BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

No selline pull on juba ahastust tekitamas, enam ei ole ju kedagi Eestist võtta ja väljamaalasi ka ei taha enam.
Krt see on see lepingute puudumine raisk...
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

tempo kirjutas:No selline pull on juba ahastust tekitamas, enam ei ole ju kedagi Eestist võtta ja väljamaalasi ka ei taha enam.
Krt see on see lepingute puudumine raisk...
Lepingud on täiesti olemas neil. Ju siis on lepingutes sellised punktid mis lubavad selle lõpetada vastastikusel kokkuleppel. Loodan, et treener toob ikka vähemalt ühe mehe juurde kusagilt nõrgemast tiimist (nt. Valgast Brown kui see võimalik oleks). Nüüd kui ikka olgem ausad 2 tähtsat meest lahkusid on neil vaja ikka paremat täiendust kui Villers. Teine võimalus oleks Pärnust Raadik. Ega see Pärnus mängimine talle naljalt enam kasuks ei tule. Rakveres saaks vähemalt oma õiget positsiooni mängida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

väike-tamma kirjutas:
tempo kirjutas:No selline pull on juba ahastust tekitamas, enam ei ole ju kedagi Eestist võtta ja väljamaalasi ka ei taha enam.
Krt see on see lepingute puudumine raisk...
Lepingud on täiesti olemas neil. Ju siis on lepingutes sellised punktid mis lubavad selle lõpetada vastastikusel kokkuleppel. Loodan, et treener toob ikka vähemalt ühe mehe juurde kusagilt nõrgemast tiimist (nt. Valgast Brown kui see võimalik oleks). Nüüd kui ikka olgem ausad 2 tähtsat meest lahkusid on neil vaja ikka paremat täiendust kui Villers. Teine võimalus oleks Pärnust Raadik. Ega see Pärnus mängimine talle naljalt enam kasuks ei tule. Rakveres saaks vähemalt oma õiget positsiooni mängida.
No kui näiteks Hall saab kuus 3000 krooni, siis ei tahaks uskuda, et leping väga siduv olla saab. Eks see tundubki Sõbra taktika olevat, et koguda kokku väikse kiiksuga mehed või siis need, kellel parasjagu kuskil mängida pole ja ennast näidata tahavad. Ja nii kui keegi neist saab vähegi mõistliku pakkumise on ta Tarvast läinud.

Raadiku puhul on ju see, et ta käib Tallinnas koolis ja kooli kõrvalt tegeleb siis kossuga. Vaevalt, et Sõbrale väga siuke variant sobib.
Viimati muutis Kalevpoiss, 04 Jaan 2011, 22:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

pärnu ei anna mängijaid ära...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas xrip55 »

Hiljuti oma kaptenist Kristo Saagest ilma jäänud Rakvere Tarvas jätkuvad muutused. Oma soovist siirduda Islandile korvpalli mängima andis teada Renato Lindmets. Lindmetsa uueks koduklubiks saab Stjarnani korvpalliklubi, mis asub Islandi Express liigas kuuendal kohal.

Suvel leidlapsena Eesti korvpalli ilmunud Renato Lindmets mängis Tarva eest G4S KMLis 15 mängu ja lisaks BBLi Challenge Cupi ja karikamängud. Meistriliigas jäi tema saagiks keskmiselt 10 punkti ja 5,3 lauapalli mängus ning Balti liigas 8,9 punkti ja 5,9 lauapalli.

Tarva peatreener Andres Sõbrale tuli Lindmetsa soov mõneti üllatusena. „Eks ta natuke ootamatult tuli, aga kui mees soovib minna vulkaanide vahele korvpalli mängima, siis ei taha ma teda kinni hoida,“ ütles Sõber. „Meil on mõningaid variante tema asemele ka, aga hetkel kedagi kindlat ei hakka välja ütlema.“

