Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

See mängude puudus ei ole suurem argument, finaalid algavad ka alles nädala pärast, pole selleks ajaks Rocki emotsioonist ja mängutunnetusest enam ka midagi alles. Tulevad ilmselt suhteliselt igavad ja ühepoolsed finaalid, Cramo leegionärid on motiveeritud saama tiitlit, mõnelegi oleks see kas üle hulga aja või üldse esimene klubisarja tiitel. Lisaks veel endale uueks hooajaks väärtuse kasvatamine.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Kusjuures ma ei usu, et mängud ühepoolsed tulevad. Pakun eelmiste aastate põhjal, et 37 minutit kulgevad mängud punkt-punktis ja siis viimasel 2-3 minutil on Kalev kindel ja saab sellise +6...+8p võidu... ja nii 4 korda järjest
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Rolli võib mängida ka see, et Cramo pole ammu tugevaid mänge saanud.
Vastasmeeskond on või?
zero0 kirjutas:Tartu on mänginud parimad mängud võõrsil, samuti SSH Tartule mugav mängupaik.
See on legend.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Rolli võib mängida ka see, et Cramo pole ammu tugevaid mänge saanud.
Vastasmeeskond on või?
zero0 kirjutas:Tartu on mänginud parimad mängud võõrsil, samuti SSH Tartule mugav mängupaik.
See on legend.
Fakt on see, et Rock mängis viis rasket mängu. Mõnd mängu vaatasid ka või niisama lahmid? Tarvas pani ikka päris hulle viskeid - sellist meeskonda on raske peatada. Lisaks Ross. Talts ja Sokk ütlesid intervjuudes samuti, et see raske seeria annab positiivse energia. Aga eks foorumikommentaatorid ole kõige targemad.

Kas Sa vaatasid täna mängueelset stuudiot? Vanad rocklased Allingu ja Tein väitsid sama, SSH-is on Tartul millegipärast mugavam mängida. Põlise tallinlasena ja Rocki fännina omavahelistes mängudes eelistan iga kell SSH-i.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Egert kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Rolli võib mängida ka see, et Cramo pole ammu tugevaid mänge saanud.
Vastasmeeskond on või?
zero0 kirjutas:Tartu on mänginud parimad mängud võõrsil, samuti SSH Tartule mugav mängupaik.
See on legend.
Fakt on see, et Rock mängis viis rasket mängu. Mõnd mängu vaatasid ka või niisama lahmid? Tarvas pani ikka päris hulle viskeid - sellist meeskonda on raske peatada. Lisaks Ross. Talts ja Sokk ütlesid intervjuudes samuti, et see raske seeria annab positiivse energia. Aga eks foorumikommentaatorid ole kõige targemad.

Kas Sa vaatasid täna mängueelset stuudiot? Vanad rocklased Allingu ja Tein väitsid sama, SSH-is on Tartul millegipärast mugavam mängida. Põlise tallinlasena ja Rocki fännina omavahelistes mängudes eelistan iga kell SSH-i.
Ega ma ei tea ka tegelt, pole palju Rocki mänge vaadanud. Võibolla tõesti oli Rocki jaoks Tarva näol tegemist lihtsalt tugeva(ma) vastasega. Mina ei ütleks, et see seeria venis viiemänguliseks ainult seetõttu, et Tarvas hästi mängis.
Vanade rocklaste ajal võibolla tõesti oli seal mugav mängida, aga mängutulemused seda ei tõesta, et Rock Tallinnas paremini mängiks.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevcramo »

Mina ütleks, et Cramo poolt vaadates kõik alla 4:0 oleks ebaõnnestumine. Arvestades milline VTB hooaeg tehti ja kui kõrgel tasemel mängiti, siis 4:0 peaks olema kogu meeskonna ainueesmärk.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas: Ega ma ei tea ka tegelt, pole palju Rocki mänge vaadanud. Võibolla tõesti oli Rocki jaoks Tarva näol tegemist lihtsalt tugeva(ma) vastasega. Mina ei ütleks, et see seeria venis viiemänguliseks ainult seetõttu, et Tarvas hästi mängis.
Vanade rocklaste ajal võibolla tõesti oli seal mugav mängida, aga mängutulemused seda ei tõesta, et Rock Tallinnas paremini mängiks.

Kui Sa pole palju Rocki mänge vaadanud, siis milleks midagi väita? Ma pigem ei võtaks sõna, kui seeriat ei näinud.

Sellel teemal isegi ei viitsi vaidlema hakata. Tean, et endal on kindlam tunne, kui satun SSH-i Rocki mängu vaatama. Lisaks tean, mida vanad kaadiväelased on öelnud. Tean ka, et Rock on mänginud ebakindlalt sel hooajal just kodusaalis.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Huvitav on see, et seeria käigus Rock sisuliselt paremaks ei läinud... ei "õpitud" justkui midagi. Ma siin pärast esimest mängu kirjutasin, et Rockil on kaks puudust: kaitses ei suudeta piisavalt agressiivsed olla, ja rünnakul ei saada palli korvi alt välja söödetud. Viimases mängus käis kõik ikka samamoodi. Võib-olla et pall tuli veidi paremini välja korvi alt, aga visketabavuses see ei kajastunud. See on üldse ime tegelikult et sellise visketabavusega nagu neil täna oli suudeti mäng võita: 2p 37.5%, 3p 26.9%, 1p 75%.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

