BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Hakkab vägisi tunduma, et kas tagamängijad ei taha või ei oska korvi alla sööta. Veski puhul panin ma tähele vähemalt kolme olukorda, kus ta võitles korvi all ideaalse positsiooni välja, kuid sööt jääb ikkagi tulemata. Vahel ajab lausa vihaseks see kuidas tagamängijad söödavad omavahel palli kolmese taga ja siis laseb keegi üle käte linnu lendu. Ennem kui tagamängijad ei hakka mängima mõistusega ei näe mina Tarva edu küll ette.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Go Cramo! »

käisin mängu kohapeal vaatamas ja ütleks et si`` mäng mõlemalt poolt. Rock võitis täna suuresti tänu kolmestele, mis imekombel hästi tabasid.Samuti ei jäta mainimata, et ilma Taltsita kukub see meeskond kolinal kokku.
Tarvase mängu puhul jääb arusaamatuks, miks ei söödeta palli korvi alla!? On ju näha, et Rock võttis tagaliini kinni, aga ikka joostakse peaga kaitsesse sisse ja hakatakse vaatama kuhu sööta.... :smash:
Samas Rock oli nagu kari peata kanu Tarvase maa-ala kaitse vastu ja häbi Tarvasele, kes neljandal veerandil ei suutnud nii rämedat Rocki praaki enda kasuks ära kasutada. Rock tegi pallikaotuse-pallikaotuse otsa ja Tarvas ei suutnud kiirrünnakuid realiseerida, thats it. Kohati tundus, et saavadki mängu tagasi kuni hakkas Tarvas korvi all praaki pritsima. Veskil mitu pallikaotust, kummaline 5 viga mis vilistati McGeele jne. Sealt lagunes ka mäng
Igatahes mäng oli kole mõlemalt poolt ja ei väärinud küll seda piletiraha!
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Korx300 »

No mitte ei saa aru, mida see Sõber teeb... Tundub, et eelmine aasta sai üle pika aja tunda, mis tunne on mängida "suuri mänge". Hooaja alguses rääkis küll, et suurprojekt Veski ja Dorbek, kuid nüüd on võistkonnas juba 5 välismängijat...(Lindmets, Frier, McGee, Riho, Hall) Mis selle mõte on? Mängida Eestis 3. koha peale? Isiklikult oleksin ma palju rõõmsam, kui Tarvas jääks kasvõi oma poistega mängides 4. ja Sõber ütleks "näe, andsin poistele võimaluse, aga üle neljanda koha ei suutnud" kui jäädaks neljandaks 5 välismaalasega.

Mis ühtne löögi rusikas saab tekkida, kui mängijaid pidevalt vahetatakse... Pigem antagu Matt Halli ja Frieri mänguminutid Metsalule.. Mis Joonas Vainost sai? Eesti korvpallile oleks ju kasulikum kui tuleks mõnest Tarva mängijast uus Veidekas...

