Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

Kas NBA'd vilistavad mingid Matsalud või? Iga väiksema asja eest antakse kohe tehniline. . . Howardil juba 14 tehnilist sel hooajal koos.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Bawse kirjutas:Dwight Howard on selleks meheks hoopis. Kas te foorumi raffas olete mõelnud, mis siis saaks, kui tal vigastus juhtuks? Ilmselt tsunami või midagi hullemat, Orlando oleks varemetes...
Tead ikka mille eest ja kuidas MVP antakse? Vaata natuke ajalugu ja tavasid. Ma ei mäleta, millal viimati anti MVP mängijale, kelle meeskond ei olnud võitude poolest top3 hulgas (lähemad 15 aastat küll ükski meeskond meelde ei tule) ja me räägime siin meeskonnast, kes mahub napilt top10 hulka. Mis siis juhtuks kui Rose vigastada saaks? Poleks Bullsist mingit looma. Piisavalt leidis tõestust, et ilma Nowitzkita oli ka Dallas varemetes. Ja erinevalt Orlandost on need meeskonnad, kes viimasel ajal ei maadle sellega, et üldsegi võita ainuüksi 50+% mängudest. Iga aasta on sama jama. Terve see sajand on tõestanud, et ei ole mõtet tõsiselt rääkida MVP osas mängijatest, kelle meeskond top5 hulka ei mahu võitude osas ja ei ole mingit lootust, et Orlando osas see jutt ka hooaja lõpus teine oleks.

Minu arust ei ole see hooaeg küsimustki. Praeguse seisuga on MVP Rose. See kuidas ta Bulssi veab hoolimata vigastustes, see on lihtsalt imetlusväärne.
Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

raido41 kirjutas:
Bawse kirjutas:Dwight Howard on selleks meheks hoopis. Kas te foorumi raffas olete mõelnud, mis siis saaks, kui tal vigastus juhtuks? Ilmselt tsunami või midagi hullemat, Orlando oleks varemetes...
Tead ikka mille eest ja kuidas MVP antakse? Vaata natuke ajalugu ja tavasid. Ma ei mäleta, millal viimati anti MVP mängijale, kelle meeskond ei olnud võitude poolest top3 hulgas (lähemad 15 aastat küll ükski meeskond meelde ei tule) ja me räägime siin meeskonnast, kes mahub napilt top10 hulka. Mis siis juhtuks kui Rose vigastada saaks? Poleks Bullsist mingit looma. Piisavalt leidis tõestust, et ilma Nowitzkita oli ka Dallas varemetes. Ja erinevalt Orlandost on need meeskonnad, kes viimasel ajal ei maadle sellega, et üldsegi võita ainuüksi 50+% mängudest. Iga aasta on sama jama. Terve see sajand on tõestanud, et ei ole mõtet tõsiselt rääkida MVP osas mängijatest, kelle meeskond top5 hulka ei mahu võitude osas ja ei ole mingit lootust, et Orlando osas see jutt ka hooaja lõpus teine oleks.

Minu arust ei ole see hooaeg küsimustki. Praeguse seisuga on MVP Rose. See kuidas ta Bulssi veab hoolimata vigastustes, see on lihtsalt imetlusväärne.
Dallase nutulaulubande teine sabarakk ka kohal. Okei, löön siis sinu ka risti.
Minu arvamust MVP kandidaatitest saad lugeda siit:
Bawse kirjutas:MVP-kandidaate on hetkel palju muidugi. Rose, Dwight Howard (eriti kui Magic teeb hooajale korraliku lõpu), LeBron, miks mitte ka Nowitzki, Dürant võib samuti tõusta.
Tõin selgelt välja, et Magic peab hea lõpu tegema hooajale, et Howardit esikohapretendendina võtta saaks.
Bawse kirjutas:Dwight Howard on selleks meheks hoopis. Kas te foorumi raffas olete mõelnud, mis siis saaks, kui tal vigastus juhtuks? Ilmselt tsunami või midagi hullemat, Orlando oleks varemetes...
See oli aga minu seisukoht sellest, kes on oma tiimile kõige olulisem. See ei võrdu alati kogu liiga MVP-ks olemisega. Howard on Orlandos vaieldamatult nii ründe- kui ka kaitse tugisammas. Hetkel ei saa seda kellegi teise kohta väita. Kui siis Miami kohta, aga neil on kaksiktugisambasüsteem.
Jah, Orlando seis on selline, mis ei lubaks hetkel Howardile MVP-d anda. Aga vastupidist pole ma väitnudki. Seega, kui sa oleks hoolikamalt lugend, poleks su kirjutist vaja olnud.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mis sul selle nutmisega koguaeg on? Muutub juba küllaltki küsitavaks :D

