Saku Liigad ( I ja II liiga)

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Uhhuu »

RK kirjutas:Vahepeal siis on selgunud 2 liiga meister, kelleks sai Rapla korvpallikool, teiseks jäi SK Audentes ja kolmas oli Haapsalu, esimesed 2 ja nende loobumise korral ka Haapsalu, saavad võimaluse minna esiligasse, suure jutuga 2 liigasse tulnud Rock Tartu jäi 4 ndaks, sai vist nüüd ka kõrvalseisjatele tõestatud et kõvad tegudemehed Tein ja co ei ole, jutud ja plaanid suured, mis tegelikul tuli, seda nägime kõik, minu hinnangul suurima 2 liiga eelarvega meeskond jäi siis see hooaeg 4-ndaks, kusjuures turundus oli neil väga korralik , meistriliiga tase ja rahvas käis ka neil saalis, loodame, et nad püssi põõsasse ei viska vaid proovivad uuel hooajal meeskonda vähe paremini komplekteerida.
muu jutt ka juurde:
https://www.basket.ee/et/uudised?news_id=10462" onclick="window.open(this.href);return false;

Esiliiga F4 toimub see reede-laupäev Rakveres, Tartu ja mööndustega Lääne-Virumaa meeskondade vahel läheb võitluseks, F4-s on Tartu ülikool/Estiko, Tamsalu Los Toros/Talltech, Kadrina Karud ja Maaülikool, 3 ülikooli 4 hulgas, näis kuidas läheb, minu favoriidid on Kadrina Karud ja Tartu Ülikool aga üllatusi võib seal sündida küll.
Kui eelarve on suurim, turundustöö kvaliteetne ja publikunäitajad korralikud, siis pole ju põhjust öelda, et klubi eestvedajad pole tegudemehed. Seda, et mängijad koos peatreeneriga ei suuda neile seatud eesmärke täita, tuleb ette ka tipptasemel organisatsioonides.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas:Kui eelarve on suurim, turundustöö kvaliteetne ja publikunäitajad korralikud, siis pole ju põhjust öelda, et klubi eestvedajad pole tegudemehed. Seda, et mängijad koos peatreeneriga ei suuda neile seatud eesmärke täita, tuleb ette ka tipptasemel organisatsioonides.
Põhimõtteliselt on sul õigus aga see seltskond lubas veel enne F4 et võidavad 2 liiga ära, ka eesmärk tõusta esiliigasse oli neil algusest saadik aga komplekteeritus ei olnud eesmärkide vääriline, see oli igale asjalikule korvpalli jälgivale inimesele selge, see sama punt kritiseeris pideval ülikooli , osaliselt asja eest aga ise tegid nad 2 liigas hullema ämbri, jutt oli suur, teod ei tulnud jutule järgi, selles on asi.
Sellist kogukonna klubi on vaja Tartusse, eks nad õpivad ja loodame et järgmine hooaeg tuleb parem neil.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Uhhuu »

Mu eesmärk pole ilkuda – soovin, et kõik Eesti klubid oleksid võimalikult kõrgel tasemel –, aga eelnevaga seoses tuli meelde Tartu Ülikool Maks & Mooritsa paari aasta tagune masterplan:

https://tartu.postimees.ee/7267632/mis- ... dast-valja" onclick="window.open(this.href);return false;

Selle kohaselt peaks Tartu tulema järgmisel hooajal Eesti-Läti ühisliiga võitjaks. Saab olema väga keeruline ülesanne. Eelmisel hooajal saavutati kolmest eesmärgiks seatud tulemusest kaks: pääseti karikavõistlustel finaali (ja tuldi isegi võitjaks!) ning teeniti eestikatelt medal. Küll aga saavutati see plaanitust palju suurema välismängijate arvuga (maksimaalselt kolme asemel koguni viis). Ühesõnaga, plaanid võivad ju olla, aga ...
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas:Mu eesmärk pole ilkuda – soovin, et kõik Eesti klubid oleksid võimalikult kõrgel tasemel –, aga eelnevaga seoses tuli meelde Tartu Ülikool Maks & Mooritsa paari aasta tagune masterplan:

https://tartu.postimees.ee/7267632/mis- ... dast-valja" onclick="window.open(this.href);return false;

