Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Kalewipoeg
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Sept 2010, 20:14

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kalewipoeg »

Genuin kirjutas:
Kalewipoeg kirjutas:Home openerigi ei müüdud välja, millest me räägime? Btw, ega see kui müüakse välja ei tähenda veel ettühje istekohti ei või olla, osad rikkurid ostavad omale hooaja pileti, aga mängu vaatamise asemel on hoopis rannas nagu Miamis kombeks.
Kuidas siis pole asjad hullud? Mõtle kui siuke meeskond oleks New Yorgis, Chicagos või LA-s. MSG-s oli kõvasti vähem vabu kohti David Lee aegadel kui Miamis oli novembris-detsembris, mil viimati vaatasin Heati kodumängu
Nagu ka Chris Bosh, tahavad Miami inimesed tšillida ja puhata. Rannas olemine ja pärast klubitamine pole kõige halvem variant. Selle linna fännid pole kunagi erilise aktiivsusega silma paistnud, lepi sellega ja rahune maha.
Härra, millest te järeldate et mul on vaja maha rahuneda, ma olen täiesti rahulik olnud, ärge selle pärast muretsege.
Kui te aru ei saanud, siis ma rääkisin lihtsalt põhjustest miks Lebron oma otsust kahetseda võiks. Kui te arvate et saali asemel rannas olevad kossufännid nende põhjuste hulka ei kuulu, siis palun härdalt vabandust.
Pilt
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Kalewipoeg kirjutas:
Genuin kirjutas:
Kalewipoeg kirjutas:Home openerigi ei müüdud välja, millest me räägime? Btw, ega see kui müüakse välja ei tähenda veel ettühje istekohti ei või olla, osad rikkurid ostavad omale hooaja pileti, aga mängu vaatamise asemel on hoopis rannas nagu Miamis kombeks.
Kuidas siis pole asjad hullud? Mõtle kui siuke meeskond oleks New Yorgis, Chicagos või LA-s. MSG-s oli kõvasti vähem vabu kohti David Lee aegadel kui Miamis oli novembris-detsembris, mil viimati vaatasin Heati kodumängu
Nagu ka Chris Bosh, tahavad Miami inimesed tšillida ja puhata. Rannas olemine ja pärast klubitamine pole kõige halvem variant. Selle linna fännid pole kunagi erilise aktiivsusega silma paistnud, lepi sellega ja rahune maha.
Härra, millest te järeldate et mul on vaja maha rahuneda, ma olen täiesti rahulik olnud, ärge selle pärast muretsege.
Kui te aru ei saanud, siis ma rääkisin lihtsalt põhjustest miks Lebron oma otsust kahetseda võiks. Kui te arvate et saali asemel rannas olevad kossufännid nende põhjuste hulka ei kuulu, siis palun härdalt vabandust.
Oo, mu vennas, teietada pole mind vaja. :D
Vot nüüd jõudsime tagasi tuumani. LeBron valis Miami selleks, et võita. Teise, küll mitte nii oluline argument oli see, et seal olid head ja kuulekad sõbrad Wade ja Bosh ees. Esmatähtis oli siiski võimalus luua võitmiseks sobiv keskkond ja Miami oli selles suhtes parim valik. Neil on kuueaastane aken ees.
Nii et see, kas ta kahetseb, sõltub siiski tiitlitest. Istekohtade täituvus on teisejärguline.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Jumala suva see Lebron juba ning enamus NBA tippklubidel on koguaeg täismajad. Jänkidele meeldivad ikkagi võitjad.

Vaadake parem Griffini mängu. Vend on esimene hooaeg juba nii hea ning viinud Clippersi playoffi "peaaegu" konkurentsi. Viimasel ajal nende mäng veits halvenenud, sest Gordon vigastatud. Kui ta tagasi tuleb, siis ma usun, et nad suudavad oma eelmist hoogu jätkata ning end see hooaeg playoffidesse mängida. Eelmine hooaeg jäi Clippersi saldoks 29-53, see hooaeg tuleb kindlasti parem, sest 29 mängu jäänud mängida.

Edit: Cavs on tõesti väga suur erand selle juures: http://espn.go.com/nba/attendance" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Jumala suva see Lebron juba ning enamus NBA tippklubidel on koguaeg täismajad. Jänkidele meeldivad ikkagi võitjad.

