Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevForever kirjutas:
And kirjutas:Kui Kitsingu liitumine Pärnuga vastab tõele, siis olen küll päris pettunud. Mehes on potentsiaali ja temast loobuda oleks minu arvates rumal. Loodetavasti antakse rendile.
Ma olen suhteliselt kindel, et liituks laenulepinguga.Teine variant ei oleks lihtsalt reaalne.
Kui pidada silmas kõikide eelmiste "sõdurite" hooaegu, siis on tema Pärnusse rentimine igati loogiline samm, sest vaevalt ta sellel hooajal eriti VTB-võimeline on ning mis ta seal pingiotsal passib, las mängib.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

vaim564 kirjutas:
KalevForever kirjutas:
And kirjutas:Kui Kitsingu liitumine Pärnuga vastab tõele, siis olen küll päris pettunud. Mehes on potentsiaali ja temast loobuda oleks minu arvates rumal. Loodetavasti antakse rendile.
Ma olen suhteliselt kindel, et liituks laenulepinguga.Teine variant ei oleks lihtsalt reaalne.
Kui pidada silmas kõikide eelmiste "sõdurite" hooaegu, siis on tema Pärnusse rentimine igati loogiline samm, sest vaevalt ta sellel hooajal eriti VTB-võimeline on ning mis ta seal pingiotsal passib, las mängib.
Ma tahaks ainult teada kes siis sinna korvialla tuuakse ,Bambale asenduseks,sest praegune seis pole küll kiita,eriti korvialuses tsoonis.Kuid Kitsing ju tuleb sõjaväest,siis arvata on ,et ta ei ole vormis ja Pärnus saaks ta just ennast vormi mängida.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Kitsing pole kohe mingil juhul tsenter. Minuarust puhas suur äär.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

kitsing vtb s keskmängijaks ei sobiks aga eestikatel võiks ta korvi alt iga mäng 20 p ära visata.Kui kitsing välja laenatakse siis hakkame eestikatel jälle põhi kooseisuga mängima ja siis pole aega,et vtb mängudeks valmistuda.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

eqy2k kirjutas:kitsing vtb s keskmängijaks ei sobiks aga eestikatel võiks ta korvi alt iga mäng 20 p ära visata.Kui kitsing välja laenatakse siis hakkame eestikatel jälle põhi kooseisuga mängima ja siis pole aega,et vtb mängudeks valmistuda.
kuskohas see kitsing sul eestikatel 20p viskab? Rohkem saab sumo käest kaitseprohmakate eest sõimata...
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Sellisest perest tüüp siis.

http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... d=64922514" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Siis ei teki äkki palgaprobleeme vähemalt .. :D
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Ka Gary Wilkinsonil päris huvitav minevik.

Glasserist et peaasi et mängida oskab. Kuna Kuusmaa esmamulje oli positiivne, siis loodan et mängudes näitab ka vajaliku taset.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

http://instagram.com/p/POnA36qeA2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

http://instagram.com/p/PW84eAKeFy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mehed oleksid võinud ikka ühe nendest pikematest distantsidest ette võtta, mitte ainult 10 kilomeetrise. :P
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas xrip55 »

Marcus kirjutas:http://instagram.com/p/PW84eAKeFy/

Mehed oleksid võinud ikka ühe nendest pikematest distantsidest ette võtta, mitte ainult 10 kilomeetrise. :P
Ja selle 10 km pm kõndisid läbi :D
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eestikana »

Rait Keerles 410-s, Bamba 1167-s, Wilkinson 6875-s ja Glasser 6876-s...Kes tegi trenni, kes nautis ilusat ilma.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Ju siis leegionärid jagasid intervjuusid ja autogramme vahepeal... :D
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

Asjaosaliste kommentaarid: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64940168" onclick="window.open(this.href);return false;
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

no lahe, et mehed jooksevad...aga ikkagi teeb murelikuks, et enam-vähem kõik vtb meeskonnad peavad juba kontrollmänge, aga meil on küsimärke vähemalt kolm ja need küllaltki suured?
skele, no mis seis, korra oli kõlakas, et eestis, aga tookord polnud neil fotodel, mis treeningult tehtud? on siis meeskonnas, või ei?
arbet, no on meeskonnas, või ei? millegipärast arvan, et kuusmaa ja co loodavad, aga mida mõtleb mees ise?
keskmängija, kelle nime pidime kohe peale kodust slovakkia mängu kuulama? nüüd on koondis veel 8 mängu mänginud, aga tundub, et ka see vend pani siis taas putku?
paneb ohkama, turowi mäng millest võiks vtb-s võitu loota, ei ole enam mägedetaga...ka sibulal, kuusmaal ja valdmaal on ikka asi kontrolliall?
Vasta