Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas -NBA- »

theundertaker kirjutas:No ta võiks ju proovima tulla miks mitte:)
Jah, Kussa võiks mehele silma peale visata. Vaevalt, et ta Kalevilt hullu pappi nüüd saada tahab.
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mul siuke karvane tunne, et järgmisel hooajal (kui mitte enne) näeme jälle Tartu-Cramo mängudes nr 4 peal omavahel Keerlest-Taltsi müttamas. Eks pealkirjades kiidetakse küll Keerlest, et oi kui tore viskas 10 punkti aga see tuli 30 minutiga ja 25% visketabavuse juures.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:Mul siuke karvane tunne, et järgmisel hooajal (kui mitte enne) näeme jälle Tartu-Cramo mängudes nr 4 peal omavahel Keerlest-Taltsi müttamas. Eks pealkirjades kiidetakse küll Keerlest, et oi kui tore viskas 10 punkti aga see tuli 30 minutiga ja 25% visketabavuse juures.
Rahu-rahu. Itaalia liigas on alati eelkõige tähtis jalg ukse vahele saada. Pakun, et Taltsil on kinga korral päris mitu normaalset välismaist pakkumist (proovimiseks kindlasti). NBA tähtede lahkumine annab ka võimaluse.
Keerlese puhul pelgalt statistikast ka lähtuda ei saa. Ta teeb musta tööd päris korralikult ning ega teda ka muidu 30. minutit mängus ei mängitata. Eks seal Saksa teises liigas ole väga palju ameeriklastest näidatasoovijaid, kes pelgalt stati pealt elavad ja väga söötu ega palli ei jaga. Eks ma isegi puusalt lasen, Keerlese mänge pole näinud. Ei ole tutvunud, kas selles teises liigas on ka nt play-offid, kui jah, siis need mängud on väga väga suure kaaluga selles suhtes, kuhu ja mida järgmiseks hooajaks pakutakse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Mul siuke karvane tunne, et järgmisel hooajal (kui mitte enne) näeme jälle Tartu-Cramo mängudes nr 4 peal omavahel Keerlest-Taltsi müttamas. Eks pealkirjades kiidetakse küll Keerlest, et oi kui tore viskas 10 punkti aga see tuli 30 minutiga ja 25% visketabavuse juures.
Rahu-rahu. Itaalia liigas on alati eelkõige tähtis jalg ukse vahele saada. Pakun, et Taltsil on kinga korral päris mitu normaalset välismaist pakkumist (proovimiseks kindlasti). NBA tähtede lahkumine annab ka võimaluse.
Keerlese puhul pelgalt statistikast ka lähtuda ei saa. Ta teeb musta tööd päris korralikult ning ega teda ka muidu 30. minutit mängus ei mängitata. Eks seal Saksa teises liigas ole väga palju ameeriklastest näidatasoovijaid, kes pelgalt stati pealt elavad ja väga söötu ega palli ei jaga. Eks ma isegi puusalt lasen, Keerlese mänge pole näinud. Ei ole tutvunud, kas selles teises liigas on ka nt play-offid, kui jah, siis need mängud on väga väga suure kaaluga selles suhtes, kuhu ja mida järgmiseks hooajaks pakutakse.
Nagu ma Keerlese jutust aru sain tahetakse temalt esmajoones just punkte, igalt poolt peab pidevalt peale uhama. Samas on mehel kolmesed 18%. Kahtlen, kas ta järgmine hooaeg kuskilt kõrgemalt mingi pakkumise saab. Juhul kui ta rahuldub esiliigas toksimisega, siis ilmselt kuskilt võib mingi pakkumise saada (minu arust oli eesmärk siiski järgmisel hooajal edasi kõrgemale liikuda).
Kust neid välispakkumisi nüüd siis Taltsile nii suurel hulgal sülle sadama hakkab? Istus ta ju üleeelmine hooaeg pool aastat Tartus ja ei tulnd kuskilt midagi. Nüüd on mees veetnud 1,5 hooaega Venemaal ja Itaalias ning tegelikkus on see, et ega ta väga hakkama pole saanud. Kui eelmise hooaja lõpp oli veel lootustandev, siis nüüd on mees päris ära vajanud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Taltsi koha pealt: vahe on sees, kas tuled Tartust või Venemaa kaudu Itaaliast. Eriti oluline on see just Itaalia, Saksa jne klubidele, stats siin on mõnevõrra teisejärguline. Vähemasti saad sa end näidata kindlasti ohkem võimalusi e nn trialile.
Keerlese seisukohast- kust Keerlese enda jutt? Enne hooaja algust räägitu? Jällegi, elame-näeme, hetkel minu arvates liiga vara hakata järgmist hooaega paika panema.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Taltsi koha pealt: vahe on sees, kas tuled Tartust või Venemaa kaudu Itaaliast. Eriti oluline on see just Itaalia, Saksa jne klubidele, stats siin on mõnevõrra teisejärguline. Vähemasti saad sa end näidata kindlasti ohkem võimalusi e nn trialile.
Keerlese seisukohast- kust Keerlese enda jutt? Enne hooaja algust räägitu? Jällegi, elame-näeme, hetkel minu arvates liiga vara hakata järgmist hooaega paika panema.
Ei olnud enne hooaega räägitu, ikka mõned mängud peetud ja tundus, et Keerlesele tuli ka endale üllatuseks, et ta nagu põhimõtteliselt viskajaks ja skoorijaks on toodud.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas #7 »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63495032" onclick="window.open(this.href);return false;
Eesti valitsev korvpallimeister Kalev/Cramo otsustas pühade eel head teha ning käis Tallinna Lastekodu Maarjamäe keskus lastele kingitusi viimas.

