Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

Kullamäe, Raieste, Kriisa, Drell... Neist esimesed kolm on suhtselt vaos hoitud ning pole just suurimad tuutujad - küll aga on nende mäng kordades senini märksa veenam kui Drellil kelle kohta jagub seda haipi ja suurt suud kordades rohkem.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas NoName »

Drellile oleks vaja lihtsalt stabiilset mängupaika koos asjaliku treeneriga, kelle all karastuda. Seda on ju näha, et talenti on kamaluga antud, aga mõistus ei tule järele.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas HypeBeast »

Ei saa ma aru, kust see Drelli "suure suu" jutt tuleb. Haipi pole ju ta enda jutt tekitanud. Tundub, et kohe kui ühel eestlasel natukenegi enesekindlust on, siis on kohe suure probleemiga tegu. :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

NoName kirjutas:Drellile oleks vaja lihtsalt stabiilset mängupaika koos asjaliku treeneriga, kelle all karastuda. Seda on ju näha, et talenti on kamaluga antud, aga mõistus ei tule järele.
Olen sellega päri. Tema ego ja enesehinnang meenutab pisut noore Müürsepa oma. Teame kõik kuidas see talle mingitel hetkedel kätte maksis, aga millega kõik lõppes.

Drelli puhul mulle tundub, et klubilise poole pealt on mõnevõrra näppu lõigatud, tehtud valikud on üsnagi kobedad, aga sellises vanuses mängumehele pole ehk tarvis niivõrd säravat klubi (mitte et Pesaro seda oleks) vaid pigem rohkelt mänguaega üsnagi optimaalse mängutasemega.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas theundertaker »

Drell ei suuda isegi palli korralikult käsitseda! Ja vabavise on ka vilets!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

HypeBeast kirjutas:Ei saa ma aru, kust see Drelli "suure suu" jutt tuleb. Haipi pole ju ta enda jutt tekitanud. Tundub, et kohe kui ühel eestlasel natukenegi enesekindlust on, siis on kohe suure probleemiga tegu. :D
Kui sa pole kuulanud, siis võta kuula Kalev Kruusi ja Drelli Betsafe intekat. Sinna järgi võid kuulata Kullamäe, Kriisa või ka Robin Noole intekat. Enesekindlus on väga oluline ning usun, et see on tugevas sõltuvuses sellest, millise mänguaja pealt sa tänases hetkes viibid.
Küll aga enesehinnang ning selle jagamine üldsusega on suuresti taktitunde küsimus ning selles jääb tal hetkel veel vajaka.

Lisaks olen ma üskjagu palju suhelnud erinevate asjapulkadega eesti korvpallis, kes tõdevad seda lendu tõusmis faktorit. Noormehe endaga olen ka "mõned" korrad suhelnud. Niiet ma päris tühja kohapealt siin nüüd ka ei räägi.

PS! ma hoian Drellile väga pöialt, et temast saaks väga hea korvpallur ja et ta jõuaks võimalikult kõrgele tasemele. Hetkel lihtsalt võiks teda pisut maapinnale lähemale tuua.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas NoName »

Ma mõtlen, et Drelli pallikäsitlusel pole vast midagi väga viga. Ta lihtsalt ei saa aru, et mis hetkel ja kuidas tegutseda. Ei ole ju mõtet 205 mehena pidevalt nagu Westbrook palli patsutada ja siis üritada kedagi ette võtta. Kusagil noorte seas võis see ju töötada, aga meeste vastu pead valima õigeid hetki ja vastaseid.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas HypeBeast »

No kui oled tema endaga isiklikult suhelnud ja tema liigset arrogantsust tajunud, siis küll. Lihtsalt, et meedias pole ma midagi väga üle võlli tema poolt tähele pannud. Olen ka seda intervjuud Kruusiga vaadanud, kuid jällegi, kus ta seal ennast kiitma ja vastu rinda taguma hakkas? Mees kannab roosat pusa ja kannab edevat soengut, see ei võrdu liiga kõrge enesehinnaguga.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

