Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Kelle fänn olema peab siis ,et kõigile meeldida?
Ma koguaeg Heat'i ja DWade'i fänn olnud.
Isegi kui Wade oleks läinud Bullsi , Knicksi või Netsi ,oleks ma ikkagi olnud ta suur austaja.
Minu arust ei saa kedagi maha teha sellepärast , et ta on kellegi fänn. Igal ühel oma maitse.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Iga aasta tuleb olla võitja meeskonna fänn, mu noored sõbrad. Gloryhunting FTW! :D
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Flash3 kirjutas:Kelle fänn olema peab siis ,et kõigile meeldida?
Ma koguaeg Heat'i ja DWade'i fänn olnud.
Isegi kui Wade oleks läinud Bullsi , Knicksi või Netsi ,oleks ma ikkagi olnud ta suur austaja.
Minu arust ei saa kedagi maha teha sellepärast , et ta on kellegi fänn. Igal ühel oma maitse.
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Bandwagonerid ei meeldi kellelegi aga muidu tulebki oma meeskonda/lemmik mängijat võimalikult neutraalselt kaitsta, samas grammigi järele andmata, lihtsalt paremini põhjendades. See teebki foorumis arutelu/vaidlused huvitavaks. Palju erinevaid seisukohti ja palju erinevaid lemmikuid. Eestis on muidugi asjad natuke segasemad, sest meil ei ole oma riigi mängijaid kelle fänn olla ja kuna meil ei ole mingil määlal ühegi linnaga seotud, siis ega väga truusid fänne on vähe. Ei tasugi seega rünnakuid sinu meeskonna vastu väga isiklikult võtta. Ma olen 12+ aastat Mavericksi fänn olnud ja nüüdseks tänu sellele näiteks lihtsalt vihkan Houstonit ja kõike mis sellega seoses, respekteerin Mavericksi peamisi konkurente aga raske on nende kohta midagi meeldivat öelda. Ma isegi iroonitsen kõige kallal mis San Antonioga seondub, isegi kui Spurs ei puutu asjasse. Fänni elu. Armasta või vihka aga mängu vaatamise teeb palju huvitavamaks ning ma tean, et kui kunagi Mavericks tiitli võidab, siis see on minu jaoks palju magusam ükskõik millise bandwagoneri võidurõõmust.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Häh, iga bandwagoner naudib kogu aeg võidurõõmu, ja puritaanid virisevad kogu aeg, sitt elu tõesti, kui peab seda mingite täiest võõrate linnade vihkamisele kulutama, kus isegi käinud pole. Ma saan veel aru kui keegi Kalevi fänn ei salli põhimõttelisest Tartut ja kõike sellega seonduvat, aga mängida ühte Texase hillbillyde ja kauboide kolgast välja teise vastu, gimme a break. :D
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mr. Aff kirjutas:Häh, iga bandwagoner naudib kogu aeg võidurõõmu, ja puritaanid virisevad kogu aeg, sitt elu tõesti, kui peab seda mingite täiest võõrate linnade vihkamisele kulutama, kus isegi käinud pole. Ma saan veel aru kui keegi Kalevi fänn ei salli põhimõttelisest Tartut ja kõike sellega seonduvat, aga mängida ühte Texase hillbillyde ja kauboide kolgast välja teise vastu, gimme a break. :D
Õppisid uue sõna ja ei jõudnud ära oodata, millal saaks seda kasutada? Kahju, et nii kohmetu välja kukkus. Proovi teinekord uuesti, ehk läheb paremini. Ja veel üks kurb uudis sulle, tõesti ei viitsi sinu postituse peale eriti reageerida. Ära muretse, kunagi saad aru, mis erinevus on tõelisel võidurõõmul ja bandwagoneri võidurõõmul, ega ma seni sinust väga palju rohkem ei loodakski sellel teemal.
Pilt
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Kas keegi võib öelda miks Wade-il need prillid ees on? Kas seoses selle haigusega? :o
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Ragles136 kirjutas:Kas keegi võib öelda miks Wade-il need prillid ees on? Kas seoses selle haigusega? :o
Jep, silmad on hetkel veel tundlikud eredale valgusele selle migreeni tõttu. Ning tegelikult tahtis ta kanda pisut tumedamaid prille, aga NBA ei lubanud. :? http://sports.espn.go.com/nba/truehoop/ ... id=6065190" onclick="window.open(this.href);return false;
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ega rohkem loogikat ühelt Houstoni/SanAntonio vihkajast wannabedallaslasest ei ootagi, kui nutusest reaktsioonist, mille sisse on kirjutatud "ei viitsi eriti reageerida". Dallas oma moronist lõualaksutaja/vinguja Cubaniga on üsna ebasümpaatne meeskond anyway olnud, kogu mäng Novitzki fadeawayde peale üles ehitatud, nagu näha mõni fänn sarnane.
raido41 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Häh, iga bandwagoner naudib kogu aeg võidurõõmu, ja puritaanid virisevad kogu aeg, sitt elu tõesti, kui peab seda mingite täiest võõrate linnade vihkamisele kulutama, kus isegi käinud pole. Ma saan veel aru kui keegi Kalevi fänn ei salli põhimõttelisest Tartut ja kõike sellega seonduvat, aga mängida ühte Texase hillbillyde ja kauboide kolgast välja teise vastu, gimme a break. :D
Õppisid uue sõna ja ei jõudnud ära oodata, millal saaks seda kasutada? Kahju, et nii kohmetu välja kukkus. Proovi teinekord uuesti, ehk läheb paremini. Ja veel üks kurb uudis sulle, tõesti ei viitsi sinu postituse peale eriti reageerida. Ära muretse, kunagi saad aru, mis erinevus on tõelisel võidurõõmul ja bandwagoneri võidurõõmul, ega ma seni sinust väga palju rohkem ei loodakski sellel teemal.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

