Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Kaheks järgmist mängud kodus. Peab ikka ära tulema. Eks siis kui Hickson ja Jamison hea mängu teevad, eks siis ka lootust on. Ma usun ka, et kaua enam ei lähe. Neil peab ikka see kaotuste häbi piisav olema, et võidunälg oleks juba omaette klassist.
Pilt
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Ega te Mavericksi vennad ise ka patustate päris tihti foorumite ideaalpostituste koodeksite vastu. See selleks.

Käisin täna RealGM-i foorumites ja Rose'i kohta oli seal sarnane jutt. Küll rääkisid seda Bullsi fännid. Siin foorumis aga Mavericksi fännid. Kas asi ongi nii või on Batum ainuke, kes temast vaimustuses pole?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

Kas ma eksin, kui ütlen, et Netsil oli ka äkki 2 aastat tagasi selline kaotuste seeria, toona olid fännid prügikotid peas saalis istumas?
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kasutaja123 »

marxx762 kirjutas:Kas ma eksin, kui ütlen, et Netsil oli ka äkki 2 aastat tagasi selline kaotuste seeria, toona olid fännid prügikotid peas saalis istumas?
See oli minu mäletamist mööda selle poolest eriline, et hooaega alustati peaaegu 20 järjestikuse kaotusega.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Genuin kirjutas:Ega te Mavericksi vennad ise ka patustate päris tihti foorumite ideaalpostituste koodeksite vastu. See selleks.

Käisin täna RealGM-i foorumites ja Rose'i kohta oli seal sarnane jutt. Küll rääkisid seda Bullsi fännid. Siin foorumis aga Mavericksi fännid. Kas asi ongi nii või on Batum ainuke, kes temast vaimustuses pole?
Ma olen ise ka emotsiooni pealt siis vahepeal lahminud. Nüüd üritan veidike rahulikumalt asja võtta.

Naljaga öeldes, ega Batum ei saagi sellest vennast vaimustuses olla, kui ta paneb sulle kodus silme ees sellise dongi, et pool kodupublikut tõuseb püsti ja plaksutab talle.
marxx762 kirjutas:Kas ma eksin, kui ütlen, et Netsil oli ka äkki 2 aastat tagasi selline kaotuste seeria, toona olid fännid prügikotid peas saalis istumas?
See oli eelmine hooaeg, kui nad alustasid hooaeg 19 järjestikuse kaotusega.
Cavsi pole seevastu aga publik jätnud ning toetatakse oma meeskonda edasi.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

see toetamine on rohkem LBJ'le näitamine, et meil pole sind vaja...käime ikka mänge vaatamas...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

hans kirjutas:see toetamine on rohkem LBJ'le näitamine, et meil pole sind vaja...käime ikka mänge vaatamas...
nojah, mis sest et iga mäng leidub sellised kes tuleb mängule ikka lebroni särgiiga kus on keelumärgid peal. milleks see vajalik on?

Lisaks jaanuari kuu parima tiitlile sai LeBron siis ka Idas veebruari esimese nädala parima tiitli, tõustes sellega kõige rohkem nädala parima auhindu saanud mängijaks NBA ajaloos.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Hahaa, Dirki fännid... Palju sul raido oma romaani peale aega läks? 2 tundi? Rohkem? :D :D Loodan, et sa töö või kooliajast seda ei rabanud, kui nii, siis sorry, bro.

Ka suht lampi kirjutamisest võib pikk vaidlus välja kasvada. Nii, nagu ma kossu MM-i ajal väitsin, siis peale donkide ma Dwighti suhtes suurt midagi ei laigi... :D :D Orlando mängu nägin viimati eelmine aasta... harva pääsevad top 10-sse, suht viga sats tbh. :D :D

Muidugi üldiselt loodan, et nondest long-ass kribamistest oli kasu, kui keegi need läbi lugeda viitsis, ma ka viimase foldisin. Tänan kõiki hõumisid, retsept teile.

Bawse!
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Keegi siin küsis mõni aeg tagasi, kes kolmeste võistlusel osalevad All-Staril.
Ray Allen (BOS)
Kevin Durant (OKC)
Daniel Gibson (CLE)
James Jones (MIA)
Paul Pierce (BOS)
Dorrell Wright (GSW)

Ise loodaks Jonesi võitu, kuid arvan, et üks bostonlastest võtab ära.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Bawse kirjutas:Hahaa, Dirki fännid... Palju sul raido oma romaani peale aega läks? 2 tundi? Rohkem? :D :D Loodan, et sa töö või kooliajast seda ei rabanud, kui nii, siis sorry, bro.
Bawse!
No problemo. Muretseda ei ole vaja, mul tuleb selline asi kergelt. Polegi tükk aega kuskil ajakirjades kirjutanud, seega sinu kurvastuskes, vahelduseks täiesti värskendav ka midagi pikemat NBA-st kirjutada. Eks siis foorumis ei ole harjutud pikemate postitustega. Välismaal on 500-1000 sõna täiesti tavaline.

