EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: EuroCup

Postitus Postitas MarttiH »

Rix kirjutas:Ah, kokkuvõttes....las olla üks prioriteet: jääda VTBsse. Baltis saab kah vähemasti tiitli peale mängida...
"Lubati, aga ei saanud Euroopasse mängima, sitta kah". Kas juba pelgalt fänni seisukohalt ära ei tüüta, et Cramo vastased ainult idabloki meeskonnad. VTB on korralik liiga ja tundub, et käesolev hooaeg on esimene, kus ollakse mingilgi määral konkurentsivõimelised, aga mina küll ei jaksaks vaadata, kuidas hooajast hooaega on Cramo vastased Ventspils ja Siuliai. Kui on ikka räägitud Eurocupil või Eurochallenges mängimisest, siis võiks selle plaani ka teoks teha. Minu meelest see korralik Cramo managementi pakk.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: EuroCup

Postitus Postitas kalevif2nn »

Aga mida teeb Tartu Rocki fänn Kalevi foorumis?
Ju siis Teil pole nii korraliku foorumit nagu meil. :D
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: EuroCup

Postitus Postitas tonii »

MarttiH kirjutas:
Rix kirjutas:Ah, kokkuvõttes....las olla üks prioriteet: jääda VTBsse. Baltis saab kah vähemasti tiitli peale mängida...
"Lubati, aga ei saanud Euroopasse mängima, sitta kah". Kas juba pelgalt fänni seisukohalt ära ei tüüta, et Cramo vastased ainult idabloki meeskonnad. VTB on korralik liiga ja tundub, et käesolev hooaeg on esimene, kus ollakse mingilgi määral konkurentsivõimelised, aga mina küll ei jaksaks vaadata, kuidas hooajast hooaega on Cramo vastased Ventspils ja Siuliai. Kui on ikka räägitud Eurocupil või Eurochallenges mängimisest, siis võiks selle plaani ka teoks teha. Minu meelest see korralik Cramo managementi pakk.
Aga kuidas sa eurosarja kaotusi jaksad vaadata?
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: EuroCup

Postitus Postitas MarttiH »

tonii kirjutas:
MarttiH kirjutas:
Rix kirjutas:Ah, kokkuvõttes....las olla üks prioriteet: jääda VTBsse. Baltis saab kah vähemasti tiitli peale mängida...
"Lubati, aga ei saanud Euroopasse mängima, sitta kah". Kas juba pelgalt fänni seisukohalt ära ei tüüta, et Cramo vastased ainult idabloki meeskonnad. VTB on korralik liiga ja tundub, et käesolev hooaeg on esimene, kus ollakse mingilgi määral konkurentsivõimelised, aga mina küll ei jaksaks vaadata, kuidas hooajast hooaega on Cramo vastased Ventspils ja Siuliai. Kui on ikka räägitud Eurocupil või Eurochallenges mängimisest, siis võiks selle plaani ka teoks teha. Minu meelest see korralik Cramo managementi pakk.
Aga kuidas sa eurosarja kaotusi jaksad vaadata?
See on muidugi üllatav, et sa Cramot nii kehvaks satsiks pead ja arvad, et eurosarjas kohe kaotused hakkavad tulema. Aga pigem vaatan Eurosarja kaotusi, kuid näen, et meeskonnal on tahe ja perspektiiv Euroopas mängimikseks - nagu Tarvas sel hooajal. Tänavu kaotati, aga järgmine aasta ollakse juba rohkem kogenud ja kui on taaskord julgust Euroopas mängida, siis miks mitte loota edasipääsule. Aga ma usun, et meeskonna arengu seisukohalt on Euroopa liigades mängimine ülioluline.
Aga mida teeb Tartu Rocki fänn Kalevi foorumis?
Ju siis Teil pole nii korraliku foorumit nagu meil. :D
Täpselt nii, Rockil pole korralikku foorumit ja kuna Cramo foorumi näol on tegemist sisuliselt kogu Eesti korvpalli haldava foorumiga, siis miks mitte siin kasutaja olla. Ja "Rocki fänn" on natukene liiga kõrge tiitel mulle, pigem olen Eesti korvpalli fänn ja näiteks VTB Liigas "fännan" Cramot.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

