VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas vaim564 »

Toome on nelja peal täiesti korralik mängija, ma ütleks isegi, et mitte halvem kui Uljanko. Probleemid tekivad temaga siis, kui ta pannakse tsentrisse.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Invisibl3 »

vaim564 kirjutas:Toome on nelja peal täiesti korralik mängija, ma ütleks isegi, et mitte halvem kui Uljanko. Probleemid tekivad temaga siis, kui ta pannakse tsentrisse.
No, Toome pani eile kaks väga tähtsat viset mööda korvialt viimastel minutitel.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas xrip55 »

Invisibl3 kirjutas:
vaim564 kirjutas:Toome on nelja peal täiesti korralik mängija, ma ütleks isegi, et mitte halvem kui Uljanko. Probleemid tekivad temaga siis, kui ta pannakse tsentrisse.
No, Toome pani eile kaks väga tähtsat viset mööda korvialt viimastel minutitel.
Viimastel minutitel ?
Toome oli selleks ajaks ammu vigadega väljas.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ei hakka minagi pikalt jahuma eilsest mängust. Enamus on juba üksikasjalikult rääkinud, aga mulle jäi meelde hulk viskeid, mis pandi korvi alt mööda. Varbanovil üks kord ja ühel-kahel teisel pikal veel. Saatsid haagi teegi, mis põrkus rõngast välja. Või siis kolmesed, mis välja keerasid.
Ma lisaks nimistusse ka selle, et väheke jäi õnnest puudu, aga loomulikult tegid vastaste mustad individuaalselt lihtsalt ära meile. Patt oli ka lõpus lasta vastastel kaks ründelauda võtta.
Fear the prophet!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas And »

Minu arvates polnud eile eesliinil suurt häda midagi. Saadi hakkama, eks eksimusi tuleb kõigil ette. Pigem jäi ikka puudu eile heast mängujuhist ja teravusest taga. Tamm tegi rumalusi ja ei pannud mängu käima. Sokk üritas, aga ei tulnud temalgi kõige paremini välja. Vastane sai 2 korda rohkem vabaviskeid ja seda just tervuste pealt. Meil pole väikseid ja teravaid neegripoisse, aga sama rolli peaks meil täitma Dorbek ja Škele, kes on viimasel ajal kehvas vormis ja eilegi ei tulnud neil kõige paremini välja. Sinna see minu arvates jäigi. Ja Kuusmaa peab panema Škele eraldi vabaviskeid harjutama pärast trenni. Pole normaalne, et ta viskab BBL-s 28%-ga ja VTB-s ka vaid 50%.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

And kirjutas:Minu arvates polnud eile eesliinil suurt häda midagi. Saadi hakkama, eks eksimusi tuleb kõigil ette. Pigem jäi ikka puudu eile heast mängujuhist ja teravusest taga. Tamm tegi rumalusi ja ei pannud mängu käima. Sokk üritas, aga ei tulnud temalgi kõige paremini välja. Vastane sai 2 korda rohkem vabaviskeid ja seda just tervuste pealt. Meil pole väikseid ja teravaid neegripoisse, aga sama rolli peaks meil täitma Dorbek ja Škele, kes on viimasel ajal kehvas vormis ja eilegi ei tulnud neil kõige paremini välja. Sinna see minu arvates jäigi. Ja Kuusmaa peab panema Škele eraldi vabaviskeid harjutama pärast trenni. Pole normaalne, et ta viskab BBL-s 28%-ga ja VTB-s ka vaid 50%.
Ma saan siin kindlasti jälle vastu päid ja jalgu, kuid minu jaoks oli eile Škele MoM- visked tal kahjuks ei läinud, kuid tema teravuse pealt tulid korvialused punktid, lauas oli väga aktiivne ja just tema suutis nt Marshalli maha võtta. Kahjuks jah, kolm vabakat mööda ning eksis ka palju layupidel, kust tundus, et oleks pidanud siiski ära viskama. Oli ka vist paar rumalat pallikaotust, kuid kui teravust teed, siis seda juhtub (ühel korral anti ka minu meelest päris kahtlane pallikandmine, aga see selleks). Ja Toome Skele järel number kaks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas barons »

minu meelest võeti skelele pallikandmine, mis oli nii ja naa...nä.minu silm seda ei tabanud, aga marshall? minu meelest vedas see kogu aeg palli käe peal, eriti esimene poolaeg ja nii ta saigi gregori ees alati eelise?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

http://ohtuleht.ee/460817" onclick="window.open(this.href);return false;
Vaadake siit videost seda viimast korvi, tolles olukorras on rohkem süüd Saksal kui Bambal. Miks jääb Saks seisma just enne seda, kui must mees korvi alla jõuab? Oleks ilusti edasi jooksnud, korvi all seisnud käed üleval, ei oleks see neeger mingit viset saanud sooritadagi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:http://ohtuleht.ee/460817
Vaadake siit videost seda viimast korvi, tolles olukorras on rohkem süüd Saksal kui Bambal. Miks jääb Saks seisma just enne seda, kui must mees korvi alla jõuab? Oleks ilusti edasi jooksnud, korvi all seisnud käed üleval, ei oleks see neeger mingit viset saanud sooritadagi.
Oleneb, ei saa päris üks ühele võtta- Bambal oli kindel käsk perimeeter puhas hoida, Saks pidi kõigi eelduste kohaselt vaatama lähimat söötu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Invisibl3 »

xrip55 kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:
vaim564 kirjutas:Toome on nelja peal täiesti korralik mängija, ma ütleks isegi, et mitte halvem kui Uljanko. Probleemid tekivad temaga siis, kui ta pannakse tsentrisse.
No, Toome pani eile kaks väga tähtsat viset mööda korvialt viimastel minutitel.
Viimastel minutitel ?
Toome oli selleks ajaks ammu vigadega väljas.
No, 4ndal veerandil , mil ta veel mängis, mõtlen seda, tema enda viimastel minutitel. Need visked oli temapoolt pm. "ässa" visatud korvialt( :!: )
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Mu meelest Skele oli ainuke vend eile, kes julges midagi ka ette võtta rasketel hetkedel.Sokk alustas väga hästi.mitu ründeviga võttis välja ja ilusad söödud, hiljem vajus ära.Fall oli muidugi ka hea ja Toome alustas ka hästi.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas And »

Jah, Škele läbiminekud ja söödud ei olnud pahad ning ei saa öelda, et ta mängis väga kehvasti, aga siiski...Temalt ootaks enamat, stabiilsus on kadunud ja vise ebakindel. Vabavisetest pole mõtet rääkidagi. Ja ta peab oma teravused kas korvi all ära realiseerima või teenima nendega vabaviskeid. Kui oleks jäänud meile selline lõpp, siis on vaja ka meest, kes nii ära lahendaks nagu Johnson seda tegi. Väidan, et eile poleks meil seda suutnud ei Škele ega Arbet.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas marxx762 »

Üks asi mis eilsest veel meenub, on see et arbetit sunniti eemalt viskama, või siis ei murdnud mees ise üldse korvi alla... igatahes esimesel poolajal tuli korra ja teisel ka korra temalt punkte just korvi alt.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas mikoza »

on mingeid ideid, miks see 24-sekundi kell ei funksinud, kuhu me teisel poolajal ründasime? see purupuise inglise keelega sekundeid lugenud daam lauast tegi meie rünnakutele rohkem kahju kui kasu, tundus.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Alan »

Kell oli esimesel poolajal ka rikkis. Selles suhtes siiski võrdsed võimalused.
Suletud