Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Suvel lubas mängida... Sõbrad Ootavad U20ne koondises ees... Pärast võib koss pikalt sõita...
Krt milline suur staar sirgunud, sellise jutu peale ei tohiks küll ükski treener teda koondisesse võtta.
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas DJKILBA »

Kas mu kõrvad petsid mind või Tiisler ütles tõesti, et Martin Dorbek on Kalevist laenul Tarvas?
#25
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

DJKILBA kirjutas:Kas mu kõrvad petsid mind või Tiisler ütles tõesti, et Martin Dorbek on Kalevist laenul Tarvas?
Ei petnud ..
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas maik »

Soho kirjutas:
DJKILBA kirjutas:Kas mu kõrvad petsid mind või Tiisler ütles tõesti, et Martin Dorbek on Kalevist laenul Tarvas?
Ei petnud ..
Kusjuures enam ei tohiks Dorbek laenul olla..eelmise hooajaga leping lõppes ja nüüd täieõiguslik Tarva mängija.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

maik kirjutas:
Soho kirjutas:
DJKILBA kirjutas:Kas mu kõrvad petsid mind või Tiisler ütles tõesti, et Martin Dorbek on Kalevist laenul Tarvas?
Ei petnud ..
Kusjuures enam ei tohiks Dorbek laenul olla..eelmise hooajaga leping lõppes ja nüüd täieõiguslik Tarva mängija.
Eksid. Loe viimast Basketballi, seal just küsimused Martin Dorbekule. Seal ta ise kinnitab, et ka järgmisel hooajal kehtib veel sama leping Kalev/Cramoga.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas maik »

Eksid. Loe viimast Basketballi, seal just küsimused Martin Dorbekule. Seal ta ise kinnitab, et ka järgmisel hooajal kehtib veel sama leping Kalev/Cramoga.[/quote]

Olgu...sellepärast ta siis pärast eelmist hooaega Tartusse ei läinudki ma arvan...?!?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

maik kirjutas:Eksid. Loe viimast Basketballi, seal just küsimused Martin Dorbekule. Seal ta ise kinnitab, et ka järgmisel hooajal kehtib veel sama leping Kalev/Cramoga.

Olgu...sellepärast ta siis pärast eelmist hooaega Tartusse ei läinudki ma arvan...?!?[/quote]

Ma üldse ei imestaks, kui M.Dorbek järgmine hooaeg uuesti meil mängib.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

raplakas kirjutas:Mõtlesin kaa, kuidas järgmine aasta edasi ja selle mõtlesin välja

5) Fall + tema kõrvale 1 veel väljast tuua
4) Uljanko minema ja Toome voib odavalt jääda, keegi uus väljast kogenum + uus noor, kellel oleks perspektiivi 2-3 a ulatuses
3) Arbert lasta ära, sest järgmine aasta tal kalevis motti poleks. Dorbeku võiks jätta+ väljast üks kogenum+ eestist/ väljast mõni noor perspektiiviga nt. Soo või keegi mu
2) kogenud vana ( + keegi noor)
1) Sokk+ keegi väljast(hea, osakb sisse murda ja meeldib/oskab keskmängijaga kokku mängida) + noor perspektiiviga

Treeneri puhul: vaataks kuidas ta esimesed 2 kuud hakkama saab, kui ei suuda mängima panna, siis välja vahetada. Võiks äkki kedagi USA koolkonnast proovida?

Kõik muud sulelised minema
11-meheline säästumeeskond aka "oodates sponsorit idast". Tulemused vast sellest hooajast hullemad ei oleks, kuid saaks loota mõndade meeste arengule.

5. Fall, Cipruss
4. Toome, Kitsing, Raadik
3. Arbet, Soo
2. G. Dorbek; korralik terav välismaalane, kes võib ka mängujuhi kohal mängida
1. Sokk, M. Dorbek

Tagaliini võiks ühe kohaliku tüübi juurde võtta.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

toivo kirjutas:
raplakas kirjutas:Mõtlesin kaa, kuidas järgmine aasta edasi ja selle mõtlesin välja

5) Fall + tema kõrvale 1 veel väljast tuua
4) Uljanko minema ja Toome voib odavalt jääda, keegi uus väljast kogenum + uus noor, kellel oleks perspektiivi 2-3 a ulatuses
3) Arbert lasta ära, sest järgmine aasta tal kalevis motti poleks. Dorbeku võiks jätta+ väljast üks kogenum+ eestist/ väljast mõni noor perspektiiviga nt. Soo või keegi mu
2) kogenud vana ( + keegi noor)
1) Sokk+ keegi väljast(hea, osakb sisse murda ja meeldib/oskab keskmängijaga kokku mängida) + noor perspektiiviga

Treeneri puhul: vaataks kuidas ta esimesed 2 kuud hakkama saab, kui ei suuda mängima panna, siis välja vahetada. Võiks äkki kedagi USA koolkonnast proovida?

