NB! FOORUMI UUENDUS

Muud jutud (sh arvutimängud)
toimetaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Okt 2009, 22:27

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas toimetaja »

Tere! Teeme palun nii, et signatuuri max kõrgus jääb 60px peale, ehk siis näiteks kolm sellist riba Pilt

Praegu läheb juba väga kirjuks...
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Invisibl3 »

toimetaja kirjutas:Tere! Teeme palun nii, et signatuuri max kõrgus jääb 60px peale, ehk siis näiteks kolm sellist riba Pilt

Praegu läheb juba väga kirjuks...

Äkki sa toimetaja tead ka BC Kalev/Cramo tegemistest midagi ja annad väheke infot?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Mihkel111 »

1) "Muuda" nupp on osaliselt peidus. Näha on ainult "Muud"
2) Kui privaatsõnumil on palju saajaid (tähemärkide arv on suurem kui ~70-80), siis need lähevad üle PS'i kasti joone. Võiks kasutada word wrap'i vms...

Btw, kasutan stiili "alternatiiv"
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Kalev4ever »

Võiks reegleid TUNDUVALT karmimaks muuta. Just nimelt kommenteerimise kontekstis. Masendav lugeda, kuidas nii võrd tihti lahmitakse me foorumis mängude ajal ning siis tulevad igasugused oraaklid välja oma kommentaaridega, mis "On ju arvamuse avaldamine". Provokatsiooni maiguga kommentaaride autoritele ka mõneajaline bänn. Üleüldse hakake bännima tihemini ja teeks nii, et kui saadakse mingi teatud hulk hoiatusi kokku, siis bännitakse permanently.

Mis on saanud sellest heast muhedast kooslusest, mis meil oli siin aasta või umbes nii, tagasi? :/
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Bawse »

Täica nõus! Inimesed, kes on provo peal väljas, peavad saama oma teenitud karistuse. Ma küll olen siin kasutaja vähe aega olnd, aga seda saiti juba mitu aastat jälgind, vahe peal läheb siis asi ikka väga hulluks. aga pole midagi elame edasi!
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas plix18 »

Kalev4ever kirjutas:Võiks reegleid TUNDUVALT karmimaks muuta. Just nimelt kommenteerimise kontekstis. Masendav lugeda, kuidas nii võrd tihti lahmitakse me foorumis mängude ajal ning siis tulevad igasugused oraaklid välja oma kommentaaridega, mis "On ju arvamuse avaldamine". Provokatsiooni maiguga kommentaaride autoritele ka mõneajaline bänn. Üleüldse hakake bännima tihemini ja teeks nii, et kui saadakse mingi teatud hulk hoiatusi kokku, siis bännitakse permanently.

Mis on saanud sellest heast muhedast kooslusest, mis meil oli siin aasta või umbes nii, tagasi? :/
Mina olen sinuga 100% nõus!
Mina ise võtan ka järjest vähem sõna sest neid kes suudavad sisukat ja argumenteeritud vestlust aretada on väga väheks jäänud.
Kui esimesed lahmijad oma laksud kätte saavad siis ehk tõmbavad ülejäänudd ka veidike oma suumulke koomale.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Alex »

Tere.
Seoses ennustusmängudega on mu postkasti tulnud palju sarnaseid küsimusi siis ma omakorda küsiks sama asja siin. Kas oleks võimalik liigutada igasugused ennustusmängud uude kausta? Ehk teisisõnu teha uus kaust juurde.
Ennast nagu ei häri kui nad ''vaba teema'' all on aga tundub, et mõnedel on soove.

Tänan.
YNWA
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Kristo »

Ja mul oleks küsimus, et kas neid teemasid kuidagi ignoreerida ei saa? Et näitaks koguaeg, et uusi postitusi pole või üldse ei näitaks neid teemasid?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Egert »

Kell on vale.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas nub4you »

Kell on õige ju , 17:13
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NB! FOORUMI UUENDUS

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Kell on õige ju , 17:13
Mul ka nüüd jah.
Suletud