Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Egert kirjutas: VÄGA ÕIGE OTSUS, olen seda juba korduvalt maininud. Milles üritad seda mulle nina alla hõõruda?
Asi pole otsuses vaid asi on selles, kuidas ta seda tegi. :roll:
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

No täitsa lõpp , Clevland ei saanud ikka Pistonsist jagu.

Ülehomme mängitakse Clippersiga. Vaevalt ,et nad neid võidavad.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Flash3 kirjutas:No täitsa lõpp , Clevland ei saanud ikka Pistonsist jagu.

Ülehomme mängitakse Clippersiga. Vaevalt ,et nad neid võidavad.

Ning pärast seda kohtuvad nad koduväljakul Wizardsiga. Kumb saab enne oma kaotusteseeria lõpetatud, kas Cavs või Wizards? Nimelt pole Washingtoni tiim see aasta ühtegi mängu võõrsil võitnud. Ma pakus, et mäng jääb viiki. :lol:
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Jukapuka kirjutas:
Flash3 kirjutas:No täitsa lõpp , Clevland ei saanud ikka Pistonsist jagu.

Ülehomme mängitakse Clippersiga. Vaevalt ,et nad neid võidavad.

Ning pärast seda kohtuvad nad koduväljakul Wizardsiga. Kumb saab enne oma kaotusteseeria lõpetatud, kas Cavs või Wizards? Nimelt pole Washingtoni tiim see aasta ühtegi mängu võõrsil võitnud. Ma pakus, et mäng jääb viiki. :lol:

Mis see Wizardsi võõrsil kaotuste seeria on ka NBA rekord?
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

vot sulle. Tundus juba, et tehtud aga Nuggets arvas teisiti. dohhh:)

Natuke ajaloolist momenti...
YNWA
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Et Mavsi fänne natuke rahustada, siis 121-120, Afflalo buzzer ja Melolt 42p. :clap:
Kasutaja avatar
Kalewipoeg
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Sept 2010, 20:14

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kalewipoeg »

http://www.youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Milleks see vajalik oli?
VÄGA ÕIGE OTSUS, olen seda juba korduvalt maininud. Milles üritad seda mulle nina alla hõõruda?
Õige otsus või mitte, seda ma ei oska öelda, aga kuigi ta ise eitab seda, kahetseb ta mingil määral kindlasti, et tegi selle "Decisioni" Clevelandile, ütles ära Amarele, MSG-le, NY' ja Chicago suurlinna tulede särale minnes linna kus tõeline kuningas on D-Wade, linna kus korvpall on jalgpalli kõrval suisa marginaalne ala, linna kus isegi see nn "Big 3" ei suuda põhihooajal täismaja kohale tuua.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kalewipoeg kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=RTeCc8jy7FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Milleks see vajalik oli?
VÄGA ÕIGE OTSUS, olen seda juba korduvalt maininud. Milles üritad seda mulle nina alla hõõruda?
Õige otsus või mitte, seda ma ei oska öelda, aga kuigi ta ise eitab seda, kahetseb ta mingil määral kindlasti, et tegi selle "Decisioni" Clevelandile, ütles ära Amarele, MSG-le, NY' ja Chicago suurlinna tulede särale minnes linna kus tõeline kuningas on D-Wade, linna kus korvpall on jalgpalli kõrval suisa marginaalne ala, linna kus isegi see nn "Big 3" ei suuda põhihooajal täismaja kohale tuua.
sinule teadmiseks, et iga mäng on täismaja.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Egert kirjutas:
Kalewipoeg kirjutas:Õige otsus või mitte, seda ma ei oska öelda, aga kuigi ta ise eitab seda, kahetseb ta mingil määral kindlasti, et tegi selle "Decisioni" Clevelandile, ütles ära Amarele, MSG-le, NY' ja Chicago suurlinna tulede särale minnes linna kus tõeline kuningas on D-Wade, linna kus korvpall on jalgpalli kõrval suisa marginaalne ala, linna kus isegi see nn "Big 3" ei suuda põhihooajal täismaja kohale tuua.
sinule teadmiseks, et iga mäng on täismaja.
Väike täpsustus: iga mäng on välja müüdud. Vabu kohti leidub paljudes mängudes ja hilinejaid on palju. Muidugi kehtib sama ka mitmete teiste klubide puhul.
Miamis pole sport esikohal, aga asjad nii hullud ka pole, kui mõni siin väita üritab.
Kasutaja avatar
Kalewipoeg
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Sept 2010, 20:14

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kalewipoeg »