MarttiH kirjutas:
Rix kirjutas:Ah, kokkuvõttes....las olla üks prioriteet: jääda VTBsse. Baltis saab kah vähemasti tiitli peale mängida...
"Lubati, aga ei saanud Euroopasse mängima, sitta kah". Kas juba pelgalt fänni seisukohalt ära ei tüüta, et Cramo vastased ainult idabloki meeskonnad. VTB on korralik liiga ja tundub, et käesolev hooaeg on esimene, kus ollakse mingilgi määral konkurentsivõimelised, aga mina küll ei jaksaks vaadata, kuidas hooajast hooaega on Cramo vastased Ventspils ja Siuliai. Kui on ikka räägitud Eurocupil või Eurochallenges mängimisest, siis võiks selle plaani ka teoks teha. Minu meelest see korralik Cramo managementi pakk.
Vaata nüüd. Enne, kui kohe hukka mõista, võiks mõista. Ma ei ole kasutanud väljendit sitta kah. Balti liiga asemel oleks iga kell eelistanud eurochallenge sarja. Aga ma saan ka natuke nendest valikute põhimõtetest aru- prioriteetide seadmisel tulek hetkel lähtuda ikkagi VTBst- sinna püsimajäämine on hetkel must. Nii koondise kui klubi edasise käekäigu poolest. Põhjuseid on siin teistes teemades palju lahatud, leiad need üles (14 mängu vs 6 mängu nt). Eurosari oleks puhas väljaminek ning seetõttu oleks jäänud ka mõni mees äkki siia toomata, mis omakorda tähendaks, et lind, mis peos võiks katusekure kombel kah pilvedesse lennata.
Ja veel- kõige pealt võiks ka klubi ükskord selles baltis midagi saavutada, siis võib edasi mõelda. See on nüüd fänni seisukohast.
Ja mingist idabloki jutt on muidugi arusaamatu, Vene, Ukraina, kasahhide jne meeskondade on koosseise vaadates tegu ikka rohkem euroopa satsidega, kui need...
Sinu jutust ikkagi lööb miski kibestumismaik välja, sorry.
Kui ideaali otsida, siis: VTB, euro, Balti (selle põhiturna läheks ka EMV põhiturnana arvesse) pluss kodune play-off.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mr. Aff »

No kurat nendes klubides, kellega VTB liigas mängime, on ikka WAY rohkem tippmängijaid, ridamisi endiseid Euroliiga tippklubide põhiviisikute mehi, kui Eurocupil. Tase on hoopis kõvem ja ma küll ei usu, et kellelgi tüdimus ees on Himkist, Rytasest, Spartakist Unicsist jne :)
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: EuroCup

Postitus Postitas MarttiH »

