VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas suvakas »

super kahetsen et ei läinud saali vaid vaatasin telekast. vahepeal oli jälle tunne et "juba jälle antakse mäng ära" aga suudeti ikka võit koju ära tuua
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Stat »

Väga hea mäng tehti tõesti :) Dorbeku donk oli võimas ja kahju ,et see Dunigani oma alguses jooks oli, see pealtpanek oli kah päris mõnus 8) .
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Egert »

Aga palun, kes soovisid:


EMOTSIOON ON LAES !!! :clap:
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Mario »

Tavaliselt ma üksikuid mänge ei viitsi kommenteerida, aga see tänane oli tõesti SUUR võit ja läheb meeskonna ajaloo ilusamate hetkede hulka! Palju õnne kõigile, kes kaasa elasid! :)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Bawse »

Ma olen nõus ühe sõrme ära andma, kui selliseid dõupe donke rohkem oleks!
Lisandväärtuse andis sellele Dorbeku hammer bammerile veel mängusituatsioon (2 min lõpuni!) ja see, et postri peale sattus just Radko Varda, eriline troll, kuulub peaaegu juba Ilgauskase kategooriasse mega töll olemises.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas marxx762 »

Bawse kirjutas:Ma olen nõus ühe sõrme ära andma, kui selliseid dõupe donke rohkem oleks!
Lisandväärtuse andis sellele Dorbeku hammer bammerile veel mängusituatsioon (2 min lõpuni!) ja see, et postri peale sattus just Radko Varda, eriline troll, kuulub peaaegu juba Ilgauskase kategooriasse mega töll olemises.
Seega eeldan et sulle ka Kambala ei meeldi?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Aga palun, kes soovisid:


EMOTSIOON ON LAES !!! :clap:
Kuna olin ise asjatoimetustega eemal, äkki saaks ühe pikema kokkuvõtte või kordusekuskileüles? Ei peagi avalikes kanalites olema...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas seeker »

Kui Dorbek kaitseb selle väikse kuti (Wilks vist?) eest palli, siis Dorbek teeb jooksu. Jälgige jalgu.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Bawse »

marxx762 kirjutas:Seega eeldan et sulle ka Kambala ei meeldi?
Üldiselt küll, samas see intervjuu, mis ta ajakirjale Basketball andis, näitas teda veidi soodsamas valguses. Aga kui teda platsil näha, siis tundub kuidagi väga eemaletõukav. Isegi Rocki mängus Sofia Lukoiliga, mida õnnestus kaeda, tekkis antipaatia, mis sest, et ma pole suurem asi Rocki toetaja. Nagu koll oleks koopast välja hüpanud, õudne.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Rix »

seeker kirjutas:Kui Dorbek kaitseb selle väikse kuti (Wilks vist?) eest palli, siis Dorbek teeb jooksu. Jälgige jalgu.
Kamoon mees, sellist jooksu annavad ka tippkohtunikud ükskord sajast..., pealegi ei tõuse jalad põrandalt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas marxx762 »

Bawse kirjutas:
marxx762 kirjutas:Seega eeldan et sulle ka Kambala ei meeldi?
Üldiselt küll, samas see intervjuu, mis ta ajakirjale Basketball andis, näitas teda veidi soodsamas valguses. Aga kui teda platsil näha, siis tundub kuidagi väga eemaletõukav. Isegi Rocki mängus Sofia Lukoiliga, mida õnnestus kaeda, tekkis antipaatia, mis sest, et ma pole suurem asi Rocki toetaja. Nagu koll oleks koopast välja hüpanud, õudne.
Käisin Luckoili mängu tookord tartus vaatamas. Ja mitte ei saa ma sama väita, suur selline ütleme mölakas,mitte halvas mõttes aga kuradi ta võttab ja teeb ja mehel on ikka niivõrd suured munad et ta ei põe absoluutselt, see pohhuism ja ülbus mis temas vastase suhtes avaldub on imetlusväärne. Sama mulje jääb ka pisut varda't vaadates, ja mulle sellised klounid meeldivad. Kahjuks eestis selliseid mehi ei leidu, küll aga hea õnne korral võiks me neid siia sebida. Ainus selline mees vlb oleks keerles, aga ta on kirjaniku keha ehitusega.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Bawse »