Ära siis liiga isiklikult võta. Järgmise korrani!
Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

raido41 kirjutas:
Bawse kirjutas:Hahaa, Dirki fännid... Palju sul raido oma romaani peale aega läks? 2 tundi? Rohkem? :D :D Loodan, et sa töö või kooliajast seda ei rabanud, kui nii, siis sorry, bro.
Bawse!
No problemo. Muretseda ei ole vaja, mul tuleb selline asi kergelt. Polegi tükk aega kuskil ajakirjades kirjutanud, seega sinu kurvastuskes, vahelduseks täiesti värskendav ka midagi pikemat NBA-st kirjutada. Eks siis foorumis ei ole harjutud pikemate postitustega. Välismaal on 500-1000 sõna täiesti tavaline.

Ära siis liiga isiklikult võta. Järgmise korrani!
Ei, ei, vasta nüüd küsimusele. Mul on keskmise usaldusväärsuse tasemega andmeid, mis väidavad, et sul läks ühe pikema postituse peale ligi 2 tundi. Tahtsin kinnitust saada.
Muide ütle, sina suur NBA ekspert, kas see, et mina, kes ma jälgin NBA-s vaid top10-d ja donke, suudan panna sind oma aega raiskama ja selliseid asju kirjutama, näitab ka midagi? Ära hakka minust rääkima, keskendu parem NBA populaarsusele ja selle kajastamise tasemele/vajalikkusele üldisemalt.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaska »

Egert kirjutas:Keegi siin küsis mõni aeg tagasi, kes kolmeste võistlusel osalevad All-Staril.
Ray Allen (BOS)
Kevin Durant (OKC)
Daniel Gibson (CLE)
James Jones (MIA)
Paul Pierce (BOS)
Dorrell Wright (GSW)

Ise loodaks Jonesi võitu, kuid arvan, et üks bostonlastest võtab ära.
Allen võidab :D ta ikka täiseti segast pannud see hooaeg :P
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:
hans kirjutas:see toetamine on rohkem LBJ'le näitamine, et meil pole sind vaja...käime ikka mänge vaatamas...
nojah, mis sest et iga mäng leidub sellised kes tuleb mängule ikka lebroni särgiiga kus on keelumärgid peal. milleks see vajalik on?

Lisaks jaanuari kuu parima tiitlile sai LeBron siis ka Idas veebruari esimese nädala parima tiitli, tõustes sellega kõige rohkem nädala parima auhindu saanud mängijaks NBA ajaloos.
http://www.youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Milleks see vajalik oli?
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

KalevForever kirjutas:
Egert kirjutas:
hans kirjutas:see toetamine on rohkem LBJ'le näitamine, et meil pole sind vaja...käime ikka mänge vaatamas...
nojah, mis sest et iga mäng leidub sellised kes tuleb mängule ikka lebroni särgiiga kus on keelumärgid peal. milleks see vajalik on?

Lisaks jaanuari kuu parima tiitlile sai LeBron siis ka Idas veebruari esimese nädala parima tiitli, tõustes sellega kõige rohkem nädala parima auhindu saanud mängijaks NBA ajaloos.
http://www.youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Milleks see vajalik oli?
:D :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

KalevForever kirjutas:
Egert kirjutas:
hans kirjutas:see toetamine on rohkem LBJ'le näitamine, et meil pole sind vaja...käime ikka mänge vaatamas...
nojah, mis sest et iga mäng leidub sellised kes tuleb mängule ikka lebroni särgiiga kus on keelumärgid peal. milleks see vajalik on?

Lisaks jaanuari kuu parima tiitlile sai LeBron siis ka Idas veebruari esimese nädala parima tiitli, tõustes sellega kõige rohkem nädala parima auhindu saanud mängijaks NBA ajaloos.
http://www.youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Milleks see vajalik oli?
VÄGA ÕIGE OTSUS, olen seda juba korduvalt maininud. Milles üritad seda mulle nina alla hõõruda?
Vasta