Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas AAAA »

Kui ma eile samasugust juttu ajasin, siis tõmmati mulle pmst vesi peale!
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Bambat võib ka liitunute sekka lisada.
Samuti M.Dorbek.
KML-EUROCUP-VTB
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Kalevpoiss kirjutas:
Bawse kirjutas:Nonii, siin pole karta mitte midagi, esiteks on meil ju mehed olemas, kes löövad kolmeseid sama kindlalt korvivõrku kui kasutaja Soho lööb Black Mamba ämblikke vastu seina. Mingit šõud oleks siin korraldama hakata üleliigne, kõik on vägev mõistad sa.
Kõigepealt võtame kontrollturniiril Tarva ära, siis BBL-is Ventspilsi ja küll need VTB Donetskid, Turowid jne ole ka mängitavad.

Rock võib siin uhkustada oma Instagramide ja Ivan "No Love" Nelyuboviga, aga olgu samas meelde tuletatud, et nende eelarve ongi koostatud keskpärasust silmas pidades, mitte nagu Cramo oma, kus troonib võimas Senegali prints Bamba ja vägev Arbet. rääkimata Wilkinsonist, Keerust ja Gert Dorbekust.

Nii et ühesõnaga, rahu, ainult rahu, oma lähikonkurentidele teeme nagunii ära.

PS! Tahan austust avaldada kasutaja Kalevpoisile, kes on hoolimata oma kohutavalt sittadest arvamusavaldustest siiski jätkanud meelekindlust, et oma lollust siis foorumis avaldada. Aitäh teile! Mina tänan.
Väga õige avaldus. teadmata on meil ainult varu c nimi ja seegi võib juba teada olla aga lihtsalt pole veel meediasse jõudnud. Tuletan meelde, et ka Rock sai alles eile teada, et Allingu sõbrad ta Rocki palkavad. Eks see saali jama ole vähe nadi aga selles nagu Cramot ennast küll ei süüdistaks.
Pole see olukord nii roosiline midagi, et ainult saali jama. Siin "nutjad" on pettunud järjekordsetest lubatustest. Sellel aastal pidi tulema lõpuks kvaliteedi tõus. Aga seda ei ole ja seda ei tule.
Loodan, et sa Kalevpoiss ei ole esimene kisaja, et sitt hooaeg on, kui Cramo kipub kaotama hakkama. :)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Bawse »

zero0 kirjutas:
Bawse kirjutas:Nonii, siin pole karta mitte midagi, esiteks on meil ju mehed olemas, kes löövad kolmeseid sama kindlalt korvivõrku kui kasutaja Soho lööb Black Mamba ämblikke vastu seina. Mingit šõud oleks siin korraldama hakata üleliigne, kõik on vägev mõistad sa.
Kõigepealt võtame kontrollturniiril Tarva ära, siis BBL-is Ventspilsi ja küll need VTB Donetskid, Turowid jne ole ka mängitavad.

Rock võib siin uhkustada oma Instagramide ja Ivan "No Love" Nelyuboviga, aga olgu samas meelde tuletatud, et nende eelarve ongi koostatud keskpärasust silmas pidades, mitte nagu Cramo oma, kus troonib võimas Senegali prints Bamba ja vägev Arbet. rääkimata Wilkinsonist, Keerust ja Gert Dorbekust.

Nii et ühesõnaga, rahu, ainult rahu, oma lähikonkurentidele teeme nagunii ära.

PS! Tahan austust avaldada kasutaja Kalevpoisile, kes on hoolimata oma kohutavalt sittadest arvamusavaldustest siiski jätkanud meelekindlust, et oma lollust siis foorumis avaldada. Aitäh teile! Mina tänan.
Väike faktiviga - Arbetil pole veel lepingut Cramoga.
Arbet on puhas formaalsus, ja kui läbi mingi ime ta Cramosse ikkagi ei jää, siis võetakse väljamaalt sama masti mees asemele nagunii. Ma ütlen kohe ära, rahad meil liiguvad, milles küsimus.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Elums kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Bawse kirjutas:Nonii, siin pole karta mitte midagi, esiteks on meil ju mehed olemas, kes löövad kolmeseid sama kindlalt korvivõrku kui kasutaja Soho lööb Black Mamba ämblikke vastu seina. Mingit šõud oleks siin korraldama hakata üleliigne, kõik on vägev mõistad sa.
Kõigepealt võtame kontrollturniiril Tarva ära, siis BBL-is Ventspilsi ja küll need VTB Donetskid, Turowid jne ole ka mängitavad.

