Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mina mäletan eelmisest aastast ühte klubi (Krõlja). Rohkem ei tule nagu ette. Võib-olla nimetad ise need ülejäänud (minu arust on Rock VTB liiga eksisteerimise ajal üldse ühel korral alagrupist edasi saanud). Aga sel hooajal on võimalus võrrelda ühe ja sama klubi mänge nii Cramo kui ka Rockiga. Eelmisel aastal oli VTB-s kaks alagruppi ja kalev Krõljaga ei mänginud. ülejäänud VTB klubide kohta, kellega Rock aeg-ajalt edukalt madistanud on mul andmeid ei ole. Loodetavasti loetleb japs need üles oma järgmises postituses.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mario »

Kalevpoiss kirjutas:Mina mäletan eelmisest aastast ühte klubi (Krõlja). Rohkem ei tule nagu ette. Võib-olla nimetad ise need ülejäänud (minu arust on Rock VTB liiga eksisteerimise ajal üldse ühel korral alagrupist edasi saanud). Aga sel hooajal on võimalus võrrelda ühe ja sama klubi mänge nii Cramo kui ka Rockiga. Eelmisel aastal oli VTB-s kaks alagruppi ja kalev Krõljaga ei mänginud. ülejäänud VTB klubide kohta, kellega Rock aeg-ajalt edukalt madistanud on mul andmeid ei ole. Loodetavasti loetleb japs need üles oma järgmises postituses.
Ka Krõljad tuleb siin mööndustega võtta, Rocki mängude ajal oli tegemist ju kõigepealt vigastuste tõttu varemetes tiimi ja siis uute omavahel mitte kokku mänginud meestega.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:Mina mäletan eelmisest aastast ühte klubi (Krõlja). Rohkem ei tule nagu ette. Võib-olla nimetad ise need ülejäänud (minu arust on Rock VTB liiga eksisteerimise ajal üldse ühel korral alagrupist edasi saanud). Aga sel hooajal on võimalus võrrelda ühe ja sama klubi mänge nii Cramo kui ka Rockiga. Eelmisel aastal oli VTB-s kaks alagruppi ja kalev Krõljaga ei mänginud. ülejäänud VTB klubide kohta, kellega Rock aeg-ajalt edukalt madistanud on mul andmeid ei ole. Loodetavasti loetleb japs need üles oma järgmises postituses.
Kuna VTB ajalugu pole just eriti pikk, siis lisasin ka varasemad Vene meeskonnad.

13/14 hooaeg Krasnye Krylia (VTB 8 koht) vastu 2 võitu.

08/09 hooaeg Samara vastu võit võõrsil, kaotus kodus
07/08 hooaeg Samara vastu võit kodus ja võõrsil kaotus
07/08 hooaeg Ural Great vastu võit kodus ja võõrsil kaotus

Edit: Lisasin algul hooga ka Ukraina Khimiku - sorry
Edid 2: Mõte oli mul algul ikka siis selles, et Vene võistkondadega ka enne mängitud. Otseselt VTB meeskonnaks jah ainult Krylia, kuigi oma hajameelsusest mõtlesin algul tõepoolest ka Ukraina Khimiku peale.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

japs kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Mina mäletan eelmisest aastast ühte klubi (Krõlja). Rohkem ei tule nagu ette. Võib-olla nimetad ise need ülejäänud (minu arust on Rock VTB liiga eksisteerimise ajal üldse ühel korral alagrupist edasi saanud). Aga sel hooajal on võimalus võrrelda ühe ja sama klubi mänge nii Cramo kui ka Rockiga. Eelmisel aastal oli VTB-s kaks alagruppi ja kalev Krõljaga ei mänginud. ülejäänud VTB klubide kohta, kellega Rock aeg-ajalt edukalt madistanud on mul andmeid ei ole. Loodetavasti loetleb japs need üles oma järgmises postituses.
Kuna VTB ajalugu pole just eriti pikk, siis lisasin ka varasemad Vene meeskonnad.

13/14 hooaeg Krasnye Krylia (VTB 8 koht) vastu 2 võitu.

