Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

Tundub ,et talle sobib nr 4 peal mängimine rohkem...eriti korvi all keerutamine...seda valdab ta väga hästi.Tema kaitse absakad on rohkem tingitud oma meeste mitte mõistmisest.Kui ma ei eksi siis mees minu arust ingl k ei räägi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

eqy2k kirjutas:Tundub ,et talle sobib nr 4 peal mängimine rohkem...eriti korvi all keerutamine...seda valdab ta väga hästi.Tema kaitse absakad on rohkem tingitud oma meeste mitte mõistmisest.Kui ma ei eksi siis mees minu arust ingl k ei räägi.
Ära aja jama. See, et ta nüüd inglise keelt ei oska, ei hoia tema käsi all kaitses ja ei lase mängijaid mööda.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

No kui ta teine kord venuses eesti naisi murdma läheb siis proovigu vene k asemel ingl k.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

Üldarutelu alla selline mõte, et tavaliselt Eesti meeskondadel on nii, et kui endal on pikk koll, siis ei saa teda kuidagi vastaste lühema koosseisu vastu kasutatud. Noh, oma loogika ju olemas, et jääb aeglaseks jne.
Samas kui endal suhteliselt lühike meeskond, siis vastaste kolle kardetakse nii, et vähe pole. Ja tihti need kollid siis lammutavad ka korralikult...
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Huvitav mitu hooaega läheb veel vaja et management aru saaks et valgeid eesliinimehi pole mõtet palgata? Ma pole mingi rassist aga no krt võtaks....kui palju võib näppu lõigata?

Burlacu
Pelkic
Jokic
Kedzo
Jelic
Bojic
Janev
Miller
Krabbendam
Ulyanko
Varbanov
....

Palju veel?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas väike-tamma »

randomjoe kirjutas:Huvitav mitu hooaega läheb veel vaja et management aru saaks et valgeid eesliinimehi pole mõtet palgata? Ma pole mingi rassist aga no krt võtaks....kui palju võib näppu lõigata?

Burlacu
Pelkic
Jokic
Kedzo
Jelic
Bojic
Janev
Miller
Krabbendam
Ulyanko
Varbanov
....

Palju veel?
Kedzo oli hea leid nende hulgast.Tegi alati oma ära
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

väike-tamma kirjutas:
randomjoe kirjutas:Huvitav mitu hooaega läheb veel vaja et management aru saaks et valgeid eesliinimehi pole mõtet palgata? Ma pole mingi rassist aga no krt võtaks....kui palju võib näppu lõigata?

Burlacu
Pelkic
Jokic
Kedzo
Jelic
Bojic
Janev
Miller
Krabbendam
Ulyanko
Varbanov
....

Palju veel?
Kedzo oli hea leid nende hulgast.Tegi alati oma ära
Samapalju leiaks ka mõttetuid musti, nii et mängib ika mees, mitte tema nahavärv või päritolu. Kui vaadata kasvõi Tartu rosterit, siis on ka korralikke valgeid siin nähtud. Ja Kevin Owensit ning Jelicit sa millegipärast siia nimekirja ei pane :)
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

Nahavärv ei mängi tõesti aga Nate Foxile ei ole meil maksta 17 000 taala kuus.
Samas jah usa mängijad sobivad meile kuna nad erinevad meie omadest just oma tehniliste oskuste poolest.Usas on mängijate turg äärmiselt lai ja võib saada kvaliteetse mängija soodsa hinna eest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