Egert kirjutas:
Kalewipoeg kirjutas:
VÄGA ÕIGE OTSUS, olen seda juba korduvalt maininud. Milles üritad seda mulle nina alla hõõruda?
Õige otsus või mitte, seda ma ei oska öelda, aga kuigi ta ise eitab seda, kahetseb ta mingil määral kindlasti, et tegi selle "Decisioni" Clevelandile, ütles ära Amarele, MSG-le, NY' ja Chicago suurlinna tulede särale minnes linna kus tõeline kuningas on D-Wade, linna kus korvpall on jalgpalli kõrval suisa marginaalne ala, linna kus isegi see nn "Big 3" ei suuda põhihooajal täismaja kohale tuua.
sinule teadmiseks, et iga mäng on täismaja.
Täismaja puhul ei tehta palehigis fan-up kampaaniaid et rahvast saali meelitada. Võib-olla nüüd on asi paranenud, aga veel eelmises aastanumbris oli küll neid tühje istekohti häbi vaadata.
Väike täpsustus: iga mäng on välja müüdud. Vabu kohti leidub paljudes mängudes ja hilinejaid on palju. Muidugi kehtib sama ka mitmete teiste klubide puhul.
Miamis pole sport esikohal, aga asjad nii hullud ka pole, kui mõni siin väita üritab.
Home openerigi ei müüdud välja, millest me räägime? Btw, ega see kui müüakse välja ei tähenda veel ettühje istekohti ei või olla, osad rikkurid ostavad omale hooaja pileti, aga mängu vaatamise asemel on hoopis rannas nagu Miamis kombeks.
Kuidas siis pole asjad hullud? Mõtle kui siuke meeskond oleks New Yorgis, Chicagos või LA-s. MSG-s oli kõvasti vähem vabu kohti David Lee aegadel kui Miamis oli novembris-detsembris, mil viimati vaatasin Heati kodumängu
Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

kas teil ka nba.com'is küsib iga videoga 2 korda mingit authenticationit, mida saab cancelida ja siis alles videot vaadata. täiega häirib.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Kalewipoeg kirjutas:Home openerigi ei müüdud välja, millest me räägime? Btw, ega see kui müüakse välja ei tähenda veel ettühje istekohti ei või olla, osad rikkurid ostavad omale hooaja pileti, aga mängu vaatamise asemel on hoopis rannas nagu Miamis kombeks.
Kuidas siis pole asjad hullud? Mõtle kui siuke meeskond oleks New Yorgis, Chicagos või LA-s. MSG-s oli kõvasti vähem vabu kohti David Lee aegadel kui Miamis oli novembris-detsembris, mil viimati vaatasin Heati kodumängu
Nagu ka Chris Bosh, tahavad Miami inimesed tšillida ja puhata. Rannas olemine ja pärast klubitamine pole kõige halvem variant. Selle linna fännid pole kunagi erilise aktiivsusega silma paistnud, lepi sellega ja rahune maha.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

LeBronile sai üheks seisukohaks ka see, et kaua suudab ta mängida tehaselinnas, kus vist talvel isegi sajab lund(?) ilma et ta saaks sellest mingit kasu. (17? aastasena NBAga liitunud mees ei ole saanud siiamaani sõrmust!) Olgem ausad Miami, New York, Los Angeles, Washington on minu avameelse aravamusena siiski 4 parimat linna kus USAs mängida. LeBron vajas värskendust, fakt oli see juba eelmise hooaja alguse, et kusagile ta liigub, Wade (LeBroni sõbra) klubi oli kõige tõenäolisem ja see ka juhtus. Minu, kui vägagi tolerantse ja avameelse NBA vaataja arvamus on see et selle ''Decisioni'' sõnaõigust LeBronil oli minimaalselt. Mees, kes koos Kobe jpm. staaridega teenis reklaamilt roppu raha, pidi lihtsalt kuulama oma manageri sõna ja tegema sellise lolluse teatavaks teleekraanil. Isegi minu sugune võhik NBA alal, teiesuguste super-super(super)staaride hulgas, mõistab seda, et LeBroni sugune inimne ei oleks sellist monkey businessi lambist ise välja tuletanud.
Peace, I'm out!
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

TDK kirjutas:LeBronile sai üheks seisukohaks ka see, et kaua suudab ta mängida tehaselinnas, kus vist talvel isegi sajab lund(?) ilma et ta saaks sellest mingit kasu. (17? aastasena NBAga liitunud mees ei ole saanud siiamaani sõrmust!) Olgem ausad Miami, New York, Los Angeles, Washington on minu avameelse aravamusena siiski 4 parimat linna kus USAs mängida. LeBron vajas värskendust, fakt oli see juba eelmise hooaja alguse, et kusagile ta liigub, Wade (LeBroni sõbra) klubi oli kõige tõenäolisem ja see ka juhtus. Minu, kui vägagi tolerantse ja avameelse NBA vaataja arvamus on see et selle ''Decisioni'' sõnaõigust LeBronil oli minimaalselt. Mees, kes koos Kobe jpm. staaridega teenis reklaamilt roppu raha, pidi lihtsalt kuulama oma manageri sõna ja tegema sellise lolluse teatavaks teleekraanil. Isegi minu sugune võhik NBA alal, teiesuguste super-super(super)staaride hulgas, mõistab seda, et LeBroni sugune inimne ei oleks sellist monkey businessi lambist ise välja tuletanud.
Peace, I'm out!
Väga hästi öeldud :P
Tore vaadata ,kui teiste võistkondade fännid peavad lugu ka rivaalidest.
Mavericksi fännid võiks siinkohal õppust võtta.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Cava pani põuale punkti.
Kokkuvõte mängust
YNWA
Vasta