Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:Makkel natuke joppas mu arust (mis ei vähenda tema head esitust ja panust), aga siiski, ta sai vabalt panna koguaeg keskelt. Ja nagu Endengi mainis, lätlastel polnd mingist Triobeti centrist aimugi, kes pole eriti koondises üle 2 minuti platsilegi saanud. Teiseks poolajaks tehti vaheajal lätlaste poolel omad korrektuurid ja siis oli Makke juba täielik 0, seega jah, usun et tema näol oli tegu nn "ühe mängu kangelasega".
Nojah,aga need 12 punni olid nagu taevast sülle kukkund kuna keegi ei oleks neid sialt oodanud kust need tulid.Olgugi 1 mäng aga 12 punkti on meil ikkagi juures:D.Ja Arbet sai vist siis viga kui Biedrinsiga kokku põrkas.
indu

Postitus Postitas indu »

makke tegi hea mängu kiks mängis 4 veerandil hästi.
vilepartii oli kõige hullem mida ma olen näinud, kuulnud.
kahju muidugi. võidetav vastane.
ei saadud biedrinsi ja jancienoksit kinni. atmosfäär oli super
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

tein oli süüdi et mööda viskas vabaka!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

super emotsioon!!! Sellist pole kunagi olnud. Aga natuke rohkem õnne ja võit oleks meile tulnud. Vile tundus kohapealt väga hull. Eks need, kes telekast nägid võibolla vaidlevad vastu. Aga krt õnnnnnnest oli puudu, paljud lahtised pallid kukkusid lätlastele
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

senna kirjutas:tein oli süüdi et mööda viskas vabaka!
No tore kui on nii raudse närviga mehi nagu sina kes vabaka alati sisse panevad kui vaja.Aga üldiselt oli lõpus tõesti super atmosfär,aga enamus mängu oli sisuliselt kogu saal vait ja sellest on küll kahju.Jube raske on karjuda oma riigile kaasa ja neid mängu jooksul aidata,samas kui mingile laulupeol küll laulda julgetakse ja midagi ei kardeta.Aga vähemalt lõpus tegi kogu saal kõva häält ja nüüd tuleb kolmap makedooniale ära panna!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Adrenaliin oli ikka laes, kahju tõesti et selline lõpp käest ära lasti aga samas kohtunikud tegid ikka jubedat vilet.
Lätile teist mängu järjest ikka kohtunikud täiega kaasa aidanud.
Samas positiivne asja juures on see, et kui oleks ka praegu võitnud oleks ootused olnud laes ja kui järgmised kaotatakse juhtuks publikuga sama nagu eelmine hooaeg Kaleviga juhtus.

Loodame, et kolmapäeval Makedoonia ikka ära võtame :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Võimalus oli...no see kord läks niipidi.Riias läheb teistpidi siis.
Mis puutub Makkesse siis tore,et korvi suunas julges vaadata.Biedrins oli,mis ta oli aga kahju,et see nr.14 lasti niimoodi loopida.
Hea,et rahvast oli...mõnus fiiling.Kohtunikud ahju igatahes!
Kadund pole veel midagi.Nüüd võtame Makedoonia ette ja korralikult.Häbi on vaja maha pesta eelmise jama eest.

Makedoonia tõestas täna ka,et kodusaalis nad nalja ei mõista.Võit 85-48 Portugaali üle.

Lahe!Kerde pressikas peale mängu: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=294802
Viimati muutis Alex, 07 Sept 2008, 00:13, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

minul on hoopis kahju, et nii kindlad mehed nagu tein ja kuld mõlemad ühe vabaka mööda viskasid lõpus
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

See Kerde pressikas oli küll hea.Ma naersin arvuti taga täiesti krampis terve selle intervjuu aja:D...pull vend igatahes.
TT

Postitus Postitas TT »

Kui tohib siis tervitan Ärmpalut
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

KalevForever kirjutas:See Kerde pressikas oli küll hea.Ma naersin arvuti taga täiesti krampis terve selle intervjuu aja:D...pull vend igatahes.
jep, kerde oli ikka silmnähtavalt närvis või vihane selle ilusa kaotuse üle.
aga see kohtunike brigaad poola-leedu töötas lätlastele hästi.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tra midagi peab ette võtma, näha oli, et pukk oli puudu ja mäng oleks olnud meie.
Samas käib pinda see Makedoonia saal, seal saavadki kõik 20-30ga :(
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

TDK kirjutas:Tra midagi peab ette võtma, näha oli, et pukk oli puudu ja mäng oleks olnud meie.
Samas käib pinda see Makedoonia saal, seal saavadki kõik 20-30ga :(
Kahjuks midagi lihtsalt ei saa ette võtta kui sul pole centrit.Oleks Mürka koondises olex tänane mäng täiesti võidetav olnud...mitte et temagi puhas keskmängija oleks aga ta oleks korvialla ühe võimaluse juurde andnud ja ma olen kindlalt et enamvääm ka Biedrinsiga hakkama saanud.Aga mis teha kui pikki pole ja need kes ka on ei viici korvpalli mängida.20-45 seid pakke*
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

Portugal kaotas Makedooniale 85-48 . Kohe näha, et see Makedoonia saal ei sobi kellegile.
jep

Postitus Postitas jep »

makedoonlased mängivad minu arust uues saalis
Vasta