kalevcramo kirjutas:Mina ütleks, et Cramo poolt vaadates kõik alla 4:0 oleks ebaõnnestumine. Arvestades milline VTB hooaeg tehti ja kui kõrgel tasemel mängiti, siis 4:0 peaks olema kogu meeskonna ainueesmärk.
Miks see peaks eraldi eesmärk olema? Peamine on võita ju, iga mäng.
Aga nõus Zogiga, Rocki jaoks võis olla nn kõvad mängud, aga Tarvase mäng ei olnud siiski tõesti ei midagi erilist, suure riskiga kaitses, ainult neljandas mängus mängiti tõesti hästi.
Samas, ei maksa neist mängudest väga palju järeldusi ka teha, nädal on finaalideni, palju võib muutuda. Tartu võitu seerias siiski ei näe, kuid võit napstakse imho.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Zog kirjutas:Huvitav on see, et seeria käigus Rock sisuliselt paremaks ei läinud... ei "õpitud" justkui midagi. Ma siin pärast esimest mängu kirjutasin, et Rockil on kaks puudust: kaitses ei suudeta piisavalt agressiivsed olla, ja rünnakul ei saada palli korvi alt välja söödetud. Viimases mängus käis kõik ikka samamoodi. Võib-olla et pall tuli veidi paremini välja korvi alt, aga visketabavuses see ei kajastunud. See on üldse ime tegelikult et sellise visketabavusega nagu neil täna oli suudeti mäng võita: 2p 37.5%, 3p 26.9%, 1p 75%.
Lisan veel niipalju, et pall jõudis küll korvialla, aga seda alati pika selgees tegutsemisega, ülimalt vähe jõudis pall alla lühikeste teravusena. Pikad jälle, isegi siis kui selgees palli nõudsid, jäid pidevalt söötmisega hiljaks või siis söötsid liialt vara... ja loomulikult ei järgnenud isegi söödule otsustavat teravust. Tein ütles hästi selle kohta pigem jalka-alase väljendi - lühikesed ei suutnud liine lõhkuda.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tarvafänn »

26 päeva, 10 mängu. Üldse imestan, et eile Tarvas veel lõpuni mängus oli. Kurbase blokk Španile on minu arust kaheldav, läbi kollaste prillide oleks 2p ära lugenud. Lõpp mängiti sitasti, Špan üllatas, hakkab vormi saama vist lõpuks. Tra kui kahju ikka, et ära anti.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Cramo individuaalne üleolek on selge.
Põhiviisik 8:2
Benson - Toome 2:0
Keedus - Talts 0:2
Arbet - Kurbas 2:0
Veideman - G.Dorbek 2:0
Machado - T.Sokk 2:0
Pink 7:5
Kupsas - Petrukonis 1:1
Petšerov - Eichfuss 2:0
Kitsing - Doronin 1:1
Singler - Meister 2:0
Škele - Kriisa 1:1
M.Dorbek - Peciukevicius 0:2
Kajupank, Olmre, Vene ja Sutt ilmselt platsile ei pääse.
Kokku 15:7, sellist ülekaalu pole varasemalt olnud. Rocki lootus mõni võit napsata võib tulla, kui Cramo pole mänguks piisavalt motiveeritud, aga ma pakun pigem, et kaks mängu võetakse kindlalt ning kaks peale mõningat pusimist, kokku ikka 4:0.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas raplakas »

Seda hooaega vaadates ma arvan, et:
M.Dorbek - Peciukevicius 1:1

M.Dorbek on näidanud täitsa ilusaid mänge Eesti ja balti liigas ning Peciukevicius ei ole VTB tase. Ja siiamani mängudes mis ma näinud olen, on M.Dorbek Peciukeviciust väga hästi hakkinud ja talt tuju ära võtnud.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Selliseid meesmees võrdlusi võib muidugi teha, kuid liialt tõsiselt ei tasuks neid võtta.
Näiteks varasematele aastatele tuginedes võib väita, et G.Dorbek ja Veidekas on omavahel pusima paras paar. Samuti pole Machadol niivõrd suurt ülekaalu Soku ees. Sokk oli Rakvere vastu Rockist parim ning tema teinilik finaalideks vormi jõudmine on juba aastaid teada.

Enda seisukohast veel niipalju, et kui peaksin mingile finaali seisule raha panema, siis panustaksin 4:1 Kalevile.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Cramo ülesanne on pealtnäha lihtne - võtta kinni Talts ja Sokk ning kogu Rocki mäng on halvatud. Tarval lihtsalt sellist meest polnud, võib-olla oleks võinud Petersoni just selle ülesandega mängu panna, et kannaks Soku eest personaalselt hoolt, aga see on tagantjärgitarkus. Machado ja Sokk on siiski erineva klassiga mängijad, mitte et Sokk halb oleks, aga sellist mängujuhti Rockil praegu vastu panna pole ja Peciukeviciuse vorm peale järjekordset vigastust on küsimärk. Kui Kalev ise ära ei kuku, siis on 4:0 vältimatu.
Vasta