Väga kõva minu arust, et see hooaeg on igasugused abistamised ja käigud ette võetud, tõstab hästi meeskonna sisekliimat ja lihtsalt mõnus kah. ;)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

#7 kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63495032
Eesti valitsev korvpallimeister Kalev/Cramo otsustas pühade eel head teha ning käis Tallinna Lastekodu Maarjamäe keskus lastele kingitusi viimas.

Väga kõva minu arust, et see hooaeg on igasugused abistamised ja käigud ette võetud, tõstab hästi meeskonna sisekliimat ja lihtsalt mõnus kah. ;)
PR-i veski töötab täiel tuuridel.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kõvasti parem PR oleks kodus mõnelt tugevamalt vastaselt kui Siualiai võit ka kätte saada.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Üldiselt mängupildist rääkides...
Ma sooviks näha Bambat nii 25min ikka väljakul müramas. Mees annab head energiat sellele tiimile. Samuti Varbanov peaks need teised 15min väljakul olema. Toome siiski jätta nr4 peale. Ulyankot saaks ka ikka 3 peal paremini kasutada. Pole seda elementi veel sel hooajal näinud Kussa poolt.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

kalevif2nn kirjutas:Üldiselt mängupildist rääkides...
Ma sooviks näha Bambat nii 25min ikka väljakul müramas. Mees annab head energiat sellele tiimile. Samuti Varbanov peaks need teised 15min väljakul olema. Toome siiski jätta nr4 peale. Ulyankot saaks ka ikka 3 peal paremini kasutada. Pole seda elementi veel sel hooajal näinud Kussa poolt.
Muideks meie mäng ongi paremaks läinud, kui Bamba on saanud rohkem mänguaega. Mäletad novembri algust, kui Bamba istus ainult pingil, ei sujunud see mäng siis. Bamba on mees, kellest on aru saada, et ta tahab mängida ja paremaks saada.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramo »

MA arvan ka, et Bamba võib meil järgmine hooaeg põhitsenter olla, Kui samal tasemel jätkame muidugi.Kui raha juurde tuleks siis...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kahjuks Bamba pole ikkagi keskmiselt kindel 20minuti mees. Aga loodame, et asi paraneb veelgi. Arengut näen ma küll sellele tiimile :)
KML-EUROCUP-VTB
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

siaulai mängus oli uljanko korra nr 3 peal,koos siis toome ja babmaga eesliinis.Eks see oli Kuusmaa 2 min eksperiment
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Aga kuidas ta need 2min mängis seal?
KML-EUROCUP-VTB
Vasta