Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 915
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Drogba »

sveiks kirjutas:Vaatamata kiilaka põdra tugevale pingutusele ei jäänudki me alagruppi pidama. Muidugi täiesti ebareaalne, kuidas kiilakalt lollpealt küsitakse, miks kolmanda veerandi alguses pakk tuli (noh, juhtub igas ta mängus) ja tüüp vastab: " Aa, see ongi mingi Eesti värk, ma ei tea." Ehk võiks peeglisse vaadata kui vastaste treener su iga kord üle mängib?!
Haters gonna hate. Millega Jukka siukse sõimu on ära teeninud?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas theundertaker »

viimase rünnaku oleks võinud alustada ka enda poole pealt rahulikult.
Pärtel
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Apr 2021, 21:19

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Pärtel »

theundertaker kirjutas:viimase rünnaku oleks võinud alustada ka enda poole pealt rahulikult.
Ei oleks ju. Viimane rünnak sai alguse ju sellest, et 25 sekki enne lõppu sai Madar seletamise eest tehnilise - seega Eestile vabavise ja küljeaut lähimast kohast, kus pall tehnilise andmise hetkel oli. Kuna pall pandi mängu ründealast, siis 14 sekki kellale. Pärast tehnilist ei saa ise valida, kust pall mängu pannakse. Pärast time outi saab.
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sveiks »

Drogba kirjutas:
sveiks kirjutas:Vaatamata kiilaka põdra tugevale pingutusele ei jäänudki me alagruppi pidama. Muidugi täiesti ebareaalne, kuidas kiilakalt lollpealt küsitakse, miks kolmanda veerandi alguses pakk tuli (noh, juhtub igas ta mängus) ja tüüp vastab: " Aa, see ongi mingi Eesti värk, ma ei tea." Ehk võiks peeglisse vaadata kui vastaste treener su iga kord üle mängib?!
Haters gonna hate. Millega Jukka siukse sõimu on ära teeninud?

Sest ta ei ole hea treener. Teine veerandaeg. Mängime suure algedu maha. Võtab time-outi. Kiituseks, et enam-vähem õigel hetkel. Paljud Eesti treenerid pole sellegagi hakkama saanud.

Mis siis time-outi ajal toimub?

Esiteks arutab põder 40 sekki abitreeneritega.

Siis läheb meeste juurde: "Me oleme aeglased vahetamisel. Olge kiiremad!"

Kõik. Vsjoo. Ei midagi muud.

Ma võiks ka seal pingil istuda ja time-outi ajal karjuda, et mängige paremini. Andres Sõbra tase.
Rx112
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 16 Aug 2023, 00:06

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rx112 »

sveiks kirjutas:
Drogba kirjutas:
sveiks kirjutas:Vaatamata kiilaka põdra tugevale pingutusele ei jäänudki me alagruppi pidama. Muidugi täiesti ebareaalne, kuidas kiilakalt lollpealt küsitakse, miks kolmanda veerandi alguses pakk tuli (noh, juhtub igas ta mängus) ja tüüp vastab: " Aa, see ongi mingi Eesti värk, ma ei tea." Ehk võiks peeglisse vaadata kui vastaste treener su iga kord üle mängib?!
Haters gonna hate. Millega Jukka siukse sõimu on ära teeninud?

Sest ta ei ole hea treener. Teine veerandaeg. Mängime suure algedu maha. Võtab time-outi. Kiituseks, et enam-vähem õigel hetkel. Paljud Eesti treenerid pole sellegagi hakkama saanud.

Mis siis time-outi ajal toimub?

Esiteks arutab põder 40 sekki abitreeneritega.

Siis läheb meeste juurde: "Me oleme aeglased vahetamisel. Olge kiiremad!"

Kõik. Vsjoo. Ei midagi muud.

Ma võiks ka seal pingil istuda ja time-outi ajal karjuda, et mängige paremini. Andres Sõbra tase.
Aga mida ta oleks pidanud tegema? See vastus, et kolmas veerand on mingi eestlaste teema, siis see oli tema poolne nali. Mina ei saanud küll aru, et ta oleks süüd enda pealt maha veeretanud. (Ja see kolmanda veerandi teema oli juba enne tema aega).

Ma kiidaks meie poisse korraliku võitluse eest. Iisrael mängis väga head kaitset ja survestas terve aja. Käed käisid nii kiirelt, et meie poisid ei saanud aru ka, mis juhtus. Lisaks oli meil väga kehv viskepäev.
Kuid siiski võidelti iga punkti eest kõvasti ja tasuks võit!!
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sveiks »

Ehk ongi põhjus selles, et meil pole olnud treenerit, keda poolajal üle ei mängitaks?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vanafänn »

Tundub, et vahval sõduril sveiksil läks eile protsendiga vähe liiale aga pole lugu.

Kruus mainis Makedoonia vastu ka, et ta on seda juba kümme aastat rääkinud, et kossukoondis tuleb kolmandale veerandajale väga lodevalt peale. Sama täheldasin ma vanasti ka Kalevi mängudes aga Rannulaga on see minuarust täitsa ära kadunud.

Korralik pinge oli ikka lõpuni, selg oli märg nagu oleks ise platsil olnud :D Toom oli mõnna jokker ja Treier on ikka sellise enesekindlusega hetkel et tuleb ja teeb. Kas Kasparil on leping Sassariga veel olemas või otsib endale uut mängupaika?
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sveiks »

vanafänn kirjutas:Sama täheldasin ma vanasti ka Kalevi mängudes aga Rannulaga on see minuarust täitsa ära kadunud.
Jah, sest Rannula on hea treener. Erinevalt kiilakast põdrast.

