Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:hakkasin vaatama, et jelic pole rebounds per games 1 kohal, tegelikult see koht kuulub talle, sest tal 12 keskmiselt nüüd :)
Ma arvan et sinna tabelisse võetakse aint need kes kõikidest mängudest vb mingi 1/3 kaasa teinud.. muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:hakkasin vaatama, et jelic pole rebounds per games 1 kohal, tegelikult see koht kuulub talle, sest tal 12 keskmiselt nüüd :)
Ma arvan et sinna tabelisse võetakse aint need kes kõikidest mängudest vb mingi 1/3 kaasa teinud.. muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks
ei ole nii, ma arvan et tabel uuendamata lihtsalt, sest parmer on ju maha võetud täiesti
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:hakkasin vaatama, et jelic pole rebounds per games 1 kohal, tegelikult see koht kuulub talle, sest tal 12 keskmiselt nüüd :)
Ma arvan et sinna tabelisse võetakse aint need kes kõikidest mängudest vb mingi 1/3 kaasa teinud.. muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks
ei ole nii, ma arvan et tabel uuendamata lihtsalt, sest parmer on ju maha võetud täiesti
Parmer maha võetud, sest ta ei kuulu enam meie meeskonda juu:D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas: Ma arvan et sinna tabelisse võetakse aint need kes kõikidest mängudest vb mingi 1/3 kaasa teinud.. muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks
ei ole nii, ma arvan et tabel uuendamata lihtsalt, sest parmer on ju maha võetud täiesti
Parmer maha võetud, sest ta ei kuulu enam meie meeskonda juu:D
ei noh seda sa ju ütlesid :) "muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks" :D
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

liiga vähe mänginud, sellepärast ei olegi tabelis
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:ei ole nii, ma arvan et tabel uuendamata lihtsalt, sest parmer on ju maha võetud täiesti
Parmer maha võetud, sest ta ei kuulu enam meie meeskonda juu:D
ei noh seda sa ju ütlesid :) "muidu oleks ju nii et mees tuleb mängib ühe mängu, viskab 30p tõmbab klubist minema ja bbl tabelis jääbki esimeseks" :D
Ei ma mõtlesin seda et kui nii oleks et esimesest mängust kohe pannakse... egas kui mees minema tõmbab siis võetakse nimekirjast ikka maha

Nt. Rytasel on yks mängja Jared Jordan ,kes on BBL's mänginud Rytase eest 5 mängu andnud neis keskmiselt 4.2 söötu aga tabelis teda pole
mänginud 1/2
mängudes.
Viimati muutis Karl, 30 Jaan 2008, 21:19, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

tegelt peaks olema mees mäninud vähemalt 5 mängu, et tabelisse saada... ju?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Vilniuse Lietuvos Rytas on sõlmimas lepingut Jackson Vromaniga, kes on varem mänginud ka NBA's. Vroman asendaks Matthew Nielsenit, kes on hetkel vigastatud. Vigastuse tõttu jätab Nielsen vahele ka Balti liiga Allstar mängu.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Statistika põhjal on väga kõva mängumees, Rytasel ja Žalgirisel raha ikka jagub. :D
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Oi Vroman on tõesti kõva vend mäletan kui ta nbas mängis paar hooaega tagasi kogusin ta kaarte
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

rock juhib poolajaks 34-32
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Rock -7, Kuld peab kolme panema hakkama jälle ;)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

rock siis taga 55-48 peale 3. veerandit otsutavaks sai 18-1 vahe spurt lätlaste poolelt
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ei tea kas tal homseks ikka jõudu jätkub...3p'l tuleb Brownile ja Helmanisele ka kott pähe tõmmata ju..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:ei tea kas tal homseks ikka jõudu jätkub...3p'l tuleb Brownile ja Helmanisele ka kott pähe tõmmata ju..
brown ei tule ju
Suletud