Soovime Renatole edu ja jõudu Islandil.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Kalevpoiss kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
tempo kirjutas:No selline pull on juba ahastust tekitamas, enam ei ole ju kedagi Eestist võtta ja väljamaalasi ka ei taha enam.
Krt see on see lepingute puudumine raisk...
Lepingud on täiesti olemas neil. Ju siis on lepingutes sellised punktid mis lubavad selle lõpetada vastastikusel kokkuleppel. Loodan, et treener toob ikka vähemalt ühe mehe juurde kusagilt nõrgemast tiimist (nt. Valgast Brown kui see võimalik oleks). Nüüd kui ikka olgem ausad 2 tähtsat meest lahkusid on neil vaja ikka paremat täiendust kui Villers. Teine võimalus oleks Pärnust Raadik. Ega see Pärnus mängimine talle naljalt enam kasuks ei tule. Rakveres saaks vähemalt oma õiget positsiooni mängida.
No kui näiteks Hall saab kuus 3000 krooni, siis ei tahaks uskuda, et leping väga siduv olla saab. Eks see tundubki Sõbra taktika olevat, et koguda kokku väikse kiiksuga mehed või siis need, kellel parasjagu kuskil mängida pole ja ennast näidata tahavad. Ja nii kui keegi neist saab vähegi mõistliku pakkumise on ta Tarvast läinud.

Raadiku puhul on ju see, et ta käib Tallinnas koolis ja kooli kõrvalt tegeleb siis kossuga. Vaevalt, et Sõbrale väga siuke variant sobib.
No nende lepingud ongi nii tehtud, et kui parem pakkumine tuleb siis saab minna. Milleks hoida mehi kinni? Tegelt need mehed kellel pole pakkumist ja tahavad end näidata, on ju 1 kindlamaid varjante. Nendega saab kindel olla, et nad ka annavad endast rohkem kui 100%. Mina soovin Renatole ja Kristole edu ja loodaks neid ka koondise laagris näha.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas zero0 »

Mis tasemel vulkaanidevaheline kossuliiga ka on võrreldes Eesti omaga? Tõenäoliselt siirdus raha tõttu sinna?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

[quote="väike-tamma] No nende lepingud ongi nii tehtud, et kui parem pakkumine tuleb siis saab minna. Milleks hoida mehi kinni? Tegelt need mehed kellel pole pakkumist ja tahavad end näidata, on ju 1 kindlamaid varjante. Nendega saab kindel olla, et nad ka annavad endast rohkem kui 100%. Mina soovin Renatole ja Kristole edu ja loodaks neid ka koondise laagris näha.[/quote]

Seda muidugi. Aga eks selle juures ongi see risk, et keset hooaega võib meeskond tühjaks joosta. Seda saab lubada endale klubi, kellel otseselt mingeid eesmärke ei ole. Nagu Tarva puhul, kui saab pronksi on väga hästi, 4.-5 koht pole ka mingi katastroof.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Patrioot »

Loodetavasti saab Saage Kaunases korralikult jalad alla ja ei murdu sealse linna ohtrate kasiinotulede valguses.
Aga nagu ta isegi ütles:``Küll Andres mu tagasi võtab, kui kinga saan`` :lol:
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Randme Ants
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 15 Dets 2010, 20:32

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Randme Ants »

Mulle ei mahu pähe kuidas sa saad profi korvpallurile maksta 3000 kr kuus, annaks siis 10000 kätte saaks mees vähemasti kunagi endale tagasisõidu pileti osta.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tont »

Randme Ants kirjutas:Mulle ei mahu pähe kuidas sa saad profi korvpallurile maksta 3000 kr kuus, annaks siis 10000 kätte saaks mees vähemasti kunagi endale tagasisõidu pileti osta.
mulle ei mahu pähe miks mees üldse korvpalli mängib kui ta ei ole suuteline endale paremat palka välja teenida
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas jasson2 »

ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

jasson2 kirjutas:ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
Ja täpselt nii see ongi. Nad elavad Vinni spordikompleksis kus nad saavad kasutada jõusaali, kossu saali ja ujulat nii palju kui tahavad pluss kõik söögid saavad ka sealt.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tont »

väike-tamma kirjutas:
jasson2 kirjutas:ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
Ja täpselt nii see ongi. Nad elavad Vinni spordikompleksis kus nad saavad kasutada jõusaali, kossu saali ja ujulat nii palju kui tahavad pluss kõik söögid saavad ka sealt.
ja see on normaalne elu?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

tont kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
jasson2 kirjutas:ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
Ja täpselt nii see ongi. Nad elavad Vinni spordikompleksis kus nad saavad kasutada jõusaali, kossu saali ja ujulat nii palju kui tahavad pluss kõik söögid saavad ka sealt.
ja see on normaalne elu?
Tahad öelda et see ei ole normaalne???? Sealsed toas on ka vägagi head. Milline on sinu jaoks normaalne elu?
Vasta