Kõik muud sulelised minema
11-meheline säästumeeskond aka "oodates sponsorit idast". Tulemused vast sellest hooajast hullemad ei oleks, kuid saaks loota mõndade meeste arengule.

5. Fall, Cipruss
4. Toome, Kitsing, Raadik
3. Arbet, Soo
2. G. Dorbek; korralik terav välismaalane, kes võib ka mängujuhi kohal mängida
1. Sokk, M. Dorbek

Tagaliini võiks ühe kohaliku tüübi juurde võtta.
Kui säästumarketi kaup, siis ok. Kuid kui vähegi tahetakse Baltist kõrgemat liigatmängida, siis on korralikumat PFi ikka vaja ka. Amis nt, (minu hinnangul on Uljanko samal tasemel tegelikult), aga korralikke PFe saaks hetkel Leedust, päris heal hulgal- paljud neist läksid eelmisel aastal heade B liiga statside pealt maailma avastama, aga kevadel maandusid ikka Leedus. Sel suunal võiks küll natuke uurida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

toivo kirjutas:
raplakas kirjutas:Mõtlesin kaa, kuidas järgmine aasta edasi ja selle mõtlesin välja

5) Fall + tema kõrvale 1 veel väljast tuua
4) Uljanko minema ja Toome voib odavalt jääda, keegi uus väljast kogenum + uus noor, kellel oleks perspektiivi 2-3 a ulatuses
3) Arbert lasta ära, sest järgmine aasta tal kalevis motti poleks. Dorbeku võiks jätta+ väljast üks kogenum+ eestist/ väljast mõni noor perspektiiviga nt. Soo või keegi mu
2) kogenud vana ( + keegi noor)
1) Sokk+ keegi väljast(hea, osakb sisse murda ja meeldib/oskab keskmängijaga kokku mängida) + noor perspektiiviga

Treeneri puhul: vaataks kuidas ta esimesed 2 kuud hakkama saab, kui ei suuda mängima panna, siis välja vahetada. Võiks äkki kedagi USA koolkonnast proovida?

Kõik muud sulelised minema
11-meheline säästumeeskond aka "oodates sponsorit idast". Tulemused vast sellest hooajast hullemad ei oleks, kuid saaks loota mõndade meeste arengule.

5. Fall, Cipruss
4. Toome, Kitsing, Raadik
3. Arbet, Soo
2. G. Dorbek; korralik terav välismaalane, kes võib ka mängujuhi kohal mängida
1. Sokk, M. Dorbek

Tagaliini võiks ühe kohaliku tüübi juurde võtta.
Ma usun ka, et selle koosseisuga suudetakse eestikatel medalikonkurentsis püsida ja võib-olla õnnestub isegi BBL eliidist väljalangemist vältida.
Ma ei tea, kas Raadik Tartust ära tuleb, aga vahet pole.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Toomase vast ikka Pärnust kätte saab.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

5. Fall, Cipruss
4. Toome, Kitsing, Raadik
3. Arbet, Soo
2. G. Dorbek; korralik terav välismaalane, kes võib ka mängujuhi kohal mängida
1. Sokk, M. Dorbek
Kui juba säästuvariandist jutt, ehk umbes samast papist mis tänavu, siis ma asendaks selles nimekirjas Ciprussi Amisega ja too terav välismaalane peaks eeskätt olema mängujuht kes vajadusel suudab ka nr. kahte mängida mitte vastupidi.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stat »

Palju see eelarve suurem peaks olema ,et mõtelda Euroliigas mängimisele või sinna jõudmisele?10 korda suurem pluss 80% klubist välismaalased?
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Euroliigas!? Siis peaks eelarve tõesti vist olema ca 10 korda suurem, ning Eestlastest võib mõelda ainult Arbeti jätmisele, äärmisel juhul Sokk ja Dorbek varumeesteks... Aga millest selline mõte?
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stat »

Lihtsalt unistasin...äkki kunagi koidab selline päev ka meie korvpalli ajaloos :)
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Vasta