Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma arvan ka, asi pole ju selles, et neile istuks selline lehmalaut nagu neil endal on. Point on lihtsalt selles, et nad lõunamaa vennad mingilmääral selle kuumusega seal harjunud ja publik on ju meeletu seal, kes on täiesti hullud ja vilistavad igal võimalusel vastasele. Eestis on aga jah, suurem saal, tundub seepeale tühjem ja vaguram publik. Aga kui saaks Kalevi spordihalli täismaja kõik mingid "mitte vagurad" eestlased, siis ei tunneks nad mitte ennast mõnusalt. Kohe kui bussist välja tulevad tuleks munadega loopida. :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no asi on selles, et kui eestis keadagi millegagi loopida, siis võetakse sind lihtsalt kinni :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

nojah, see muidugi. Aga tahaks veel natuke sellel teemal rääkida, nimelt just selles nn lehmalaudas mängimise kohapealt on endalgi kogemusi, ükskord sai käidud oma kooli võistkonnaga siis Kehtnas ja seal kohaliku meeskonnaga mängitud, mingi vabariigi maakoolide võistlus oli vms. Ja igatahes saal oli päris väike ja tribüüne nagu pm polnud. Ja see mis toimus oli täiesti hull, pmst mingi terve kool oli kohale tulnud, sajad õpilased olid saalis ja isegi õpetajad ja täiesti uskumatu, nagu oleks kuhugi Kreekasse sattunud, kõik karjuvad, vilistavad, kohe kui palli saime, audist väljavisetel ja koguaeg karjuti "sa ei oska mängida, pane pall ära vms" jnejne. Rahvast oli rohkem kui pooltel jalka ML mängudel.. Ja lõpuks läks täpselt nii nagu Eesti makedoonias mullu. Esimesed paar minutit küll juhtisime mingi 8:2 oli parim eduseis, aga lõpuks läksid tüüpidel kõik kolmesed sisse ja saimegi 40nese paki. :lol: Aga see oli pm nagu uskumatu, kuidas terve kool, k.a õpetajad (!) karjusid ja vilistasid nagu hullud igakord, kui pall meie käes oli. Seda suht raske kirjeldada, mis toimus seal, ime et keegi platsi kõrval olijatest väljakule veel ei karanud. Arvan, et kui mäng oleks ilma pealtvaatajateta toimunud, poleks me nii suurt pakki küll saand, igatahes meeldejääv kogemus oli see, mis ehk tagantjärgi nii negatiivne polnudki. :)
Viimati muutis greystone, 30 Aug 2008, 18:34, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

noh nii tulebki ju selline mõnus feeling kui inimesi on palju saalis kasvõi nad vilistavad sulle minu arust just siis kui mängid kellegi vastu ja pealtvaatajaid ültse pole vaat siis tuleb sellline tunne mille kuradi pärast ma rabelen siin.:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

nojah, isiklikult mu arust pole väga kerge mängida, kui alalõpmata karjutakse väljaku kõrvalt roppusi, vilistatakse jne. Aga kui enda meeskonna poolt oleks selline fännide armee, siis oleks peale tabavaid viskeid ja üldse ülipro (Y) Selles ongi selle "lehmalauda" point. :D Kodumeeskonnale suurepärane, vastasele põrgu. :D
Viimati muutis greystone, 30 Aug 2008, 18:43, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Selliseid ropusi asju ei pane tähelegi ju kui sa oled korralikult mängule keskendunud.
Viimati muutis gasol2, 30 Aug 2008, 20:55, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no audi visetel jne ikka kuulad, no ega ma täpselt ei mõtelnudki spetsiaalselt roppusi, üldse kogu see vile kokku jne. :D Aga noh, sellega tuleb harjuda, ega Kullamäe sugustel kogenud kaladel, neil on suht suva ilmselt, kas see on or not.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Endal sama kogemus olnud mitu aastat järjest Kosel, suht tüütav aga harjub ära :)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No Kose vastu ise ka mänginud seal tõesti karjuti veits ja seal oli ka mingi selline juhtum ,et olime 3-ga ees ja mingi 10 sek oli mängida ,et mingi meelega ei pandud aega käima jne õnneks ikkagi võitsime seal.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Suht lahe Eesti koondis teil seal maapõhikoolide võistlustel, püsige teemas.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

kuradi ma põhikoolist sa räägid ma arvan ,et siiski mina räägin oma vanuste eestikate mängudest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

gasol2 kirjutas:kuradi ma põhikoolist sa räägid ma arvan ,et siiski mina räägin oma vanuste eestikate mängudest.
Aga teema on siiski Eesti koondis.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

seda küll jah läksin veits teemast välja ,aga patrik võiks ka tooni veits maha võtta.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Ära võta kõike isiklikult, kõik ei keerle vaid sinu ümber.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kolmapäeval kohtub Eesti meeste korvpalli koondis võõrsil Portugaliga, mängust teeb otseülekande ka ETV algusega 22:25.
Vasta