VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Ekuuuu »

Ma loodaks Škelelt tänases mängus korralikku esitust, et ta väga tugeva võistkonna vastu suudaks näidata potentsiaali meeskonna liidrina, nagu ta seda Baronsis oli.

Muide, see paari kuuga vormi saamise juttu ei tohiks ka pimesi uskuda, et see täide läheb. Kõige lihtsam näide on Tsintsadze - mees on siiamaani keskpärane. Eks need vigastused, operatsioonid ja mängupausid/praktika on neil kahel küll erinevad olnud, aga ka Škele puhul ei tasu kindlalt kevadist päästeinglit oodata.

Aga Kalevile soovin edu tänaseks mänguks muidu!
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Egert »

Ei ütleks midagi halba. Mängu otsustas ära lauavõitlus, mis oli meil siis tänu pikkade puudumisele olematu.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

Väsimus ja pikkus, aga poistel oli tahtmine mis leedus puudu oli meil.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Go Cramo! »

pole midagi öelda kui et tublid poisid. Nii lühikese pingiga ja ilma tsentrita niimoodi mängida :clap:
4 veerand jäi füüsisest ilmselgelt puudu ja sealt ka langus. Muidugi oleks olnud ilusam lõpetada mäng ca. 10-15 punktise vahega, aga mis sa teed...
Just sellist võitluslikkust ja tahet nagu esimene poolaeg näidati tahaks näha ka järgnevates mängudes, mitte loivamist platsil!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kalev4ever »

Lülitades teise poolaja alguses teleka sisse, nägin enda suureks üllatuseks, et sellise koosseisuga mängides oli vahe vaid 6 punkti. Eks Brown tabas lõpus hästi ka ja jõudude vahekord pandi lõpuks maksma. Sai Schleicher (vabandan, kui valesti kirjutatud) ka väärt kogemuse, millest saab terve elu jooksul memuaaritada :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas marxx762 »

Eilsest mängust on siin juba suuresti kõik öeldud, aga üht ma tahaks siiski öelda, Kitsing oli äärmiselt tubli, nagu tegelt ka terve sats. Pisut pehme oli kaitses, aga sel oli ka oma põhjus ja ründes oleks võind vähe julgemalt teha, aga usun et see oli väärt kogemus ja minuarust võiks ta ka Mariupoli ja Khimki vastu ka oma 15 min mängida, las ta kurat möllab seal, raidugu kasvõi oma viis viga täis, aga aint nii kasvavad mehele munad alla. Usun et kui nüüd nt panna ta kohe eesti liigas korvi alla vähe nõrgema satsi vastu, siis ta vast tunnetab seda valgusaasta suurust tasemevahet.
Parim võimalus on vist siis meest mängima panna, kui ta teab, et teda ei võeta välja ja temast oleneb kõik, nagu eilne olukord oli-pead mängima ja kõik.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas tont »

marxx762 kirjutas:Eilsest mängust on siin juba suuresti kõik öeldud, aga üht ma tahaks siiski öelda, Kitsing oli äärmiselt tubli, nagu tegelt ka terve sats. Pisut pehme oli kaitses, aga sel oli ka oma põhjus ja ründes oleks võind vähe julgemalt teha, aga usun et see oli väärt kogemus ja minuarust võiks ta ka Mariupoli ja Khimki vastu ka oma 15 min mängida, las ta kurat möllab seal, raidugu kasvõi oma viis viga täis, aga aint nii kasvavad mehele munad alla. Usun et kui nüüd nt panna ta kohe eesti liigas korvi alla vähe nõrgema satsi vastu, siis ta vast tunnetab seda valgusaasta suurust tasemevahet.
Parim võimalus on vist siis meest mängima panna, kui ta teab, et teda ei võeta välja ja temast oleneb kõik, nagu eilne olukord oli-pead mängima ja kõik.
täiesti nõus! Kitsing oli tubli ning enesekindlust sai kindlasti palju juurde. Kas ma olen ainuke, kellele Kitsing meenutab veidikene Kangurit?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas marxx762 »

