Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Jason Kidd Nets'ist on vinge mees.Täna oli tabamus nõrk(13p.) ja sats sai Wizardi käest sisse.Sõõdud suht tavalised 13tk.Aga arvestades tema pikkuset ning võtta 10 lauda ja olla sellega tiimi parim.?????Ega tegelikult tänases voorus ei Ming ega O'neal ei küündinud selle arvuni.
YNWA
Chronic

Postitus Postitas Chronic »

No mis siin nii erakordset on. Kidd ju võtab pidevalt 10 lauda.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Houston Rocketsi treener ikka ajuvaba.... iga mäng yks ja sama asi.... T-mac viskab esimesel veerandil yle 10 punkti siis hoiab mingi 8 minti teisel veerandajal venda pingil mehel kaob enesekindlus ja viskab teisel poolaja vähem.... eile näiteks esimesel veerandil 12 ja 12 peale ta jäi ka tänu geniaalsele treenerile... :D :D ma nii kuri :D ajasin end öösel yles jälle, aga siis Rick paneb näkku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:Houston Rocketsi treener ikka ajuvaba.... iga mäng yks ja sama asi.... T-mac viskab esimesel veerandil yle 10 punkti siis hoiab mingi 8 minti teisel veerandajal venda pingil mehel kaob enesekindlus ja viskab teisel poolaja vähem.... eile näiteks esimesel veerandil 12 ja 12 peale ta jäi ka tänu geniaalsele treenerile... :D :D ma nii kuri :D ajasin end öösel yles jälle, aga siis Rick paneb näkku.
ma nyyd yhes asjas nõus pole et Macil enesekinduls kaob 8minutiga :) :), temasugune mängija peaks hooaja vahele jätma et tal enesekindlus kaoks :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

:D ta on mu lemmik mängija, ma ta üks suurimaid fänne Eestis :D( särgid ja autogrammiga pall) ;D ja T-mac on kusjuures väga tujukas ;)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

mängutuju ma mõtlen... muidu ta mingi artest ei ole yldse :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

andy72o kirjutas:Jason Kidd Nets'ist on vinge mees.Täna oli tabamus nõrk(13p.) ja sats sai Wizardi käest sisse.Sõõdud suht tavalised 13tk.Aga arvestades tema pikkuset ning võtta 10 lauda ja olla sellega tiimi parim.?????Ega tegelikult tänases voorus ei Ming ega O'neal ei küündinud selle arvuni.
See on juba ammu teada fakt, et Netsi parim lauapallihankija on Kidd (PG) ja teine on Carter (SG). Jason Collins on terve liiga peale kõige hädisem keskmängija üldse, kui mitte arvestada tema üle keskmise head kaitsemängu suurte tsentrite vastu. Rünnakul ja lauavõitluses on mees null.

Vaatasin ise ka seda mängu. Küll mite lives aga arhiivist. Neljandal veerandajal tegi Netsi treener mitu lolli liigutust. Hetkel, kui vastased olid hoos ja võtsid ründelauda, vahetati keskele Nachbar ja hakati nö "small-ball" rivistusega mängima. Karta on, et lauahankimine selle all kannatas. Läks mõni aeg mööda ja sisse tuli Collins. Seda siis, kui meeskond oli taha jäämas ja juurde oleks vaja justkui kedagi, kes punkte tuua suudaks. Ja noh, lõpptulemus polnud eriti üllatav. Muidu hea mäng Carteri ja Kiddi poolt, kuid RJ, kes tavaliselt kõige stabiilsem on, jäi vist umbes 10 punkti peale.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Netsi puhul ma imestan mix Kristicit ei kasutata??? ta ei tohiks ju vigane olla ja minu meelest ta parem kui collins... collins ei tee seal väljakul ju kohe mitte midagi...
hei

Postitus Postitas hei »

http://www.channelsurfing.net/

kõige parem koht kus vaadata! pilt on ainult "laiekraan" natuke, aga see-eest selge ja ei haki, kommentaatorid on ka tasemel. mitte nagu sopcastiga hiina kanaleid vaaadates..
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Krsticit prooviti mõni aeg tagasi paaris mängus. Aga paraku oli ta ikka nii mööda veel, et ei tasunud teda platsil hoida. Mees ise ka ütles, et ei tunne veel, et on valmis ja seega teeb kõvasti trenni ja plaanib naasta juba korralikult vormis olles. Tema punktid korvi alt on küll puudu.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ikka parem kui Collins
simon

Postitus Postitas simon »

http://myp2p.eu/competition.php?&compet ... owedDays=7 tänastest mängudest siin valikus hetkel ainult 3 mängu. Teab keegi äkki, kust saab vaadata meie aja järgi kell 03:00 algavaid NJN - CLE ja ORL-CHA mänge? Oleksin üsna õnnelik .
hm

Postitus Postitas hm »

vaata kaks posti ülesse
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mul oleks 2 küsimust.
Kui ma tahan sellelt myp2.eu leheküljelt vaadata siis ma pean kõige pealt liituma ?
Ja mis programm mul olema peab ?
Ja teine küsimus, osad siis rääkisid et vaatavad hiljem lindistusi kui ei viitsi olla üleval, kust neid näeb :) ?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ei pea olema liitunud.
tvants, tvu player, sopcast...mida rohkem seda uhkem..
Vasta