Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Ma ei hakkaks rõõmust lakke hüppama.

Reaalsus on selline et väga suur koorem jääb Škele õlgadele. Pluss peale Keerlese lahkumist pole meeskonnas enam klassikalist "kaptenit" ehk vanemat kohalikku mängijat - sama põhjus mis rikkus tegelikult 08/09 hooaja : esimest hooaega klubis mängiv võõrleegionär ei hakka kunagi võtma endale kaptenirolli. Varbanov on heal juhul keskpärane, arvestades et see on ta esimene aasta väljamaal, valgevenelane umbkeelne võõrkeha keda Mürka nüüd tõlkima peab hakkama ja Falli nagu ei loetaks üldse tegijate hulka (tänane postimehe artikkel)

seega jahm...
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas huh im kito »

Random sulle teadmiseks , Eelmine hooaeg ei olnud Keerles isegi kapten! :) Kapten oli Gert Dorbek ;)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

randomjoe kirjutas:Ma ei hakkaks rõõmust lakke hüppama.

Reaalsus on selline et väga suur koorem jääb Škele õlgadele. Pluss peale Keerlese lahkumist pole meeskonnas enam klassikalist "kaptenit" ehk vanemat kohalikku mängijat - sama põhjus mis rikkus tegelikult 08/09 hooaja : esimest hooaega klubis mängiv võõrleegionär ei hakka kunagi võtma endale kaptenirolli. Varbanov on heal juhul keskpärane, arvestades et see on ta esimene aasta väljamaal, valgevenelane umbkeelne võõrkeha keda Mürka nüüd tõlkima peab hakkama ja Falli nagu ei loetaks üldse tegijate hulka (tänane postimehe artikkel)

seega jahm...
Selle asemel on kolm suht klassikalist kodust treenerit, kes just mitte nii väga ammu ise veel palli patsutasid. Kuusmaa on vähe teise temperamendi ja häälega mees ka, kui näiteks Vuci oli. Iseenesest muidugi peaks ka meeskonnas olema selline vanem klaasikaline kapten, kuid Arbet ja Gert Dorbekus kahe peale sellist duhhi loojat on küll.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Väga vahva, et Kalev/Cramo on oma viimaste aastate needuse purustanud ja edukalt komplekteerimisega enne hooaja algust lõpetanud. Väga kurb muidugi, et teine Eesti meeskond (TÜ) ei näidanud tuleva hooaja suhtes kuigi suurt entusiasmi üles. Loodetavasti Cramo on leegionäride osas kvalitatiivselt sama edukas kui kvantitatiivselt. Mina suht pelgan pikki mitte-ameeriklasi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Asjaajaja kirjutas:Väga vahva, et Kalev/Cramo on oma viimaste aastate needuse purustanud ja edukalt komplekteerimisega enne hooaja algust lõpetanud. Väga kurb muidugi, et teine Eesti meeskond (TÜ) ei näidanud tuleva hooaja suhtes kuigi suurt entusiasmi üles. Loodetavasti Cramo on leegionäride osas kvalitatiivselt sama edukas kui kvantitatiivselt. Mina suht pelgan pikki mitte-ameeriklasi.

Tunnustan Asjaajajat esimese normaalse postituse üle siin foorumis :clap:
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Kui Kedzo välja jätta (mööndustega) siis ei tea ühtegi Slaavi mängumeest keda positiivselt meenutada...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Tegelt Boijc oli ka hea, vno algus oli küll positiivne, kuid vigastus rikkus siinse karjääri.
KML-EUROCUP-VTB
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Huvitav, mida Kussa sellega mõtles, et Toome hakkab vahetama nii PF kui ka C, sm et milleks see Bamba siis toodi.
PG: Sokk, Tamm, Riis
SG: Škele, Dorbek, Riis
SF: Arbet, Saks, Ulyanko
PF: Ulyanko, Toome, Kitsing
C: Varbanov, Fall, Toome

Igati hästi komplekteeritud, vaatasin natuke seda Ulyanko mängu ka, Eesti vastu kattis ta lõpus Arbetit, sp paningi ta SF peale ka, et kui tõesti vaja, siis ta suudab ka seal mängida :P
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

sellise kooseisuga saab mängida küll ning ma arvan , et dorbek hakkab nr 3-e ka mängima vahepeal
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Ma arvan, et KML's lastakse Ulyanko ja varbanovi asemel Kitsingul ja Fallil mängida + kindlasti peaks ka Saks rohkem mängida saama. BBL jaoks vist Kitsing väga rotatsiooni ei mahu:)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

kalevif2nn kirjutas:Huvitav, mida Kussa sellega mõtles, et Toome hakkab vahetama nii PF kui ka C, sm et milleks see Bamba siis toodi.
Ma arvan ta mõtles lihtsalt seda, et kui mingil põhjusel on vaja üks nr 4 nihutada tsentriks, siis on see Toome. Nt Fall vigastatud vms.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

jyrgen kirjutas:ja ongi hooaeg, kus mitte ühtegi Ameeriklast meeskonnas ei ole, ei teagi millal viimati nii oli :D
Nu läks jah ni :P Poleks Uljanko vms.. tulnud , siis oli ju teine mees Usa-st :D aga läks nii seekord :)
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stat »

Loodan ,et tuleb võimas hooaeg.Ma just loodan ,et selelst Fallist saab pikemas perspektiivis asja.Millegipärast meeldivad mustad mängijad rohkem ,sest nemad kipuvad tavaliselt olema sellised julgemad ja kohe esimesele võimaluses donki vms :).
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Esimene uus video Kalev/Cramo ametlikul YouTube kanalil. Minu Kalev/Cramo videod lähevad nüüd kõik sinna :)

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas jyrgen »

kena video : )

E: Priit Lehismetsa ei pannud ära aint kurat :D
Vasta