Rock võib siin uhkustada oma Instagramide ja Ivan "No Love" Nelyuboviga, aga olgu samas meelde tuletatud, et nende eelarve ongi koostatud keskpärasust silmas pidades, mitte nagu Cramo oma, kus troonib võimas Senegali prints Bamba ja vägev Arbet. rääkimata Wilkinsonist, Keerust ja Gert Dorbekust.

Nii et ühesõnaga, rahu, ainult rahu, oma lähikonkurentidele teeme nagunii ära.

PS! Tahan austust avaldada kasutaja Kalevpoisile, kes on hoolimata oma kohutavalt sittadest arvamusavaldustest siiski jätkanud meelekindlust, et oma lollust siis foorumis avaldada. Aitäh teile! Mina tänan.
Väga õige avaldus. teadmata on meil ainult varu c nimi ja seegi võib juba teada olla aga lihtsalt pole veel meediasse jõudnud. Tuletan meelde, et ka Rock sai alles eile teada, et Allingu sõbrad ta Rocki palkavad. Eks see saali jama ole vähe nadi aga selles nagu Cramot ennast küll ei süüdistaks.
Pole see olukord nii roosiline midagi, et ainult saali jama. Siin "nutjad" on pettunud järjekordsetest lubatustest. Sellel aastal pidi tulema lõpuks kvaliteedi tõus. Aga seda ei ole ja seda ei tule.
Loodan, et sa Kalevpoiss ei ole esimene kisaja, et sitt hooaeg on, kui Cramo kipub kaotama hakkama. :)
Võid vaadata vanemaid postitusi, mina olen viimane, kes nutma hakkab kui üldse hakkan.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

kalevif2nn kirjutas:Bambat võib ka liitunute sekka lisada.
Samuti M.Dorbek.
Seleta ära mulle kuidas eelmine hooaeg meil mänginud Bamba liituja on?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Ma praegusel hetkel olen komplekteeritusega päris rahul. Mina näen positsioonide lõikes nii.

C Keskmängija üks tähtsamaid elemente, ja loodan et Bamba on vähemalt sama hea kui eelmise hooaja lõpus. Muidugi loodan et on suvega veel arenenud, ehk natuke lihasmassi lisanud jne, aga eks reaalsus näitab ära (st jään realistiks - peaasi et pole tagasiminekut). Backup tsentrit oleks ka (ideaalis) vaja, aga kui Wilkinson seda täitma hakkab siis pole ka väga hull, ta NBLis põhiliselt mängiski tsentri positsiooni.

PF Kui leitakse varutsenter, siis näeksin põhilise rollikandjana siin Wilkinsoni. Just et mänguvideode põhjal tundub tema mängustiil sobivat Bambaga kokku. Ja loodan et temast saab üks meeskonna liidreid. Kui tõesti Bamba jääb ainukeseks tsentriks, siis läheb Wilkinsoni koormus rohkem ka varutsentri rolli, ja Keerlese roll suureneb. Varus ka Raadik.

SF Positsiooniliselt suurim küsimärk. Kui Arbet jätkab siis talle langeb suur koormus. Kas kasutatakse ka Raadikut siin? Ehk ka Keerlest? Võimalik ka 3 tagamängijaga mängida. Kui võrrelda eelmist hooaega, siis sama seis - Saks suurtes kohtumistes praktiliselt ei saanudki väljakule.

SG Tervena ja vormis oleks kindel Skele koht, aga heameel ka G.Dorbeku heade koondisemängude üle. Äkki Kuusmaa kasutab siin natuke ka Glasseri? Pink selles positsioonis pole just kõige pikem. Aga sama teema oli ka eelmisel hooajal.

