Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

greystone kirjutas:miks te nii pessimistid olete?
ja see esimene lause BigMacil jälle üks kloun Rockist juures..mida see nüüd tähendama peaks? Selle lause põhjal võiks väita, nagu oleks ta sarnaselt Viiaskile ainult Rockis mänginudki..
Kui Martin oma jala probleemist jagu saab, võib temast palju oodata, augustis oli ta ju väga hea Eesti koondises, ma usun küll, et ta uueks hooajaks veel heasse vormi tõuseb..
paljugi mis sa arvata võid ! :lol:

See kõik Rocki värk on nagu must unenägu !
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

kulla greystone, hea on kui see mees suudab hommikuti oma jalgele tõusta. Ja seda ilma naljata, ta jalg on ikka päris ära. Keegi ei välista, et ta veel mängiks kunagi, aga see jalg jääb segama. Seda välja ei ravi, dr.Tein ütles peale oppi, et ega sealt midagi väga loota ei ole, kulunud on ju kõik.
No muidugi

Postitus Postitas No muidugi »

BigMac kirjutas:Jälle üks kloun rockist juures , selge oli juba enne seda , kui ta võeti Kalevisse et ta üks vana päss on ja et ta midagi suurt enam korda ei saada niikuinii !!! Mõtetu ost , oiii issssand mis selle raha eest oleks saanud teha !!!
Mina sõnastaksin selle esimese lause pigem nii: Jälle üks kloun MIAMI HEATIST juures...
mis kurat sul selle rockiga on???
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Sõnasta kuidas tahad
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

ja ma ei saa aru kuda see Heat siia puutub...viimane nba klubi oli tal ju Mavs.
Praegu allkiri puudub.
No muidugi

Postitus Postitas No muidugi »

raudsik kirjutas:ja ma ei saa aru kuda see Heat siia puutub...viimane nba klubi oli tal ju Mavs.
Mis see Mavs. siia puutub???....Viimati mängis ta ju Melbourne Tiger-is???
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mis need kõik tigersid, cskad, uniksid ja nba klubid ja rockid siia puutuvad? :D Alustas ta ju Kalevis ja lõpetab ka 90% tõenäosusega.. :D
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

No muidugi kirjutas:
raudsik kirjutas:ja ma ei saa aru kuda see Heat siia puutub...viimane nba klubi oli tal ju Mavs.
Mis see Mavs. siia puutub???....Viimati mängis ta ju Melbourne Tiger-is???
ma ei saa aru miks sa selle Heat'i välja tõid????
Praegu allkiri puudub.
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

Ma ei saa aru kas mõned on siin foorumis tõesti opakad või mis? No kui ta ei saagi enam mängida, mis siis? Klubile tuleb ta ikka kasuks ju. Komplekteerimisel ja oma kogemustega.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

just, Müürsepp on minu jaoks selline kindel kaup..kui ta vormi saab, siis on ta kindlasti meeskonnale supertäiendus, kui ta karjäärilõpetab, näen temas eelkõige suurepärast uut mänedžeri. :P
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Sel juhul ta oma praegust hinda välja küll ei teeni .
BC Kalev/Cramo
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

greystone kirjutas:just, Müürsepp on minu jaoks selline kindel kaup..kui ta vormi saab, siis on ta kindlasti meeskonnale supertäiendus, kui ta karjäärilõpetab, näen temas eelkõige suurepärast uut mänedžeri. :P
8 klassi haridusega on küll kõva mänendžer. Kuskil artiklis vist mainiti seda kunagi ammu-ammu.
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

Patrik kirjutas:
greystone kirjutas:just, Müürsepp on minu jaoks selline kindel kaup..kui ta vormi saab, siis on ta kindlasti meeskonnale supertäiendus, kui ta karjäärilõpetab, näen temas eelkõige suurepärast uut mänedžeri. :P
8 klassi haridusega on küll kõva mänendžer. Kuskil artiklis vist mainiti seda kunagi ammu-ammu.
Meil on vabariigi peale kõvasti ärimehigi, kelle haridus on seal maal katkenud ja elavad ikka hästi ja pürgivad aga edasi. Iga inimese puhul pole see näitaja. Müürsepa kohta loll öelda võib ainult loll inimene.
Eesti

Postitus Postitas Eesti »

007 kirjutas:
Patrik kirjutas:
greystone kirjutas:just, Müürsepp on minu jaoks selline kindel kaup..kui ta vormi saab, siis on ta kindlasti meeskonnale supertäiendus, kui ta karjäärilõpetab, näen temas eelkõige suurepärast uut mänedžeri. :P
8 klassi haridusega on küll kõva mänendžer. Kuskil artiklis vist mainiti seda kunagi ammu-ammu.
Meil on vabariigi peale kõvasti ärimehigi, kelle haridus on seal maal katkenud ja elavad ikka hästi ja pürgivad aga edasi. Iga inimese puhul pole see näitaja. Müürsepa kohta loll öelda võib ainult loll inimene.
Täpselt. Ega meie maarjamaa rikkaimal mehel Karulgi seda haridust eriti rohkem olegi, kõik sõltub lihtsalt inimesetüübist, kas ta suudab läbi lüüa või mitte.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Ma arvan ,et Müürsepal võib küll olla 8 klassiharidus aga pealgalt oma tutvustega teeks ta silmad ette mänedzeri töös nii Pastakule kui ka Holsmerile.
Lootus sureb viimasena!
Vasta