raido41 kirjutas: Ma olen 12+ aastat Mavericksi fänn olnud ja nüüdseks tänu sellele näiteks lihtsalt vihkan Houstonit ja kõike mis sellega seoses, respekteerin Mavericksi peamisi konkurente aga raske on nende kohta midagi meeldivat öelda. Ma isegi iroonitsen kõige kallal mis San Antonioga seondub, isegi kui Spurs ei puutu asjasse. Fänni elu.
Kui sul endal pole USA-s elupaika, siis tundub see linnade vihkamise jutt väga imelik. Ütleme, et San Antonios on paksud naised, no hea küll, siis tean, et sinna kunagi pidu panema ei lähe. Muud midagi. Virtuaalmaailmas selliste asjade üle parastamine ei ole just kõige vajalikum tegevus.
Mr. Aff kirjutas:Ma saan veel aru kui keegi Kalevi fänn ei salli põhimõttelisest Tartut ja kõike sellega seonduvat, aga mängida ühte Texase hillbillyde ja kauboide kolgast välja teise vastu, gimme a break. :D
Rednecke tuleb siiski maalt otsida, linnastumine on oma tööd hästi teinud ja kauboid on lihtsalt iganenud sümbolid. :D

Üks asi kriibib siiski veel hinge. Nimelt on Dallase fännid kõige ignorantsemad ja oma tagumikus kinni olevad fruktid. Tõestuseks ka see foorum. Väga ehedalt kusjuures.
Seega on härra Affi kriitika täiesti õigustatud.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Lisa OT teie vaidlemise vahele:)

Pilt

Kevin Garnett's 'Beat L.A.' shoe
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Fännide häälte tulemusena pääsesid Läänekonverentsi algviisikusse Lakersi tagamängija Kobe Bryant, New Orleans Hornetsi mängujuht Chris Paul, Oklahoma City Thunderi ääremängija Kevin Durant ja Denver Nuggetsi äär Carmelo Anthony ning Houston Rocketsi keskmängija Yao Ming.
Kuulge no mida v*ttu teeb see mees tähtede mängu algviisikus? Kas ei saaks Hiinale mingit hääletamislimiiti peale panna ? :smash:
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Yao on vigastatud ka muidu veel...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Imelik, ikka tuleb neid inimesi (jõmpsikaid?) juurde, kes vihastuvad selle Yao teema peale. Võiks juba aru saada, et tegemist on paratamatusega.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Bawse kirjutas:Imelik, ikka tuleb neid inimesi (jõmpsikaid?) juurde, kes vihastuvad selle Yao teema peale. Võiks juba aru saada, et tegemist on paratamatusega.
Paratamatus my ass, liiga võiks siiski sekkuda kuidagigi moodi, sest see on lihtsalt jube. Jah ma tean et ta on juba väga kaua olnud ALL - STARS põhis ja on seal ka ilmselt järgmised 10 aastat, sest ta on ikkagi kõikvõimas Yao
Vasta