Cmon, vaadake kasvõi eelmainitud nimekirja mängijatest, kes Toijalal kasutada on. Ja see somm räägib, kuidas Eesti eesmärk peaks olema lihtsalt EMile pääsemine. See on ju täielik naljanumber. Absoluutne miinimumprogramm on EMi 1/8 finaal ja sealgi on juba 50-50, kas saame meeskonna, kelle vastu oleme koosseisu poolest favoriidid või mitte. Reaalsuses muidugi kehv treener saab jeeli-jeeli üldse EMile peale ja alagrupis tuleb üks võit mingi naljasatsi vastu.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

sveiks kirjutas:
vanafänn kirjutas:Sama täheldasin ma vanasti ka Kalevi mängudes aga Rannulaga on see minuarust täitsa ära kadunud.
Jah, sest Rannula on hea treener. Erinevalt kiilakast põdrast.

Cmon, vaadake kasvõi eelmainitud nimekirja mängijatest, kes Toijalal kasutada on. Ja see somm räägib, kuidas Eesti eesmärk peaks olema lihtsalt EMile pääsemine. See on ju täielik naljanumber. Absoluutne miinimumprogramm on EMi 1/8 finaal ja sealgi on juba 50-50, kas saame meeskonna, kelle vastu oleme koosseisu poolest favoriidid või mitte. Reaalsuses muidugi kehv treener saab jeeli-jeeli üldse EMile peale ja alagrupis tuleb üks võit mingi naljasatsi vastu.
Äkki aitaks juba? Kiilakas, põder, kõik on juba su seisukohtadega tuttavad. Kui soovid arvamust avaldada, siis proovime ikka viisakaks jääda.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas NoName »

Ma ideeliselt nõustun kriitikaga Toijala aadressil, aga pärast võitu on vast mõttetu rusikatega vehkida.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

Ma olen ka nõus et kriitikaks on olnud ikka põhjust, aga ma jäin hoopis mõtlema asjaolule, et (võibolla ma mäletan varasemast valesti), aga nii tummist ja võrdset seltskonda korraga koondises pole meil kunagi olnud. Soku ajal olid meil üsna kindlad mehed ja sellega ka asi suuresti piirdus. Täna on meil mõningate mööndustega öeldes kahe võistkonna jagu A-koondise mängijaid ning lõppvalikusse kuuluvad 12 meest, siis seal on ikka äraütlemata keeruline valikuid teha - keda panna mängu ja keda mitte. Kindlasti see on ka mõneti treeneri oskus ära tunda need mehed, keda sul ühel või teisel mängupäeval vaja võib minna, aga siiski. Ja kui peakski juhtuma, et valikutega läheb puusse või ei tule loodetud võitu, siis on tagantjärele hea kritiseerida.

Väike kõrvalepõige ka, ikka meeldib meil ennast teiste pallimängualadega võrrelda ning jäin mõtlema, et see on ikka päris vägev, mis vanuses meie koondises olevad mängijad alles on. Pole otsinud, aga pakun et meie keskmine vanus on ehk mingi 24? samal ajal jalkakoondise keskmine vanus - oskab keegi öelda? Tunduks et seal on seda vanemat kontingenti ikka tunduvalt enam.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas JukuNoorem »

sveiks kirjutas: Cmon, vaadake kasvõi eelmainitud nimekirja mängijatest, kes Toijalal kasutada on. Ja see somm räägib, kuidas Eesti eesmärk peaks olema lihtsalt EMile pääsemine. See on ju täielik naljanumber. Absoluutne miinimumprogramm on EMi 1/8 finaal ja sealgi on juba 50-50, kas saame meeskonna, kelle vastu oleme koosseisu poolest favoriidid või mitte. Reaalsuses muidugi kehv treener saab jeeli-jeeli üldse EMile peale ja alagrupis tuleb üks võit mingi naljasatsi vastu.
Sulle on natuke liiga kauaks roosad prillid ette jäänud! Toijalal on kasutada tublil Euroopa keskmisel tasemel olevad mängijad. Sellest seltskonnast on Põhja-Makedoonia ja Iisraeli vastu maksimum välja pigistatud. Tšehhi vastu mängides oldi pinges ja tšehhidel õnnestus eestlastele meelepärane kiire mäng maha suruda ning paari mängija õnnestumise tulemusena võit võtta. Iisrael pidas end ülbelt üleval ja loodeti lõpuni Eestit lüüa oma eestlaste enda relvaga. Ei õnnestunud!

Toijala on võrreldes EM-finaalturniiriga treenerina arenenud. Ja meeskond koos temaga.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas NoName »

Nagu positsioonirünnakuks läheb, nii ei ole meil ühtegi ideed. Keegi ei suuda 1 vs 1 teha ja kuigi poolakad tõmbavad korvi alla kokku, siis keegi vabaks ka ei jää. Hermet ja mõned mängijad veel langevad ansamblist taaskord välja. Ma ei saa ka eriti sellest Eesti koondise järjepidevast vigadekultusest aru. See on küll asi, mis tuleks meie korvpallist välja juurutada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas theundertaker »

Nagu sõber ütleb, et enne tehku 5 viga täis ja ei lase viskama.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas NoName »

Me teeme vigu ka siis kui vastased ei ole viskele isegi lähedal. Sellised lihtvead, mis hiljem maksavad vabavisetena kätte. Oleks hea mingit statistikat näha. Tunnetuslikult oleme vigade arvult vastastest enamasti ees.
Vasta