Rix kirjutas:
MarttiH kirjutas:
Rix kirjutas:Ah, kokkuvõttes....las olla üks prioriteet: jääda VTBsse. Baltis saab kah vähemasti tiitli peale mängida...
"Lubati, aga ei saanud Euroopasse mängima, sitta kah". Kas juba pelgalt fänni seisukohalt ära ei tüüta, et Cramo vastased ainult idabloki meeskonnad. VTB on korralik liiga ja tundub, et käesolev hooaeg on esimene, kus ollakse mingilgi määral konkurentsivõimelised, aga mina küll ei jaksaks vaadata, kuidas hooajast hooaega on Cramo vastased Ventspils ja Siuliai. Kui on ikka räägitud Eurocupil või Eurochallenges mängimisest, siis võiks selle plaani ka teoks teha. Minu meelest see korralik Cramo managementi pakk.
Vaata nüüd. Enne, kui kohe hukka mõista, võiks mõista. Ma ei ole kasutanud väljendit sitta kah. Balti liiga asemel oleks iga kell eelistanud eurochallenge sarja. Aga ma saan ka natuke nendest valikute põhimõtetest aru- prioriteetide seadmisel tulek hetkel lähtuda ikkagi VTBst- sinna püsimajäämine on hetkel must. Nii koondise kui klubi edasise käekäigu poolest. Põhjuseid on siin teistes teemades palju lahatud, leiad need üles (14 mängu vs 6 mängu nt). Eurosari oleks puhas väljaminek ning seetõttu oleks jäänud ka mõni mees äkki siia toomata, mis omakorda tähendaks, et lind, mis peos võiks katusekure kombel kah pilvedesse lennata.
Ja veel- kõige pealt võiks ka klubi ükskord selles baltis midagi saavutada, siis võib edasi mõelda. See on nüüd fänni seisukohast.
Ja mingist idabloki jutt on muidugi arusaamatu, Vene, Ukraina, kasahhide jne meeskondade on koosseise vaadates tegu ikka rohkem euroopa satsidega, kui need...
Sinu jutust ikkagi lööb miski kibestumismaik välja, sorry.
Kui ideaali otsida, siis: VTB, euro, Balti (selle põhiturna läheks ka EMV põhiturnana arvesse) pluss kodune play-off.
No kurat nendes klubides, kellega VTB liigas mängime, on ikka WAY rohkem tippmängijaid, ridamisi endiseid Euroliiga tippklubide põhiviisikute mehi, kui Eurocupil. Tase on hoopis kõvem ja ma küll ei usu, et kellelgi tüdimus ees on Himkist, Rytasest, Spartakist Unicsist jne :)
Rix, ma ei mõistnud sind hukka, aga su lause jättis vägisi sellise mulje, et "okei, saime McLeodi ja esimese võidu VTB's, ehk ei olegi see nii paha, et me Euroopas ei mängi". Mina usun jällegi, et VTB's on koht Cramol üsna selgelt olemas, sest Rockil ei paista ülemäära suurt huvi VTB vastu olevat. Ja pärast tulevat hooaega on Cramol usutavasti see koht veel kindlam. Jah, eurosari maksab rohkem ja see on väljaminek ning alati liitub risk, et ei pääseta alagrupist edasi, kuid ma siiski kipun arvama, et hea tahtmise juures oleks siiski suudetud praeguste leegionäridega eurosarja mängida. Kardan, et kui tugevamasse eurosarja ei pääsetud, siis löödi lihtsalt käega. Samas teemadel a'la "mõni mees oleks toomata jäänud, äkki ei pääse alagrupist edasi" võibki heietama jääda. Nii ei olegi mõtet korvpalli mängida, kui kardad, et kohe hakkad kaotama ning edasi ei pääse. Eurosarja puhul oleks lihtsalt olnud väga põnev jälgida, kuidas Cramo hakkama saab ning mine sa tea, soodsa loosi, õnne ning korraliku mänguga oleksin ma vabalt Cramot näiteks final-fouris näinud.
Tõsi, tippmängijaid on VTB's rohkem, kuid minule kui fännile pakuks enam põnevust asjaolu, et klubi mängib karika peale kui lihtsalt see, et aeg-ajalt saadakse Himiklit korralikult tappa. Sest on ju selge, et tippseltskonda ei hakka Cramo VTB's mitte kunagi kuuluma. Minu meelest võiks VTB karastuse baasil mängida Eurochallenget või Eurocupi. Balti liiga on nagunii sisuliselt välja surnud ja see Eesti kahte parimat meeskonda enam erutada ei tohiks. VTB kohta ma ei ütle midagi halvasti, see hooaeg loodetavasti läheb Cramol paremini ja saadakse mitu võitu. Ehk suudetakse ka mõnda suurt üllatada.