Olgu, mõistan minagi, et vajab tarvas lihtsalt korvi alla ja SF kohale 1 meest. SFi peal on Lindmets ja McGee, olgu Renato on vaat, et oma poiss. Korvi alla on lihtsalt üht keha veel vaja, et normaalselt mängida, ainult Veskist jääb puudu. Toodi Riho, mõistetav, kuid miks on vaja Halli, Frierit ja McGeed? OK, Hall ja Frier ära võtta jääks Tarvale ainult PG-deks Dorbek ja Metsalu, kuid Saage suudaks ka palli üle tuua, sest ega Tarvas mängujuht eriti rohkem nagu nii tegema ei pea ja Pokla SG peal...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Jah pole see Sõber mingi imemees nagu eelmine hooaeg kõik pasundasid. Head tööd tegi aint selles mõttes, et siuksed mehed omale võistkonda sai. Aga mulje oli nagu oleks Sõber sitast saia teinud. Nüüd on siis tõehetk ja pole nagu midagi ette näidata. Sellise eelarvega nagu Tarvasel on eestikatel 4. koht miinimum ja ega üle selle ei saada ka. Usun, et samasugune Sõbra kiitmine oleks lahti läinud, kui nt Allingu oleks liitunud Tarvaga (jah tean, et utoopia) ja näitaks nüüd sama mängu, mis Rockis. Siis oleks just nimelt Sõber Allingule uue hingamise andnud.
Veski normaalne viskekäsi oli ka enne teada, nüüd lubatakse põmmutada sealt kus tahab ja palju tahab. Loomulikult juhtub sisse paremaid viskepäevi aga kui vise eemalt ei lähe on täielik null. Millegipärast arvatakse, et Veski kohe peab olema Cramo-Rocki tasemel mängumees, lihtsalt teda ei osata mängima panna. Ise arvan, et eks ta selline Tarva tasemel mees ongi ja temale täiesti normaalne meeskond. Eesti a-koondisest ei maksa tema puhul siiski rääkida.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:Jah pole see Sõber mingi imemees nagu eelmine hooaeg kõik pasundasid. Head tööd tegi aint selles mõttes, et siuksed mehed omale võistkonda sai. Aga mulje oli nagu oleks Sõber sitast saia teinud. Nüüd on siis tõehetk ja pole nagu midagi ette näidata. Sellise eelarvega nagu Tarvasel on eestikatel 4. koht miinimum ja ega üle selle ei saada ka. Usun, et samasugune Sõbra kiitmine oleks lahti läinud, kui nt Allingu oleks liitunud Tarvaga (jah tean, et utoopia) ja näitaks nüüd sama mängu, mis Rockis. Siis oleks just nimelt Sõber Allingule uue hingamise andnud.
Veski normaalne viskekäsi oli ka enne teada, nüüd lubatakse põmmutada sealt kus tahab ja palju tahab. Loomulikult juhtub sisse paremaid viskepäevi aga kui vise eemalt ei lähe on täielik null. Millegipärast arvatakse, et Veski kohe peab olema Cramo-Rocki tasemel mängumees, lihtsalt teda ei osata mängima panna. Ise arvan, et eks ta selline Tarva tasemel mees ongi ja temale täiesti normaalne meeskond. Eesti a-koondisest ei maksa tema puhul siiski rääkida.
jõulude paiku tulevad sul üllatavalt teravad ja täpsed tähelepanekud, mida ma täielikult aksepteerin. Ega tõesti veski vajab vabadust, aga ta paraku ei ole mees, kes teiste 120+ meestega korvi all müttaks 30 mintsa, ta pigem eelistaks väljast visata. Aga kuna tema nägu ees mängimine on nagu ta on , siis ei ole temast ka sisse minejat, mida tegelt üldse ei näe tänapäeva pikkadelt. Küll aga oleks hea, kui lisaks veskile oleks all mees kes tõesti armastab all mürada.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Korx300 kirjutas:No mitte ei saa aru, mida see Sõber teeb... Tundub, et eelmine aasta sai üle pika aja tunda, mis tunne on mängida "suuri mänge". Hooaja alguses rääkis küll, et suurprojekt Veski ja Dorbek, kuid nüüd on võistkonnas juba 5 välismängijat...(Lindmets, Frier, McGee, Riho, Hall) Mis selle mõte on? Mängida Eestis 3. koha peale? Isiklikult oleksin ma palju rõõmsam, kui Tarvas jääks kasvõi oma poistega mängides 4. ja Sõber ütleks "näe, andsin poistele võimaluse, aga üle neljanda koha ei suutnud" kui jäädaks neljandaks 5 välismaalasega.

Mis ühtne löögi rusikas saab tekkida, kui mängijaid pidevalt vahetatakse... Pigem antagu Matt Halli ja Frieri mänguminutid Metsalule.. Mis Joonas Vainost sai? Eesti korvpallile oleks ju kasulikum kui tuleks mõnest Tarva mängijast uus Veidekas...

