Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Masendav, kuidas Heat edu maha mängis :S
Eriti valus on see, et Dirk pani game-winneri oma haige käega just.
Eriti ma veel mures ei ole, et Dallas nüüd kodus ära lõpetab, olen kindel et Heat saab dallasest vähemalt ühe võidu.
Viimati muutis Egert, 03 Juun 2011, 08:10, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

minul igatahes Dallase fännina on eksamile super hea niimoodi minna :) Aga see on vaid vahevõit, kuid vägagi vajalik !
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

bosh for the win näitas jälle, et Miamis on ainult 2 mängijat, kelle peale loota võib .. :)
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

jyrgen kirjutas:minul igatahes Dallase fännina on eksamile super hea niimoodi minna :) Aga see on vaid vahevõit, kuid vägagi vajalik !
Tavaliselt nii, et kui midagi hästi läheb, siis läheb midagi ka halvasti:D
Aga edu;)

Boshi panus oli tõesti väike. Ja see, mis lõpus teha lasti, jube.
Nüüd tuleb mõtlema hakata, kuidas võõrsil võidud ära võtta.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Noh, Miami poisid, nüüd saite aru, mis tunne oli rocki fännidel :D Aga, mina ja Dallase fännid saime taaskord rõõmu tunda. Bosh on ikka eriti mõttetu mees. :D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Bosh tõesti mõttetu mees, paarkorda 10 mängu jooksul sähvatab ja siis on see bosh for the win siin ülistamas teda.
Pilt

Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Mis ma muud oskan öelda. Bosh for the trade/defeate. Superstaar my ass. See mees on nii ülemakstud kui vähegi olla saab. Selle asemel, et peale oma ühte sähvatust(putback-i) karjuma ja röökima hakata, võiks ta jääda kaitsesse audi sisseviskajale survet avaldama.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Heh, ma läksin juba siis magama kui Wade kolmese kotti pani ja olin kaotuses kindel, kuid Dallas ei väsi üllatamast. Ilus võit, eks näis mis Dallases saama hakkab.

Kohe näha kelle poolt USA rahvas on NBA finaalides: http://sports.espn.go.com/espn/fp/flash ... lId=114415" onclick="window.open(this.href);return false; :clap:
Viimati muutis mavs, 03 Juun 2011, 11:37, muudetud 1 kord kokku.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Shaq igatahes tahab, et Wade ja James see aasta sõrmused saaks :D
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

nub4you kirjutas:Bosh tõesti mõttetu mees, paarkorda 10 mängu jooksul sähvatab ja siis on see bosh for the win siin ülistamas teda.
tonii kirjutas:bosh for the win näitas jälle, et Miamis on ainult 2 mängijat, kelle peale loota võib .. :)
Vaatan, et mul on siin lausa oma fännklubi tekkinud :D , Ma hetkel teile eriti tähelepanu ei viitsi pöörata , võibolla pärast seda, kui El Heat on tiitli ära võitnud.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Dirk+Terry võttis küll jälle asja üle aga Shawn Marion oli kindlasti kõige alahinnatum mängija täna öösel. Suurepärane kaitse ja hoidis Mavericksi ikka mängus selle ajani, millal Heat natuke uinus/tähistama juba hakkas ning eelpool nimetatud kaks venda ründele asusid. Selle playoff'ide teema on küll läbi vigastuste suurepärase mänguga lagedale ilmumine. Wade vist ka veel täitsa korras ei ole aga -lõpp, siis väga hea mäng.

Mavericksi puhul üldse naljakas lihtsalt mõelda, mis seisus on hooaja alguses arvatud põhikoosseis + peamine pingi jõud:

Haywood - puus põrutatud
Nowitzki - sõrme vigastus
Butler - jalaga arvatavasti eemal hooajaks
Baubois - põlvega arvatavasti eemal hooajaks
Kidd

Terry - viskekäsi põrutatud

Ei ole midagi öelda, miski legend igatahes see seeria sünnib. Eks näis milline täpselt.

EDIT: Päris huvitav statistika järgmiseks mänguks:

ESPN Stats & Info: Since Finals went to 2-3-2 format in '85, series has been tied 1-1 11 times. Winner of Game 3 has won all 11 Finals.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Lebroni tegutsemist oli viimased 7 minutit ikka väga masendav vaadata. Lihtsalt hoidis palli enda käes kuni oli 5-10 sekundit visata ja alles siis hakkas söötu/viset otsima ning kui keegi täiesti vaba polnud, triblas pisut vasakule ning saatis raske tagasihüppelt kolmese teele (kõik need muidugi mööda), samal ajal kui 2 vastast tema peal olid. Ja nii 4-5 korda järjest... Samas Wade, kes tegi senise playoffi parima mängu, sai palli selle 7 minuti jooksul 1 korra puutuda (v.a need 2 korda mil ta oli sunnitud raske viske tegema, kuna aega polnud midagi muud luua).
Viimati muutis Mihkel111, 03 Juun 2011, 14:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

See saabki Miamile saatuslikuks, pingelistes lõppudes ei taha kumbki enam sööta ja hakkavad ise tegema, nagu arvata oligi.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mihkel111 kirjutas:Lebroni tegutsemist oli viimased 7 minutit ikka väga masendav vaadata. Lihtsalt hoidis palli enda käes kuni oli 5-10 sekundit visata ja alles siis hakkas söötu/viset otsima ning kui keegi täiesti vaba polnud, triblas pisut vasakule ning saatis raske tagasihüppelt kolmese teele (kõik need muidugi mööda), samal ajal kui 2 vastast tema peal olid. Ja nii 4-5 korda järjest... Samas Wade, kes tegi senise playoffi parima mängu, sai palli selle 7 minuti jooksul 1 korra puutuda (v.a need 2 korda mil ta oli sunnitud raske viske tegema, kuna aega polnud midagi muud luua).
Minu arust ka väga isekad otsused LeBroni poolt. Näha oli, et teda suudab Dallase kaitse (eesotsas Marioniga) palju paremini kinni saada ja Wadeil oli aga väga hea päev. Ja taga olles ja veel neljandal veerandil ei too Dallas küll nüüd Stevensoni appi Terry asemele viimastel minutitel. Terry aga ei suuda kaitses nii palju ka aidata Wadei vastu ja sealt peaks ka harutama hakkama. Pealegi LeBroni viset on parem ja seega on Wadeile palju parem isosid vms tekitada lõpus. Küllaltki uskumatu, et ma midagi head Wadei kohta ütlen aga tuleb talle respekti jagada. Teeb kõik endast võimaliku, et meeskond tiitli saaks ja seda ka pea abil. Sama ei saa LeBroni kohta öelda.
Pilt
Vasta