Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Marcus »

zero0 kirjutas:Homse peale mõeldes, kas Viasat Sport Balticut saab Interneti kaudu vaadata?
Enamjaolt on (ebaseaduslik) stream ikka olemas olnud.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas maik »

Leedukeelse VBS acestreami link on koguaeg saadaval(pead ainult acestreami tõmbama arvutisse) ning eelmine mäng oli ka eestikeelne flash täitsa saadaval netiavarustes - muidugi ei tea kas seekord üles pannakse (koguaeg see saadaval pole - eelmine kord peale mängu pandi suht kiirelt kinni see stream).
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Siin viimast BBL-i mängu kus rock mängis lätlastega, oli olemas lausa kuskil eestikeelne VSB striim...
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Krt ise tõsised kossumehed koos ja pole VSB-d? Kust te siis Euroliigat üldse vaatate?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

michaelEP kirjutas:Krt ise tõsised kossumehed koos ja pole VSB-d? Kust te siis Euroliigat üldse vaatate?
Tervelt 6,33 euri kuus :D Tundub, et kogu tuhh läheb triobeti peale ära :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Mina tunnistan üles, et mul ei ole üldse televiisorit, michaelEP. Mänge vaatan Internetist.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

zero0 kirjutas:Mina tunnistan üles, et mul ei ole üldse televiisorit, michaelEP. Mänge vaatan Internetist.
Ütleme siis nii, et kui televusser on olemas ja Elion/Viasat/Starman levib ning isiklik sissetulek olemas, peaks ikka spordimehel VSB olema. 6,50 euri on täpselt selline kahe õlle hind (pubis) - seega prioriteedid paika!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

michaelEP kirjutas:
zero0 kirjutas:Mina tunnistan üles, et mul ei ole üldse televiisorit, michaelEP. Mänge vaatan Internetist.
Ütleme siis nii, et kui televusser on olemas ja Elion/Viasat/Starman levib ning isiklik sissetulek olemas, peaks ikka spordimehel VSB olema. 6,50 euri on täpselt selline kahe õlle hind (pubis) - seega prioriteedid paika!
1 Vtb kodumäng maksab 10 eurot !
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP kirjutas:
zero0 kirjutas:Mina tunnistan üles, et mul ei ole üldse televiisorit, michaelEP. Mänge vaatan Internetist.
Ütleme siis nii, et kui televusser on olemas ja Elion/Viasat/Starman levib ning isiklik sissetulek olemas, peaks ikka spordimehel VSB olema. 6,50 euri on täpselt selline kahe õlle hind (pubis) - seega prioriteedid paika!
Küsimus ei ole rahas absoluutselt, vaid selles, et üleüldiselt peale spordi pole midagi vaadata. Enamus spordisündmusi näeb Internetist.
Pullu
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Mai 2013, 10:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Pullu »

Minu isiklikult ei meeldi üldse netist vaadata. Delfi TV veel aga tihti peale ka see võib kinni joosta. Siis pilt on väiksem ja vahepeal tekib ka tahtmini vaadata veidi mujal netis ringi ja just siis juhtub miskit põnevat :D

Streame ei viitsi tavaliselt üldse otsida, kui just pole mõnda üli head mängu või sündmust toimumas. Nende kvaliteet on nagu on . Pluss nende reklaamid jne.

Muidugi eks elu seab võimalused
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas flymadman »

ise elan soomes ja kasutan eesti klubi tv,kuu tasu mingi tuhine 4 euri,kokku kuskil 25 kanalit. neti kirus peab enamvähem olema ja asi töötab normaalselt,iše vaatan läbi smart tv telekast ,täitsa toimib normaalselt.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

flymadman kirjutas:ise elan soomes ja kasutan eesti klubi tv,kuu tasu mingi tuhine 4 euri,kokku kuskil 25 kanalit. neti kirus peab enamvähem olema ja asi töötab normaalselt,iše vaatan läbi smart tv telekast ,täitsa toimib normaalselt.
Vaatasin netist järele, tegu on kinnise klubiga. Mis kanaleid sealt näeb ka siis? VSB sees?
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas #15 »

keeegi ei tea siis mõnda streami ?
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tarvafänn »

andke siis acestreami, isegi leedukate oma ei leia..
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tarvafänn »

vaatasin skoori ja mõtlesin ümber, ei viitsi seda paska vaadata
Vasta