Hooaja eel, meeskond komplekteeritud, hurraa südames, pealkirjad lehtedes jne.!...esimesed jamad, a`la Fall`i pass/võlad ja muud jamad eelnevate hooaegade ees. Aga kuusmaa on ikkagi veel väge täis...
Hooaja algus, kaotused BBl-is ja varajane võt võõrsil VTB-s...nii 50:50!, võiks rahul olla, aga küsimärgid, Varbanov, Uljanko, lubatud Skele supervorm...ühtäkki on õpipoiss Fall`ist saanud ainus legionäär, kes tahab/üritab anda omast parimat/ mängida!
Hooaja edenedes, paar "ilusat"kaotust VTB-s, BBL nii enam-vähem, aga iga mänguga on näha, et "LILL" unistus BBL-i play-off ja VtB mitte viimaseks jäämine libiseb, napilt aga kindlalt raba poole!
Miks? Ikka see komplekteeritus!? Varbanov, Uljanko ja isegi Skele taandarenevad, Falli areng ei suuda kolme mehe taandarengut täita! Omad? Tamm, Sokk, selge taandareng, emb-kumb vahel sähvatab, aga see on pigem erand, kui reegel! Dorbek ja Arbet, häid sähvatusi on rohkem, kui kehvi mänge...kahjuks sageli ei juhtu, et mõlemal on korraga hea päev...oleks, siis ehk mõni "ilus kaotus" oleks ehk olemata, aga oleksid ei maksa! Toome, mees kellest sotti ei saa, vast ka Kuusmaa ise, ikka loodetakse, et äkki...ikkagi oli vigastus, sellest välja tulemine võtab aega jne., aga see on selline jaanalinnulik pea maa-alla peitmine, EI tule tast midagi, selline Eesti liiga poiss, kes vahel võib ka BBL-is särada! Riis, Saks, Kitsing ja arvan, et ka Schleicher...põhimõtteliselt võiksid need mehed Pärnu meeskonnas "särada"!
Treenerid, millegipärast arvan, et sellel triol ei ole häda midagi...Varrak on teadgi teoreetik, Kuusmaa ja eriti Mürka olid teadagi mis mängumehed, aga noh, kui hoolealused on just need, kes seal praegu on, siis ega üle oma varju ikka ei hüppa!
Omanikud, tegelikult tublid mehed, et viitsivad jamada, panustada, otsida sponsoreid, neelata alla meeskonna pohhui suhtumist ja sellega kaasnevaid kaotusi, aga ikkagi loodavad, et äkki nüüd...okey, eks nemadgi on pannud pläkke, mille eest nüüd maksavad, ainus viga, mida etteheita, on vast kogenematus, nä. üks serbia lõuapoolik nimega Matic suutis nad ära rääkida helekollase tuleviku suhtes...kaldun arvama, et see helekollane Matici vari on siiani kuidagi Kalev/Cramo meeskonnaga kaasas a`la balkani poegade siiatoomisega.
Omanikud peaksid omalt küsima, kas edasi niimoodi, või ikkagi üritada moodustada sats, mis mängib VTB-s! VTB tähendaks seda, et meeskond tuleks komplekteerida nagu seda teeb Nymbruk, või Astana, 4-5 väga head legionääri ja paar 4-5 oma poissi, kes saavadki mängida 5-8 min.! See jutt, et panustame eesti korvpalli, ei peaks olema klubi probleem, see on härrade Aaviksoo ja Sokku probleem! See et koondise mehed on kehvad ja ei saa nä.Cramo põhisse, või isegi pingile, ei ole härrade Valdmaa ja Linamäe probleem, nemad peaksid saama mänguajal istuda VIP tribüünil ja rahastajatega positiivses meeleolus suhelda ja peale võidukat mängu rahul olevalt õlale patsutada! See nn.omade pussimine ja neile lootmine, see on nagu mingi igand, hooaeg hooaja järel kuuleme ühesugust juttu, et omad ja "noored" ja võimaluse andmine? Ainult Kangur on sellest haaranud, Taltsil oli õnne, Keerles peale kümneid aastaid taipas(parem hilja, kui mitte kunagi), et annaks omale veel parema võimaluse...okey, ka Arbet loodab, võibolla veel Veideman, aga kes veel, kui tõsiselt mõelda, siis ehk Gert Dorbek, rohkem polegi praegu!?
Okey, jutt tuli pikk, selge on ka see, et siin tatti pritsida on oluliselt lihtsam, kui meeskonda omada, finantseerida, kui ka manageerida, aga...ükski tänane otsus ei muuda enam 2011 aasta hooaja esimest poolt, kahjuks...pigem tuleks omanikel ja treenereil mõelda, et kuidas edasi, veel see hooaeg ja eriti uuel 2012/13...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Siin baronsi jutus oli üks oluline point sees. Nimelt see, et härrased Valdmaa ja Linamäe peaksid mõtlema eelkõige klubi huvides ja looma konkurentsivõimelise klubi, millesse kuulumine ja kus mängimine on väärtus omaette, mitte et Eesti pass tagab sulle automaatselt koha rosteris, olgu sinu tase milline tahes. Me kaebame siin Varbanovi, Uljanko, Shkele üle, aga veelgi rohkem peaksime muretsema Toome, Soku, Tamme, Kitsingu, Saksa jt mängutaseme pärast. Ma ei näe seal mingisugust progressi. Me võime leegionäre väljada vahetada, aga niikaua kui kohalikud staarid jalgu kõhu alt välja ei võta, pole edu loota.
Tartu Ülikool hakkas Eesti korvpallile panustama, aga kas sellest on tulu? Kas nende mänguklass on ka tegelikult tõusnud, sõltumata sellest, mida Visnapuu räägib?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kui oli Tööriist, siis suudeti tuua normaalseid välismaalaseid siia mängima ja nüüd kaleviga ei suudeta kahjuks.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