Selle kohaselt peaks Tartu tulema järgmisel hooajal Eesti-Läti ühisliiga võitjaks. Saab olema väga keeruline ülesanne. Eelmisel hooajal saavutati kolmest eesmärgiks seatud tulemusest kaks: pääseti karikavõistlustel finaali (ja tuldi isegi võitjaks!) ning teeniti eestikatelt medal. Küll aga saavutati see plaanitust palju suurema välismängijate arvuga (maksimaalselt kolme asemel koguni viis). Ühesõnaga, plaanid võivad ju olla, aga ...
Lihtsalt sulle ütlen me räägime 2 liiga võitmisest ,mitte est-lat liigast, vbl sa ikka saad aru taseme vahest :D
Kuidas Tarvas suutis 2 liiga kohe võita ,kui kukkus 2 liigasse ja eesmärgid seadis selle võitmiseks ja me ei räägi isegi 2liiga võidust, 3 hulka tulemisest oleks vbl piisanud.
Tartu ülikooli meeskonna asjus, üks treener komplekteeris ja teine võttis üle, mõnel mängijal olid fikseeritud lepingud , neid ei saanud lõpetada nii lihtsalt niisama
ja mitu leegionäri oli eelmine aasta cramol , kui said 3 koha :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Uhhuu »

RK kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Mu eesmärk pole ilkuda – soovin, et kõik Eesti klubid oleksid võimalikult kõrgel tasemel –, aga eelnevaga seoses tuli meelde Tartu Ülikool Maks & Mooritsa paari aasta tagune masterplan:

https://tartu.postimees.ee/7267632/mis- ... dast-valja" onclick="window.open(this.href);return false;

Selle kohaselt peaks Tartu tulema järgmisel hooajal Eesti-Läti ühisliiga võitjaks. Saab olema väga keeruline ülesanne. Eelmisel hooajal saavutati kolmest eesmärgiks seatud tulemusest kaks: pääseti karikavõistlustel finaali (ja tuldi isegi võitjaks!) ning teeniti eestikatelt medal. Küll aga saavutati see plaanitust palju suurema välismängijate arvuga (maksimaalselt kolme asemel koguni viis). Ühesõnaga, plaanid võivad ju olla, aga ...
Lihtsalt sulle ütlen me räägime 2 liiga võitmisest ,mitte est-lat liigast, vbl sa ikka saad aru taseme vahest :D
Kuidas Tarvas suutis 2 liiga kohe võita ,kui kukkus 2 liigasse ja eesmärgid seadis selle võitmiseks ja me ei räägi isegi 2liiga võidust, 3 hulka tulemisest oleks vbl piisanud.
Tartu ülikooli meeskonna asjus, üks treener komplekteeris ja teine võttis üle, mõnel mängijal olid fikseeritud lepingud , neid ei saanud lõpetada nii lihtsalt niisama
ja mitu leegionäri oli eelmine aasta cramol , kui said 3 koha :D
Üks Tartu klubi mängib meistriliigas, teine tugevuselt kolmandas liigas. Eesmärke omavad mõlemad ja mõnikord jäävad need täitmata. Kui ühe Tartu klubi poolehoidja hakkab tegema etteheiteid teisele Tartu klubile, siis see võiks olla koht, kus heita pilk selle esimese klubi poolt seatud eesmärkidele. Aga ju siis ikka polnud õige koht.

PS.

Kalevil oli eelmine hooaeg pronksi võites vähem välismängijaid kui Tartul.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas: Üks Tartu klubi mängib meistriliigas, teine tugevuselt kolmandas liigas. Eesmärke omavad mõlemad ja mõnikord jäävad need täitmata. Kui ühe Tartu klubi poolehoidja hakkab tegema etteheiteid teisele Tartu klubile, siis see võiks olla koht, kus heita pilk selle esimese klubi poolt seatud eesmärkidele. Aga ju siis ikka polnud õige koht.
Kas oma arvamust ei tohigi avaldada , et on vale arvamus ja sinusuguse ninatarga arvamus :D
Selle teise Tartu klubi esindajad kritiseerisid väga tugevasti seda esimest klubi, kuigi nad ise ei olnud asjadega üldse kursis, vähe sellest, nad tahtsid ise seda esimest klubi juhtida ja kui ei lastud siis asusid kritiseerima ja siis kui see teine klubi, mis loodi nagu esimesele klubile õpetamiseks kuidas asjad tegelikult käivad, teeb ämbri ämbri otsa siis sina ütled et mul pole eetiline midagi öelda :smash:
Muideks ma olen kõigi Tartu klubide poolehoidja ja isegi paljud Eesti klubid on mulle sümpaatsed ja mittesümpaatsed, kui 2 liigast rääkida siis väga sümpaatse arengu tegi Haapsalu , oleks sama oodanud Rock Tartult, kes sai otsustavas põhiturniiri mängus tappa Tartu ülikoolimeeskonna duubli duubli käest , kus mängivad väga noored mängijad :D See oleks pidanud juba andma korraliku alarmi aga ikkagi mõni päev enne 2 liiga F4-i anti lubadus ,et võidetakse 2 liiga ära (Kuula neid Rocki podcaste)
Tartu Rock oli väga korralik klubi kelle poolehoidja ma olen kümneid aastaid olnud aga see klubi kes võttis enda nimeks Rock Tartu hetkel ei ole selle nime vääriline minu arust.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Uhhuu »

RK kirjutas:
Uhhuu kirjutas: Üks Tartu klubi mängib meistriliigas, teine tugevuselt kolmandas liigas. Eesmärke omavad mõlemad ja mõnikord jäävad need täitmata. Kui ühe Tartu klubi poolehoidja hakkab tegema etteheiteid teisele Tartu klubile, siis see võiks olla koht, kus heita pilk selle esimese klubi poolt seatud eesmärkidele. Aga ju siis ikka polnud õige koht.
Kas oma arvamust ei tohigi avaldada , et on vale arvamus ja sinusuguse ninatarga arvamus :D
Selle teise Tartu klubi esindajad kritiseerisid väga tugevasti seda esimest klubi, kuigi nad ise ei olnud asjadega üldse kursis, vähe sellest, nad tahtsid ise seda esimest klubi juhtida ja kui ei lastud siis asusid kritiseerima ja siis kui see teine klubi, mis loodi nagu esimesele klubile õpetamiseks kuidas asjad tegelikult käivad, teeb ämbri ämbri otsa siis sina ütled et mul pole eetiline midagi öelda :smash:
Muideks ma olen kõigi Tartu klubide poolehoidja ja isegi paljud Eesti klubid on mulle sümpaatsed ja mittesümpaatsed, kui 2 liigast rääkida siis väga sümpaatse arengu tegi Haapsalu , oleks sama oodanud Rock Tartult, kes sai otsustavas põhiturniiri mängus tappa Tartu ülikoolimeeskonna duubli duubli käest , kus mängivad väga noored mängijad :D See oleks pidanud juba andma korraliku alarmi aga ikkagi mõni päev enne 2 liiga F4-i anti lubadus ,et võidetakse 2 liiga ära (Kuula neid Rocki podcaste)
Tartu Rock oli väga korralik klubi kelle poolehoidja ma olen kümneid aastaid olnud aga see klubi kes võttis enda nimeks Rock Tartu hetkel ei ole selle nime vääriline minu arust.
Võtan siis teadmiseks, et Tein ja tema kompanjonid pole tegudemehed, kuna ei suutnud oma esimesel hooajal Eesti II liigas meistritiitlit võita.

Ühtlasi soovin Tartu Ülikooli meeskonnale edu järgmiseks hooajaks seatud eesmärgi saavutamisel ehk Eesti-Läti ühisliiga meistritiitli võitmisel.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Drogba »

Arvan, et Tein sai isegi aru, et pole lihtne meeskonda komplekteerida ja seda juhtida nagu ta ise ütleb kõike vabatahtlikult seal samas artiklis. Oleme ausad komplekteeritus jättis ka ikka soovida. Tuntumatest mängumeestest saadi endale, vaid Mitt. Tagaliini keskmine vanus 46, Polusk ja Kriisa. Tegemist küll legendidega, aga hea, et vähemalt nooremad satsid neid võita suutsid, näitavad, et noortes ka ikka auahnust on. Eks Tein ju isegi öelnud, et nende eesmärk pole hetkel kõrgliigasse tõusta, lisaks nad ju kriitikat ka enam ei tee, vaid on rahul nii öelda kuidas Tartu Ülikooli sats toimetab.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Maxi »

no Rapla satsis ju meistriliiga pingilõpp mis peakski toonuselt ja vormilt olema sellest Rockist üle. Et kui on Ruubel, Ratas, Välb, Kilk kes teevad igapäevaselt Rapla esindussatsiga trenni ja no Ruubel konkreetselt on Paf liigas saanud 27 mängu, Välb 16 see hooaeg. Need noored mehed on praegu oma senises parimas vormis samas kui Rockil on Kriisa ja Polusk selgelt seeniorpallurid, Mitt võiks olla tasemelt hea, aga no tõsisest korvpallist on mees loobunud ja toksib palgatöö kõrvalt. Ülejäänud kaader tegelikult ongi selline tubli liiga keskmiku tase ju

Eks Tein haipis lihtsalt oma satsi ja vast salamisi lootis et Vamm tassib vanade aegade mälestuseks ära, aga nii ei läinud
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas toivo »

Ma n-ö tuttava tuttavalt olen ühtteist kuulnud ja tema hinnangul oli Rocki suurim viga (mida Tein ka tunnistas) see, et meeskond koos pmst trenni ei teinudki. S.t trennid toimusid Tartus küll, aga seal lõid püsivalt kaasa pigem pingimehed ja need, kes alati mängukoosseisu ei mahunudki. Põhiminuteid kandvad mehed sõitsid kohale ainult mängudele ja niimoodi ei ole mingist kokkumängust või mängujoonisest midagi rääkida. Muidugi 40+ tagaliiniga Rapla ja Audentesega meistriliiga tasemel treenivate noorte kuttide vastu minek oli ka paras huumor.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas East »

Ma arvan, et siin peaks aduma ka seda, et teise liiga jaoks ongi väga keeruline ambitsioonikat meeskonda kokku panna. Selleks peaks suutma tuua meeskonda mehi Saku I Liiga tasemelt või KML tasemelt, aga kes tõsisematest mängumeestest oleks nõus tulema vabatahtlikult liigataseme või kahe võrra allapoole Saku II Liigasse? Pole nagu päris see koht ka, kus hakata täisprofessionaalseid mängijaid üle Eesti palkama ning läbi selle raha põletama.

Seetõttu oledki lõpuks olukorras, kus tagaliinis askeldavad peatsed pensionärid Kriisa ja Polusk.
Viimati muutis East, 20 Apr 2023, 11:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas toivo »

See on õige jutt jah. Üheks motivaatoriks mängijatele võiks olla publikuhuvi (et ei pea tühjale saalile mängima) ja see oli Rockil teise liiga kohta igati korralik. Ehk nüüd läheb värbamine vähe lihtsamalt, ollakse ennast veidikenegi tõestanud ja hoolimata sellest, et üles ei pääsetud oldi siiski teise liiga esimeses otsas.
Et kui on medalitele mängiv sats, kodumängudel möll käib, normaalsed treeningtingimused, välismängudel käimine on hästi korraldatud jms elementaarsed asjad on tagatud, siis ma arvan, et amatöörkorvpalluril, kes suures kossus omal (enam) mingit tulevikku ei näe ei ole vahet kas ta mängib esimeses või teises liigas.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Maxi »

Eks see väike honorar mängude pealt ka paha ei tee, aitab õiget satsi valida
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Drogba »

2017 ütles Tarvas selgelt välja ja komplekteteeris satsi, et Saku teise liiga kinni panna ja seda tehti väga oskuslikult. Seal mängis Renato, Illimar Pilk, Mihkel Kurg, Pugonen + veel noored Talu ja Lille, kes veel kaela kandsid. Järgmine aasta esiliigas liitusid Saage, Vahter ja Peil ning jälle pandi liiga suht turvaliselt kotti. Kadrina on ka suht tummiseid punte kokku pand, aga edu liiga võitmiseks pole veel tulnud. Viimsi ja Keila jõudsid kõrgliigasse pigem noortega + mõned kogenumad olid juures, kuid neil see kõrgliigaga liitumine polnud nui neljaks, pigem vaadati, kas õnnestub.
Rockil on raske ka seetõttu, et paljud Tartu taustaga mehed müttavad näiteks esiliigas Kuremaa eest mitte ja ega 0 kohapealt satsi teha ongi raske. Neil pole mingeid noori ega perpektiivikaid, ongi, et keda mujalt õnnestub endale meelitada . Baas on täiesti olematu, slp peadki Vammidega müttama hakkama. Välismaalasi ka ei palgatud nagu näiteks Kadrina on teises liigas teind ja selle suht kindlalt kotti pand, et ju siis nii väga ei tahetud tõusta , pigem võeti rahulikult.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Saku Liigad ( I ja II liiga)

Postitus Postitas Drogba »

Vägev üllatus esiliiga Finaalis kui Maaülikool Kadrina kotti pani. Tom Kaldre vedas pundi võitjaks. Sellel satsil siiski tõenäoliselt PAF liiga ambitsiooni pole?
Vasta