HypeBeast kirjutas:No kui oled tema endaga isiklikult suhelnud ja tema liigset arrogantsust tajunud, siis küll. Lihtsalt, et meedias pole ma midagi väga üle võlli tema poolt tähele pannud. Olen ka seda intervjuud Kruusiga vaadanud, kuid jällegi, kus ta seal ennast kiitma ja vastu rinda taguma hakkas? Mees kannab roosat pusa ja kannab edevat soengut, see ei võrdu liiga kõrge enesehinnaguga.
Roosa pusa ja soeng pole minujaoks üldse argument. Lihtsalt ma ütlen, seda fafa juttu viskab tihtilugu vahele (ning minujaoks võiks natuke rohkem maapeal olla), aga las ta jääda - maitse asi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Ei saa ma aru, kust see Drelli "suure suu" jutt tuleb. Haipi pole ju ta enda jutt tekitanud. Tundub, et kohe kui ühel eestlasel natukenegi enesekindlust on, siis on kohe suure probleemiga tegu. :D
No ikka päris nii ka ei ole, et vaid teised Drelli ümber vahtu üles peksavad. Kui mängija julgeb esineda väitega, et sügisel saate telekast vaadata mind NBAs mängimas (kui ma ei eksi, siis see oli öeldud ühes Delfile antud intervjuus), siis selline ja teised samalaadsed väljaütlemised loovad mängija ümber teatava ootuse. Ja kui siis reaalne mängutase pole isegi piisav, et Eesti koondises põhitegija olla ja jääb ka selgelt maha eakaaslastest koondisekaaslaste omast, siis see jätab tast paratamatult pisut ebaadekvaatse mulje. NBAst unistamises pole ju midagi halba. Ilmselt kõik tervemõistuslikud Eesti korvpallifännid loodavad teda kunagi NBAs näha. Esmalt tasuks aga keskenduda sellele, et tõestada, et sa oled hea mängija meeskonnas, kuhu sa parajasti kuulud. Drelli noored koondisekaaslased mõjuvad nii platsil kui intervjuudes täiskasvanulikena. Drelli tegutsemine seevastu – hoolimata väga heast tehnikast ja füüsilistest eeldustest – on aga jäänud toppama juuniori tasemele. Talle jääb seega soovida vaid kiiret küpsemist.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Ei saa ma aru, kust see Drelli "suure suu" jutt tuleb. Haipi pole ju ta enda jutt tekitanud. Tundub, et kohe kui ühel eestlasel natukenegi enesekindlust on, siis on kohe suure probleemiga tegu. :D
No ikka päris nii ka ei ole, et vaid teised Drelli ümber vahtu üles peksavad. Kui mängija julgeb esineda väitega, et sügisel saate telekast vaadata mind NBAs mängimas (kui ma ei eksi, siis see oli öeldud ühes Delfile antud intervjuus), siis selline ja teised samalaadsed väljaütlemised loovad mängija ümber teatava ootuse. Ja kui siis reaalne mängutase pole isegi piisav, et Eesti koondises põhitegija olla ja jääb ka selgelt maha eakaaslastest koondisekaaslaste omast, siis see jätab tast paratamatult pisut ebaadekvaatse mulje. NBAst unistamises pole ju midagi halba. Ilmselt kõik tervemõistuslikud Eesti korvpallifännid loodavad teda kunagi NBAs näha. Esmalt tasuks aga keskenduda sellele, et tõestada, et sa oled hea mängija meeskonnas, kuhu sa parajasti kuulud. Drelli noored koondisekaaslased mõjuvad nii platsil kui intervjuudes täiskasvanulikena. Drelli tegutsemine seevastu – hoolimata väga heast tehnikast ja füüsilistest eeldustest – on aga jäänud toppama juuniori tasemele. Talle jääb seega soovida vaid kiiret küpsemist.
Aitäh, võtsid minu mõtted põhimõtteliselt kokku.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas HypeBeast »

https://sport.delfi.ee/news/korvpall/nb ... d=88065601" onclick="window.open(this.href);return false;

Eeldan, et pead selle inteka all seda silmas? Vb oleks targem järgmine kord pealkirjast edasi ka jõuda.

Ehk siis ootused pole ta nüüd tõesti ise seadnud, samas täiesti võimalik, et oma roll võib ootuste seadmises olla ESPNil, kes teda varasemalt korralikult haipinud on.

Intervjuudes on ta tõesti vahepeal natuke goofy mulje jätnud, samas on see täiesti teine asi üleoleva suhtumisega, mida teie talle külge kleebite.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Oskar8 »

Hype ei tule tühja koha pealt. Endiselt on ta super andekas kuju, aga areng pole kahjuks olnud soovitud/eeldataval tasemel. Viimasel ajal on ka edevust natuke vägem märgata kui varem, eks ta saab ise ka aru, et ta aktsiad on hetkel selges languse trendis. Selle hypega on ka Eesti kossu sõber oma arvamustelt hetke olukorraga pidevalt ajast maas. Kui Drell oli NBA esimese ringi prospect, siis imestati, et kust see nüüd tuleb. Nüüd kui rahvas harjunud, et nba ja Drell käib ühes lauses, siis rahvas on maha maganud, et Drelli ümber on igasugune rahvusvaheline hype juba jaanuarist saati kadunud ja kõikidest drafti rankingutest on ta välja langenud. Mingit “ESPNi hupe” pole juba mõnda aega.
On igati inimlik ja mõistetav, et kui kümned omaala täielikud eksperdid peavad sind (või pidasid) NBA talendiga mängijaks, siis tekivad sul ka enda suhtes siuremad ootused. Võrdlus momenti meil rohkem pole kui mürka ( ajad olid teised) ja Raieste kes nba vaateväljast hispaania 4. liigas mängides kiirelt kadus, ehk sarnast “hype” ei jõudnud tekkida.

Mis puudutav Drelli tänast esitust, siis on näha, et mehel on ka endal raske kohaneda sellega, et suured ootused (minu arust siiski täiesti õigustatud ootused) ei ole päris täide läinud ja tunneb survet nö. tõestada, et ta pole lihtsalt jutu mees. Drelli maha kanda on ilmselgelt vara ja isegi kui NBA meest temast ei tule siis on selge, et tegemist saab olema meie koondise võtmemängijaga mitmeteks aastateks.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vanafänn »

Kes viitsib ja keda huvitab, vaadake Marius Rutkauskase Instagrami storyt, kus Kerr paneb Leedu reporteri suu päris kiirelt kinni.

https://www.instagram.com/marius_rutkauskas/" onclick="window.open(this.href);return false; (Vajuta profiilipildile ning klõpsi eelviimase storyni)

Edit: FB grupis oli juba postitatud
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas toivo »

Päris mõnus konkurents on koondisekohtadele ja mänguajale ikka.

Võtame juba positsiooni 1-2: Kullamäe, Kriisa, Post, Veideman, Sokk, Dorbek, Jurkatamm, Laane, Valge, Sutt.

Kui "klaas pooltäis" pilguga vaadata, siis võib kõigile mingit rolli näha, mida nad koondises okeil tasemel kanda suudaksid.

Alt tulemas veel Böckler, Maide, noorem Kitsing, Ilver, Kirsipuu, Kuusmaa.

Eesliinis suht sama seis, ei hakka mängijaid ritta panema - Toijalal ikka valikut on.

Loodetavasti hakkame selle kõige pealt (lähi)tulevikus regulaarselt Leedu ja Läti tasemel satsidele ära panema.
Vasta