Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

17 ka alles ju.. poisike veel.. vb 3-4 aasta pärast saaks asja, oleneb kui palju tal tahtmist on , et palli mängida..
Kehakaalu võib ka vabalt panna nooruse alla, vanemast pärast tuleb nagunii juurde..
Selles suhtes ka praegu hea , et kõhna on .. ei lõhu põlvi nii palju ära selles eas, kui põhirõhk on seatud treenimisele , mitte mängimisele meestega..
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

Vaadates Arbeti mänge koondise eest ei oleks mul eriti kahju, kui mõni suva välisklubi ta ära võtaks ja Kalev sama raha eest mõne selfish musta mehe palkaks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Pool meeskonnast näeb välja nagu poleks pikemat aega süüa saanud. Pole siis ime, et Balti liigas Leedu teisetaseme meeskonnad oma lihamägedega Cramot lutivad.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Asjaajaja kirjutas:Pool meeskonnast näeb välja nagu poleks pikemat aega süüa saanud. Pole siis ime, et Balti liigas Leedu teisetaseme meeskonnad oma lihamägedega Cramot lutivad.
No mida aeg edasi seda kõhnemaks lähavad ka .. vähamelt Eesti poisid :D .. Kuna maal varsti elu pole ja kõik linnades, siis selliseid Talust tulnud jurakaid ei leia enam kuskilt :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Bawse kirjutas:

See on kõige kurvem asi, mida ma viimasel ajal näinud olen. Mul on väga kahju, aga see poiss ei anna ühegi Eesti liiga taset välja.

:D:D:D

See üks naljakamaid videosid, mis viimasel ajal nähtud. Peaks 9GAG-i üles laadima :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Bawse kirjutas:

See on kõige kurvem asi, mida ma viimasel ajal näinud olen. Mul on väga kahju, aga see poiss ei anna ühegi Eesti liiga taset välja.
Nukker lugu tõepoolest. Kahjuks ei saa kõik inimesed oma unistusi täide viia - ole kuitahes usin või treeni palju tahad. Poisile endale võiks ka varsti koita, et aeg on edasi liikuda.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas xrip55 »

Kuuldavasti on pärnuga liitumas veel mõned mehed kes rikkamates klubides mängida ei saa.
Üks neist pidavat olema Kitsing.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Vaadake ntks alates 07.45 - miks panna endast üles video, kus näitad üles äärmist kohmakust.

Ja olgem ausad, mis Eesti liigast siin üldse jutt käib, video õhjal oleks poisil raskusi ka kohalikes maakonna liigades platsile saamisega.

Ja siit tekib kohe küsimus, kuidas sellisel mehel üldse agent on ja kuidas selline tolkam Eesti parima klubi treeningule on sattunud?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Vaadake ntks alates 07.45 - miks panna endast üles video, kus näitad üles äärmist kohmakust.

Ja olgem ausad, mis Eesti liigast siin üldse jutt käib, video õhjal oleks poisil raskusi ka kohalikes maakonna liigades platsile saamisega.

Ja siit tekib kohe küsimus, kuidas sellisel mehel üldse agent on ja kuidas selline tolkam Eesti parima klubi treeningule on sattunud?
küll nüüd on äkki tühja juttu mingist suvalisest pikast. Las poiss treenib, keda siin foorumis peaks see nõelama. 211 pikk, las siis harjutab, ega see mehele paha tee.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

xrip55 kirjutas:Kuuldavasti on pärnuga liitumas veel mõned mehed kes rikkamates klubides mängida ei saa.
Üks neist pidavat olema Kitsing.
Loodame, et Raadikut siis kohe tagasi ei saadeta Pärnusse..

Kui Kitsing aga Pärnu läheb, siis loen mina sellest välja, et korvialla on keegi veel liitumas. Muidu nii hõredast korvialusest Kitsingut ära vast ei saadetaks.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Kris kirjutas:Kui 14-15.sept on turniir Rakveres ja 29-30.sept on Peterburis Belov Cup, siis seal vahepeal on 21-22.sept turniir Soomes.

Silja Line Open
reede 21.sept BC Kalev/Cramo - Vilpas Vikings
laupäev 22.sept BC Kalev/Cramo - Nilan Bisons
Selle 14,15 sept. võib maha kriipsutada. Seda muidugi juhul kui ERR näpukat ei teinud. Cramo asemel seal T-Kalev.
http://sport.err.ee/korvpall/7ddef9cf-d ... ce0f60f239" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas DJKILBA »

Cramo mängib samal ajal Piiteris.
#25
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

DJKILBA kirjutas:Cramo mängib samal ajal Piiteris.
Kellega? Ega sa mitte 29-30.sept segamini ei aja?

Arvan et selle 14-15.sept Rakvere võib Kalevil maha kriipsutada, ju said soomlased esialgset infot kus osalejate hulgas oli ka Kalev. Kahju. Loodan et mingi mäng antud nädalavahetusel on, hea treeneritel esialgne pilt meeskonnast võistlusolukorras saada, kas või mingi kinniste uste tagune mäng.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Kui Kitsingu liitumine Pärnuga vastab tõele, siis olen küll päris pettunud. Mehes on potentsiaali ja temast loobuda oleks minu arvates rumal. Loodetavasti antakse rendile.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

And kirjutas:Kui Kitsingu liitumine Pärnuga vastab tõele, siis olen küll päris pettunud. Mehes on potentsiaali ja temast loobuda oleks minu arvates rumal. Loodetavasti antakse rendile.
Ma olen suhteliselt kindel, et liituks laenulepinguga.Teine variant ei oleks lihtsalt reaalne.
Vasta