Olgu, mõistan minagi, et vajab tarvas lihtsalt korvi alla ja SF kohale 1 meest. SFi peal on Lindmets ja McGee, olgu Renato on vaat, et oma poiss. Korvi alla on lihtsalt üht keha veel vaja, et normaalselt mängida, ainult Veskist jääb puudu. Toodi Riho, mõistetav, kuid miks on vaja Halli, Frierit ja McGeed? OK, Hall ja Frier ära võtta jääks Tarvale ainult PG-deks Dorbek ja Metsalu, kuid Saage suudaks ka palli üle tuua, sest ega Tarvas mängujuht eriti rohkem nagu nii tegema ei pea ja Pokla SG peal...
Vaino on vigastatud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Korx300 kirjutas:No mitte ei saa aru, mida see Sõber teeb... Tundub, et eelmine aasta sai üle pika aja tunda, mis tunne on mängida "suuri mänge". Hooaja alguses rääkis küll, et suurprojekt Veski ja Dorbek, kuid nüüd on võistkonnas juba 5 välismängijat...(Lindmets, Frier, McGee, Riho, Hall) Mis selle mõte on? Mängida Eestis 3. koha peale? Isiklikult oleksin ma palju rõõmsam, kui Tarvas jääks kasvõi oma poistega mängides 4. ja Sõber ütleks "näe, andsin poistele võimaluse, aga üle neljanda koha ei suutnud" kui jäädaks neljandaks 5 välismaalasega.

Mis ühtne löögi rusikas saab tekkida, kui mängijaid pidevalt vahetatakse... Pigem antagu Matt Halli ja Frieri mänguminutid Metsalule.. Mis Joonas Vainost sai? Eesti korvpallile oleks ju kasulikum kui tuleks mõnest Tarva mängijast uus Veidekas...

Olgu, mõistan minagi, et vajab tarvas lihtsalt korvi alla ja SF kohale 1 meest. SFi peal on Lindmets ja McGee, olgu Renato on vaat, et oma poiss. Korvi alla on lihtsalt üht keha veel vaja, et normaalselt mängida, ainult Veskist jääb puudu. Toodi Riho, mõistetav, kuid miks on vaja Halli, Frierit ja McGeed? OK, Hall ja Frier ära võtta jääks Tarvale ainult PG-deks Dorbek ja Metsalu, kuid Saage suudaks ka palli üle tuua, sest ega Tarvas mängujuht eriti rohkem nagu nii tegema ei pea ja Pokla SG peal...
Aga miks need Dorbek, Metsalu, Vaino jt NBA kandidaadid Halli, Frieri ja McGeed üle ei mängi? Või ei lase kuri Sõber supertalente mängu, mängitab kolmandajärgulisi ameeriklasi ja sellepärast on Tarvas kõigest neljanda koha peal? Või on asi lihtsalt selles, et nende "supertalentide" tase ongi seal Eesti II liiga kandis, mööndustega muidugi, sest pole nad sealgi imet korda saatnud?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:
Korx300 kirjutas:
Aga miks need Dorbek, Metsalu, Vaino jt NBA kandidaadid Halli, Frieri ja McGeed üle ei mängi? Või ei lase kuri Sõber supertalente mängu, mängitab kolmandajärgulisi ameeriklasi ja sellepärast on Tarvas kõigest neljanda koha peal? Või on asi lihtsalt selles, et nende "supertalentide" tase ongi seal Eesti II liiga kandis, mööndustega muidugi, sest pole nad sealgi imet korda saatnud?
No tegelikult on ju Sõber otse välja öelnud, et Tarvas peab oma taset hoidma, mitte noori arendama ja neile võimalust andma. Ühesõnaga teeb seda, mille pärast ta Rocki ja Cramot kogu aeg mõnitanud on. Miks mängitakse leegionäridega? Miks ei anta oma poistele võimalust? jne jne. Mäletan, et üleeelmise hooaja finaalseeria ajal ütles Sõber, et eestikate finaalid võiks mängida ikka ainult oma poistega. Eks siis ole näha kas ta see aasta play-offides annab oma eesti poistele võimaluse. Eelmine aasta istus küll Raadik pingil ja Anderson mängis.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nub4you »

