on olnud 2-3, Vene mängib klubis 3-4, koondises pigem 4 ja Kangur on nii koondises kui klubis ikka 4.

Lisaks on EM-le sõitvas koondises kindlasti 3 mängujuhti (pikk turniir), viimastel aastatel on isegi 12 mehe hulgas alati 3 mängujuhti olnud (viimasel ajal Saage v M Dorbek). Laane on nendest mõlemast parem ja perspektiivikam.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas randomjoe »

sorry mul päiksepiste ilmselt :heat:
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tommm1 »

Kas keegi leiaks mulle mõlema mängu box score mängud lätiga?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mihkel111 »

Tommm1 kirjutas:Kas keegi leiaks mulle mõlema mängu box score mängud lätiga?
http://www.basket.ee/index.php?mid=6&se ... 2015127001" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.basket.ee/index.php?mid=6&se ... 2015127002" onclick="window.open(this.href);return false;
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tommm1 »

Suured tänud
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tommm1 »

Valmo Kriisa tegi parema hooaja kui Gert Dorbek,hetkeseisuga vahetaks ma Gert Dorbeku välja Tanel Kurbase või Janari Jõesaare vastu
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Neljakümne neljaga.
Pilt
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tommm1 »

Kas PF ehk fouls on mängija tehtud vead või mängijale tehtud vead? ja mida tähendab turnovers?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Soho »

Tommm1 kirjutas:Kas PF ehk fouls on mängija tehtud vead või mängijale tehtud vead? ja mida tähendab turnovers?
PF - mängija tehtud vead ja Turnover on Pallikaotus Eesti keeles.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Tohoh, Eesti koondis mängis esmakordselt uues Tallinna hallis, kus pealegi suure tõenäosusega ka Cramo mängima hakkab ja keegi ei võta sõna ei saali ega halli osas.
Kui keegi kohapeal käis, siis oleks huvitav lugeda, kuidas saal tundus, võrdluses Saku halliga? Mis on plussid ja miinused jne.
Telepildi vahendusel natuke häiris, et filmitakse suht madalalt, mistõttu jääb mulje, nagu oleks tribüünid ilgelt kaugel ja rahvast eriti näha ei ole.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas #7 »

Hall oli mõnus ja kuidagi selline kompaktne. Kui piltidelt tundus, et plats kuidagi kaugel, siis on tegelikult lähemal kui Suurhallis ja sellega probleemi pole. Mure tekiks võib-olla siis, kui saal peakski täiesti täis tulema, sest teisel korrusel otsa peal viimastest ridadest pole mitte midagi näha. Aga muidu pilti-näitav tabloo on päris vinge ja kui näiteks kordused sinna saaks oleks väga uhke.
Vasta