Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Bobcats on ju tegelt täiesti arvestatav meeskond , ajab vaikselt oma asju seal.
Pilt

Pilt
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaitsefänn »

suvakas kirjutas:
Egert kirjutas:
suvakas kirjutas:bobcats-nets poolaeg, poolaeg!!!! 33-32. m2ng on identne eilse kalevi-mariupoli mängunga (visketabavus)
Miks sa sellist mängu üldse vaatad? :D
hea küsimus :D
tglt bobcats mu 1 lemmikutest, nii imelik kui ka see pole
Ma arvasin, et ma ainuke veidrik siin foorumis. Tuleb välja, et mitte. :D
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaska »

no krt kui Dallas sama moodi edasi paneb siis Dirk on küll suurkanditaat hooaja MVP`le.
hetkel vist 16-4 :D kõvv
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas NoName »

Bobcats on ka minu üks lemmikutest.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mulle meeldib ka bobcats, lemmik on küll Magic , aga Bobcats on ka üks lemmikutest, sümpatiseerib palju rohkem kui Heat
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

minuarust on bobcats sama lambine tiim nagu need teised tagaotsa meeskonnad. endale,nagu näha, meeldis Rockets, kui T-mac ja Yao hullasid. aga nüüd Magic eelkõige Howardi pärast. Bostonit vihkan ja Miami üle naeran lihtsalt kui halvasti neil praegu läeb, kuigi usun et kevadel on neil teine teema.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

kalevcramo kirjutas:minuarust on bobcats sama lambine tiim nagu need teised tagaotsa meeskonnad. endale,nagu näha, meeldis Rockets, kui T-mac ja Yao hullasid. aga nüüd Magic eelkõige Howardi pärast. Bostonit vihkan ja Miami üle naeran lihtsalt kui halvasti neil praegu läeb, kuigi usun et kevadel on neil teine teema.
Ütleks, et see Heati "teine teema" on juba alanud. Praegu on 4 võitu järjest saadud ja mängupilt on ka tükk maad ilusamaks läinud.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Egert kirjutas:
kalevcramo kirjutas:minuarust on bobcats sama lambine tiim nagu need teised tagaotsa meeskonnad. endale,nagu näha, meeldis Rockets, kui T-mac ja Yao hullasid. aga nüüd Magic eelkõige Howardi pärast. Bostonit vihkan ja Miami üle naeran lihtsalt kui halvasti neil praegu läeb, kuigi usun et kevadel on neil teine teema.
Ütleks, et see Heati "teine teema" on juba alanud. Praegu on 4 võitu järjest saadud ja mängupilt on ka tükk maad ilusamaks läinud.
Heati välismängud Milwaukee ja tugeva Utah' tiimi vastu näitavad paremini ära, kas mingid teemad on alanud või mitmendad teemad nad üldse on.
Ja Bobcatsi kohta võib seda öelda, et nad on meie foorumis paari viimase päeva jooksul rohkem tähelepanu saanud kui muudes maailma meedia väljaannetes ja foorumides kokku :D
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Võidavad mingeid tagaotsa meeskondasid. Ma ütleks, et need pigem kohustuslikud võidud. Eks le näha kuidas tugevamate vastu mängitakse. Muidugi eriti irooniline on ka punktid jagumine, kus neiud Bosh, James ja Wade viskavad mingi 80% punktidest. Ma küll usun ja loodan, et see aasta võivad nad tiitli jagamist pealt vaadata kodus teleka eest.

Dallas seevastu paneb nagu oleks aasta 2006. Alguses lõpetati hornetsi võiduseeria siis spursi oma ning nüüd jazzi oma. Ei olekski uskunud, et teised (loe butler, marion, terry) jalad kõhu alt välja võtavad ja mängima hakkavad. Muidugi hea, et vanamees Dampier Heati saadeti laisklema ning uus noor Chandler asemele muretseti.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

mavs kirjutas:Võidavad mingeid tagaotsa meeskondasid. Ma ütleks, et need pigem kohustuslikud võidud. Eks le näha kuidas tugevamate vastu mängitakse. Muidugi eriti irooniline on ka punktid jagumine, kus neiud Bosh, James ja Wade viskavad mingi 80% punktidest. Ma küll usun ja loodan, et see aasta võivad nad tiitli jagamist pealt vaadata kodus teleka eest.

Dallas seevastu paneb nagu oleks aasta 2006. Alguses lõpetati hornetsi võiduseeria siis spursi oma ning nüüd jazzi oma. Ei olekski uskunud, et teised (loe butler, marion, terry) jalad kõhu alt välja võtavad ja mängima hakkavad. Muidugi hea, et vanamees Dampier Heati saadeti laisklema ning uus noor Chandler asemele muretseti.
Muidu Heati kohta õigus, aga see on üsna loogiline, et Big 3 enamus punkte viskab. Hetkel, kus Haslem ja Miller on väljas, siis on kolmiku tase ülejäänud Miami mängijatest tohutult palju kõvem. Ja selleks nad ju seal ongi, et skoorida ja mänge ära teha.
Ja Dallas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: See tiim ei saavuta ka see aasta midagi. No way.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

mavs kirjutas:Dallas seevastu paneb nagu oleks aasta 2006.
Kumba sa nüüd täpselt meenutada tahtsid? Kas 2006. aasta finaali või hooaega 2006/07 ja sellele järgnevat playoffi 1. ringi? :lol:
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Aga kohtunikud vilistasid ju finaali Heatile :cry: :cry: onju, mavs?
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Mavs mängib küll hetkel hästi aga ,mis saab 2-3 aasta pärast.
Siis on algviisik juba päris vana.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

No Kiddi vahetab välja noor prantslane ja eks ülejäänute asemel kah keegi leitakse :koss:
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Millal muidu Mike Miller platsile naaseb?
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Vasta