Selleaasta playoffides tarva pool ainult legionääre nääbki ju, Frier, McGee, Anderson jne jne
Pilt

Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

nub4you kirjutas:Selleaasta playoffides tarva pool ainult legionääre nääbki ju, Frier, McGee, Anderson jne jne
Jah, aga alternatiivne võimalus on, et playoff ei näe Tarvast. Ei ole Sõber siin mingi Suur Erand, vaid sama toimub praktiliselt kõikides satsides - Cramos, Rockis, Valgas, K-TTÜs - mängivad ikka mängumehed ja Metsalul ning Vainol (Dorbek on siiski poolmängumees juba) tuleb esialgu trennis ning duublis rabeleda, kui tase jätab soovida. Isegi Monty ei pääse igas Rapla mängus platsile. Miks see tase on selline nagu ta on, see on juba omaette küsimus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:
nub4you kirjutas:Selleaasta playoffides tarva pool ainult legionääre nääbki ju, Frier, McGee, Anderson jne jne
Jah, aga alternatiivne võimalus on, et playoff ei näe Tarvast. Ei ole Sõber siin mingi Suur Erand, vaid sama toimub praktiliselt kõikides satsides - Cramos, Rockis, Valgas, K-TTÜs - mängivad ikka mängumehed ja Metsalul ning Vainol (Dorbek on siiski poolmängumees juba) tuleb esialgu trennis ning duublis rabeleda, kui tase jätab soovida. Isegi Monty ei pääse igas Rapla mängus platsile. Miks see tase on selline nagu ta on, see on juba omaette küsimus.
No täpselt aga siis poleks olnud vaja ka teisi kritiseerida. "Mehed ei nuta" saates öeldakse sellise mehe kohta selgrootu limukas!
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nub4you »

Monty on tõesti üks paras s**tahäda.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Hmm... nüüd on mul küll tunne, et Sõbrale tehakse liiga veidi.

Kuidagi kummaline tundub see, miks Monty kõigile "oma" on, ja Lindmets kõigile "võõras" on... Lindmets on ju Eestis sündinud, taskus Eesti pass, ja räägib vajadusel ka Eesti keeles.

Teiseks räägiks sellest, et eks see Metsalu on ikka küll Eesti liigas platsile saanud... olgugi et tavaliselt 4-5 minutiks mängus, aga tema vanuses on seegi asi. Suurem asi kui see, mida suuremad klubid sama verinoortele pakuvad.

Ning eelmise aasta finaalseeria ajal just Sõbra vastased kirusid, et miks see Raadik nii palju tähtsatel hetkedel platsil on. Sai ta ju kõigis viimases neljas mängus platsile; korra isegi 11 minutiks. Seda pole vähe mehe kohta, kes oli klubiga poole hooaja pealt liitunud, ning kelle tase just teab mis kõrge pole. Cramos ei saanud ta näiteks isegi tähtsusetutes mängudes tihti platsile.

Neljandaks tahaks ma mainida seda, et eks mingisugune klubisisene konkurents peab ka ikkagi olema. Kui nt Andersoni poleks, siis poleks ju Veskil kellegagi trenni teha isegi. Ning kui Veski igas mängus platsil oleks 30 minutit olenemata sellest, mis selle tagajärjed on, siis poleks tal ju erilist põjust pingutada. Kui aga Sõber loob olukorra, kus Veski Andersoniga konkureerib, siis ehk see motiveerib Veskit veidi rohkem.