Võimsad sõnad muidu, lubad kohe risti lüüa ja siis tuleb ilus ümmargune mitte midagi ütlev jutt. Natuke palju vist valimiste aegset Keskerakond on sinuni jõudnud.

Vaata nüüd korra oma postitused uuesti läbi. Esiteks hakkad siin hämama midagi Howardist ja MVP-st, siis hakkad hoopis meeskonnale kõige väärtuslikuma mängija jutuga peale kui jutt käib ilmselgelt MVP-st. Asi peaks selge olema, tõid välja Howard oma MVP nimekirjas. Ma ei tea mis see "eriti" sul seal tähendab, et "eriti MVP" kui suudavad oma meeskonnaga saada võitude võrdväärsele tasemele praeguse eliidiga? Ma kirjutasin sulle kenasti lahti, ei ole mingit reaalset võimalust, et Magic lõpetab top3 või isegi top5 hulgas võitude osas ja seega võid Howardi ära unustada.

Kirjutan siis puust ja punasest sulle faktid ette:
Esimene võimalus, sinu loogika järgi peaks seitsmest eliitmeeskonnad, kes praegu võidavad 65-85% mängudes, hakkama umbes viis tükki seda tegema kuskil 50% juures, et Magicul oleks mingi lootus järgi võtta. Järele on jäänud umbes 30 mängu, mitte 82.
Teine võimalus, Magic (meeskond kes on viimases kümnes mängus 5-5) võidab ühtäkki põhimõtteliselt kõik viimasest 30-st mängust ja ka siis on suur tõenäosus, et nad ei lõpeta top3 hulgas.

Ei ole vaja pikka vastust, ütle lihtsalt mulle palun, mis reaalse valemiga saaks hakata rääkima Howardist kui MVP-st?

EDIT: Sama hästi võiks hakata siia toppima Chris Pauli nime, kelle meeskond on Orlandoga samas seisus ja kes on minu arust palju parem "all-around" mängija ja samasugune tugisammas oma meeskonnas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:Kas NBA'd vilistavad mingid Matsalud või? Iga väiksema asja eest antakse kohe tehniline. . . Howardil juba 14 tehnilist sel hooajal koos.
no howard on ise ka paras kukk ja need tehnilised ära teeninud. eelmine hooaeg oli tal ka jama nendega.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Chris Paul'i skoorimine on ära langenud. Viskaks ta 25punkti mängus , siis oleks ta küll favoriitide hulgas.
Vaevalt ,et Nowitzki MVP-ks saab. Visektabavus on hea ja ta on oma team'i staar , aga lauapalle võtab ta oma pikkuse kohta vähe ja kaitse ka kõige parem ei ole.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Flash3 kirjutas:Chris Paul'i skoorimine on ära langenud. Viskaks ta 25punkti mängus , siis oleks ta küll favoriitide hulgas.
Minu isiklik arvamus on, et ta mängib nüüd lihtsalt targemalt. Skoorib vähem ja efektiivsemalt ning nägi hooaja alguses ära, et ainuke lootus neil kuhugi jõuda on siis kui meeskond ka ründes käima saaks. Jagas ikka väga kenasti selle võiduseeria ajal palli. Ma usun, et isegi 25 punkti ei aitaks teda, sest mille poolest ta siis Rosei nii väga edestaks? Jääks ainult sellega alla, et tema meeskond ei suuda nii palju võite koguda kui Derricki oma. Ja tuleks see võitude arv jälle uuesti mängu.