Vaadake parem Griffini mängu. Vend on esimene hooaeg juba nii hea ning viinud Clippersi playoffi "peaaegu" konkurentsi. Viimasel ajal nende mäng veits halvenenud, sest Gordon vigastatud. Kui ta tagasi tuleb, siis ma usun, et nad suudavad oma eelmist hoogu jätkata ning end see hooaeg playoffidesse mängida. Eelmine hooaeg jäi Clippersi saldoks 29-53, see hooaeg tuleb kindlasti parem, sest 29 mängu jäänud mängida.

Edit: Cavs on tõesti väga suur erand selle juures: http://espn.go.com/nba/attendance" onclick="window.open(this.href);return false;
Usu mind, et jänkidel ei ole LeBronist suva. See, et mingi tolgus Mavsi fänn siin teda maha teeb koguaeg, ei tähenda, et ta kellelegi ei meeldi.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Egert ära unusta õhtul igaks juhuks linki jagada.
:popcorn: Seda maiust tahaks täna kindlasti vaadata.
YNWA
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mis kell miami-bostoni mäng hakkab?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

nub4you kirjutas:Mis kell miami-bostoni mäng hakkab?
20:00
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mihkel111 kirjutas:
nub4you kirjutas:Mis kell miami-bostoni mäng hakkab?
20:00
Tänan.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Jumala suva see Lebron juba ning enamus NBA tippklubidel on koguaeg täismajad. Jänkidele meeldivad ikkagi võitjad.

Vaadake parem Griffini mängu. Vend on esimene hooaeg juba nii hea ning viinud Clippersi playoffi "peaaegu" konkurentsi. Viimasel ajal nende mäng veits halvenenud, sest Gordon vigastatud. Kui ta tagasi tuleb, siis ma usun, et nad suudavad oma eelmist hoogu jätkata ning end see hooaeg playoffidesse mängida. Eelmine hooaeg jäi Clippersi saldoks 29-53, see hooaeg tuleb kindlasti parem, sest 29 mängu jäänud mängida.

Edit: Cavs on tõesti väga suur erand selle juures: http://espn.go.com/nba/attendance" onclick="window.open(this.href);return false;
Usu mind, et jänkidel ei ole LeBronist suva. See, et mingi tolgus Mavsi fänn siin teda maha teeb koguaeg, ei tähenda, et ta kellelegi ei meeldi.
Ütlesin ma midagi sellist praegu? Ma mõtlesin selle lausega, et aitab sellest lebroni klubivahetuse rääkimisest. Kui sa arvasid, et ma tegin selle lausega kuidagi teda maha, siis edu sulle. Tolguseks sõimamisest ma ei hakka parem rääkimagi :smash:

Mängu näeb päris tõonäoliselt siit: http://www.andromedanet.com/tvtuner_ps9d.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Päris tõenäoliselt näeb mängu ka atdhenet.tv
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kõige paremini näeb Veetlest. Täna ABC ülekanne.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas BigMac »

Egert viitsid viska HD linki ole hea poiss :)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

BigMac kirjutas:Egert viitsid viska HD linki ole hea poiss :)
Kuule HD poiss, viimasel ajal on väga vähe HD linke olnud. Veetlest tuleb järjest vähem ja vähem kossu. Mina olen rahul ka tavalisega, peaasi, et ei lag-i.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas BigMac »

Bawse kirjutas:
BigMac kirjutas:Egert viitsid viska HD linki ole hea poiss :)
Kuule HD poiss, viimasel ajal on väga vähe HD linke olnud. Veetlest tuleb järjest vähem ja vähem kossu. Mina olen rahul ka tavalisega, peaasi, et ei lag-i.
Aga siiski keegi võiks HD'd visata,kui kellelgi on, tahaks telekast normaalse pildiga vaadata :)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

BigMac kirjutas:
Bawse kirjutas:
BigMac kirjutas:Egert viitsid viska HD linki ole hea poiss :)
Kuule HD poiss, viimasel ajal on väga vähe HD linke olnud. Veetlest tuleb järjest vähem ja vähem kossu. Mina olen rahul ka tavalisega, peaasi, et ei lag-i.
Aga siiski keegi võiks HD'd visata,kui kellelgi on, tahaks telekast normaalse pildiga vaadata :)
Nojah, telekaga on vähe teine värk. Kui head pilti leidub, siis tavaliselt ka jagatakse.
Viimati muutis Bawse, 13 Veebr 2011, 19:42, muudetud 1 kord kokku.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Vasta