EDIT: Ning jah, ma olen kibestunud. Ma olen kibestunud, sest Rockil ja Cramol on läinud eurosarjades hästi, kuid mingi hetk lihtsalt otsustati raha kokku hoida ning piirduda koduse Balti Liiga ja Cramo puhul ka VTB'ga.
Viimati muutis MarttiH, 09 Okt 2012, 23:45, muudetud 1 kord kokku.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Kui sa MH nüüd korralikult loed, siis... lihtsalt hetkel on reaalsed valikud sellised. Midagi pole teha. Ja ma olen täiesti kindel, et ega eelmine aasta Rock ei loobunud ka eurosarjast sellepärast, et Liinat nii tahtis või Pastak nii soovis vms. Seal olid väga objektiivsed elik rahalised põhjused, meeskond oli elanud astaid võlgu ja need tuli maksta. Sel aastal olid need objektiivsed põhjused Cramol, vanad asjad veel üleval ja mitu aastat VTBd ka näidanud, et sellise seltskonnaga nagu eelmisel hooajal, oleks püsimajäämine ime. Ja kuigi ma ei ole meeskonna eelarvet näinud, siis oletan, et see on ikka väga piiri peal selle seltskonna jaoks, kes hetkel olemas. Sealt ei oleks seda eurosarja lihtsalt välja pigistanud.

VTBst välja kukkumine oleks isegi sel juhul päris ilge laks, kui nt nõrgimas eurosarjas oleks alagrupist edasi pääsetud. Vaadates VTB liigat ja seda, kuhu soovitakse areneda, siis ma ei kõhkle hetkeksi, et hetkel on peamine prioriteet sinna püsima jäämine.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: EuroCup

Postitus Postitas MarttiH »

Rix kirjutas:Kui sa MH nüüd korralikult loed, siis... lihtsalt hetkel on reaalsed valikud sellised. Midagi pole teha. Ja ma olen täiesti kindel, et ega eelmine aasta Rock ei loobunud ka eurosarjast sellepärast, et Liinat nii tahtis või Pastak nii soovis vms. Seal olid väga objektiivsed elik rahalised põhjused, meeskond oli elanud astaid võlgu ja need tuli maksta. Sel aastal olid need objektiivsed põhjused Cramol, vanad asjad veel üleval ja mitu aastat VTBd ka näidanud, et sellise seltskonnaga nagu eelmisel hooajal, oleks püsimajäämine ime. Ja kuigi ma ei ole meeskonna eelarvet näinud, siis oletan, et see on ikka väga piiri peal selle seltskonna jaoks, kes hetkel olemas. Sealt ei oleks seda eurosarja lihtsalt välja pigistanud.

VTBst välja kukkumine oleks isegi sel juhul päris ilge laks, kui nt nõrgimas eurosarjas oleks alagrupist edasi pääsetud. Vaadates VTB liigat ja seda, kuhu soovitakse areneda, siis ma ei kõhkle hetkeksi, et hetkel on peamine prioriteet sinna püsima jäämine.
Aga siis võiks ka meedia vahendusel selle välja öelda, et "sorry, meil ei ole see hooaeg piisavalt vahendeid". Minu meelest oli see Rockipoolne hämamine stiilis "3-aasta projekt, seetõttu ei läinud Euroopasse" samuti ÜLIMALT tobe ja fännide lollitamine. Kannatab rääkida asjadest nii nagu need on, siis ei pea minusugune eurosarja fänn igasuguseid põhjuseid otsima, miks VTB või siis ainult Balti liigaga piirdutakse.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