tont kirjutas:
marxx762 kirjutas:Eilsest mängust on siin juba suuresti kõik öeldud, aga üht ma tahaks siiski öelda, Kitsing oli äärmiselt tubli, nagu tegelt ka terve sats. Pisut pehme oli kaitses, aga sel oli ka oma põhjus ja ründes oleks võind vähe julgemalt teha, aga usun et see oli väärt kogemus ja minuarust võiks ta ka Mariupoli ja Khimki vastu ka oma 15 min mängida, las ta kurat möllab seal, raidugu kasvõi oma viis viga täis, aga aint nii kasvavad mehele munad alla. Usun et kui nüüd nt panna ta kohe eesti liigas korvi alla vähe nõrgema satsi vastu, siis ta vast tunnetab seda valgusaasta suurust tasemevahet.
Parim võimalus on vist siis meest mängima panna, kui ta teab, et teda ei võeta välja ja temast oleneb kõik, nagu eilne olukord oli-pead mängima ja kõik.
täiesti nõus! Kitsing oli tubli ning enesekindlust sai kindlasti palju juurde. Kas ma olen ainuke, kellele Kitsing meenutab veidikene Kangurit?
ei ole. ma ütlesin seda juba siis kui hooaja alguses toimus rakveres mingi turniir.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

BC Kalev/Cramo hooaja viimase Idaliiga mängu eel võtab meeskonna duubelrivistus vastu korvpalliklubi toetajate meeskonna. Kalevi duublis teevad teiste hulgas kaasa ka Martin Müürsepp ja klubi peatreener Aivar Kuusmaa.

Lisaks neile esindavad duubelmeeskonda abitreener Alar Varrak, klubi president Ivar Valdmaa, Priit Lehismets, Toomas Linamäe, Gerd Kiili, Remo Holsmer, Gerly Kostla, Märt Mäesalu ja Kaarel Sibul.
Mäng toimub 16. märtsil Saku suurhallis kell 15:00. Neli tundi hiljem mängib Kalev/Cramo Idaliigas BC Himkiga.

Ei teadnud kuhu alla panna! Ei tea palju pilet sellele mängule on?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas TDK »

Küsisin vaba teema all sama, aga kas keegi oskab öelda, kes sinna korvpalliklubi toetajate tiimi kuulub siis ja kuidas see kokku pandi :) ?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

ma ei tea ma ei näinud vist seda:) kumb enne pani sina või mina?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Go Cramo! »

USKUMATU pudrunäppude kari! Ainuke mees, kes punkte toob on Dunigan. Vaid 4 ülejäänud 17 punktist on toonud Keeles. Mida kurat see ülejäänud kamp seal teeb ja mille eest palka saab!? 6/0 kolmeseid nagu si``a vastu laudaust ja ka korvi alt ei saada sisse :smash:
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas tonii »

Toome ei ole normaalne.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas AAAA »

Miks seda Toomet mängu pannakse? Ta ei taha ju mängida!!
Sama käib Arbeti kohta
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Sten »

Tra küll, närvi ajab see loivamine seal. Duniganil pingil hakkab halb kuidas Toome lauda võtab. See mees arvab, et pallid kukuvad talle kätte.

Keerles, Skele ja Dunigan on ainukesed, kellel on tahtmist endale järgmiseks aastaks leping saada kuskil. Ülejäänud meestel ja Kuusmaal tundub nagu olevat sügavalt pohhui, palka saab, reisida saab, trenni teha saab, palli patsuda saab - mida veel tahta.

Ainuke põhjus miks vist Kuusmaa+ Varrak läinud pole, et Zalgrilise mängu eel peab rahvale showd ka tegema. Krt, lõpuks ometi korralik tsenter korviall ja sellised nisad tema ümber.
Pilt
Suletud