Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Viib Lakersi samamoodi põhja nagu ta Cavsiga tegi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:Viib Lakersi samamoodi põhja nagu ta Cavsiga tegi.
mis tipus siis cavs enne browni oli?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Karl kirjutas:
Egert kirjutas:Viib Lakersi samamoodi põhja nagu ta Cavsiga tegi.
mis tipus siis cavs enne browni oli?
Ei olnudki tipus, lihtsalt see mees midagi paremaks küll ei muuda. Aga mul Lakersist savi ka, nende valtsusaeg hakkabki läbi saama :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:
Karl kirjutas:
Egert kirjutas:Viib Lakersi samamoodi põhja nagu ta Cavsiga tegi.
mis tipus siis cavs enne browni oli?
Ei olnudki tipus, lihtsalt see mees midagi paremaks küll ei muuda. Aga mul Lakersist savi ka, nende valtsusaeg hakkabki läbi saama :)
pole siin midagi , kui Dunigan Lakersisse draftitakse siis on jälle põhjust pöialt hoida :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Thunder on ikka masendav meeskond, jälle mängiti viimasel veerandil edu maha.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Paistab, et Dallasele kõige rohkem konkurentsi pakkuski westis blazers. Kui Dallas samamoodi jätkab, siis finaalis võimalused 50-50 Heatiga. Dallasel ühtlasem pink ja rohkem käike kuid heatil on see eest kolm venda, keda kinni võtta on väga raske. Eks näis. Chandler/-Bosh duell tuleb põnev. Eks näis, kes lebroni ja wade peale pannakse. Marion vast saab lebroniga madistada ja wade katmine vast stevensoni töö, kes viimastes mängudes algviisikus olnud.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Paistab, et Dallasele kõige rohkem konkurentsi pakkuski westis blazers. Kui Dallas samamoodi jätkab, siis finaalis võimalused 50-50 Heatiga. Dallasel ühtlasem pink ja rohkem käike kuid heatil on see eest kolm venda, keda kinni võtta on väga raske. Eks näis. Chandler/-Bosh duell tuleb põnev. Eks näis, kes lebroni ja wade peale pannakse. Marion vast saab lebroniga madistada ja wade katmine vast stevensoni töö, kes viimastes mängudes algviisikus olnud.
Mulle endale pakub huvi see kui LeBron hakkab Dirki kaitsma. Heatile samamoodi rappida lastakse Nowitzkit nagu Collinsonil, siis on küll jamasti. Aga ei ole midagi öelda. Meeskonna loodetud number 2 ja 3 (Butler ja Roddy) eemal ja ikka suudetakse nii kaugele jõuda. Need noored Thunderi kuked ajavad igatahes närvi, seeria alguses oli mingi respekt olemas nende vastu aga selle seeriaga kadus kõik. Aga potentsiaal poistel on kui natuke rohkem ka peaga mängima hakkavad. Ja ma olen ainuke, keda see nende koolikottide kandmine häirib? Kuidagi ajuvaba.
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

raido41 kirjutas:
mavs kirjutas:Paistab, et Dallasele kõige rohkem konkurentsi pakkuski westis blazers. Kui Dallas samamoodi jätkab, siis finaalis võimalused 50-50 Heatiga. Dallasel ühtlasem pink ja rohkem käike kuid heatil on see eest kolm venda, keda kinni võtta on väga raske. Eks näis. Chandler/-Bosh duell tuleb põnev. Eks näis, kes lebroni ja wade peale pannakse. Marion vast saab lebroniga madistada ja wade katmine vast stevensoni töö, kes viimastes mängudes algviisikus olnud.
Mulle endale pakub huvi see kui LeBron hakkab Dirki kaitsma. Heatile samamoodi rappida lastakse Nowitzkit nagu Collinsonil, siis on küll jamasti. Aga ei ole midagi öelda. Meeskonna loodetud number 2 ja 3 (Butler ja Roddy) eemal ja ikka suudetakse nii kaugele jõuda. Need noored Thunderi kuked ajavad igatahes närvi, seeria alguses oli mingi respekt olemas nende vastu aga selle seeriaga kadus kõik. Aga potentsiaal poistel on kui natuke rohkem ka peaga mängima hakkavad. Ja ma olen ainuke, keda see nende koolikottide kandmine häirib? Kuidagi ajuvaba.
noo minuarust on täitsa tore see...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Finaalide võti ongi see, et LeBron hakkab Dirki võtma.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Jube meeleheitlik haipija oled, NoWinski fännina võiks vähemalt Collisoni nime suuta õigesti kirjutada, kui sa juba jälle kohtunike üle virised. :lol:
Ja Mavs'i ülesaavutanud kangelastiimiks kuulutada jutuga, et kollanokk Beaubois olnuks nende paremuselt nr. 3 mängija - mis droogi sa tarbind oled, mees?