MarttiH kirjutas:
Rix kirjutas:Kui sa MH nüüd korralikult loed, siis... lihtsalt hetkel on reaalsed valikud sellised. Midagi pole teha. Ja ma olen täiesti kindel, et ega eelmine aasta Rock ei loobunud ka eurosarjast sellepärast, et Liinat nii tahtis või Pastak nii soovis vms. Seal olid väga objektiivsed elik rahalised põhjused, meeskond oli elanud astaid võlgu ja need tuli maksta. Sel aastal olid need objektiivsed põhjused Cramol, vanad asjad veel üleval ja mitu aastat VTBd ka näidanud, et sellise seltskonnaga nagu eelmisel hooajal, oleks püsimajäämine ime. Ja kuigi ma ei ole meeskonna eelarvet näinud, siis oletan, et see on ikka väga piiri peal selle seltskonna jaoks, kes hetkel olemas. Sealt ei oleks seda eurosarja lihtsalt välja pigistanud.

VTBst välja kukkumine oleks isegi sel juhul päris ilge laks, kui nt nõrgimas eurosarjas oleks alagrupist edasi pääsetud. Vaadates VTB liigat ja seda, kuhu soovitakse areneda, siis ma ei kõhkle hetkeksi, et hetkel on peamine prioriteet sinna püsima jäämine.
Aga siis võiks ka meedia vahendusel selle välja öelda, et "sorry, meil ei ole see hooaeg piisavalt vahendeid". Minu meelest oli see Rockipoolne hämamine stiilis "3-aasta projekt, seetõttu ei läinud Euroopasse" samuti ÜLIMALT tobe ja fännide lollitamine. Kannatab rääkida asjadest nii nagu need on, siis ei pea minusugune eurosarja fänn igasuguseid põhjuseid otsima, miks VTB või siis ainult Balti liigaga piirdutakse.
Noh, klubi omanike PRi ja suhtluse poolest ei ole Cramo kunagi just kõige tervam pliiats olnud... Eurocup oli tagantvaates ikkagi selge puruajamine või noh, õnneloos sprindi piletiga, mil konts juba rebitud.

Rahast ei taha meil keegi kunagi midagi rääkida, ei Cramo ega teised. Rock eelmine aasta proovis, aga tambiti maa alla muidugi kohaliku ajakirjanduse poolt....ja edasi jätkati ka siis sellist ümbernurgajutte pingiotsal.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kuskil Euroopa klubides ei kiputa eriti rahast rääkima. Teame me näiteks, mis Kanguri või Taltsi palgad on? Või on Barcelona, Panathinaikos jt. oma eelarved avalikult välja öelnud? See pole NBA, kus kõik on läbipaistev.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: EuroCup

Postitus Postitas MarttiH »

Mr. Aff kirjutas:Kuskil Euroopa klubides ei kiputa eriti rahast rääkima. Teame me näiteks, mis Kanguri või Taltsi palgad on? Või on Barcelona, Panathinaikos jt. oma eelarved avalikult välja öelnud? See pole NBA, kus kõik on läbipaistev.
Aa ei ole või, ma mõtlesin et on. Aga kes üldse palkadest rääkis? Küsimus on lihtsalt selles, kas on vahendeid või ei. Ega ma seepärast kohe Varraku palka ei taha teada.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

Usun, et ka Eesti publikut erutavad rohkem mängud CSKA, Himki, Zalgrise ja Rytasega kui Buras Tofaste, Pitesti ja Gaz Metanidega
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: EuroCup

Postitus Postitas Stat »

Mina jällegi eelistaks mingit suuremat edu kuskil Eurosarjas kui vaadata, kuidas Cramo pingutab ,et mitte VTB viimane olla.Maitseasi, aga ka minu aruast võidaks mängida mingit eurosarja.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: EuroCup

Postitus Postitas KalevRuus »

Kuna VTB-s mängude arv suurenes ja meeskonna tase paistab varasemast konkurentsivõimelisem, siis mina eurosarja taga ei nuta. Kui kevadel peaks selguma, et oleme VTB-s edukad olnud ja jääme püsima ning BBL õnnestuks kinni panna, siis võiks seda otsust lausa ainuõigeks pidada. Aga eks näis.
Vasta