Viiendaks tahaks ma küsida, et kui nad McGee minema saadaks, siis kes Tarvases nr 4 peal üldse oleks? Janis Vahtrist üksi jääb ikka eestikate JA challenge cup'i mängimiseks ilmselgelt vähe.

Ja kuuendaks, Martin Dorbek on senimaani saanud eesti liigas keskmiselt 25 minutit mänguaega, ja täpselt sama palju ka BBL'is. Seda on kordades rohkem kui see, mis ta eelmine hooaeg Cramo's sai. Minu meelest on Tarvas talle praegu täpselt õige tasemega meeskond. Saab platsile, aga samas mängud ei ole kehvad (eestis konkurentideks Cramo, Rock ja TTÜ, challenge cup'il leedu meistriliiga klubid) ja trennis tuleb ka pingutada (kuna tema kohta tahavad ka Saage, Pokla ja Hall).

Nii et jamh, ühesõnaga... Tarvale edu, ja minu silmis teeb Sõber eesti korvpallile siiski rohkem head kui halba.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Zog kirjutas:Hmm... nüüd on mul küll tunne, et Sõbrale tehakse liiga veidi.

Kuidagi kummaline tundub see, miks Monty kõigile "oma" on, ja Lindmets kõigile "võõras" on... Lindmets on ju Eestis sündinud, taskus Eesti pass, ja räägib vajadusel ka Eesti keeles.

Teiseks räägiks sellest, et eks see Metsalu on ikka küll Eesti liigas platsile saanud... olgugi et tavaliselt 4-5 minutiks mängus, aga tema vanuses on seegi asi. Suurem asi kui see, mida suuremad klubid sama verinoortele pakuvad.

Ning eelmise aasta finaalseeria ajal just Sõbra vastased kirusid, et miks see Raadik nii palju tähtsatel hetkedel platsil on. Sai ta ju kõigis viimases neljas mängus platsile; korra isegi 11 minutiks. Seda pole vähe mehe kohta, kes oli klubiga poole hooaja pealt liitunud, ning kelle tase just teab mis kõrge pole. Cramos ei saanud ta näiteks isegi tähtsusetutes mängudes tihti platsile.

Neljandaks tahaks ma mainida seda, et eks mingisugune klubisisene konkurents peab ka ikkagi olema. Kui nt Andersoni poleks, siis poleks ju Veskil kellegagi trenni teha isegi. Ning kui Veski igas mängus platsil oleks 30 minutit olenemata sellest, mis selle tagajärjed on, siis poleks tal ju erilist põjust pingutada. Kui aga Sõber loob olukorra, kus Veski Andersoniga konkureerib, siis ehk see motiveerib Veskit veidi rohkem.

Viiendaks tahaks ma küsida, et kui nad McGee minema saadaks, siis kes Tarvases nr 4 peal üldse oleks? Janis Vahtrist üksi jääb ikka eestikate JA challenge cup'i mängimiseks ilmselgelt vähe.

Ja kuuendaks, Martin Dorbek on senimaani saanud eesti liigas keskmiselt 25 minutit mänguaega, ja täpselt sama palju ka BBL'is. Seda on kordades rohkem kui see, mis ta eelmine hooaeg Cramo's sai. Minu meelest on Tarvas talle praegu täpselt õige tasemega meeskond. Saab platsile, aga samas mängud ei ole kehvad (eestis konkurentideks Cramo, Rock ja TTÜ, challenge cup'il leedu meistriliiga klubid) ja trennis tuleb ka pingutada (kuna tema kohta tahavad ka Saage, Pokla ja Hall).

