Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

kuule viskevõistlused trennis ei ole mingi näitaja, ma olen kindel et Viljar Veski on ka trennis teravaima käega mees, aga mängudes ta ju seda ei ole. Üksasi on trenn, teine mäng. See et sa trennis mingi sakslasega võidu loobid, kes neid raskeid viskeid harjutab, ei näita midagi. Ja ka Brandon Jennings viskas oma rookie hooajal 55 punkti, niiet ka see ei tähenda kohe, et oled staar igaveseks.
Dallasse fännid on kuidagi väga kettasse läinud siin foorumis ma vaatan, õigustavad enda penskarite tiimi, kus mingi sakslane mängud ära teeb. Küll Miami tuleb ja näitab, kuidas need asjad siiski sel hooajal käivad. Dallasel on praegu vedanud, et visked tabavad ja imelikud mehed häid mänge teevad - nt. Barea. Individuaalse kaitsega Dallas kindlasti Miamit ei võida, kui siis ainult meeskondlikult. Aga ma usun et Wade ja LeBron on nii sportlikku viha, entusiasmi ja tõestamisvajadust täis, et lihtsalt joostakse üle sealt. Teevad sellise show, et vähe pole ning sakslane läheb koos oma veteranidega silmad märjad koju, samamoodi nagu Boston läks.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Loe nüüd kenasti uuesti läbi mis ma ütlesin ja siis proovi ehk uuesti.

1. Jutt käis selles kui väga vennal on potentsiaali olla Dallase üks paremaid mängijaid. Ma ei tea mis see Jennings nüüd siia puutub või sa üritad väita, et Jennings oleks Dallases ei keegi?
2. Üsna loll jutt, et trennis edukas tabamine ei ole mingi näitaja ja näited lähevad muidugi ka veel kahtlasemaks. Beaubois viskas juba rookiena ühes mängus 9/11 kolmeseid, tegi mitmeid mänge kus viskas 3+ kolmest sisse 50+% juures. Seega veel tõestuseks on väga hea näide see, et pole mingi juhuslikud kolmesed kui trennis suudab võrdväärselt tabada vendadega kes lõpetavad karjääri läbi aegade edukamate kolmese vendade seas.

Ehk kasutaja mavs viitsib teiega Mavericksi teemadel edasi vestelda, ma löön käega.
Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sten »

kalevcramo kirjutas:kuule viskevõistlused trennis ei ole mingi näitaja, ma olen kindel et Viljar Veski on ka trennis teravaima käega mees, aga mängudes ta ju seda ei ole. Üksasi on trenn, teine mäng. See et sa trennis mingi sakslasega võidu loobid, kes neid raskeid viskeid harjutab, ei näita midagi. Ja ka Brandon Jennings viskas oma rookie hooajal 55 punkti, niiet ka see ei tähenda kohe, et oled staar igaveseks.
Dallasse fännid on kuidagi väga kettasse läinud siin foorumis ma vaatan, õigustavad enda penskarite tiimi, kus mingi sakslane mängud ära teeb. Küll Miami tuleb ja näitab, kuidas need asjad siiski sel hooajal käivad. Dallasel on praegu vedanud, et visked tabavad ja imelikud mehed häid mänge teevad - nt. Barea. Individuaalse kaitsega Dallas kindlasti Miamit ei võida, kui siis ainult meeskondlikult. Aga ma usun et Wade ja LeBron on nii sportlikku viha, entusiasmi ja tõestamisvajadust täis, et lihtsalt joostakse üle sealt. Teevad sellise show, et vähe pole ning sakslane läheb koos oma veteranidega silmad märjad koju, samamoodi nagu Boston läks.
Haha mida teksti ja sa oled veel korvpallifänn. Kahju, korvpallist sa küll ei jaga midagi.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Mõlemast konverentsist said ikkagi suhteliselt kindlalt parimad edasi. Tõotab tulla põnev finaalseeria! GO HEAT!

Siinkohal saadaks oma tervitused Scorpionile :koss:
Viimati muutis Egert, 27 Mai 2011, 06:45, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Egert kirjutas:Mõlemast konverentsist said ikkagi suhteliselt kindlalt parimad edasi. Tõotab tulla põnev finaal!
Finaali suhtes samad ootused.
YNWA
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Hahaaaaa milline lõpp! Heat finaalis whoooo! kui 3:12 oli mängida Heat oli maas 12'ega aga siis clutch visked Wade-LeBron duo'lt! Super!
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

MrKilp kirjutas:Hahaaaaa milline lõpp! Heat finaalis whoooo! kui 3:12 oli mängida Heat oli maas 12'ega aga siis clutch visked Wade-LeBron duo'lt! Super!
Tõesti ulme lõpp. Paistab, et mõlemas finaalseerias said otsustavaks kogemused, kes oskavad paremini lõppe mängida. Eks näis, kes neid finaalis paremini mängida oskab.

Ise loodan sellist vaatepilti :roll:
Pilt
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

mavs kirjutas:
MrKilp kirjutas:Hahaaaaa milline lõpp! Heat finaalis whoooo! kui 3:12 oli mängida Heat oli maas 12'ega aga siis clutch visked Wade-LeBron duo'lt! Super!
Tõesti ulme lõpp. Paistab, et mõlemas finaalseerias said otsustavaks kogemused, kes oskavad paremini lõppe mängida. Eks näis, kes neid finaalis paremini mängida oskab.

Ise loodan sellist vaatepilti :roll:
Pilt
6-7 mängulist seeriat paluks ja ise loodan Heat'i võidu peale :D Aga muidugi tahaks ka ,et Jason Kidd ringi saaks... Aga jahm
parim võidab :D
Pilt
Pilt
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

GO PEJA STOJAKOVIC!!!!!!!!

play/offide ennustamisega panin ma ikka ülimõistuse hästi täppi :D ainus millega eksisin oli see et Hawks võitis Magicut.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

Dalllas kinkige mulle enda võit palun. Olen oodanud Dallase võitu sellest ajast kui korvpallist magama hakkasin midagi, ehk mingi 7 a tagasi. Ollakse väga lähedal jälle. Peab ära tulema :)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stennu »

Lebron ikka korralik ahv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Stennu kirjutas:Lebron ikka korralik ahv
Kes sinu arvates ahv ei ole NBAs?
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stennu »

Ray Allen
Vasta