Isiklikult mind häirib Howardi MVP juttude juures ka see, et ta ei suuda areneda selles suunas, kuhu oleks vaja ehk meeskonna edu jääb tihti ka tema taha kinni. Ma austan ka kaitse mängu ja Howardi kaitsemäng on selles osas omaette tipp aga tema ümber on aastaid juba ehitatud meeskond, mis oleks oluliselt paremal tasemel kui Dwight suudaks lõpuks ka korralike post-up move enda aresnaali tuua. Eriti praegu kui on nii palju PF-e tegutsemas tsentri positsioonil, isegi vabavisetes ei ole edusamme.

Mis on täpselt vastupidi Roseile, kes liigasse tulles oli küllaltki kaheldava väärtusega kaitsja ja kolme ei olnud suurt ollagi. Neid kahte asja oli vaja Bullsi ja Rosei uuele tasemele viimiseks ning need kaks on ka nüüd lihvitud väga heale tasemele.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

http://hangtime.blogs.nba.com/2011/02/0 ... ef:nbahpt1" onclick="window.open(this.href);return false;
Here we go again .. :clap:
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

raido41 kirjutas:Mis sul selle nutmisega koguaeg on? Muutub juba küllaltki küsitavaks :D

Võimsad sõnad muidu, lubad kohe risti lüüa ja siis tuleb ilus ümmargune mitte midagi ütlev jutt. Natuke palju vist valimiste aegset Keskerakond on sinuni jõudnud.

Vaata nüüd korra oma postitused uuesti läbi. Esiteks hakkad siin hämama midagi Howardist ja MVP-st, siis hakkad hoopis meeskonnale kõige väärtuslikuma mängija jutuga peale kui jutt käib ilmselgelt MVP-st. Asi peaks selge olema, tõid välja Howard oma MVP nimekirjas. Ma ei tea mis see "eriti" sul seal tähendab, et "eriti MVP" kui suudavad oma meeskonnaga saada võitude võrdväärsele tasemele praeguse eliidiga? Ma kirjutasin sulle kenasti lahti, ei ole mingit reaalset võimalust, et Magic lõpetab top3 või isegi top5 hulgas võitude osas ja seega võid Howardi ära unustada.

Kirjutan siis puust ja punasest sulle faktid ette:
Esimene võimalus, sinu loogika järgi peaks seitsmest eliitmeeskonnad, kes praegu võidavad 65-85% mängudes, hakkama umbes viis tükki seda tegema kuskil 50% juures, et Magicul oleks mingi lootus järgi võtta. Järele on jäänud umbes 30 mängu, mitte 82.
Teine võimalus, Magic (meeskond kes on viimases kümnes mängus 5-5) võidab ühtäkki põhimõtteliselt kõik viimasest 30-st mängust ja ka siis on suur tõenäosus, et nad ei lõpeta top3 hulgas.

Ei ole vaja pikka vastust, ütle lihtsalt mulle palun, mis reaalse valemiga saaks hakata rääkima Howardist kui MVP-st?

EDIT: Sama hästi võiks hakata siia toppima Chris Pauli nime, kelle meeskond on Orlandoga samas seisus ja kes on minu arust palju parem "all-around" mängija ja samasugune tugisammas oma meeskonnas.
Saad siiski pika vastuse.
Esiteks, nutmise teema. Pidevalt ma sellega seotud pole. Kui tahad ümber lükata, siis too näiteid.

Teiseks, see ei ole hämamine, kui ma väidan, et Howard on kahtlemata MVP kandidaatide seas. Mis asi paneb sind ta nende hulgast välja arvama? 6 kaotust Miamile, 5 kaotust Chicagole ja Dallasele, 4 kaotust Lakersile pole tohutu vahe, 30 mängu on selle tagasi tegemiseks piisavalt pikk aeg. Ei pea keegi neist hakkama mänge poolitama, samuti ei pea Magic selleks peaeagu kõiki mänge võitma. Miski ei ennusta seda, et Magic hakkab tabelis möllama, aga nende maha kandmine oleks ka lollus.
Vahet Spursi ja Bostoniga pole mõtet üldse vaadata, MVP-d nende seast ei tule nii ega naa.

