Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Baltai kodus - Tartu +, Cramo -
Juventus kodus - Tartu -, Cramo +
Omavaheline - Tartu -, Cramo +
Triumph kodus - Tartu +, Cramo -
Liepaja võõrsil - Tartu -, Cramo +
Ventspils võõrsil - Tartu -, Cramo -
Kedainiai kodus - Tartu +, Cramo +

Cramo peal 4-3 ja kolmandik hooaega mängitud.

Huvitav milline variant on ülejärgmine nädal parem, kas nagu Cramol, et esimesena Pieno zvaigzdes ja siis järgmine päev Rudupis või vastupidi nagu Tartul. Ise arvan, et eeldatavalt nõrgema meeskonnaga on ikkagi hea värskena ära mängida ja võit ära võtta.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Sten »

Eriti ei saa aru miks seda nimekirja siia topib. Mind huvitab mis koha saab Kalev ja kas Tartut edestame pole oluline. Tartust tagapool olemine tähendaks juba kehva kohta nagunii.
Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Patrioot »

Kalevpoiss kirjutas: Huvitav milline variant on ülejärgmine nädal parem, kas nagu Cramol, et esimesena Pieno zvaigzdes ja siis järgmine päev Rudupis või vastupidi nagu Tartul. Ise arvan, et eeldatavalt nõrgema meeskonnaga on ikkagi hea värskena ära mängida ja võit ära võtta.
Vahet pole mis järjekorras, kuna mõlemad peab kotti panema.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Mr. Aff »

Olgem ausad, kui kodus lastakse end täiesti nõrgavõitu Baltail nuhelda ja ollakse jubedalt hädas Juventusega ning võõrsil saadakse 33 punktiga lutti Ventspilsilt, siis tundub iga võit võõrsil keskmiste leedukate üle juba väga suure saavutusena.
Liepaja, Juventus ja Baltai ongi kõige nõrgemad klubid hetkel, nüüd tulevad juba tõsisemad vastased.

Hetkeprognoos on selline, et võidetakse miski 9-11 mängu 20st mõned võidud võõrsil saadakse, aga kindlasti saadakse ka paar kaotust kodus ntx Siauliailt ja Ventspilsist. Cramo on see aasta korralik keskmik, aga ei midagi enamat, pole mõtet end lootustega kiusata, imet siin ei juhtu.
Ja mis Skelesse puutub siis keegi kuskil mainis mu arust päris tabavalt, et ta on nagu Läti Tanel Tein, võimeid on, aga kas just soovi seda igas mängus 100% rakendada. Tartu vastu EML tiitli toob kevadel ikka ära.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

kas saaks nii teha,et selle leheküljel kalevi mängijaid teiniga ei võrdleks.
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Ekuuuu »

eqy2k kirjutas:kas saaks nii teha,et selle leheküljel kalevi mängijaid teiniga ei võrdleks.
Jep, Tanel on Kuningas.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas hans »

Kas VSB'l on veel BBL'i õigused?
hooaeg täies hoos, aga pole ühtegi mängu veel näidanud
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Ei ole neil mingeid lepinguid nendega selleks aastaks!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

hans kirjutas:Kas VSB'l on veel BBL'i õigused?
hooaeg täies hoos, aga pole ühtegi mängu veel näidanud
Ma sain aru, et probleem on selles, et BBL-l pole see aasta nimesponsorit. Ilmselt siis eelmine aasta maksis sponsor mingi osa ülekandekuludest kinni või maksis liiga ise tänu sponsorrahadele.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Sten »

Ise kuskilt lugesin VSB reklaamist, et neil BBLi liiga õigused. Kodukal ka veel õiguste all BBL.
Pilt
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas reigo94 »

See aasta peetaks enamus mängud BBL-is vanas heas Kalevi hallis. Aga see jääb ilmselgelt kitsaks. Kui tulla 5 või 10min ennem mängu algust siis pmst istekohta ei leia. Olen ise istunud kusagil täiesti ääres punaste toolide peal...
Äkki oleks võimalik tekitada juurde mõned kohad. Näiteks kui kardinad mis on tabloo pool, panna korvi taha kokku mitte tõmmata nad mõlemale poolde äärde. Tuleb juba kohti sellega juurde et näeb külje tribüünide kaugematest servadest. Ja teisel pool kui saaks ka neid natuke kokku lükata. Aga jah kui võimlejatest tüdrukud seal trenni teevad siis vist see varjant jääb ära. Ja otstesse võiks need punased klapp toolid ka välja otsida.
Kui Sakusuurhall nõuab nii suurt renti siis võiks mõelda natuke et äkki leiab mõned lisakohad sinna Kalevi halligi. Sest 5min ennem mängu algust pole nagu enam mõtet mängule tulla seisma või siis võimlejate juurde istuma minna....

Aitähh tähelepanu eest.
Mannike9
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Okt 2011, 20:25

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Mannike9 »

reigo94 kirjutas:See aasta peetaks enamus mängud BBL-is vanas heas Kalevi hallis. Aga see jääb ilmselgelt kitsaks. Kui tulla 5 või 10min ennem mängu algust siis pmst istekohta ei leia. Olen ise istunud kusagil täiesti ääres punaste toolide peal...
Äkki oleks võimalik tekitada juurde mõned kohad. Näiteks kui kardinad mis on tabloo pool, panna korvi taha kokku mitte tõmmata nad mõlemale poolde äärde. Tuleb juba kohti sellega juurde et näeb külje tribüünide kaugematest servadest. Ja teisel pool kui saaks ka neid natuke kokku lükata. Aga jah kui võimlejatest tüdrukud seal trenni teevad siis vist see varjant jääb ära. Ja otstesse võiks need punased klapp toolid ka välja otsida.
Kui Sakusuurhall nõuab nii suurt renti siis võiks mõelda natuke et äkki leiab mõned lisakohad sinna Kalevi halligi. Sest 5min ennem mängu algust pole nagu enam mõtet mängule tulla seisma või siis võimlejate juurde istuma minna....

Aitähh tähelepanu eest.
Aga mul on mõte - mine varem!
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas reigo94 »

See ei ole lahendus ju. Eesmärk on ju et võimalikult palju raffast oleks saalis ju. Ma ise võin ju minna varem kuna ma ikka 99% mängudest olen kohal. Aga paljud on kes vaatavad et istuda pole ja järgmine kord ei tule....
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas tont »

reigo94 kirjutas:See ei ole lahendus ju. Eesmärk on ju et võimalikult palju raffast oleks saalis ju. Ma ise võin ju minna varem kuna ma ikka 99% mängudest olen kohal. Aga paljud on kes vaatavad et istuda pole ja järgmine kord ei tule....
kokkuvõttes tuleb see Kalevile ikkagi odavam. Odavam saal/x inimest VS Kallis saal/x+100 inimest
Suletud