marxx762 kirjutas:Käisin Luckoili mängu tookord tartus vaatamas. Ja mitte ei saa ma sama väita, suur selline ütleme mölakas,mitte halvas mõttes aga kuradi ta võttab ja teeb ja mehel on ikka niivõrd suured munad et ta ei põe absoluutselt, see pohhuism ja ülbus mis temas vastase suhtes avaldub on imetlusväärne. Sama mulje jääb ka pisut varda't vaadates, ja mulle sellised klounid meeldivad. Kahjuks eestis selliseid mehi ei leidu, küll aga hea õnne korral võiks me neid siia sebida. Ainus selline mees vlb oleks keerles, aga ta on kirjaniku keha ehitusega.
No Fox on sellele vast kõige lähemal olnud seni. Kõige positiivsem emotsioon sellest mängust oli kusjuures see, kuidas Allingu Kambalale südilt vastu pani. Isiklikult tahaks näha Allingu vs Varda duelli, (vb on seda ka juba olnud, Varda mängis žalgirises mingi aasta) igatahes Allingut on palju raskem niimoodi ära suruda nagu Dunigani täna.
Aga tõesti, kui mingi Kambala-Stimaci tüüpi (Mr.Aff, pane tähele, ütlesin "tüüpi", mitte ei vihjanud konkreetsetele mängijatele, edasiste lahkarvamuste vältimiseks, lihtsalt niisama...) koll tuleks Kalevisse, ega vastu ei oleks, omadega ei plõksita. :D Aga kui nad vastasvõistkonnas on, siis küll.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas TDK »

Käisin siis ka peale Baronsiga mängu Keilas esimest korda saalis ja tuleb välja, et valisin õige mängu. Super emotsioon! Kõige pealt muidugi suur-suur üllatus, et ohoo Ärmpalu on uuesti ketsid varnast võtnud, pea Keiju võiga läikima tõmmanud ja Poola mängima suundunud, hiljem selgus, et tegemist on siiski ühe kolmest poolakaga, kes nendest mustade seltskonnas mängimas on ja ''tegusid'' tegemas on. Järgmine hämming oli muidugi Dorbeku donk, see oli midagi metsikut, sellesse mehesse on muidugi usku olnud alati ja rämedalt, isegi siis kui ta Ukrainas ja Tallinna Kalevis keskmiselt 3 pallikaotust tegi. Igal juhul, siinsete prohvetite ettekirjutus on, et siia ei tohiks emotsiooni pealt kirjutada, kuid ma olen hetkel emotsioonidest tulvil ja see on midagi metsikut! Palju õnne kõigile!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Alex »

Hää töö. Nagu näha siis Kuusmaa poolt kindla peale minek kui mängijate listi vaadata. Mis seal ikka, tärn tabelis kirjas ja jätkame samas vaimus edasi.
Ja Dorbek, noh. Erinevalt viimasest mängust siis nüüd õnnestus ja emotsioon on Voila!
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas seeker »

Rix kirjutas:
seeker kirjutas:Kui Dorbek kaitseb selle väikse kuti (Wilks vist?) eest palli, siis Dorbek teeb jooksu. Jälgige jalgu.
Kamoon mees, sellist jooksu annavad ka tippkohtunikud ükskord sajast..., pealegi ei tõuse jalad põrandalt.
Loomulikult, ma niisama juhtisin tähelepanu. Tükk aega üldse mõtlesin, kas postitan või ei, sest tegelt sellise vinge dongi juures mingit "jooksu" näha on suht lame. Cramole õnne, hea mäng!
Suletud