Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas RK »

Valmieral on uus peatreener, võeti Mazurs treeneriks.
Need kelledel Valmieraga mängimata võib nüüd raskeks minna.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas vanafänn »

Keila võttis Liepaja kulbi ära ja tegi heameelt eesti tiimidele.

Pisut lappasin tulevaid mänge ja kokkuvõtteks:

keila-potentsiaalne 4 võitu ees (Ogre vastu ei usu kahjuks)
taltech- potentsiaalne 4 võitu ees (ma usun, et hooaja viimane mäng Tartuga võib minna nugadele ja tuua ehk ka 5nda)
liepaja- kõige vähem mängitud selgelt ja väga raske ennustada. 5 võitu- pakun et suudavad TalTechist kahjuks veel jagu saada
pärnu- 4 võitu, peaasi et Liepaja saaks homme ära võetud väsimuse pealt.

Kui arvutused paika peavad siis Pärnu peaks minu eelduste kohaselt edasi minema ja hetkel usun et võivad tugevuselt täitsa teine tiim olla Eestis ja Tartu pjedestaalilt maha lükata.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas Drogba »

Täna siis Zellis - Viimsi ja väljakule peaks tulema rannavõrkpallur Samoilovs. Saab näha, kuidas see välja hakkab nägema, sest kuidas seda tüüpi mängus kasutada. Eeldan, et tema pealt võiks kaitses käriseda päris kõvasti. Lätlased teevad seda showvärki kuidagi rohkem ikka, mäletan kui Kambala veel mõned aastad tagasi viimase mängu pidas Jurmala eest.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas: 10 Veebr 2024, 09:30 Täna siis Zellis - Viimsi ja väljakule peaks tulema rannavõrkpallur Samoilovs. Saab näha, kuidas see välja hakkab nägema, sest kuidas seda tüüpi mängus kasutada. Eeldan, et tema pealt võiks kaitses käriseda päris kõvasti. Lätlased teevad seda showvärki kuidagi rohkem ikka, mäletan kui Kambala veel mõned aastad tagasi viimase mängu pidas Jurmala eest.
Meil ju eelmine aasta toodi suure furooriga Vamm tagasi meistriliigasse :)
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas NoName »

Ma iseenesest arvan, et taolise asja võiksid kõik Eesti klubid üle võtta. Iga kuu ühel kodumängul on tiimis ka üks prominent. Sealt tekiks ka omamoodi intriig. Kas Kalev ja Tanel Padar suudavad alistada Pärnu ja Ott Leplandi? Või miks mitte ka suurem intriig Taavi Rõivas vs BSH. Ma olen kindel, et sellised asjad tulevad korvpalli populaarsusele ainult kasuks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas marxx762 »

Kas ma olen ainus kellele tundub, et kohtunikud eksisid Liepaja kahjuks?
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas NoName »

Peab mainima, et Gerrit Lehe paistab isegi Viimsi kontekstis madala kvaliteedi poolest välja. Kui teised Viimsi mängijad on üldpildis positiivselt silma paistnud, siis uskumatu, aga Lehe jätab rohkem kui Sünd või Kokk sellise mehe mulje, kes ei peaks kõrgliigas mängima.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas vaim564 »

marxx762 kirjutas: 10 Veebr 2024, 19:00 Kas ma olen ainus kellele tundub, et kohtunikud eksisid Liepaja kahjuks?
Kas nüüd eksisid, aga seal oli millimeetrite küsimus ja võimalik, et jäid esialgse otsuse juurde, kuna polnud selgelt näha, seega puudus ajend otsust muuta. Kui nad oleksid vastupidist otsustanud, siis poleks ilmselt samuti palju ette heita.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas vanafänn »

Kullamäe sai ironiseerimise üle 1000 eurot trahvi. Huvitav, kes see liidust siis see otsustaja on, kas Gert räägib südamest või ironiseerivalt.

Tegelt oli Jonatsi viga päris pehme ja saan pahameelest aru. Muidugi kohtunikud kaevavad endale auku sellega rohkem- justkui kuningas kõrgel troonil keda ei või kritiseerida ega kommenteerida. Ega jumala eest, kossukohtunikud ei hakka ka midagi sellist tegema nagu Soccernetis jalka vennad, kus kohtunikud selgitavad oma tegemisi.

Igaljuhul mulle jätavad kohtunikud hetkel küll nõrga ja ausalt öeldes vastiku imago.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas NoName »

Tõepoolest nõrk otsus. Samas eks me olemegi liikumas USA pehmehingeliste kultuuri suunas.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas marxx762 »

Väga totter olukord, ironiseerid ja saad trahvi. Väidetavalt olla klubile tehtud eelnev hoiatus kui avaldati rahulolematust kohtunike suunal lätlastega peetud kohtumises.Ma arvan et kõnealuses kohtumises Pärnu ja Cramo vahel oli vile mõlemale poole väga halb, lihtsalt Kullamäe osutus tol korral kaotajaks (seda emotsiooni võimendas kindlasti ka Jonatsile viimasel sekundil vilistatud viga).
Kõlanud on meedias ka lause, et podcastides esinevad treenerid (Kullamäe ja Pahv) ei kritiseeriks kohtunikke :smash:
Liidu poolt on üsna selge signaal antud, et kui sõna võtad, saad hoiatuse ning järgmisel korral trahvi. Huvitav oleks kuulda ka nende tunnistatud eksimusi ja sellele järgnevaid tegevusi - aga pole kuulda olnud, ju nad siis ei eksi.
Ataman
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Veebr 2024, 18:27

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas Ataman »

NÕRK! VÄGA NÕRK OTSUS!

Kuhu me nii jõuame? Ebareaalne.
Tondu
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 24 Sept 2009, 10:51

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas Tondu »

Mind huvitab, kuivõrd see asi on juriidiliselt pädev.
Võin kihla vedada, et delfil leping Kullamäega on tehtud, kui eraisikuga, mitte kui Pärnu peatreeneriga. Ehk siis mis hetkeni kehtib kossuliidu õigusala.
Kui mina kohtuniku otsust kritiseeriks, siis ei saaks nad mulle trahvi teha. Kui tahaks rahalist karistust, peaksid nad mind selleks kohtusse kaebama.

Või siis peaks Kuld tegema Keilat - peatreener paariks päevaks lahti laskma, siis saab meedias lamenti lüüa kohtunike suunal palju tahavad, seejärel leping ennistatakse ja ei saa ju kuidagi väita, et ta sel ajal oleks läinud meistriliiga alla.

Kokkuvõttes muidugi tõesti selline lumehelbekese otsus - meile tundub, et su hääletoon oli vale, teeme tonnikese trahvi!
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas vanafänn »

FB grupist ka üks hea point- Wade Baldwin sai 3,5k trahvi kuna läks andis Euroliigas peaaegu lõuga kohtunikule, tema palk- 1,5mil eurot.

Meie kohtunikel järgmises EstLat voorus loodetavasti pruunid viigikad jalas mustade asemel. Hädapätakad
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti - Läti Ühisliiga/KML 2023/24

Postitus Postitas RK »

Matsalul jääb veel õigust üle, ähvardab Kullamäelt treenerilitsentsi võtmisega
Tsitaat: Samas ei välista ta, et kui sarnane käitumine Kullamäe poolt peaks jätkuma, võidakse tema treeneri litsents peatada.
Veel arvab Matsalu: Matsalu isiklikult ei saa aru, miks Kullamäe peab „Pihtas põhjas“ saates osaline olema ja liigas mängiva võistkonna peatreenerina hinnanguid andma.
https://sport.delfi.ee/artikkel/1202705 ... karistatud
Vasta