ei usu et tööriista aegsed leegionärid(milke,gonzalez,frier tippvormis vb)vtb s suurt kasu tooks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

See jah, Ehitustööriist oli taseme poolest ikka palju lähemal praegusele Rakvere Tarvale, kui praegusele Kalev/Cramo'le!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ma ei usu et Valdmaa&Co poliitika on raskelt kohaliku korvpalli arendamine ,seda näitasid juba eelmised aastad ,kus siin käis ikka päris palju ja häid leegionäre.
Probleem on selles, et mitmele leegionärile (Fox, Pace, ilmselt veelgi) ja ka oma poistele (Kangur) jäädi võlgu ning see jura takistas sel hooajal ning ilmselt takistab ka tulevasel korralike leegionäride palkamist. Nii rahapuudusel kui ilmselt ka usalduspuudusel. Vaatajaid on saalis samuti oluliselt vähemaks jäänud, teleõigusi pole müüa suudetud...kui aus olla ma ei teagi, mis siit august välja päästaks. Jutt Vene päirtoluga suursponsorist ka on ainult jutuks jäänud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Ma ei usu et Valdmaa&Co poliitika on raskelt kohaliku korvpalli arendamine ,seda näitasid juba eelmised aastad ,kus siin käis ikka päris palju ja häid leegionäre.
Probleem on selles, et mitmele leegionärile (Fox, Pace, ilmselt veelgi) ja ka oma poistele (Kangur) jäädi võlgu ning see jura takistas sel hooajal ning ilmselt takistab ka tulevasel korralike leegionäride palkamist. Nii rahapuudusel kui ilmselt ka usalduspuudusel. Vaatajaid on saalis samuti oluliselt vähemaks jäänud, teleõigusi pole müüa suudetud...kui aus olla ma ei teagi, mis siit august välja päästaks. Jutt Vene päirtoluga suursponsorist ka on ainult jutuks jäänud.
Üldiselt võib Affiga nõustuda. VTB näol siiski miski päästerõngas on (mingigi präänik leegionäridele ja finantsiliselt ei vii raha välja, sealt nagu äkki oleks perspektiiv ka mõne päris korraliku sponsori juurdetoomiseks) ja päris augus vast oldi üle-eelmisel aastal, kui asi ikka igalt poolt kärises (organisatsioonist mängijateni).

Sellest põhjast on ikka ülespoole liigutud (kuid liiga vähe ikkagi enamuse vaatlejate jaoks) ning paljud ootasid eelmise aastaga võrreldes ikka veelgi suurema sammu astumist, sest hooaja lõpp ja algus (komplekteeriti varakult) nagu lubas. Kahjuks ikkagi see Balti Liiga mängude ebastabiilsus lööb masti maha ja no ikka Kedanaide ja Baltaide kaotused suretavad juba lubava mootori maha. VTbs minu arvates on ikkagi mängitud paremini kui eelmisel aastal, kuigi vastased on tugevamad ja tabeliseisu tõttu ka motiveeritumad.
Aga jah, see Balti liiga katastroofilised mängud...Eks ka minu optimism vist hakkab otsa saama, kahjuks. Siisiki ütleks, et treenerivahetus siin küll midagi ei muuda minu arvates.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta