BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas jasson2 »

3000 tasuta raha ju.. hoia 2 kuud kokku ja üheotsa pilet olemas.. ja jõuluks said kõik preemiat ka ju
eestlane saab keskmiselt 10000 palka millest üüriks, söögiks, sõitudeks läheb üle 75 %
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Korx300 »

Mulle tundub küll, et see on üsna hea elu, mida ta elab. Söök, elamiskoht on kõik tasuta + pluss head sportimis võimalused kogu aeg kodu juures olemas. Saad tegelda enda lemmik spordialaga, lisaks makstakse sulle sellega tegelemise eest ~$300 peale ka, mis viga elada. Pidevalt heas seltskonnas, elu siin Eestis on uus - huvitav. Pidevalt saad uusi tutvusi, ma küll ei kurdaks sellise elu eest...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas zero0 »

Krooni, ikka krooni, või nüüd sisi hoopis ~200 eurot.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Patrioot »

väike-tamma kirjutas:
jasson2 kirjutas:ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
Ja täpselt nii see ongi. Nad elavad Vinni spordikompleksis kus nad saavad kasutada jõusaali, kossu saali ja ujulat nii palju kui tahavad pluss kõik söögid saavad ka sealt.

Vinni spordikompleksis? Minu mäletamist mööda elasid leegionärid ja väljaspool Rakveret pärit kodanikud (Veski, Saage) kusagil külalistemajas.
Alles ju oli mingi draama, et nad pidid seal jooma ja lärmama öösiti.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Patrioot kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
jasson2 kirjutas:ma mängiks 3000 eest
ma pakun, et söögi annab sponsor, korter on klubilt jne..
Ja täpselt nii see ongi. Nad elavad Vinni spordikompleksis kus nad saavad kasutada jõusaali, kossu saali ja ujulat nii palju kui tahavad pluss kõik söögid saavad ka sealt.

Vinni spordikompleksis? Minu mäletamist mööda elasid leegionärid ja väljaspool Rakveret pärit kodanikud (Veski, Saage) kusagil külalistemajas.
Alles ju oli mingi draama, et nad pidid seal jooma ja lärmama öösiti.
Neil tekkid võimalus kolida Vinni ja nad kasutasid seda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas TDK »

Arvata on, et mees pani Islandile vaid raha pärast, peale selle, et sealne jalkaklubi pärast värava löömist lolli mängib ei ole küll selle riigi spordist midagi kuulnud.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas jyrgen »

TDK kirjutas:Arvata on, et mees pani Islandile vaid raha pärast, peale selle, et sealne jalkaklubi pärast värava löömist lolli mängib ei ole küll selle riigi spordist midagi kuulnud.
jalka on koralik seal, tähtmängijaid on jalaga segada.. Gudjohnssen. siis boltoni omanikud on islandlased ja seal mängib Greitar Steinsson. Lisaks veel mitmed tipliigade mängijad Islandilt.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Lahkujad lahkujateks, kuid mind huvitab, kes hakkab McGeele nüüd vahetust andma? Peale Lindmetsa ja McGee nagu kedagi teist nr 4 peale ei olnud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kris »

korvpallur89 kirjutas:Lahkujad lahkujateks, kuid mind huvitab, kes hakkab McGeele nüüd vahetust andma? Peale Lindmetsa ja McGee nagu kedagi teist nr 4 peale ei olnud.
Veski :P
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas TDK »

Sõber ju ütles, et keegi on tal asemele vaadatud aga hetkel veel nime ei ütle. Ma juba ootan, mis pauk sellest luuavarrest veel tulla saab :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

jyrgen kirjutas:
TDK kirjutas:Arvata on, et mees pani Islandile vaid raha pärast, peale selle, et sealne jalkaklubi pärast värava löömist lolli mängib ei ole küll selle riigi spordist midagi kuulnud.
jalka on koralik seal, tähtmängijaid on jalaga segada.. Gudjohnssen. siis boltoni omanikud on islandlased ja seal mängib Greitar Steinsson. Lisaks veel mitmed tipliigade mängijad Islandilt.
Islandi käsipall on olümpiahõbe :)
Korvpallis on Island Eestist ehk veidi nõrgem, aga mitte palju, meie noored olid nendega möödunud aastal päris hädas. Üksikud head mängijad on olemas, mängivad välismaal Itaalias, Hispaanias, Rootsis. Islandi liiga aga ei tohiks küll midagi erilist olla, Eestisse tuli sealt Jason Pryor. Mina eelistaks isegi Prantsusmaa neljandat, seal on paremini võimalik kellelegi silma jääda. :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Mõne aasta eest mängis üks islandlane isegi NBAs.

Aga väike-tamma, kas neil klubi poolt auto on antud - ma ei mõtle ainult leegionäre vaid ka näiteks Veskit?
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

korvpallur89 kirjutas:Lahkujad lahkujateks, kuid mind huvitab, kes hakkab McGeele nüüd vahetust andma? Peale Lindmetsa ja McGee nagu kedagi teist nr 4 peale ei olnud.
Priit Silland!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:Mõne aasta eest mängis üks islandlane isegi NBAs.

Aga väike-tamma, kas neil klubi poolt auto on antud - ma ei mõtle ainult leegionäre vaid ka näiteks Veskit?
On küll. Kõikidele leegionäridele ei ole aga ma pakun, et eestlastele kes ei ela Rakveres peaks nüüd küll kõigil olema.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tont »

väike-tamma kirjutas:Tahad öelda et see ei ole normaalne???? Sealsed toas on ka vägagi head. Milline on sinu jaoks normaalne elu?
no halloo...see, et sa elad kuskil krdi spordikompleksis ei tohiks küll tähendada head elu. olgu tasuta kasvõi mobiil, arvuti, söök-jook, elamine, trenn jne aga kui sa teenid elatist oma töö eest vaid 3000 krooni. no andke andeks, see ei ole ju normaalne elu. kui ükski klubi ei taha mängijale maksta korraliku palka ning üks klubi on nõus 3000 krooni maksma, siis mind paneks küll mõtlema kas olen ikka õige ala valinud.
mängin 8 kuud eestis ja teenin selle ajaga 24 000 krooni. juhuu!
Vasta