Nii et jamh, ühesõnaga... Tarvale edu, ja minu silmis teeb Sõber eesti korvpallile siiski rohkem head kui halba.
No minu seisukohad neis küsimustes on sellised.
1. Ma pole aru saanud, et Monty on oma ja Lindmets võõras, pigem selles osas suhtumine samasugune. Äkki täpsustad, äkki mul midagi kahe silma vahele jäänud?
2. Metsalu saab platsile küll aga seda vist ülisuures võidu- või kaotusseisus. Paranda kui eksin, ma olen tänavu oma silmaga vaid ühte Tarva mängu näinud ja mõnda veel netist. Selle ühe mängu põhjal ta üritas julgelt aga kahjuks välja ei tulnud. Ega ta vist muidugi ka päris sel tasemel ole, et tähtsas mängus platsile saada?
3. Raadik sai vist play-offides platsile siis kui Mürka juba suht sant ja Andersonil kumm tühi. Aga jah, vähemalt ühes mängus ta lülitus väga asjalikult. Aga siin ma ei vaidle midagi, vähemalt sai hõbemedali eest ka higi valatud.
4.Klubisisene konkurents on vajalik aga su näide on vale:kes vaidleks Veski ja Andersoni osas vastu?! Selge, et Veski (või Anderson) üksi välja ei vea. Minul pigem küsimus selles, et kas nt.Frierit ikka on vaja? Viimases Kalevi - Cramo mängus jõudsid juba esimesel poolajal mängujuhina tegutseda neli meest: Dorbek, Hall, Saage, Frier. Ei ole normaalne ju.
5. McGee ja Lindmets on mõlemad toredad poisid aga ma eelistaks, et üks neist mängiks stabiilsemalt ja Vaino oleks stabiilne vahetusmees. :) Aga noh, kui ta välja ei vea, siis ei vea.
Aga mis Lindmetsa puutub, siis ta minu arust ikka pigem suur äär, või õigemini ristsugutis nr kolmest ja neljast nagu Kangur.
6. Mis Martin Dorbekisse puutub, siis kahjuks ma ei näe, et ta palju kaugemale jõuab kui ta vanemad vennad. Viimasele Tarva mängule Cramo vastu läksin ka just selle mõttega, et kas ta eelmise aastaga muutunud on. Paraku tundus, et ei ole: pole tal ei erilist sööduoskust ega viskekätt, pealtnäha justkui rassib aga tulemust ei ole. Läbi ka ei murra eriti, ehkki mänguaega on saanud kõvasti.Aga loodan, et eksin.

Aga nõus, et Sõpra pole ka eriti põhjust süüdistada, selge, et mees on südamega asja küljes ja möngib nendega kes on.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Minul on enam-vähem samasugused tähelepanekud kui Zogil. Sõbrast on millegipärast tehtud Eesti korvpalli vaenlane ja see on üle kandunud Tarvase mängijatele. Kuigi üks asi on siiski, mis juttu ta suust välja ajab, aga ei saaks öelda, et ta midagi ei tee ega teinud poleks.
Kui neist kahest Montyst ja Lindmetsast keegi koondise uksele koputab, siis mängu järgi oleks see pigem Lindmets.
Tarvase nõrgemaks pooleks jääb eesliin, sest korralikku PF polegi, Lindmets ja McGee ongi pigem sellised PF/SF ristsugutised, selline oli ka Villers, kui ta veel mängis. Vahter kipub olema ikka puhas SF. Vainole anti kontrollmängudes oma võimalus, aga ta ei vea veel välja ja see pole halvasti öeldud, duubel ongi hetkel tema tase.
Mina ei oleks Arnoldit ära saatnud. Andersoni paremad päevad on vist möödas. Praegu on ka nii, et kui Veskil läheb, siis jääb Anderson nõrgaks ning vastupidi.
Praegu on välismängijate osakaal veidi suureks läinud küll, aga pigem sellest, et kohapealt polnud Veidemanile, Kriisale, Hallikule jt eelmise hooaja põhimeestele eriti asendust võtta. Pealegi on Frier ja McGee mitmetel põhjustel Eestiga seotud, Frier vist taotleb Eesti passigi, nii et päris suvaliste võõrastega nüüd ka tegemist ei ole.
Vasta