Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Kahju on sellest et MM'l pole ühtegi skandinaaviariiki (Rootsi,Soome,Norra,Taani,Island)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Sten kirjutas:Njah, Zlatanil pole midagi teha. Muu meeskond ümber on täiesti null. Ei imesta Portugal edasi sai. Võtta Rootsilt ära Zlatan ja jääb järgi Eesti koondis. Muidugi klassi on mängijatel rohkem aga mängupilt täiesti sama. Neil puudub keskväli lihtsalt. Mitte ühtegi loovat poolkaitsjat, ääred suht kasutud ja keskkaitse aeglane.
Ei ole paraku nõus sinu väitega. Rootsi näitas ilusat jalgpalli valikturniiri vältel, paly-offides tõmbas portugal nad aga lukku. Kahtlustan ma, et vaatasid ainult eilset Rootsi mängu kogu selle tsükli peale, ainult siis võib rahul olla ülevaatega, kuna siis oleks tõepõhja all :)
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

jyrgen kirjutas:
Sten kirjutas:Njah, Zlatanil pole midagi teha. Muu meeskond ümber on täiesti null. Ei imesta Portugal edasi sai. Võtta Rootsilt ära Zlatan ja jääb järgi Eesti koondis. Muidugi klassi on mängijatel rohkem aga mängupilt täiesti sama. Neil puudub keskväli lihtsalt. Mitte ühtegi loovat poolkaitsjat, ääred suht kasutud ja keskkaitse aeglane.
Ei ole paraku nõus sinu väitega. Rootsi näitas ilusat jalgpalli valikturniiri vältel, paly-offides tõmbas portugal nad aga lukku. Kahtlustan ma, et vaatasid ainult eilset Rootsi mängu kogu selle tsükli peale, ainult siis võib rahul olla ülevaatega, kuna siis oleks tõepõhja all :)
Vaatasin mõlemat mängu Portugali vastu ja oma lemmiku Saksa vastu kahte kohtumist valiksarjas. Positsioonirünnak oli kõikides mängudes lihtsalt raiskav ja ideevaene. Jooksta neile meeldib ja kui saavad teha vasturünnakuid siis on neil piisavalt klassi ära lüüa aga kui vähegi kõrgemalt neilt suruda on neil raske.
Pilt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Rüütli lasti siis koondisest priiks ja asemele välistreener, ilmselt see rootslane - poolt või vastu?
Ise olen pigem vastu. Eelmine valiktsükkel oli imeline ja äsjalõppenud ei olnud minuarust ka nii hull, et peaks tingimata muudatusi tegema. Tavaliselt vahetatakse treenerit siis kui ikka allakäik on väga konkreetne või on meeskonna sees mingid suured probleemid, antud juhul seda minu arust polnud.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Ise olen suht 50/50.. ühest küljest tegi mees Eesti koondisega seda, mida arvati et enne 25 aastat vähemalt ei juhtu ehk siis viis meid play-offi ja hea õnne korral oleks eelmisel EMil Iirmaa asemel ise saanud Hispaanialt ja teistelt saunasi. Teisest küljest vaadata, siis ei näe et Rüütlil midagi uut koondisele oleks pakkuda enam. Rüütlist kui inimesest on kahju, ei olnud see tsükkel ka nii halb midagi, kuid noh nagu Pohlak ütles, siis otsus tuli raskelt !

Aitäh igaljuhul Tarmole ja arvan, et kunagi ehk uuesti tüüris
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Rüütli tõi paaris mängus mõned positiivsed taktikamuutused aga samas on minu jaoks tema puhul ka päris palju negatiivseid pooli. Üldse ei meeldi kuidas ta kipub mängitama pigem vanureid kui noori. Vabandust väga aga me ei tee märkismisväärset tulemust nagunii ja minu arvates pigem võiks vaadata noorte poole. No teeb vigu siis teeb aga vähemalt saab sellise kogemuse mida Eesti Meistriliiga oma aeglase tempo ja olematu klassiga ei anna mitte kunagi. Samuti kirjutan mina play-offi pääsemise pigem Vassiljevi imelise hooaja arvele, sest enamus väravad lõi tema tühjadest olukordadest kaugelt. Pikalt selle peal ei ela ja seda on ka tulemused näidanud.
Pilt
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Pilt
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Axel »

Bayern näitas võimu. :clap: Pole mõtet vigastuste jutuga välja tulla. Bayernil on samamoodi paar põhimeest puudu. :)
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Bayernil muidugi võimas pink seega neile iga põhimehe puudumine nii palju klassi alla ei võta. Samas väga vajaliku võidu said kirja vastase koduväljakul.
Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

Tabav kommentaar Eesti klubijalgpalli kohta. : D

Sillamäe Kalevil on probleem: peatreener joob liiga palju

TT
04.12.2013 11:24
Katsuge teda ikka mõista, mitte kohe hukka mõista - kaine peaga päevast päeva Eesti vutti vaadata...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Külastasin kolmapäeval liverpool-norwich mängu ja nägin suareze showd oma palja silmaga, homme liverpool-west hamile, loodaks sama näha :P
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:Külastasin kolmapäeval liverpool-norwich mängu ja nägin suareze showd oma palja silmaga, homme liverpool-west hamile, loodaks sama näha :P
avavärav oli tase !
YNWA
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Moyes peab minema. Kui järgmiseks hooajaks isegi CL kohta ei saada, on asi katastroofiline.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

Fergie parim signing imo. :popcorn:
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Teine mäng ka seljataga, paremat pole osanud oodata, YNWA !
Vasta