Tõsiselt, Dallase vastu pole mul suurt midagi, peale ülbe asshole Cubani, aga sa teed siin kõvasti tööd, et neid ebasümpaatsemaks muuta.
Igal juhul tuleb sul siin veel kõvasti nuttu, sest üks, mis kindel, Lebron ja Wade hakkavad finaalis staaride calle saama, Novitzki...mitte nii palju.
raido41 kirjutas:Mulle endale pakub huvi see kui LeBron hakkab Dirki kaitsma. Heatile samamoodi rappida lastakse Nowitzkit nagu Collinsonil, siis on küll jamasti. Aga ei ole midagi öelda. Meeskonna loodetud number 2 ja 3 (Butler ja Roddy) eemal ja ikka suudetakse nii kaugele jõuda. Need noored Thunderi kuked ajavad igatahes närvi, seeria alguses oli mingi respekt olemas nende vastu aga selle seeriaga kadus kõik. Aga potentsiaal poistel on kui natuke rohkem ka peaga mängima hakkavad. Ja ma olen ainuke, keda see nende koolikottide kandmine häirib? Kuidagi ajuvaba.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mr. Aff kirjutas:

Igal juhul tuleb sul siin veel kõvasti nuttu, sest üks, mis kindel, Lebron ja Wade hakkavad finaalis staaride calle saama, Novitzki...mitte nii palju.
Kindlasti, sest Dirk viskab liiga hästi vabaviskeid, et temale vilistada. Wade ja lebron not so much.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:

Igal juhul tuleb sul siin veel kõvasti nuttu, sest üks, mis kindel, Lebron ja Wade hakkavad finaalis staaride calle saama, Novitzki...mitte nii palju.
Kindlasti, sest Dirk viskab liiga hästi vabaviskeid, et temale vilistada. Wade ja lebron not so much.
Wade, LeBron kui ka Bosh on play-offides ikka väga hästi visanud vabaviskeid. Kõigil jääb % sinna 90 kanti.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Egert kirjutas: Wade, LeBron kui ka Bosh on play-offides ikka väga hästi visanud vabaviskeid. Kõigil jääb % sinna 90 kanti.
Hästi on nad tõesti visanud, vähemalt mulje jäänud, et kindlalt aga 90% on kindlasti natuke palju pakutud.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mr. Aff kirjutas: kollanokk Beaubois olnuks nende paremuselt nr. 3 mängija - mis droogi sa tarbind oled, mees?
Isegi natuke häbi, et viitsin sinu jutu peale reageerida aga mis seal ikka. Sa ikka tead mis potentsiaali Beauboisil on? NBA üks kiiremaid vendasid, NBA üks valusama kolmese käega vendasid oma vanustes ja ei imestaks kui ka liigas (trennis päris edukas viskevõistlustel ning ei pea vist meelde tuletama mis kolmese legendidega tuleb võidu loopida), oma pikkuste seas ühe kõvema hüppega vendasid ja tohutud atleetlikud võimed pöörases tempos edasi areneda. Visata rookiena 40 punkti, siis palun väga, põhjenda miks paljud mitte Mavericksi fännidest eksperdidki ennustasid talle juba selleks hooajaks olulist kohta Mavericksi edus enne vigastusi?
Pilt
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas scorpion »

Kahju, et Heat Nba finaali ei jõua. Bulls võidab viimased kolm mängu ja teeb Dallasele ka tuule alla.
Lebroin James on aga tegija. Mees, kes väägib meistritiitrlit. Wade ka. Ja no isegi Bosh võib-olla. aga ülejäänud Miami mängijad on küll suht mõttetud, Dallas tegijaid, kes meisttisõrmuseid väärivad, palju rohkem. Aga jah, Bulls meistiks! Kui mitte sel hooajal, siis järgmisel!
Vasta