Nii, lihtsuse mõttes, oletame et Dallasel, Chicagol ja Orlandol on ligikaudselt võrdselt võite (+- 1 võit, täiesti võimalik veel eksole). Mis eelised oleks Rosel ja Nowitzkil siis Howardi ees? See, et nad viskavad 1 punkti mängus rohkem? Muud midagi. Siis oleks Howard MVP. Tal on individuaalse statistika ja kaitsemängu eelis Nowitzki ees ja Rose tiimil on enamus hooaega olnud korralik second option, Carlos Boozer (20pts + 10 lauda mängus). Ei Magicul ega Mavsil seda pole.

Vaata, minu tingimus Howardi MVP võitmisele on algusest peale olnud see, et Magicu tulemus on konkurentsivõimeline. Hetkel on see teistest maas, aga mitte lootusetult, mõistad sa? Top 5 kandidaatide hulgas on ta sellest hoolimata ka praegu. Kuidas saab üldse selle hooaja põhjal teistsugust arusaamist olla?
raido41 kirjutas:Minu isiklik arvamus on, et ta mängib nüüd lihtsalt targemalt. Skoorib vähem ja efektiivsemalt ning nägi hooaja alguses ära, et ainuke lootus neil kuhugi jõuda on siis kui meeskond ka ründes käima saaks. Jagas ikka väga kenasti selle võiduseeria ajal palli. Ma usun, et isegi 25 punkti ei aitaks teda, sest mille poolest ta siis Rosei nii väga edestaks? Jääks ainult sellega alla, et tema meeskond ei suuda nii palju võite koguda kui Derricki oma. Ja tuleks see võitude arv jälle uuesti mängu.
Kas sa neid mänge ka nägid, kui Hornets palju mängulõppe ära andis sellepärast, et Paul palliga kuuma kartulit mängis ja David West pidi midagi leiutama hakkama? Vahepeal see taktika õigustas ennast, aga enamasti mitte. Nüüd on Paul taas närvikava paremini paika saanud ja julgeb lõpus midagi ise ka teha.
raido41 kirjutas:Isiklikult mind häirib Howardi MVP juttude juures ka see, et ta ei suuda areneda selles suunas, kuhu oleks vaja ehk meeskonna edu jääb tihti ka tema taha kinni. Ma austan ka kaitse mängu ja Howardi kaitsemäng on selles osas omaette tipp aga tema ümber on aastaid juba ehitatud meeskond, mis oleks oluliselt paremal tasemel kui Dwight suudaks lõpuks ka korralike post-up move enda aresnaali tuua. Eriti praegu kui on nii palju PF-e tegutsemas tsentri positsioonil, isegi vabavisetes ei ole edusamme.
Ka kõige tulisem Dwight Howardi vihkaja ütleks selle hooaja põhjal, et tema post-moved on ebastabiilsed. Üks poolaeg perfektsed ja efektiivsed, teine poolaeg ei tule midagi välja, nagu eile näiteks. Tema korvialune mäng on SUURTE SAMMUDEGA paranenud, aga tema supporting cast on samavõrra või isegi rohkem kehvemaks läinud. 2008-09 aegsed Turkoglu ja Lewis olid ikka väga tasemel mängijad, keda oleks hetkel Magicule väga vaja. Turkoglu on vanemaks jäänud, Richardson pole parem kui Vince, tippvormis ja steroidide peal Lewise asemel on Anderson, kes on kogenematu ning Bass ei sobi süsteemi. Lisaks on Jameer Nelson oma sära kaotanud.
Ainsad asjad, milles Howardit saab süüdistada, on tõepoolest vabavisked ja rohked tehnilised. Kukk ta siiski ei ole. Selle sõnaga saab kirjeldada NBA mängijatest ainult ja veelkord ainult Garnetti. On nii, Egert, või ei ole?
raido41 kirjutas:Mis on täpselt vastupidi Roseile, kes liigasse tulles oli küllaltki kaheldava väärtusega kaitsja ja kolme ei olnud suurt ollagi. Neid kahte asja oli vaja Bullsi ja Rosei uuele tasemele viimiseks ning need kaks on ka nüüd lihvitud väga heale tasemele.
Rose on kaitses paranenud, aga väga heast tasemest on asi veel kaugel. Muidugi eeldusi tal selles vallas on.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