08/09 hooaeg Samara vastu võit võõrsil, kaotus kodus
07/08 hooaeg Samara vastu võit kodus ja võõrsil kaotus
07/08 hooaeg Ural Great vastu võit kodus ja võõrsil kaotus

Edit: Lisasin algul hooga ka Ukraina Khimiku - sorry
Edid 2: Ei taha tähte närima hakata, mõte siis ikka selles, et Vene võistkondadega ka enne mängitud.
Lisa siis juba ka Rytas keda kunagi võideti jne.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:
japs kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Mina mäletan eelmisest aastast ühte klubi (Krõlja). Rohkem ei tule nagu ette. Võib-olla nimetad ise need ülejäänud (minu arust on Rock VTB liiga eksisteerimise ajal üldse ühel korral alagrupist edasi saanud). Aga sel hooajal on võimalus võrrelda ühe ja sama klubi mänge nii Cramo kui ka Rockiga. Eelmisel aastal oli VTB-s kaks alagruppi ja kalev Krõljaga ei mänginud. ülejäänud VTB klubide kohta, kellega Rock aeg-ajalt edukalt madistanud on mul andmeid ei ole. Loodetavasti loetleb japs need üles oma järgmises postituses.
Kuna VTB ajalugu pole just eriti pikk, siis lisasin ka varasemad Vene meeskonnad.

13/14 hooaeg Krasnye Krylia (VTB 8 koht) vastu 2 võitu.

08/09 hooaeg Samara vastu võit võõrsil, kaotus kodus
07/08 hooaeg Samara vastu võit kodus ja võõrsil kaotus
07/08 hooaeg Ural Great vastu võit kodus ja võõrsil kaotus

Edit: Lisasin algul hooga ka Ukraina Khimiku - sorry
Edid 2: Ei taha tähte närima hakata, mõte siis ikka selles, et Vene võistkondadega ka enne mängitud.
Lisa siis juba ka Rytas keda kunagi võideti jne.
Leidisd kust norida -palun anna minna. Aga Samarat ja Ural Greati võib siiski igati vtb eellasteks laiendada. Algul tõepoolest unustasin, et VTB ajalugu sinna aega ei ulatu.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

oli siin sügisel üks teema Talts ja itaalia esiliiga ja eestisse jäämine võib olla tundes itaalia olusid ei pidanud Talts esiliiga klubi tõsiseks partneriks mida kinnitab see http://www.ohtuleht.ee/606635/itaalias- ... i-liigasse" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Paistab et Delfi on otsustanud teha otseülekande lisaks korvpallile ka bulgaariakeelsetest uudistest. Giidan heax.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Augustilt 11 min 3 ässa !
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Soku 1:1 kaitse jätab jälle pidevalt soovida...

EDIT: kogu tagaliini 1:1 kaitse jätab soovida
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Jube uimane on kogu see mäng. Palli tuuakse lonkides üle jne. Pärast, kui skoor jääb seetõttu madalaks, siis öeldakse kurast kus me panime ikka eurokaitset.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Kahju, et Kurbas kuidagi ära on kadunud sel hooajal. Kriisa ja Talts, kohati ka Sokk veavad Rockil seda asja.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Praegu siis ilmne olukord, et pikkade, aeglaste, ilma tehnika ja visketa jõujuurikate aeg korvpallis on läbi
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

No kurat, napilt tuli see võit, kuigi tundus juba, et Sundovi kolmesed otsustasid asja ära.
Huvitav, millal viimati sellise pikkusega mees taolise kolmestekontserdi andis? Ehk Sabonis kunagi.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Nägin ainult mängu lõppu, ja hea et võit ära võeti. :)

Imestan ise ka Kurbase üle. Täna ainult 17min, ja ega statistika numbrid ka selle ajaga midagi head näita. Olen ise Rocki mänge sellel hooajal väga vähe näinud, keegi oskab lähemalt kommenteerida milles asi (täna ja kogu käesolev hooaeg)?
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Mängu suurim pluss, oli see, et Sundovi kontserdist ei lastud lippu alla. Kivi siin Petrukonise ja Kullamäe kapsaaeda. Kui keegi üldse on veel aeglasem, kui Petrukonis, siis on see Sundov... no krt ole kolmese taga mehe juures ja ei lähe see 2.20 midagi mööda. Ja Kullamäele, 4. veerandil kui tulemas võimalik murrang pole aega anda mehele (Petrukonis) teist ja kolmandat võimalust, kiire vahetus ja kõik.

Kurbas oli lihtsalt kadunud ning tänu Dorbeku heale mängule ja Soku-Peci koos kasutamise võimalusele jäi ka mänguaeg väikseks.
Hea, et Peciukevicius tagasi on, aga no päris TAGASI ta ikka pole - väga puine ja mõtestamata on ikka kõik.
Sokk tegi kohatu rünnakul mängu, aga tema 1:1 kaitse jätab soovida tugevalt.
Eraldi teema on Kriisa näitemäng või oskus olla õigel kohal... selles mängus siiski vist pigem see teine variant :)
Viimati muutis japs, 09 Dets 2014, 19:44, muudetud 1 kord kokku.
Vasta