PG Põhiroll Tanel Sokul ja Derek Glasseril. Kindlasti oleks Glasserilt vaja tugevat panus, kui seda ei saada siis koju saata (ja mitte ootama jääda et ehk jõuludeks kogub vormi, tema tugevat panust vaja juba oktoobri alguses). Võrreldes eelmise hooajaga arvan et kindlasti positsioon tugevnes, Glasser küll küsimärk aga olen optimistlik. M. Dorbekule jääb natuke vähemtähtsamate kohtumiste roll.

Ei ütleks küll et nõrgemaks oleks jäänud, isegi koos nende küsimärkidega mis praegu on. Pigem oleme saanud tugevamaks, eriti kui kõik mehed on oodatud tasemel. Ja arvan ka et Kalevi koosseis on paberipeal parem kui Tartul :) Aga eks mängud näitavad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Meeskonnas on puudu jõuline C ja stabiilne viskaja. Praeguse korvialusega teeb Tartu meie vastu puhta töö korvi all.
Muide täna pidid leegionärid Eestis olema, uudiseid veel ei ole... vaevalt, et laupäevasel päeval tuleb ka.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma tahaks loota siiski, et Cramo asjapulkadel on rohkem mõistust peas ja see varutsenter muretsetakse ja nad ei mõtle, et paberi peal "pole ka väga hull" (milles ma väga kindel varasemate kogemuste tõttu ei ole), sest kui peaks kellelgi mingi vigastus tekkima, siis on hambad. Ma arvan ka, et Kuusmaa eelistab taga mängida kolme lühikesega, kus SF peal mängivad Arbet (või kesiganes tema asemel võetakse) ja G.Dorbek.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Mulle meeldiks kui Cramo üllataks ja saaks kaubale Venega. Siis oleks positsioonil 3-4 meil päris hea valik mängijaid.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Ehk olen tsentri positsiooni kohapealt liiga optimistlik.

Igaljuhul loodan et varu C leitakse võimalikult kiiresti. :)

And: Poleks paha, aga Vene asemel otsiks klubi kus rohkem mänguaega saaks (juhul kui Arbet jätkab). Tal hea vähemalt 25min per mäng saada.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Kris kirjutas:Ehk olen tsentri positsiooni kohapealt liiga optimistlik.

Igaljuhul loodan et varu C leitakse võimalikult kiiresti. :)

And: Poleks paha, aga Vene asemel otsiks klubi kus rohkem mänguaega saaks (juhul kui Arbet jätkab). Tal hea vähemalt 25min per mäng saada.
Jah, kui tema seisukohast võtta, siis järgmise sammu tegemiseks vajaks ta just rohkelt mänguaega. Aga siis tekibki dilemma...kas palju mänguaega ja eeldatavalt nõrgem klubi ja nõrgemad sarjad ning vastased. Või vähem mänguaega ja tugevamaid sarju mängiv tugeb klubi. Ses osas oleks Cramo jälle hea valik, sest mängib VTB-d, aga roster pole nii kõva, et Vene meil oma taseme juures 5-10 min piirduma peaks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

And kirjutas:Mulle meeldiks kui Cramo üllataks ja saaks kaubale Venega. Siis oleks positsioonil 3-4 meil päris hea valik mängijaid.
Venel on Leedus kool pooleli. Kui ma ei eksi, siis viimane aasta. Kevadel ütles Delfile, et tahab kindlasti seal kooli lõpetada.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Egert kirjutas:
And kirjutas:Mulle meeldiks kui Cramo üllataks ja saaks kaubale Venega. Siis oleks positsioonil 3-4 meil päris hea valik mängijaid.
Venel on Leedus kool pooleli. Kui ma ei eksi, siis viimane aasta. Kevadel ütles Delfile, et tahab kindlasti seal kooli lõpetada.
Jah, aga nii ehk naa ta igapäevaselt koolis ei käi ja sel aastal peatus ju ka Lätis. Aga jah, nüüd tuleks 310km lisaks.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Venel on üks väga hea omadus - ta on aktiivne ja stabiilne mängija igas mängus. Arbet võib ühel päeval 30 sanga panna, aga teisel päeval 3 sanga. Selles suhtes oleks Vene etem. Ma isiklikult ei usu, et meil oleks raha palgata Arbet ja Vene mõlemad, kuna veel pidi liituma ju meiega keskmängija.
KML-EUROCUP-VTB
Vasta