ehk lõpetaks üldse selle MVP jama ära praegu :D hooaeg alles poole peal ja pärast all-star mängu ka veel palju mänge ees :). Ja kõike võib veel juhtuda ... vigastused jms. teemad
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Soho kirjutas:ehk lõpetaks üldse selle MVP jama ära praegu :D hooaeg alles poole peal ja pärast all-star mängu ka veel palju mänge ees :). Ja kõike võib veel juhtuda ... vigastused jms. teemad
Selles suhtes jah, et kes mu pikka jama ei viitsinud lugeda, siis minu point on see, et eks näeb mis paistab ja. Keegi pole kuldsete tähtedega veel ajalukku raiutud ja kellegi mäng pole selline, mille peale tasuks lõpmatult hosiannat laulda.
Aga kui Dallase fänn esitab väljakutse, siis tuleb see mul loomulikult vastu võtta, muidu jääks ka narr mulje.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Bawse sa panid kõvasti vastu, ütleks isegi et suutsid 4? Mavsi armastajat kotti panna. :clap:
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mida ta siin paika pani?
"Rose on kaitses paranenud, aga väga heast tasemest on asi veel kaugel. Muidugi eeldusi tal selles vallas on." Selle lausega või? Hea, et ta sellist juttu siin Cramo foorumis ajab mitte kusagil rahvusvahelises foorumis.
Boozer on osalenud 31 mängus terve hooaja peale. Rose näitajad on kõik paranenud. Eriti pallijagamine ja kolmeste loopimine. Samuti on ta siin liigas kolmandat aastat. Howard seevastu pole märkimisväärset edasiminekut küll teinud. Punkte viskab ainult rohkem. Ning kulla Bawse tuletaks meelde, et West on palju suurema konkurentsiga kui East.
Selle MVP asja üle on tõesti mõttetu vaielda, praegu. Räägime uuesti märtsis.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Oeh, siin foorumis ei pea kõike ju nii tõsiselt võtma, võta vabalt bro
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

mavs kirjutas:Mida ta siin paika pani?
"Rose on kaitses paranenud, aga väga heast tasemest on asi veel kaugel. Muidugi eeldusi tal selles vallas on." Selle lausega või? Hea, et ta sellist juttu siin Cramo foorumis ajab mitte kusagil rahvusvahelises foorumis.
Boozer on osalenud 31 mängus terve hooaja peale. Rose näitajad on kõik paranenud. Eriti pallijagamine ja kolmeste loopimine. Samuti on ta siin liigas kolmandat aastat. Howard seevastu pole märkimisväärset edasiminekut küll teinud. Punkte viskab ainult rohkem. Ning kulla Bawse tuletaks meelde, et West on palju suurema konkurentsiga kui East.
Selle MVP asja üle on tõesti mõttetu vaielda, praegu. Räägime uuesti märtsis.
Jätaks selle paika panemise teiste otsustada.
Mis ma Rose kohta nii valesti ütlesin. Ilus, ümmargune, ja lisaks tõele vastav jutt. Ma ei taha Rose'i kuidagi moodi maha teha, pole kunagi üritanud, aga nii noore mängija puhul on edasiminek täiesti mõistetav, Howardiga progressi vallas pole teda vaja võrrelda.

Howardi 4 punkti hooaja peale on täiesti korralik edasiminek. Mis see West-East siia puutub? See on alati teisejärguline tegur olnud. Kui tahad, võid pisiasjade kallal veel võtta, kui suudad.

Kui kallitel foorumikasutajatel on midagi fundamentaalset minu või kellegi teise MVP jutu peale öelda, siis andke tuled, aga pisiasjdega pole mõtet urgitsema tulla.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Vasta